امیر ثابت , a_100

امیر ثابت

  سلام ،هدایت واقعی و پایدار از آن حضرت دوست بوده ،کسانیکه پروفایل واقعی ندارند موردتایید بنده نیستند و همچنین افرادی که لینک بی محتوی حذف ..
امیر ثابت , a_100

امیر ثابت

مطالب
cloobid
a_100
، 13 سال و 9 ماه و 18 روز
مرد 55 ساله متاهل
ليسانس ، آزاد


تبلیغات

جوینده یابنده است , chibehetbegam
امیر در این تصویر برچسب خورده است. 5 ماه پیش
امیر ثابت , a_100
در پی رسوایی سال گذشته در انگلیس پیرامون شنود مكالمات تلفنی و الكترونیكی شهروندان انگلیسی توسط رسانه‌های تحت مالكیت رابرت مرداک، سرمایه دار صهیونیست كه با دستور وی انجام می‌گرفت نگاهی داریم به زندگی و فعالیت‌های این صهیونیست كهنه‌كار كه در دنیا به "امپراطور رسانه‌ای یهود " اشتهار دارد و حتی در ایالات متحده آمریكا به علت سیطره بی چون و چرایش بر رسانه های گروهی از وی به عنوان "سلطان بی تاج و تخت آمریكا " یاد می‌شود:

*مقدمه:

با گسترش انقلاب ارتباطات، قدرت وسایل ارتباطی جامعه مانند رسانه‌ها افزایش بیشتری یافته است. صهیونیست‌ها كه همواره هدف نفوذ در مراكز قدرت در جهان را تعقیب می‌كنند، به خوبی از قدرت موجود در این عرصه آگاهی داشته و با حاكمیت بر رسانه‌های گوناگون، به یك قدرت مؤثر در این حوزه تبدیل شده‌اند.

"رابرت مرداک " یكی از یهودیان صهیونیست است كه كار خود را با مالكیت یك روزنامه كوچك در "ملبورن " استرالیا شروع كرد اما پس از مدت كوتاهی توانست یك امپراطوری رسانه‌ای را پایه‌گذاری كند.
"مرداک " با خرید روزنامه‌های ورشكسته و كوچك و با استفاده از روش‌های گوناگون به مدیریت آنها پرداخته و آنها را به سوددهی می‌رساند. او ابتدا به دنیای رسانه‌ای انگلیس وارد شد و توانست جایگاه مهمی در بین شبكه رسانه‌ای انگلیس كسب كند. اشتیاق سیری‌ناپذیر "مرداک " وی را به سمت آمریكا كشاند و وی با كسب تابعیت آمریكایی توانست به گسترش دامنه امپراطوری خود نه تنها در آمریكا بلكه در سراسر دنیا بپردازد. به دلیل اهمیت رسانه‌های تحت سلطه او و نقش و شبكه گسترده رسانه‌‌ایش در شكل‌دهی به افكار عمومی در جهت حمایت از صهیونیسم، در این نوشتار به بررسی زندگی، فعالیت‌ها و رسانه‌های تحت سلطه وی می‌پردازیم.
ادامه
99
کامنت بنویسید...
امیر ثابت , a_100
دوشنبه 22 مرداد ، 10:26
بخش اول
ادامه
امیر ثابت , a_100
آقای احمدی‌نژاد و سؤالات بی‌پاسخ
بخش اول
این یادداشت در روزنامه ایران با عنوان «شباهت و تفاوت احمدی‌نژاد با براندازان» منتشر شده است.

آقای #محمود_احمدی‌_نژاد در گذشته هم نشان داده‌اند که استاد سوارشدن بر امواج پوپولیستی هستند و هرکجا که امواجی پوپولیستی را ببینند، ابایی از سوارشدن بر روی آن ندارند. این بار هم عدم محبوبیت سه قوه و کل نظام برای ایشان فرصتی مغتنم پیش آورده تا با حمله به سه قوه و نظام بر امواج محبوبیت سوار شوند. ایشان به‌درستی می‌گویند که محبوبیت قوه مجریه یا دولت آقای روحانی بسیار کم شده، ایضاً محبوبیت‌های دو قوه دیگر یعنی قوای مقننه و ‏قضائیه هم به‌شدت افت یافته است؛ در ادامه ایشان بازهم به‌درستی می‌گویند که محبوبیت نظام هم به‌شدت تنزل یافته که این هم سخن درستی است.

