علی رضا , arava

علی رضا

علی رضا , arava

علی رضا

مطالبدوستان 87
cloobid
arava
، 3 سال و 1 ماه و 9 روز
مرد 30 ساله مجرد
ليسانس ،

دوستان

 • منیره مهدیخانلو , yaman_bala
 • سمیه , somaiehjam
 •  , rap_rock
 • ساحل خانوم , sadgirl1376
 • 87 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • لبخند تو , 6754839578367
 • 239 رسانه

  morebox img


تبلیغات

علی رضا , arava
جزئیات بیمه‌ای مرکز خدمات حوزه برای طلاب
مدیرکل بیمه‌های مرکز خدمات گفت: در سراسر کشور بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز درمانی تأمین اجتماعی وجود دارد که در این مراکز طلاب به صورت رایگان درمان می‌شوند و درخواست ما این است که طلاب محترم ابتدا به مراکز درمانی تأمین اجتماعی مراجعه کرده و ابتدا از خدمات بیمه پایه برخوردار گردند و سپس از بیمه تکمیلی درمان استفاده کنند تا سقف درمانی آنها در بیمه تکمیلی پر نشود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره‌ای اساتید، حجت الاسلام محمد حسین عدالت با اشاره به فعالیت‌های بیمه‌ای معاونت سلامت و تأمین اجتماعی مرکز خدمات گفت: یکی از دغدغه‌های مهم عموم مردم و همچنین طلاب و روحانیون بیمه پایه و بیمه تکمیلی است.
وی بیان کرد: از سال 83 مرکز خدمات با انعقاد قرارداد با بیمه تأمین اجتماعی به بیمه طلاب ورود پیدا کرد و به عنوان کارگاهی مهم در سطح کشور با دریافت حق بیمه از طلاب، آنان را تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار داد که از کارافتادگی، بازنشستگی، پس از فوت و نیز درمان را شامل می‌شود.
بیمه تامین اجتماعی شامل چه کسانی است؟
مدیرکل بیمه‌های مرکز خدمات با اشاره به اینکه بیمه پایه تأمین اجتماعی شامل کلیه طلاب برادر بالای 20 سال و زیر 60 سال که ایرانی باشند می‌شود گفت: کسانی که تحت شمول بیمه پایه تأمین اجتماعی نمی‌باشند؛ شامل برادران زیر 20 سال و بالای 60 سال، خواهران طلبه و طلاب غیر ایرانی هستند که تحت پوشش بیمه سلامت یا بیمه خدمات درمانی قرار می‌گیرند که تنها بحث درمان را شامل می‌شود.
وی با بیان این که به دلیل محدودیت‌ها، مرکز خدمات نسبت به بیمه تأمین اجتماعی خواهران طلبه اقدام نکرده است افزود: البته برای اساتید خواهر برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته و در بعضی موارد نیز حق بیمه را خود حوزه‌ها پرداخت می‌کنند.
حجت الاسلام عدالت با اشاره به اینکه یکی از مسائل مهم دیگر طلاب بحث بیمه تکمیلی است تصریح کرد: از سه سال پیش تاکنون با حمایت و ابتکار ریاست مرکز خدمات و حمایت دفتر مقام معظم رهبری و با قراردادی که با بیمه سینا منعقد گردید، طلاب حوزه‌های علمیه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند. البته طلاب با مراجعه به سایت مرکز خدمات و پرداخت حق بیمه، تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند.
وی ابراز داشت: اگر طلبه‌ای دچار بیماری جسمی شود در ابتدا با دفترچه تأمین اجتماعی به مراکز درمانی مراجعه می‌کند و هر آنچه را تعرفه تأمین اجتماعی در بحث درمان است را، بیمه پایه پرداخت می‌کند و مابقی آن تا سقف تعهداتی که بیمه‌گر تکمیلی متعهد می‌شود توسط آن شرکت پرداخت می‌شود.

