نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
بازار خانگی , bazarkhanegi

بازار خانگی

 وب سایت بازار خانگی با هدف راه اندازی محلی برای کسب در آمد خانواده ها در سراسر کشور عزیزمان از طریق شغل های خانگی بوجود آمده است. اگر آشپزی،
بازار خانگی , bazarkhanegi

بازار خانگی

مطالبدوستان 1
cloobid
bazarkhanegi
، 7 سال و 8 ماه و 4 روز
مرد 37 ساله مجرد
فوق ليسانس ،

دوستان

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
وبلاگ میهن بلاگ
بازار خانگی , bazarkhanegi
7 سال پیش
وب سایت بازار خانگی با هدف راه اندازی محلی برای کسب در آمد خانواده ها در سراسر کشور عزیزمان از طریق شغل های خانگی بوجود آمده است. اگر آشپزی، یا شیرینی پزی بلد هستید و یا اگر خیاطی، خدمات آرایشی و زیبایی بلد هستید و یا صنایع دستی، تدریس خصوصی و خلاصه کارهای خانگی بلد هستید و علاقمند به کسب درآمد، آن هم در خانه خودتان، هستید در این وب سایت فروشگاه خود را ساخته و محصول یا خدمات خود را به دیگران در محله و شهر خود عرضه کنید. همچنین اگر دنبال محصول یا خدمات خانگی دلخواه خود هستید ،مثلا غذای خانگی خوشمزه ، می توانید آن را در این سایت جستجو کرده و نزدیک به خانه خود پیدا کنید.
ادامه
99
بازار خانگی , bazarkhanegi
7 سال پیش
ساده ترین راه برای رسیدن به خوشبختی

فکر نکردن به بدبختی ست...!
ادامه
بازار خانگی , bazarkhanegi
بازار 7 سال پیش
وب سایت بازار خانگی با هدف راه اندازی محلی برای کسب در آمد خانواده ها در سراسر کشور عزیزمان از طریق شغل های خانگی بوجود آمده است. اگر آشپزی،
بازار خانگی , bazarkhanegi
تصفیه‌خانه شرق تهران که به اسم تصفیه‌خانه ۳ و ۴ شناخته می‌شود به علت خشکسالی و کاهش آب سد‌ها رو به تعطیلی است و در صورت ادامه خشکسالی به صورت کامل تعطیل می‌شود.
یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فرهیختگان با تایید این موضوع می‌گوید: «مسئولان تصفیه‌خانه تهرانپارس به دلیل کمبود آب مجبور شدند این تصفیه‌خانه را نیمه‌تعطیل نگه دارند اما سایر تصفیه‌خانه‌ها در حال حاضر به فعالیت خود ادامه می‌دهند.» بنا بر شنیده‌ها شرق تهران تنها تا دو هفته دیگر آب دارد و پس از این مدت مردم باید آب آشامیدنی خود را از آب‌های معدنی تهیه کنند و آب مصرفیشان از آب لوله‌کشی باشد. او با بیان اینکه تعطیلی تصفیه‌خانه‌ها ضرر مالی زیادی برای دولت دارد، می‌گوید: «از این رو مسئولان در تلاش هستند تمام منابع آبی موجود به‌ویژه چاه‌ها را به تصفیه‌خانه‌های موجود برسانند چراکه اگر به صورت مداوم توری‌های موجود در تصفیه‌خانه‌های آب وجود داشته باشند و اگر سطح آب از توری‌ها پایین‌تر روند دستگاه‌ها با مشکل جدی مواجه می‌شوند.» او از تلاش دست‌اندرکاران برای بارور کردن ابرهای باران‌زا خبر می‌دهد و می‌گوید: «حل بحران آب به همت مردم هم بستگی دارد و باید صرفه‌جویی را جدی بگیرند.»

کاهش جدی آب سدهای تهران

براساس آمار رسمی اعلام شده از سوی شرکت مدیریت منابع آب ایران، آب سدهای تهران با کاهش جدی روبه‌رو است و در مجموع سهم آب سدهای تهران تنها ۲۴ درصد است که نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد کاهش داشته است. طبق آمار ارائه شده حجم آب موجود در سد لار ۳۴ میلیون متر مکعب است که این حجم در سال گذشته ۶۶ میلیون متر مکعب بوده که نسبت به‌‌ همان سال ۴۹ درصد کاهش داشته و نسبت به حجم ۹۵۰ میلیون متر مکعبی این سد در حال حاضر تنها ۴ درصد آب دارد.
اما خوشبختانه شرایط در سد طالقان کمی بهتر است. حجم آب این سد در سال جاری ۱۶۷ میلیون متر مکعب و در سال گذشته ۱۶۹ میلیون متر مکعب است که نسبت به سال گذشته یک درصد کاهش داشته است و در‌‌نهایت ۴۰ درصد این سد آب دارد. و اما سد کرج امسال ۱۱۲ میلیون لیتر مکعب آب دارد که این رقم در سال گذشته ۱۳۹ میلیون لیتر مکعب بوده است. به رغم کاهش ۱۹ درصدی آب این سد در حال حاضر ۶۱ درصد این سد آب دارد. سد لتیان تنها سدی است که شرایط خیلی بهتری دارد در حالی که سایر سد‌ها با کاهش حجم آب مواجهند این سد در سال جاری رشد ۶ درصدی داشته یعنی حجم آب این سد در سال جاری از ۳۹ میلیون متر مکعب به ۴۲ میلیون متر مکعب رسیده است.

مالمو، تیر آخر‌ در تهران

«سد مالمو» یکی از سدهای تهران است که در صورت بحرانی‌تر شدن شرایط بی‌آبی در تهران مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. این سد امسال ۹۹ میلیون لیتر مکعب آب دارد هر چند که در سال گذشته حجم آن ۱۱۴ میلیون لیتر مکعب بوده است و کاهش ۱۴ درصدی داشته اما می‌تواند روزنه امیدی برای قطعی آب باشد. و در‌‌نهایت اینکه حجم آب‌های پنج سد تهران ۴۵۳ میلیون لیتر مکعب است در حالی که این رقم در سال گذشته ۵۲۷ میلیون لیتر مکعب بود یعنی با کاهش ۱۴ درصدی، در مجموع ۲۴ درصد آب دارند.

نسرین نیکنام- قرهیختگان
ادامه
بازار خانگی , bazarkhanegi
ساده ترین راه برای رسیدن به خوشبختی

فکر نکردن به بدبختی ست...!
ادامه