علی م , alimostanadi

علی م

 خدایا خودت ظهور کن از کس دیگه کاری برنمیاد شاید از خودتم برنیاد ولی به ریسکش میارزه...
علی م , alimostanadi

علی م

مطالب
cloobid
alimostanadi
، 5 سال و 1 ماه و 12 روز
مرد 49 ساله متاهل
فوق ليسانس ، دانشگاه..........................................

رسانه ها

  • ایران سرزمین سبز , our_iran
  • چمدان (اطلاعات گردشگری) , travelInformation
  • 32 رسانه

    morebox img


تبلیغات

علی م , alimostanadi
به چه چیزی این کشور رو تشبیه کنیم به کسی برنخوره!!!!!بند تومبان در رفته تومبان بر زمین کشیده میشود و عاملین در حال فروووو کردن هستن و جماعتی که برشون فروووو میرود همچنان سرخوشانه میزیند و میخندند و طی میکنند و بعد هم قی میکنند
ادامه
99
علی م , alimostanadi
علی 19 ساعت پیش
خدایا خودت ظهور کن از کس دیگه کاری برنمیاد شاید از خودتم برنیاد ولی به ریسکش میارزه...
کامنت بنویسید...
شنیا افشار , shenya1
7 ساعت پیش
خیلی لایک
ادامه
علی م , alimostanadi
واقعا قیمت خودرو هارو کیلویی هم بخوایم حساب کنیم اینقدر نباید گرون بشه مثلا پراید رو کیلویی چند حساب می کنند؟؟؟900 کیلو وزنشه 47 میلیون!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مغزمون پوکید اینارو میشنویم و میبینیم دیووونه خونست:))
ادامه
علی م , alimostanadi
خوبه همینجوری به بیشعوریتون ادامه بدین جماعت همیشه در صحنه و احساسی چه استقبال با شکوهی میکنید از گرانی ها و اینام خوب یاد گرفتن باهتون چجوری رفتار کنند تنها کشوری در دنیا هستید که دریایی از بیشعوری و کج فهمی و نادانی رشد کرده و دیگران را هم در این دریا بخاطر نفهمیتون دارین غرق می کنید.براتون مهم نیست نسل های اینده باید روی چه چیز شماها اتکا کنند فقط به بیخ ریشتون میخندند و میشین جوک قرن ها نسلی که بعد از شماها میان....جماعتی که تیشه به ریشه خود زدند تا میتونید ازین جو حاکم تبعیت کنید تا چشمتون بزنه بیرون..دلسوزی به عده ای جماعت کوردل و نفهم فایده ای نداره هر بلایی سرتون بیاد حقتونه
ادامه
کامنت بنویسید...
علی م , alimostanadi
پنجشنبه 2 اسفند ، 11:36
تنها کشوری که جماعتش دوست میدارند و علاقه وافی دارند تا جایی که امکانش هست برایشان فرو کنند ایامشان فقط بگذرد
ادامه
علی م , alimostanadi
پنجشنبه 2 اسفند ، 11:33
شرایط بسیار بهینست درسته برای کاسبان تحریم و خودتحرمی کنندگان ازین رود خروشان همیشه در صحنه استفاده بهینه را نمایند و تا می توانند فرو نمیاند ...
ادامه
شارون شارون , abcdef1956
پنجشنبه 2 اسفند ، 10:51
شرایط عالی هست الان ما داریم میلیونها دلار قاچاق با ایران کار میکنیم ...هیچ جای دنیا انقدر سود نداره .....
ادامه
علی م , alimostanadi
عصر ایران نوشت: اخیراً رئیس‌جمهور حسن روحانی در توضیح علت قاچاق گفته است: علت قاچاق ارزانی است، وقتی جنسی در داخل ارزان است و در خارج گران، خود به خود قاچاق آن به خارج صورت می‌گیرد. به‌عنوان مثال چون الان گوشت در عراق گران‌تر از ایران است، از کشورمان به آنجا قاچاق می‌‌شود. درباره قاچاق بنزین نیز همین موضوع مصداق دارد.
آقای روحانی چنان می‌گوید چون در داخل ارزانی است که اگر کسی مطلع نباشد و حرف‌های او را بشنود، فکر می‌کند مردم غرق در ارزانی هستند و لابد معیشت سهلی دارند!
ارزانی و گرانی، مفاهیمی نسبی هستند؛ قیمت کالا و خدمات به نسبت درآمد عموم جامعه بسیار بالاست و اکثر مردم به‌معنای واقعی کلمه لنگ امور روزمره معیشتی هستند.
در چنین وضعیتی به‌رخ کشیدن قیمت‌های بالا در سایر کشورها، کاری نخ‌نما، زشت و زننده است. نخ‌نما از آن جهت که بارها و بارها تکرار شده و اکنون حال شنونده را به هم می‌زند و زشت و زننده نیز بدان علت که مخاطب احساس می‌کند شعورش نادیده گرفته می‌شود.
مثلاً مدام قیمت بالای بنزین در کشورهای دیگر را علم می‌کنند و بر سر مردم می‌کوبند اما عمداً یادشان می‌رود بگویند در هیچ جای دنیا قیمت خودرو این اندازه ایران نیست.
یا می‌گویند قیمت آب و برق و گوشت و اجاره خانه و ... در فلان کشورها بالاست ولی اصلاً به رویشان نمی‌آورند که اگر آنجا به دلار و یورو می‌خرند، درآمدشان نیز به دلار و یورو و نظایر آن است.
مدیران هر وقت درآمدها را بالا بردند، بیایند و درباره قیمت‌ها در خارج حرف بزنند والّا بهتر است سکوت کنند و با حرف‌های خامشان نمک بر زخم مردم نپاشند.
انگار آقای روحانی متوجه نیست یا تجاهل می‌کند که علت قاچاق کالاهای ایرانی به خارج کشور، افت شدید ارزش پول ملی است.
بحث‌های تئوریک به‌جای خود ولی قاچاق علت‌های دیگری هم دارد که مهمترین‌شان بی‌تدبیری است. وقتی ارزش ریال پایین آمد، دولتمردان باید پیش‌بینی می‌کردند که چه کالاهایی در این تفاوت قیمتی جدید ممکن است قاچاق شوند؛ نه اینکه بی‌مسئولانه بایستند و تماشا کنند و تنها بعد از این که قاچاق به خارج و کمبود در داخل شدت گرفت، کارهای عجیب و غریبی مانند وارد کردن گوسفند با بوئینگ انجام دهند.
اگر مدیریت این است که نیازی به این همه دبدبه و کبکبه و آن همه مدیر مدعی و سازمان‌های عریض و طویل نبود.
گیریم که همه حرف‌های رئیس‌جمهور درست! آیا او را انتخاب کرده‌ایم که حرف بزند یا عمل کند؟اصلاً می‌پذیریم که علت قاچاق، ارزانی است. خب حالا چه کنیم؟ هورا بکشیم؟ دست بزنیم؟!
نکند راهکار دولت این است که قیمت‌ها را بالا ببرند تا ارزانی نباشد و قاچاق صورت نگیرد!
اصلاً مگر ما رئیس‌جمهور انتخاب کرده‌ایم که علل قاچاق را برایمان تشریح کند؟ پس چه کسی مانع قاچاق شود؟
ادامه