, at1392

ooliloo

 , at1392

ooliloo

مطالب
cloobid
at1392
، 10 ماه و 2 روز
مرد 33 ساله مجرد
فوق ليسانس ،


تبلیغات

 , at1392
1 روز پیش
http://modf.sellu.ir/
....
بلد نیستم تبلیغ کنم..آقا من یه فروشگاه مجازی دارم...خوشحال میشم سر بزنید:)

اون بالا هم آدرسشه::D
....
اینم هست
http://ranginak.4kia.ir/

ادامه
99
کامنت بنویسید...
 , at1392
شنبه 26 آبان ، 15:47
خدا قوتتون بده.
ان شاءالله که موفق و موید باشید.
ادامه
زینب آ , a.b.c.
شنبه 26 آبان ، 15:42
ممنونم جناب اولیلو
ادامه
 , at1392
شنبه 26 آبان ، 15:41
عالی است
ادامه
 , at1392
1 هفته پیش
اینک وقت اقدام شماست همه به شماره ۱۰۰۰۰۰۳۷ برنامه هوای تازه شبکه افق در باره تراریخته پیامک بزنید و بنویسید: ما تراریخته نمی خواهیم . ما اجازه نمی دهیم مافیای تراریخته ایران ایران را تراریخته کند. این ساده ترین کاری است که شما می توانید انجام دهید و صدها هزار نفر دیگر من، تو ، ما همه مسئولیم. انقدر نشر دهید تا میلیون ها نفر پیامک‌ بزنند تا مافیای تراریخته بداند ملت مخالف تراریخته است. بطور گسترده نشر دهید به همه فامیل دوستان اشنایان
ادامه
 , at1392
بخشی از مذاکره حسن روحانی با جاسوس اسرائیلی
منبع کتاب تماس حسن عباسی

حسن روحانی در دیدار با یک جاسوس اسرائیلی به نام آمیرام نیر در سال 1365 در قضیه مک فارلین مطالب زیر را می گوید:

ابتدا و در درجه نخست، شما باید محکم مقابل خمینی بایستید؛ سرسختانه.
اگر دندان هایتان را به خمینی نشان ندهید، شما در همه جای جهان به مشکل خواهید خورد. اگر او را با نیروی نظامی تهدید کنید، حتی ممکن است دستتان را ببوسد و بگریزد.

این برای شما واضح باشد که آنچه الان من می گویم، چیزی است که رفسنجانی خواسته است تا بگویم. اگر این کار را نکنم، کار من تمام است. این روزها، ما داریم با افراطی هایی مثل خمینی و پسرش رهبری می شویم. محافظین مرا احاطه کرده اند. من چیزی برای خودم نمی خواهم، حتی پول، چون که در جایگاهی هستم که نمی توانم آن را خرج کنم، چون باعث سوءظن است. من به دنبال چیزی هستم که برای کشورم بهترین است. شما باید بدانید که با چه کسی طرف هستید.

اینهم سندی محکم از کتاب(تماس) که به دستور مستقیم روحانی شدیدا ممنوع الانتشار شده؟!؟!؟!

وچه بی وجدانند آنانکه از این پس از او حمایت کنند

حسن فریدون ،معروف به،( حسن روحانی )
بزرگترین نفوذی کشور؟!؟!؟!

حسن روحانی خطاب به آمیرام نیر
(مشاور نخست وزیر وقت اسراییل)
در تاریخ 8 شهریور 1365 :

"اگر دندانهایتان را به خمینی نشان ندهید،
شما در همه جای جهان به مشکل خواهید خورد،
اگر او را با نیروی نظامی تهدید کنید حتی ممکن است دستتان را ببوسد و بگریزد. "
آمیرام نیر:"
ما کجا باید قدرتمان را نشان دهیم؟ "
حسن روحانی :
"مثلا شما به او بگویید که باید همه زندانی های جنگی در لبنان را تا پنج روز دیگر آزاد کنید.
در غیر این صورت ما علیه شما اقدام نظامی خواهیم کرد و خودتان مقصر هستید. "
نیر :"
ما یک امپراطوری هستیم و در حال حاضر آرام عمل میکنیم. "
روحانی :" شما باید به وسیله پاکستان و ترکیه بین مسلمانان یک پروپاگاندا علیه خمینی سازماندهی کنید."
روحانی :" بهترین راه این است که من به ایران بازگردم و با افراد نزدیک به آیت الله منتظری صحبت کنم، ما طرحی آماده میکنیم و من با یک پاسخ نزد شما باز خواهم گشت. "
روحانی : "تا زمانی که خمینی و افرادش قدرت داشته باشند هیچگاه رابطه ما با غرب بهبود پیدا نخواهد کرد."
این قسمتی از صحبت مخفیانه
حسن روحانی با آمیرام نیر به تاریخ 8 شهریور 1365، 30 آگوست1986 بود.
درواقع پس از این مذاکرات بود که آمریکا رسماً وارد جنگ با ایران میشود،
هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکا هدف قرار میگیرد، غربی ها به صدام سلاح شیمیایی میدهند ،و...

