, amir_bf1400

Amir Saver

 مگ وب | مجله وب ایرانیان http://magweb.ir/
  , amir_bf1400

Amir Saver

مطالب تصاویر 12
cloobid
amir_bf1400
، 6 سال و 11 ماه و 14 روز
مرد 24 ساله مجرد
يک سال کالج ، طراح و ادمین سایت

آلبوم تصاویر

12 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

  • دنیای فیلم و بازی , imdbgame
  • پارکور , parkour_iran
  • 263 رسانه

    morebox img


تبلیغات

  , amir_bf1400
ونوم (Venom) یک فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی روبن فلیشر و نویسندگی اسکات روزنبرگ، جف پینکنر و کلی مارسل است، که بر اساس شخصیتی به همین نام از مجموعه کتاب‌های کمیک کمپانی مارول کامیکس ساخته شده‌است. در ادامه به معرفی این فیلم می پردازیم.
ادامه
99
  , amir_bf1400
Project PDMS مجموعه ایست از پنج نرم افزار که برای طراحی سیستم های پلایشگاهی و نیروگاهی استفاده میشوند که عبارتند از:

AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی است. در واقع، وجود عبارت CAD در نام این نرم افزار مخففی است از عبارت Computer Aided Design به معنی طراحی به کمک نرم افزار است.در این Project PDMS سعی بر ان شده است تا دو ایتم بسیار مهم رعایت شود ایتم اول سرعت بالا در انجام پروژه با کمترین خطا و ایتم دوم ساده و راحت بون ساخت فونداسیون برای درک بهتر این موضوع بهتر است نرم افزار اتوکد را با سایر نرم افزار های سه بعدی دیگر مقایسه کنیم پس میتوان به این نتیجه رسید که بخش طراحی فونداسیون در نرم افزار های مشابه بسیار دشوار است لذا بهترین و راحترین نرم افزار در بخش طراحی فونداسیون نرم افزار اتوکد میباشد
ادامه
  , amir_bf1400
6 ماه پیش
موسسه حقوقی مدافعان حق در مشهد. این موسسه در نظر دارد با کادری از وکلای مجرب و متخصص و حرفه ای و باتجربه شما را در رسیدن پرونده مطروحه یاری نماید و به موفقیت برساند.
این موسسه در نظر دارد ابتدا پرونده شما را رسیدگی کرده سپس براساس موضوع مطرح شده پرونده شما را به وکیل متخصص ارجاع دهد.
این موسسه از چندین وکیل تشکیل شده است و همین امر رسیدن به موفقیت در پرونده شما را آسان تر خواهد کرد.
همراهی وکیل در طول دوره وکالت با موکل. وهدایت موکل و روشن کردن موکل در زمینه طی کردن روند پرونده
این موسسه به دلیل داشتن چندین وکیل متخصص وحرفه ای باعث میشود ابتدا رسیدگی کلی که انجام گرفته باعث میشود بهترین لایحه و بهترین داداخواست و پس از تعیین جلسه رسیدگی بهترین دفاع توسط وکیل متخصص در زمینه پرونده شما انجام گیرد وهمین امر باعث خواهد شد پرونده به موفقیت نایل شود.

ازسوی دیگر این موسسه دارای کارشناسان خبره بوده ورسیدگی اولیه به صورت دقیق انجام خواهد شد.
ادامه
  , amir_bf1400
کاتالوگ نویسی

کاتالوگ نویسی و کاتالوگ ها مشخصات واطلاعات ارزشمندی مانند جنس، خواص فیزیکی، پیچ و مهره یا هر اطلاعاتی که برای طراحی در نرم افزار PDMS / E3D استفاده می شود و مورد نیاز برای خروجی 2D و صورت حساب مواد یا MTO، خروجی ایزومتریک یا خروجی های خاص دیگر هستند را شامل میشود. در حقیقت تیم کاتالوگ نویسی مشخصاتی که برای مدل سازی 3D در PDMS و محیط E3D را مطابق با مشخصات مهندسی تأیید شده، داده ها و موارد مرجع تولید میکند.

برای مشاهده و خرید آموزش ها به لینک زیر مراجعه کنید.
ادامه