هواداران شرکت مخابراتی شاناکو , a_paraj

هواداران شرکت مخابراتی شاناکو

 شرکت یگانه گستر ارتباط اول منطقه آزاد انزلی با نام تجاری (( شاناکو ))   88898090 021         -    09194900047  
هواداران شرکت مخابراتی شاناکو , a_paraj

هواداران شرکت مخابراتی شاناکو

مطالب تصاویر 1
cloobid
a_paraj
، 11 سال و 4 روز
مرد 36 ساله مجرد
فوق ديپلم ، کارمند


تبلیغات

هواداران شرکت مخابراتی شاناکو , a_paraj
به مهندس برق جهت خدمات پس از فروش ماشین آلات صنایع چوب در تهران نیازمندیم.
داوطلبان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس برقرار کنند.
اطلاعات بیشتر به آدرس :
http://estekhdam.asia/3332/استخدام-مهندس-برق-قدرتتهران
ادامه
99
هواداران شرکت مخابراتی شاناکو , a_paraj
قانون‌ کار - شرایط کار
تاریخ انتشار پنجشنبه 3 دی 1394 کد خبر:1325

مبحث اول - حق السعی

ماده34- کلیه دریافتهای قانونی به کارگر به اعتبار قرارداد کار اعم از مزد یا حقوق کمک عائله مندی ، هزینه های مسکن ، خواربار ، ایاب و ذهاب ، مزایای غیر نقدی ، پاداش افزایش تولید ، سود سالانه و نظایر اینها دریافت می نماید را حق السعی می نامند .
ماده35- مزد عبارت است از وجوه نقدی یا غیر نقدی و یا مجموع آنها که در مقابل انجام کار به کارگر پرداخت می شود.
تبصره1- چنانچه مزد با ساعات انجام کار مرتبط باشد ، " مزد ساعتی " و در صورتیکه بر اساس میزان انجام کار و یا محصول تولید شده باشد ، " کارمزد " و چنانچه بر اساس محصول تولید شده و یا میزان انجام کار در زمان معین باشد ، " کارمزد ساعتی " نامیده میشود.
تبصره2- ضوابط و مزایای مربوط به مزد ساعتی ، کارمزد ساعتی و کارمزد و مشاغل قابل شمول موضوع این ماده که به پیشنهاد شورایعالی کار به تصویب وزیر کار و امور اجتماعی خواهد رسید ، تعیین می گردد حداکثر ساعات کار موضوع ماده فوق نباید از حداکثر ساعت قانونی کار تجاوز نماید.
ماده36- مزد ثابت عبارت است از مجموع مزد شغل و مزایای ثابت پرداختی به تبع شغل .
تبصره1- در کارگاههائی که دارای طرح طبقه بندی و ارزیابی مشاغل نیستند ، منظور از مزایای ثابت پرداختی به تبع شغل ، مزایایی است که برحسب ماهیت شغل یا محیط کار و برای ترمیم مزد در ساعات عادی کار پرداخت می گردد. از قبیل مزایای سختی کار ، مزایای سرپرستی ، فوق العاده شغل و غیره.
تبصره2- در کارگاههائی که طرح طبقه بندی مشاغل به مرحله اجرا درآمده است ، مزد گروه و پایه ، مزد مبنا را تشکیل می دهد.
تبصره3- مزایای رفاهی و انگیزه ای از قبیل کمک هزینه مسکن ، خواروبار و کمک عائله مندی ، پاداش افزایش تولید و سود سالانه جزو مزد ثابت و مزد مبنا محسوب نمی شود.
ماده37-
ادامه
هواداران شرکت مخابراتی شاناکو , a_paraj
استخدام مهاجرت استرالیا
تاریخ انتشار پنجشنبه 3 دی 1394 کد خبر:1327

مقدمه

برای تجار و صاحبان صنایع، ویزاهای مختلفی برای سفر به استرالیا وجود دارد.