متن این گفتگو را روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت 25/2/1373 به زبان عبری و
5/4/1392 به زبان انگلیسی منتشر کرد.
استاد حسن عباسی آن را به فارسی ترجمه کرده اند که متن و اسناد را میتوانید در لینک زیر ببینید
http://softwar313.ir/?p=335
دولت روحانی هرگز این خبر را تکذیب نکرد
و تنها از استاد شکایت کرد که استاد با ارائه اصل اسناد تبرئه شدند.
اما آیا بزرگترین نفوذی کشور روحانی است یا او خود اربابی دارد؟
در متن همین گفتگو، صفحه 22
روحانی به طرف اسرائیلی میگوید :
این باید برای شما واضح باشد که آنچه را الان من میگویم چیزی است که (رفسنجانی)خواسته
تا بگویم، اگر این کار را نکنم کار من تمام است....
با این سابقه عجیب نیست
که برخی همه تلاش خود را میکنند که بحث نفوذ مطرح نشود!
ادامه
کامنت بنویسید...
زینب آ , a.b.c.
سه شنبه 1 آبان ، 15:43
آمریکا هم روی خون سرخ پوستا و سیاها ساخته شد..چند روز قبل یه مستندی نشون داد ..آمریکای هیلاری... واقعا تاثیر گزار بود
ادامه
مهدیس , maryam_abadi
سه شنبه 1 آبان ، 15:41
ایرانمون تجزیه نشه ب دست خائنین و دست نشانده هاشون...چقدر نزدیک شدیم ب فرو پاشی کشور بزرگی ک ۲۵۰۰ سال فقط تاریخ تمدن داره در حالی ک امریکا از تاسیس ش ۵۰۰ سال بیشتر نمیگذره وحشی ها ی سرخ پوستی ترقی کنند و کشور ما روز ب روز ب خاطر خیانت دولتیان نابود بشه در طول تاریخ هیچ حکومتی ملت مون ما رو درست نگه نداشته همه اومدن خوردن و بردن و کشورو ب نابودی کشوندن خدا خودش رحم کنه
ادامه
زینب آ , a.b.c.
سه شنبه 1 آبان ، 15:36
زیر دستا رو اعدام میکنن کله گنده ها برا خودشون ول میگردند و به دزدیاشون ادامه میدن و اقتصاد کشور رو نابود میکنند ..تا کشور برای هرج و مرج عمومی آماده بشه و برادرای مزدورشون به خواستشون که نابودی نظام هست دست پیدا کنند
ادامه
 , at1392
اندراحوالات اصلاحات
ادامه
 , at1392
همه‌ جا حضور دارد و این روزها بیش از هر جا در فضای مجازی. تجسم بی‌فرهنگی و تحقیر آزادی بیان است. ستیزه‌جو، پرخاشگر، درشتگو و بی‌پرواست. آسان اهانت می‌کند و راحت حرمت می‌شکند. گستاخی او را حد و مرزی نیست. با احساس شرم یکسره بیگانه است. اگر قلم زمانی حرمتی داشت، او اینک از آن برای زخم‌زدن استفاده می‌کند، درست مانند تیغه‌ی چاقو!

نادان است ولی پرگو. نابخرد است ولی پرمدعا. ارزش سکوت و خاموشی را نمی‌داند. بیش از هر چیز نسبت به جهل بیکران خود ناآگاه است، ولی الگوی مضحکی از «بهتردانی» و «همه‌چیزدانی» است. دهانش را می‌گشاید حتا پیش از آنکه بداند چه می‌خواهد بگوید و پیش از آنکه بسنجد خروجی این حفره‌ی عفن چه خواهد بود.

بی دلیل نیست که سخنانش زمخت و آزاردهنده است. هرزه‌گویی و هرزه‌نگاری را «صراحت» می‌‌‌‌پندارد و آن را فضیلت می‌شمرد. فضای مجازی برای او حکم «چاله‌‌ میدان» را دارد. پس آمده تا «نسق بگیرد» و «رو کم کند»‌ و به این آمدن خیلی هم می‌بالد.

در بیشتر موارد محصول خانواده‌ای بی‌فرهنگ و عقب‌مانده بوده و در مناسبات خانوادگی اقتدارگرایانه‌ای بالیده است. قطعا کودکی خوبی نداشته و با او بدرفتاری و از او سوء‌استفاده شده است. روحش از ناملایمات روزگار کودکی زخم‌های عمیق برداشته است. اکنون بطور ناخودآگاه آن زخم‌ها و آسیب‌های روحی را از چشم دیگران می‌بیند و در پی تلافی و انتقامجویی است. بیهوده نیست که از تحقیر دیگران لذت می‌برد و از زخم‌زدن به دیگران خشنود می‌شود.

