زینب آ , a.b.c.

زینب آ

 اونایی که با چراغ خاموش میان به من و شما ربط نداره..منکه  فضول نیستم..هر کی  برا خودش دلایل خودشو داره..لطفا به بقیه تهمت نزنین
زینب آ , a.b.c.

زینب آ

مطالب
cloobid
a.b.c.
، 1 سال و 5 ماه و 14 روز
زن 78 ساله متاهل
ليسانس ، . تجارت .صادرات و واردات... مطلب از یه سایت دیگه وارد این سایت میکنم و از این سایت صادر میکنم سایت دیگه:)

رسانه ها

  • کتاب های الکترونیک , ebooksclub
  • کلوب دات کام , recreation
  • 206 رسانه

    morebox img


تبلیغات

زینب آ , a.b.c.
تفاوت صنایع دفاعی و موشکی با صنایع خودروسازی!

آیا طراحان ایرانی موفق خواهند شد خودروهای زیبای خود را به مرحله تولید برسانند تا مردم بجای پراید و پژو، خودروهایی را سوار شوند که لیاقت آن را دارند!؟
ادامه
99
زینب آ , a.b.c.
دیدنو 6 ساعت پیش
[https://www.aparat.com/v/HlJr2]
تا انتها ببینید...و به اشتراک نذاریدش مگه اینکه وجدانتون بگه...
ادامه
زینب آ , a.b.c.

اگر شما دوست ندارید دندانتان را بکشید، همواره راه‌های جایگزین هم وجود دارند. می‌توانید با مصرف مسکن و آنتی‌بیوتیک‌ها درد و تورم دندانتان را کاهش دهید ولی این فقط علایم حاد را از بین می‌برد و به شما فرصت می‌دهد که درمان اورژانسی برای حفظ دندانتان را پیگیری کنید. اگر عفونت دندان شما در مراحل اولیه تشخیص داده شده و درمان شود، می‌توانید با انجام درمان ریشه (عصب‌کشی) دندانتان را حفظ کنید، به جای اینکه آن را بکشید.
● کشیدن دندان، آغاز دردسر
تصور نکنید با خارج کردن دندان‌ از دهانتان دردسرهای شما پایان پیدا می‌کنند. کشیدن دندان‌ها در دراز مدت عوارض زیادی را برای فک، دهان و صورت شما در پی دارد که ساده‌ترین آن از بین رفتن زیبایی صورت است.
دندان‌ها نقش بسیار مهمی در حفظ حالت لب، دهان و صورت شما دارند چون تکیه‌گاه مناسبی برای عضلات صورت به شمار می‌روند. وقتی شما دندان‌هایتان را می‌کشید، عضلات و بافت‌های صورت و اطراف دهان به داخل جمع می‌شوند و صورت شما دیگر آن حالت پری و زیبایی سابق را ندارد و چروکیده و مسن‌تر به‌نظر می‌رسد. دندان‌ها نقش مهمی در حفظ ارتفاع طبیعی صورت دارند.
نکته دیگر این است که حتی اگر ریشه دندان طبیعی هم درون استخوان فک باقی بماند، به حفظ استخوان فک کمک می‌کند. وقتی دندان‌ها از درون استخوان فک خارج می‌شوند، استخوان فک به تدریج تحلیل می‌رود و از عمق و ارتفاع آن کاسته می‌شود. در این شرایط حتی ممکن است شما نتوانید در آینده ایمپلنت در دهانتان بگذارید چون کار گذاشتن ایمپلنت هم نیازمند وجود استخوان کافی در اطراف و زیر آن است.
همچنین دندان‌ها وسیله جویدن انواع غذاهای نرم و سفت هستند. وقتی به آسانی دندان‌هایتان را یکی پس از دیگری از دهانتان خارج می‌کنید، توانایی جویدن و خوردن راحت همه نوع مواد غذایی را از خودتان سلب می‌کنید چون دیگر نمی‌توانید انواع غذاها را به راحتی با دندان‌هایتان بجوید و از لذت یک غذا خوردن راحت محروم می‌شوید. با بهترین دست دندان‌ها و یا دندان‌های مصنوعی هم نمی‌توانید لذت خوردن چلوکباب با دندان‌های طبیعی را در دهانتان مزه‌مزه کنید.
یکی از دلایل کمبودهای تغذیه‌ای سالمندان بی‌دندانی است. نکته آخر اینکه اگر شغل شما به گونه‌ای است که با مردم زیاد سروکار دارید، بی‌دندانی باعث می‌شود در روابط اجتماعی خود دچار مشکل شوید چون اعتماد به نفس قبلی خود را ندارید و نگرانی بابت تغییر حالت چهره و یا صدایتان ممکن است شما را از نظر روانی تحت فشار قرار دهد.
ادامه
زینب آ , a.b.c.

- این علائم عبارتند از:
الف) سر درد
به دلیل آنکه علائم بالینی سردردهای ناشی از TMD کاملاً شبیه می‌گرن است پزشکان شتاب زده هر سردردی را می‌گرن و یا عصبی تشخیص می‌دهند.
ب) گردن درد
رابطه مستقیمی بین TMD و دردهای گردنی وجود دارد که متأسفانه پزشکان به اشتباه، این گروه درد‌ها را آرتروز تشخیص می‌دهند و با تجویز فیزیوتراپی، دردهای گردنی را موقتاً تسکین می‌دهد ولی علت آنرا که همانا TMJ می‌باشد برطرف نمی‌کند.
هر اختلالی در TMJ باعث اختلال در کارکرد عضلات فک می‌شود که این‌ها به نوبه خود باعث اختلال در کارکرد عضلات گردنی می‌گردند. با درمان‌های TMJ و بهبود کارکرد TMJ عضلات فک نیز به فعالیت نرمال خود برمی‌گردند که این به نوبه خود باعث بهبود کارکرد عضلات گردنی می‌گردند و لذا علت درد در عضلات گردنی برطرف می‌شود.
این بیماران علاوه بر دردهای فوق ممکن است از ناراحتی‌های شنوائی مثل صدای باد و خارش گوش نیز رنج ببرند که در صورت سالم بودن گوش با درمان‌های مربوط به TMJ برطرف می‌شوند.
از دیگر علائم بالینی بیماری‌های TMJ ناراحتی‌های بینائی مثل: تاربینی، دوبینی، اشکریزی و درد در چشم می‌باشد که این‌ها نیز همانند ناراحتی‌های شنوائی در یکی از مراحل درمان‌های TMJ برطرف می‌شوند
ادامه
زینب آ , a.b.c.
یه قنادی توی افسریه تهرون شیرینی هاشو کیلویی ۱۲۰۰۰ تومان میفروخته پامیشن میرن به جرم ارزون فروشی جریمش میکنن الان قیمتهاشو کرده ١٩‌ هزار تومن که جریمش نکنن!...خیلی جالبه نه ؟؟!!!
- منبع خبر ایسنا دات آی آر
ادامه
کامنت بنویسید...
زینب آ , a.b.c.
8 ساعت پیش
من میگم دولت تو تمام این مسائل دست داره وقصدشم بر اندازی نظام هست
ادامه
ســــید عــــمــــاد  , s.soroosh
8 ساعت پیش
عجب
ادامه
آر یا  محمو د ی , arimahmod
8 ساعت پیش
وقتی مردم برای ابراز رضایت از وضع موجود تظاهرات میرند و در حق دیگران ظلم میکنند. غیر از این انتظار داریم ؟؟؟
ادامه