علی  عمار , aliammar

علی عمار

 از قدرت خداوند بر خویش بترس واز نزدیكی اش به تو حیا داشته باش
علی  عمار , aliammar

علی عمار

مطالب
cloobid
aliammar
، 4 سال و 7 ماه و 22 روز
مرد 40 ساله متاهل
فوق ديپلم ، كارمند


تبلیغات

امیر  , amirpiraliluo

خدا را به خاطر خلقت وجود پاکت سپاسگذارم

و برای سالروز آغاز زندگی تو خوشبختی بیشتر آرزو می کنم

تولدت مبارک!!!
ادامه
99
کامنت بنویسید...
محمد عیسی     , eshghbekhoda
دوشنبه 11 تیر ، 17:28
لا اله الا الله * محمد رسول الله
ادامه
علی  عمار , aliammar

بمب هیدروژنی چیست؟/ قدرت تخریب 2500 برابر بمب هیروشیما
بمب هیدروژنی یا گرماهسته‌ای نوعی بمب هسته‌ای است که انرژی آن ابتدا از طریق فرایند شکافت هسته‌ای تامین می‌شود و گرما و فشار حاصله از این انفجار باعث شروع فرایند همجوشی هسته‌ای استفاده می‌شود.
ادامه
علی  عمار , aliammar
زمینه اصلی نبرد امروز، جنگ فرهنگی است و دشمن ما به دنبال این است که اذهان مسلمین را تسخیر کند که اگر کند، دیگر کار تمام است.

در نتیجه باید در قبال این پاتک دشمن، به همان نسبت ضدپاتک داشت و حتی پاتک متقابل زد. یعنی وقتی دشمن ما با ابزارهای فرهنگی در صدد نابودی ما هستند، ما هم باید اولاً با ابزارهای فرهنگی، کشور و نظام و دین مان را از خطرات مذبور محافظت نماییم و ثانیاً اگر قرار است دشمن را در موقعیت مشت دوم قرار دهیم، باید به آن‌ها حمله ای از جنس فرهنگی انجام دهیم.

و همه این‌ها همان‌هایی است که نادر طالب زاده با برنامه "عصر" انجام می دهد. تولید محتوای فرهنگی در موضوعات مختلفی که یا وجه سلبی داشته و پاسخگوی شبهات وارد شده به اسلام و جمهوری اسلامی است و یا وجه ایجابی دارد و نشانگر ابعاد مترقی خود ماست بهترین کار ممکن در جنگ فرهنگی پیش روست. "عصر" نادر طالب زاده همین اقدام را انجام داده و به این طریق تبدیل شده به یکی از اصلی‌ترین خاکریزهای جنگ نرم.

البته باید تأسف خورد که چرا در رسانه ملی از این دست اقدام‌ها به ندرت اتفاق می افتد. اینکه "راز" در زمان خودش شمعی در تاریکی بود و باز هم "عصر"، همان شمع است در تاریکی. بی انصاف نیستیم. بوده‌اند برنامه‌های دیگری که در این راستا ساخته و پخش شده‌اند اما باز هم در حجم انبوه برنامه‌های رسانه ملی این تعداد برنامه‌ها اندک هستند.

منبع: بولتن نیوز
ادامه
علی  عمار , aliammar

از قدرت خداوند بر خویش بترس واز نزدیكی اش به تو حیا داشته باش
ادامه