نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
  , 72

Orchid Kh

  , 72

Orchid Kh

مطالب
cloobid
72
، 15 سال و 10 ماه و 14 روز
زن 38 ساله مجرد
دکتري و بالاتر ، دانشجوی پزشکی قانونی و مسمومیتها دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
وبلاگ میهن بلاگ
  , 72
منابع دکتری علوم اقتصادی و منابع دکتری اقتصاد نفت و گاز و نمونه سؤالات آزمون دکتری علوم اقتصادی سالهای گذشته را در لینک زیر دانلود کنید:
http://www.sadako.ir/منابع-دکتری-علوم-اقتصادی/
_______________________________
_______________________________
✚ وبسایت رسمی ما = http://www.sadako.ir
_______________________________
✚ چرا باید کتاب چاپ کنیم؟ (محاسبه امتیازها در مصاحبه دکتری) = https://goo.gl/CjDRK7
✚ هفت گام تا چاپ کتاب (مراحل هفتگانه چاپ کتاب / از برآورد هزینه تا تحویل کتاب درب منزل شما) = https://goo.gl/WvNmXd
✚ پاسخ به پرسش های احتمالی شما = http://www.sadako.ir/porsesh
✚ روش تعیین هزینه = https://goo.gl/JBlSaK
✚ بخش تماس با ما = http://www.sadako.ir/contact
_______________________________
#چاپ_کتاب , #تبدیل_پایان_نامه_به_کتاب , #هزینه_چاپ_کتاب_دانشجویی ,
#چاپ_کتاب_از_پایان_نامه , #چاپ_کتاب_دانشجویی , #چاپ_کتاب_در_تیراژ_محدود_کم , #کنکور_دکتری , #مصاحبه_دکتری , #منابع_کنکور_دکتری , #منابع_دکتری ,
#اخبار_کنکور_دکتری , #اخبار_مصاحبه_دکتری , #تقویت_رزومه ,
#تقویت_رزومه_مصاحبه_دکتری , #اکسپت_مقاله , #تافل , #دکترا , #دکتری , #دانلود_رایگان ,
#مقاله , #مقاله_ISI , #مقاله_آی_اس_آی , #مقاله_علمی_پژوهشی , #مقاله_پژوهشی , #کنکور_PhD_دکتری , #مراحل_تبدیل_پایان_نامه_به_کتاب , #چاپ_کتاب_با_تیراژ_کم ,
#چاپ_کتاب_شعر , #هزینه_چاپ_کتاب
_______________________________
ادامه
99
  , 72
فهرست جدید موسسات دارای مجوز اعزام دانشجو به خارج کشور (خرداد ۹۶) را در لینک زیر بخوانید:
http://www.sadako.ir/موسسات-اعزام-دانشجو-به-خارج/
_
_______________________________
_______________________________
✚ وبسایت رسمی ما = http://www.sadako.ir
_______________________________
✚ چرا باید کتاب چاپ کنیم؟ (محاسبه امتیازها در مصاحبه دکتری) = https://goo.gl/CjDRK7
✚ هفت گام تا چاپ کتاب (مراحل هفتگانه چاپ کتاب / از برآورد هزینه تا تحویل کتاب درب منزل شما) = https://goo.gl/WvNmXd
✚ پاسخ به پرسش های احتمالی شما = http://www.sadako.ir/porsesh
✚ روش تعیین هزینه = https://goo.gl/JBlSaK
✚ بخش تماس با ما = http://www.sadako.ir/contact