آنان می توانند برای شرکت در جلسات كوتاه مدت تجاری، پایه‌گذاری و تأسیس یك شركت جدید ، گسترش شعبه‌های شركت هایی که در استرالیا مشغول به کار هستند و یا به منظور سرمایه‌گذاری در استرالیا برای تشکیل پرونده و اخذ ویزا اقدام کنند.

از اول ماه مارس 2003 ، برنامه مهاجرت تجاری به استرالیا در دو مرحله اجرا می‌شود.به این شكل كه تجار و صاحبان صنایعی كه متقاضی مهاجرت به استرالیا هستند در ابتدا باید اقدام به اخذ یك ویزای اقامت موقت بكنند و این ویزا زمانی تبدیل به ویزای اقامت دایم خواهد شد

كه متقاضیان در زمینه فعالیت پیشنهادیشان به نتایج مطلوبی دست پیدا كنند بازرگانان و تجار و صاحبان صنایع که تمایل دارند به استرالیا مهاجرت کنند می توانند برای ویزاهای ذیل اقدام کنند :
ادامه
هواداران شرکت مخابراتی شاناکو , a_paraj
آخرین خبر بیمه بیکاری امسال
تاریخ انتشار دوشنبه 14 دی 1394 کد خبر:1536

بیمه کارگران ساختمانی استان زنجان پایش می‌شود

خبرگزاری تسنیم : رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان زنجان با اشاره به ضرورت تشکیل جلسه مشترک تامین اجتماعی استان با انجمن صنفی کارگران ساختمانی گفت: لغو بیمه کارگران ساختمانی باید تجدید نظر شود.
رزاق محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: رصد و پایش بیمه‌ای کارگران ساختمانی با هدف احراز هویت افراد شاغل در این بخش انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: طبق بخشنامه این پایش‌ها توسط انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان و تامین اجتماعی انجام می‌شود.
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان زنجان خاطرنشان کرد: اما با توجه به کاهش ساخت و ساز در استان بسیاری از کارگران برای تامین مایحتاج زندگی خود در مشاغل خدماتی و کاذب وارد شده‌اند که این مسئله سبب لغو بیمه برخی از کارگران شده است.
وی با انتقاد از لغو بیمه این افراد گفت: با بازرسی‌های انجام شده بیمه برخی از این کارگران لغو شده است که لازم است در این باره نشستی با مدیرکل تامین اجتماعی استان در راستای احقاق حقوق این افراد برگزار شود.

ادامه
هواداران شرکت مخابراتی شاناکو , a_paraj
سایت استخدام estekhdam.asia از بزرگ‌ترین مرجع استخدامی در کشور است و روزانه بیش از هزاران آگهی استخدام و هزاران موقعیت شغلی از سراسر کشور در این سایت منتشر می‌گردد.

سایت از معتبرترین ارائه دهندگان سرویس هوشمند ارسال آگهی تفکیک شده بر اساس رشته، جنسیت، استان، شهر، تخصص و موقعیت شغلی در ایران است.

شایان ذکر است که این سایت، تمام مجوزهای لازم از مراجع قانونی مربوطه در ایران را داراست و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

سایت استخدام، از موفق‌ترین و پیشروترین وب‌سایت مربوط به امورز استخدامی کشور در فضای وب می‌باشد. از مزایای مهم سایت این است که به منظور بهبود افزایش کیفیت و سرعت دریافت اطلاعات مربوط به آخرین آگهی‌ها و اخبار مهم استخدامی، می‌توانید از کانال تلگرام وب‌سایت استفاده کنید.

همچنین عضویت در این سایت بسیار آسان می‌باشد، و هم کارجویان و هم کارفرمایان می‌توانند در آن براحتی ثبت نام نمایند.
بعد از ثبت نام کارجویان و ثبت رزومه خود، کارفرمایان می‌توانند رزومه کارجویان را مشاهده کنند و نیروی کار مرتبط را جست‌وجو کرده و از طریق پیامک به کارجویان اطلاع‌رسانی کنند.
ادامه