نیاز عمیقی به جلب توجه دارد. با بی‌قراری در پی «چشم و گوش رایگان» می‌گردد. کافی‌ست چند نفر در جایی گردآیند، تا او بسرعت خود را به میان آن جمع پرتاب کند و مطرح سازد. فقط به چند تماشاچی یا اندک تشویقی نیاز دارد تا معرکه‌گیری خود را آغاز کند و در آن محو شود. ولی هدفش فقط خشنود کردن تماشاچی نیست، بلکه همزمان خود را ارضا می‌کند.

خرسندی‌اش هنگامی تکمیل می‌شود که در جمع «یارانش» باشد، در میان موجودات مشمئز‌کننده‌ای از سنخ و قماش خودش. در میان کسانی که تاییدش کنند و برایش هورا بکشند، کسانی که تملق‌اش را بگویند و او را بالا ببرند، کسانی که او را ترغیب و تحریص کنند تا بی‌پرواتر و اوباشانه‌تر به دیگران بتازد و بی‌آزرم‌تر به حرمت آنان تجاوز کند.

دچار خودشیفتگی است و عاشق خویشتن. همواره با دیدن تصویر خود در آینه لبخند می‌زند، چرا که در آن موجود «ایده‌آل» را می‌بیند. از بهره‌ی هوشی اندک خود همواره شگفت‌زده است و آن را «نبوغ ذاتی» می‌پندارد! هرگز از رفتار و گفتار خود احساس پشیمانی نمی‌کند. با انتقاد از خود بیگانه است. خود را معصوم و بری از خطا می‌داند. به توصیه‌ها و تذکرها بی‌توجه است. او فقط یک چیز می‌خواهد: همانگونه بماند که هست.

با جهان آداب‌دانی احساس بیگانگی می‌کند، چرا که در چنین جهانی افراد فقط «حق» ندارند، بلکه همچنین «وظیفه» دارند. مدعی‌العموم است و بر جایگاه «دادستان جهان» تکیه می‌زند. با قیافه‌ای حق به جانب از همگان راستگویی و قانونگرایی می‌طلبد، ولی خود هرگز به آنها پایبند نیست.

گاهی موعظه‌ی اخلاقی می‌کند و خود را به اصول وجدانی متعهد نشان می‌دهد، ولی خیلی زود خود را لو می‌دهد. گاهی نقش میانجی را برعهده می‌گیرد، ولی در اصل آتش‌بیار هر منازعه‌ای است. گاهی زبانی دلسوزانه اتخاذ می‌کند، ولی چون نهایتا در پی ویرانگری حرمت آدمی است، با نخستین تلنگرها، اتهام‌زنی و هوچیگری را جانشین دلسوزی دروغین اولیه می‌کند و مکنونات قلبی‌اش را بیرون می‌ریزد.

برای اینکه کسی برای دیگران قابل تحمل باشد، باید قادر باشد گاهی از خود فاصله بگیرد و از دور رفتار خویشتن را بپاید و بسنجد. ولی برای او این فاصله‌گرفتن مقدور نیست. او آنچنان مجذوب خویشتن است که نمی‌تواند با فاصله و نگاهی انتقادی در خود بنگرد.

درست است که خشم، حسادت و خودپرستی همواره جزو خصوصیات آدمی باقی می‌مانند، ولی انسان اجتماعی در تلاش است این ویژگی‌ها را چنان محبوس و مهار کند تا وجودش برای دیگران قابل تحمل شود، ولی او یکسره فاقد چنین بصیرتی است.

فضیلت به معنی انسان کامل بودن نیست. فضیلت همزمان به معنی آنست که آدمی تلاش کند رذیلت‌های خود را مهار سازد. شخصیت آدمی از طریق یافتن چنین نیروی مهارکننده‌ای برجسته می‌شود. ولی از او چنین انتظاری داشتن بیهوده است.
ادامه
کامنت بنویسید...
آزاد رود , azad_444
پنجشنبه 15 شهریور ، 17:24
دَسِمِه بِیری بورِم وِ مالِت/// اسیرِم کِردَه او چَشا کالِت
ادامه
همایون , humayun_tanha
پنجشنبه 15 شهریور ، 14:16
لایک++++
ادامه
فیروزه بختیاری , firuzeh.shahru
پنجشنبه 15 شهریور ، 10:21
ای بووووم هی.‌‌زیاد بی ..فقط پاراگراف اولس خوندم
ادامه