مصطفی مهدی , amin533

مصطفی مهدی

 عقب نشینی در کار نیست سنگرو حفظ کن http://fa.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=11275
مصطفی مهدی , amin533

مصطفی مهدی

مطالب تصاویر 12
cloobid
amin533
، 4 سال و 4 ماه و 5 روز
مرد 28 ساله مجرد
زير ديپلم ، بحث علمی

آلبوم تصاویر

 • اقای حاج محمد رضا ملتجایی نماز خانه هنرستان وحدت

12 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • شبکه خبری العالم , AlalamTV
 • 123 رسانه

  morebox img


تبلیغات

مصطفی مهدی , amin533
[https://www.aparat.com/v/24EUR]
اقای شیرازی در صفحه رسمی خود اسم 12 شبکه ماهواره ای خارجی را به خودش نسبت داده و تحت حمایتش هست این در حالی هست که منابع مالی انها مشخص نیست و معمولا این شبکه ها حتی تبلیغات هم ندارند و قطعا این سوال بر انگیخیته میشود که این منابع از کجا اورده میشوند
دوم اینکه این رسانه ها چرا حال توهین کردن به مقدسات اهل سنت و جماعت هستندو در مقابل انقلاب ایستاده مشخصا یا غیر مشخصا و در مورد مبارزه با صهیونیسم و امریکا سخنی به میان نمیاید یکی از این شبکه ها عبارت هست از شبکه امام حسین علیه السلام که منبع مالیش را یکی از خارج نشینها اعلام مینماید

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، شبکه ای با عنوان "امام حسین" علیه السلام در تاریخ 3 شعبان 1430 قمری معادل 4 مرداد 1388 شمسی فعالیت خود را آغاز کرد. از همان ابتدا بصورت رسمی در سایت این شبکه اعلام شد که این شبکه تحت نظر آقای صادق شیرازی اداره می شود. و هدف خود را هم "ترویج شعائر حسینی" اعلام کردند.

پس از مدتی از فعالیت این شبکه، بر همگان آشکار شد که عنوان "ترویج شعائر حسینی" تنها بهانه ای است تا زیر چتر آن به مقدسات اهل سنت انواع و اقسام توهین ها شود تا جایی که متاسفانه بستر شیعه کشی و اختلاف بین شیعه و اهل سنت را در بسیاری از کشورهای منطقه فراهم آورد.

اما آنچه در این نوشته در پی آن هستیم منابع مالی این شبکه و دیگر شبکه های متعلق به این بیت است. آنچه واضح است این است که شبکه امام حسین علیه السلام منبع درآمدی نداشته و هیچ پولی را از طریق پیام بازرگانی یا ساخت و فروش برنامه بدست نمی آورد. این مسأله و ابهام های دیگر در مورد منابع مالی شبکه های متعدد متعلق به بیت آقای شیرازی مدت ها در سایت ها و کلیپ ها مورد نقد قرار گرفته تا جایی که از این حیث فشار های قابل توجهی از سمت مخاطبین به شبکه وارد شد. فشارهایی که مردمی بودن این شبکه ها را زیر سوال برده و اهداف شوم آنها را تا مرحله آشکار شدن نزدیک کرده است.

این فشار ها سبب شد تا مسئولین این شبکه ها اقدام به تغییر ذهنیت مخاطبین خود کنند. اخیرا در همین راستا پیامکی در بین مردم علی الخصوص طرفداران و مخاطبین این شبکه پخش شده است مبنی بر اینکه برای تعطیل نشدن شبکه امام حسین نیاز به کمک مالی مخاطبین هست و شماره حسابی هم به همین جهت معرفی شده است که تصویر یک نمونه از این پیامک ها را در زیر می بینید.
دعای مضحک نیاز شبکه امام حسین علیه السلام به کمک مالی مخاطبین در حالی است که اولا از زمان تاسیس این شبکه تا کنون چطور این شبکه اداره می شده که نیازی به کمک مخاطبین نداشته و هم اینک که افشاگری هایی در مورد منابع مالی شبکه صورت گرفته یکدفعه نیاز به کمک مخاطبین بوجود آمده است!!!

ثانیا اینکه چطور شده که در بین شبکه های متعدد و پرشمار متعلق به بیت آقای شیرازی تنها برای این شبکه مشکل مالی پدید آمده و دیگر شبکه ها کما فی السابق ادامه می دهند. مخصوصا شبکه هایی که مخاطبان آن به تحلیل ها و نقدهای منتشر شده به زبان فارسی دسترسی نداشته اند.

ثالثا اگر واقعا نیاز مالی وجود داشت چرا بصورت رسمی و قابل توجه برنامه هایی را در شبکه به این موضوع اختصاص نداده اند بلکه بصورت پیامکی آن هم در بین مخاطبین درخواست مالی شده تا این شائبه قوت گیرد که تنها هدف اینکار جوسازی رسانه ای و تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی است؟! موارد دیگری هم وجود دارد که از حوصله این مطلب خارج است.

و اما اخیرا یکی از شبکه های ماهواره ای پرده از منابع مالی این شبکه برداشته و مطالبی را در این مورد بیان کرده است. "شهرام همایون" کارشناس شبکه "کانال یک" گفته است که این شبکه ها توسط یک کمپانی اسرائیلی ساپورت می شوند" که کلیپ مربوطه را در زیر مشاهده می کنید.
اگر بخواهیم از آنچه گفته شد نتیجه ای را بگیریم که تردیدی در آن نباشد می توان به یقین گفت هیچ وقت نمی شود در نظر گرفت هزینه های هنگفت و سرسام آور شبکه های ماهواره ای متعلق به بیت آقای شیرازی و از جمله شبکه امام حسین علیه السلام از طریق کمک ها و وجوهات مردمی اداره می شوند چراکه مخاطبین این شبکه ها می دانند هیچوقت اقبالی از مخاطبین به این جهت وجود نداشته و حتی درخواستی هم بصورت رسمی از سمت شبکه صورت نگرفته است. بنابراین باید وجود منابع خاص را برای این شبکه ها قطعی دانست.
ادامه
99
کامنت بنویسید...
مصطفی مهدی , amin533
عقب نشینی در کار نیست سنگرو حفظ کن http://fa.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=11275
مصطفی مهدی , amin533
[https://www.aparat.com/v/glp8E]
رهبر انقلاب: مشکلات اقتصادی اگر بخواهد حل شود باید متمرکز روی مسئله ی تولید داخل شد/ کلید حل مشکلات اقتصادی در لوزان و ژنو و نیویورک نیست، در داخل کشور است. حرف زدن درباره ی فساد فایده ای ندارد با "دزد دزد" گفتن، دزد از دزدی دست برنمی دارد/ مسئولان، روزنامه نیستند که راجع به فساد حرف بزنند/ باید اقدام کنیم و به معنای واقعی کلمه جلوی فساد را بگیریم.
ادامه