منبع خبر:
https://www.neshasteasatid.com/node/1497
ادامه
99
علی رضا , arava
چندیست هر روز یک مسئول معمم یا مکلای اصول گرا که میکروفونی می بیند فرصت را مغتنم می شمارد و صدایش را کمی حزین می کند و بعد از کلی ذکر مصیبت از مصائب معیشتی که مردم بخاطر وضع اقتصادی فعلی برایشان به وجود امده " به یکباره صدایش را طلبکارانه کلفت می کند و چماق سرکوفت را بلند می کند که ایهاالناس خودتان کردید و باید بخاطر انتخابتان !! تسمه از گرده تان کشیده شود . این اباطیل را اگر مردم عادی و عوام در تاکسی و محفل های خانگی می زدند حرجی بر آنها نبود ولی وقتی از مسئولین رده بالای کشوری اعم از امام جمعه و سرداران سپاه و مسئولین سابق حکومتی می شنویم واقعا وقیحانه است . انگار نه انگار که همین افراد تا پای جان از معجزه هزاره و کلاشان دور و برش حمایت می کردند و در زمان سیه روزی اقتصادی آن روزگار "نسخه های صبر و تقوا و اشکنه ! می پیچدند وقتی هم که گند آن دولت مشمئز کننده ی مورد حمایت شان در آمد نشنیدیدم و ندیدیدم که اینهابیایند و بابت تهیج مردم برای انتخاب آن موجود معذرت بخواهند .آقایان انتخاب مردم در انتخابتها که بین شما و اپوزوسیون خارج نشین و دشمنان این ملک و ملت نبوده که اینچنین بر انتخاب مردم بر اشفته اید . بین همانهایی بوده که جملگی از فیلتر همین نظام رد شده اند و صلاحیتشان برای ریاست جمهوری و یا نمایندگی مجلس به تایید عالی ترین دستگاه های نظارتی همین نظام رسیده است . وانگهی زمان انتخابات که می شود شرکت در انتخابات را تا حد واجب کفایی و وظیفه ملی میهنی و حماسه بالا می برید و حالا که مردم آمده اند و به واجب کفایی و وظیفه ملی و میهنی شان به شکل حماسی عمل کرده اند و در انتخاباتی که آنرا مشروعیت دهی به نظام و انقلاب محاسبه می کنید شرکت جسته اند" بدهکار شما هم شده اند که چرا فلان انتحاب را کرده اند ؟
مسخره کرده اید مردم را ؟
اگر خیلی ناراحتید بساط این انتخابات را جمع کنید و خودتان هرکسی را که از نظر خودتان اصلح است بگذارید و مشروعیتتان را هم از هر گورستانی که می توانید تهیه کنید تا مردم را انتر و منتر خود نکنید که بعدا نیایید مردم را بابت انتخابشان شماتت کنید و عربده خودتان مقصرید و ما بی تقصیریم سردهید . اگر رای در انتخابات رای به مشروعیت نظام است و انتخاب هم بین همانهایی است که نظام آنها را تایید کرده کل نظام باید پاسخگوی این کاندیدها باشد و نه مردم که آمده اند و به واجب کفایی و وظیفه ملی میهنی شان عمل کرده اند و برای مشروعیت بخشی به نظام و انقلابی که شمایان بر خوانش نشسته اید حماسه مشروعیت ساختند .
ادامه
علی رضا , arava
کسب رتبه سوم تورم جهانی به اسم ایران ثبت شد!!!

ادامه
علی رضا , arava
پرسپولیس زندگیمه 1 ماه پیش
ادامه
علی رضا , arava
فروش ضایعات گوشت گوسفندی!+عکس
گروه اقتصادی: در یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهرستان اورمیه (مرکز استان آذربایجان غربی) ضایعات گوشت گوسفندی، در بسته‌بندی‌های شیک! کیلویی ۱۲۰۰۰ تومان فروخته می‌شود! این موضوع در پی افزایش شدید قیمت گوشت در کشور صورت گرفته است.
ادامه