منتها آقای #احمدی_نژاد دو مسئله اساسی و سرنوشت‎ساز را در این نوار ویدئویی بدون پاسخ گذاشت. نکته اول اینکه:
آقای احمدی‎نژاد!
عملکرد خود شما در آن هشت سال، چقدر در عدم محبوبیتی که نظام به آن دچار شده، دخیل بوده؟ سهم شما چقدر است؟ به‌عنوان رئیس‌جمهوری بسیار بانفوذ و به‌مراتب قدرتمندتر از آقای روحانی، آقای خاتمی و مرحوم ‌هاشمی- البته در دوره دوم ریاست ‎جمهوری خود- سهم شما در این فقدان محبوبیتی که پیش آمده، چقدر بوده است؟ آیا شما هیچ نقشی نداشته‌اید؟

نکته دوم که به نظر من شاه‎بیت مسئله است، این است که:
آقای احمدی‌نژاد!
پاسخ شما به سؤال «چه باید کرد؟» چیست؟ اگر فرض بگیریم که مردم نسبت به نظام بدبین هستند و نسبت به قوای سه‌گانه هم بی‎اعتماد شده‎اند، حالا چه باید بکنیم؟ اعلام رفراندوم کنیم؟ بدیل و آلترناتیو شما برای این نظام چیست؟

اینجاست که آقای احمدی‌‏نژاد از پاسخ می‌‏ماند اما براندازان و سلطنت‎طلبان پاسخ روشنی برایش دارند و آن، براندازی نظام است. البته آقای احمدی‎نژاد و براندازان، در حقیقت یک وجه اشتراک و یک وجه افتراق با یکدیگر دارند. وجه اشتراک آنان این است که هر دو می‌گویند براندازی نظام که احمدی‌نژاد به‌صورت دیپلماتیک این براندازی را مطرح می‎کند و براندازان رسماً و علناً در کف خیابان شعار می‎دهند و می‎گویند که این نظام نباید باشد. وجه افتراق‎ این دو اما این است که یک عده از براندازان می‎گویند به سلطنت بازگردیم، عده‌‏ای دم از جمهوری دموکراتیک می‎زنند و برخی هم از سلطنت ملی می‌گویند اما آقای احمدی‎نژاد پاسخی نمی‌دهند. فقط می‎گویند نظام نباشد.
ادامه
امیر ثابت , a_100
میشه خیلی پولدار بود
میشه خیلی مشهور بود
میشه قهرمان دنیا بود
ولی
ولی
باغیرت بود
صاحب یه همسر و سه دختر محجبه بود
میشه مرد بود
مثل وحید شمسایی ؛ به افتخارش لایک و پسند کنید
ادامه
امیر ثابت , a_100
کاربران از اطلاعات روی تلگرام‌شان امروز پشتیبان‌ بگیرند+ راه های ذخیره فایل‌ها و چت‌ها

با توجه به انتشار اخبار ضد و نقیض از مسدود شدن تلگرام تا پیش از ورود به اردیبهشت بهتر است کاربران اگر اطلاعات مهمی را روی تلگرام نگهداری می‌کنند امروز از آنها پشتیبان بگیرند.
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، با ادامه دار شدن موضوع عدم همکاری تلگرام با ایران و افزایش تهدیدات این شبکه، احتمال قطع دسترسی به تلگرام در ایران به قطعیت مسدود شدن این شبکه تغییر کرده است و تاکنون اخبار ضد و نقیضی از زمان مسدود شدن تلگرام منتشر و سپس تکذیب شده است. همچنین این اخبار غیر رسمی می گویند احتمالا تلگرام به طوری کند خواهد شد که دسترسی به اطلاعات موجود در آن امکان‌پذیر نباشد.
با توجه به این احتمالات عقلانی است که کاربران احتیاط کنند و هر چه سریعتر اگر اطلاعاتی روی تلگرام نگهداری می کنند آنها را در جایی ذخیره کنند
.
به دارندگان کانال های تلگرامی توصیه می شود اگر لوگو، عکس‌، لیست اعضا و آیدی‌ها را در جایی ذخیره ندارند این اطلاعات را ذخیره کنند تا برای راه‌اندازی مجدد کانال در پیام‌رسان دیگر با نقص اطلاعات مواجه نشوند.
علاوه بر این، برخی کاربران از Saved messagess تلگرام یا برخی چت‌ها به عنوان محل ذخیره اطلاعات استفاده می کنند که لازم است قبل از قطع دسترسی به تلگرام این اطلاعات را در جای دیگری ذخیره کنند. برای این کاربران راه‌هایی برای تهیه پشتیبان‌ از اطلاعات وجود دارد.
*راه‌های ذخیره اطلاعات شخصی موجود در تلگرام
برای ذخیره کردن چت‌های تلگرام در مرورگر کروم به نام
ExtensionSave Telegram Chat History

وجود دارد که کاربران می توانند با قرار دادن آدرس
https://chrome.google.com/webstore/detail/save-telegram-chat-histor/kgldnbjoeinkkgpphaaljlfhfdbndfjc?hl=en
در آدرس بار این مرورگر، افزونه را دانلود کنند.
همچنین فایل‌هایی که کاربران از تلگرام دانلود می کنند به طور خودکار در فولدری به نام Telegram در دانلود ذخیره می شود که دسترسی به فایل‌های صوتی و تصویری از این طریق امکان‌پذیر است.
یا در روش ساده تر، اگر کاربر قصد دارد چت خاصی را ذخیره کند می تواند روی چت کلیک کرده و با انتخاب گزینه save as صفحه این چت در مرورگر را ذخیره کند یا نسخه PDF چت را ذخیره کند.

ادامه