_______________________________
#چاپ_کتاب , #تبدیل_پایان_نامه_به_کتاب , #هزینه_چاپ_کتاب_دانشجویی , #چاپ_کتاب_از_پایان_نامه , #چاپ_کتاب_دانشجویی , #چاپ_کتاب_در_تیراژ_محدود_کم , #کنکور_دکتری , #مصاحبه_دکتری , #منابع_کنکور_دکتری , #منابع_دکتری , #اخبار_کنکور_دکتری , #اخبار_مصاحبه_دکتری , #تقویت_رزومه , #تقویت_رزومه_مصاحبه_دکتری , #اکسپت_مقاله , #اعزام_دانشجو_به_خارج , #دکترا , #دکتری , #دانلود_رایگان , #مقاله , #راهنمای_تحصیل_خارج , #مقاله_آی_اس_آی , #مقاله_علمی_پژوهشی , #مقاله_پژوهشی , #کنکور_PhD_دکتری , #تحصیل_خارج , #چاپ_کتاب_با_تیراژ_کم , #بورسیه_تحصیلی_خارج , #هزینه_چاپ_کتاب
_______________________________
ادامه
  , 72
کارت اهدای عضو یکی از بزرگترین نمادهای فرهنگی در زمینه ارتقای فرهنگ اهدای عضو می باشد.
از زمان راه اندازی واحدهای فراهم آوری اعضای پیوندی در کشورمان، مراکز مختلفی شروع به ثبت نام و صدور کارت اهدای عضو نمودند. در روزها و ماه‌های اول تعداد ثبت نام به بیش از 100 نفر در ماه نمیرسید، اما با شروع تبلیغات فرهنگی و برگزاری جشن نفس، تعداد بیشتری از مردم نیک اندیش سرزمینمان با این امر مقدس آشنا شدند و تعداد افراد متقاضی کارت اهدای عضو به بیش از 500 نفر در روز رسید...
تقاضای دریافت کارت اهدای عضو روز به روز بیشتر شد، به اندازه ای که مدت زمان دریافت کارت اهدای عضو برای هر فرد به بیش از 5ماه رسید. باتوجه به اینکه کارت اهدای عضو صرفاً نشان دهنده رضایت قلبی هر شخص برای اهدای عضو در زمان مرگ میباشد و جنبه‌‌ی قانونی ندارد؛ لذا بر آن شدیم تا سامانه ای راه اندازی کنیم که مدت زمان دریافت کارت را به طرز چشمگیری کاهش دهد تا انتظار رسیدن این کارت، مردم ایثارگر میهن عزیزمان را آزرده خاطر نسازد.
با توجه به مسائل فوق و همچنین پیرو تاکید مقام محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ابداع روشی برای ثبت نام و صدور آنی کارت اهدای عضو در دستور کار این وزارت قرار گرفت و نتیجه تمامی بررسی ها، سامانه ای است که پیش روی شما می باشد. در این سامانه کد ملی هر فرد به صورت آنلاین کنترل شده و در صورتیکه اطلاعات مطابق کارت ملی وارد شده باشد، کارت اهدای عضو صادر شده و متقاضی میتواند همان لحظه کارت خود را ذخیره و چاپ نماید.
اطلاعات داوطلبین دریافت کارت بلافاصله وارد سامانه کشوری کارت اهدای عضو شده و در آن ذخیره می گردد. لازم به ذکر است این سامانه از طریق کلیه بیمارستانهای کشور قابل دسترسی بوده و امکان جستجوی نام افراد مرگ مغزی بستری در این بیمارستانها وجود دارد.
امید است با راه اندازی این سامانه قدمی هرچند کوچک برای ارتقای فرهنگ مقدس اهدی عضو و نجات جان بیماران نیازمند به پیوند اعضا برداریم...

لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید:
1. عزیزانی که برای دریافت کارت اهدای عضو از طریق سامانه ehda.ir یا سامانه های مشابه ثبت نام کرده اند، توجه داشته باشند که جهت پیگیری کارت خود لازم است به همان سامانه مراجعه کنند.
2. داوطلبانی که در سامانه های دیگر ثبت نام نموده و از طریق این سامانه ها و یا از طریق مراجعه به هر یک از واحدهای فراهم آوری کشور یا ارگانهای دیگر کارت دریافت نموده اند همچنین می توانند برای ثبت اطلاعات خود در سامانه www.ehda.center نیز اقدام نمایند تا اطلاعات آنها در سامانه مرکزی نیز ثبت شده و از تمام کشور قابل دسترسی باشد. .
4. در صورتیکه علاوه بر ثبت اطلاعات تان در سامانه مرکزی اهدای عضو تمایل دارید کارت اهدای عضو را نیز دریافت نمائید، می توانید کارت خود را بلافاصله پس از تکمیل اطلاعات پرینت گرفته و کارت پرینت شده را پرس کرده و استفاده نمایید.

عضو رسانه ما شوید و دکتر شوید:
ادامه
  , 72
1 = شکرگزار باشید
انسانهای شاد الزاما افراد باهوش و یا پولدار جامعه نیستند، بلکه خصوصیت اصلی آنها این است که اکثرا نسبت به دارایی ها و حوادث پیرامونشان شکرگزار هستند.

2 = ورزش کنید
نیازی نیست هر روز به اندازه ی دو ماراتن بدوید تا از مزایای ورزش کردن بهره مند شوید. حتی انجام تمرینات ورزشی برای چند دقیقه و فعالیت بدنی (نظیر رقصیدن) مختصر، مواد شیمیایی بخصوصی را در مغز آزاد میکند که به شما احساس شادی و خرسندی خواهد داد.

3 = تغذیه سالم داشته باشید
گرچه چیزی به عنوان “رژیم غذایی شادی بخش” وجود ندارد ولی مصرف غذاهای سالم و سبزیجات تازه باعث میشود فرد روحیه بهتری داشته باشد. افرادی که #رژیم غذایی سالمی دارند، کمتر دچار افسردگی میشوند.

4 = ابراز احساسات کنید
لمس کردن و در آغوش کشیدن دیگران هورمون “احساس خوب” را به طور طبیعی در بدن آزاد میکند و باعث میشود احساس بهتری نسبت به زندگی و محیط پیرامون خود داشته باشید. همچنین معاشقه و رابطه ی جنسیِ همراه با عشق در زوجین از جمله مواردی است که باعث افزایش سلامت جنسی و سلامت روحی میشود.

5 = به دیگران کمک کنید
کمک کردن به دیگران و مشارکت در امور خیریه حتی برای مدت زمانی کوتاه (مثالا 2 ساعت در هفته) باعث افزایش احساس شادی و مفید بودن میشود. به همین دلیل است که افرادی که روحیه ی کمک به هم نوع دارند عمدتا زندگی شادتری هم دارند.

6 = موسیقی گوش کنید
گوش دادن به موسیقی سالم میتواند باعث تقویت روحیه ی فرد شود و در نتیجه بیشتر احساس شادی خواهید کرد. البته انتخاب موسیقی باید هوشمندانه انجام شود. همانگونه که موسیقی خوب میتواند روحیه بخش باشد، موسیقی نامناسب هم میتواند باعث تخریب روحیه و افزایش افسردگی شود.
ادامه
کامنت بنویسید...
رضا رنجبر , reza3416
دوشنبه 27 شهریور ، 00:38
+
ادامه
رضا رنجبر , reza3416
یکشنبه 26 شهریور ، 22:23
پیام بسته است
ادامه
  , 72
پنجشنبه 23 شهریور ، 12:56
وبسایت رسمی ما=
http://www.sadako.ir

چرا باید کتاب چاپ کنیم؟ (بررسی امتیازها در مصاحبه دکتری)=
https://goo.gl/CjDRK7

مراحل هفتگانه چاپ کتاب (از برآورد هزینه تا تحویل درب منزل شما)=
https://goo.gl/WvNmXd

پاسخ به پرسش های احتمالی شما=
http://www.sadako.ir/porsesh

روش تعیین هزینه=
https://goo.gl/JBlSaK

بخش تماس با ما=
http://www.sadako.ir/contact
ادامه
  , 72
شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از طریق دفترچه انتخاب رشته دکتری این دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
در سال‌های گذشته، متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، همزمان با داوطلبان کنکور دکتری این دانشگاه، اقدام به ثبت‌نام و ارسال مدارک خود می‌نمودند.
اما با توجه به ادغام آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری، ثبت‌نام متقاضیان بدون آزمون آزاد به زمانی دیگر موکول شد.
مجتبی علوی فاضل، سخنگوی دانشگاه آزاد در این خصوص اعلام کرد: مربیان دانشگاه آزاد اسلامی که عضو هیات علمی هستند و واجد شرایط برای استفاده از سهمیه مربیان برای پذیرش در دکتری تخصصی هستند، باید از دفترچه شماره ۲ که توسط دانشگاه آزاد اسلامی منتشر می‌شود، وضعیت خود را پیگیری کنند. همچنین داوطلبان استعداد درخشان نیز باید در مرحله بعد واجد شرایط بودن خود را تایید کنند.
ادامه