نرم افزار اندروید کلوب
دلباخته گان , my_loveclub

دلباخته گان

دلباخته گان , my_loveclub

دلباخته گان

1,720نــــفــــــر
عضو شده اند
1,720نفر عضو شده اند
اینجا سرزمینی برای دلباختگان ودلشكستگان عشق میباشد بیا و دل به ما بسپار ای عششششششششششششقاینجا سرزمینی برای دلباختگان ودلشكستگان عشق میباشد بیا و دل به ما بسپار ای عششششششششششششقمشاهده کامل مشخصات
17 تیر 1384
عشق و ازدواج
خواستم عشق را معنی کنم...؟
به نزدیک آن قفس کنار پنجره رفتم
آن را باز کردم تا آن پرنده زیبا آزاد گردد
ولی آن هنگام که آن پرنده به سوی آسمان پر گشود
معصومانه به زمین افتاد!
به قفس نگریستم، نه...! نه...!
آن پرنده بالهایش را درون قفس جا گذارده بود!
آری...!
آن پرنده به آن قفس عادت کرده بود
آخر، آن پرنده زیبا به میله های آهنی آن قفس دلباخته بود
ولی پرواز برای پرنده هاست تو هم اگر پرنده ای پرواز کن!!!

اعضاء

 • کیان معیری , kianekhodam
 • مـــــــانــــی  عقـــیلی , mani_love_aghaghiya
 • فرزاد م , edward_68
 • آرمین یگانه ااااااااااااااااااااااا , 9984
 • 1720 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

 • شکسته
 • قلب من
 • گلهای عشق
 • 8
 • 7
 • 6
 • 5
 • 4

14 تصویر ...

morebox img
دلباخته گان , my_loveclub
عشق فشن , fashion_love
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

[♥ اگہ لایکـ کـَـردی بـِـسـَـلامَتیشـون یہ خـَـستہ نـَـباشیـد هـَـم بِگو ♥]

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ادامه
99
979
724
7
محمد  , maj8888
یکشنبه 20 مرداد ، 12:32
دمشون گرم و خا عوضشون بده
ادامه
دلباخته گان , my_loveclub
محمد بهمن پور , bahmanpur
آدم ها در زندگی سه دسته اند
1-ادم های که مهم هستند،بودن و نبودنشان برایمان فرق دارد. و برای خوبیها سعی می کنم تا آنها را داشته باشیم
2- ادم های که مهم نیستند ولی برای داشته هایمان از آنها می خواهیم در کنار ما باشند
3- ادم ها معمولی که صرفار در زندگی ما می آیند و می روند

ادامه
کامنت بنویسید...
محمد بهمن پور , bahmanpur
یکشنبه 5 اردیبهشت ، 01:13
درود بر کسانی که سخن ها را می شنوند و از بهترین ان تبعیت می کنند
ادامه
کل مشدی شاکو احمدی گذشته حال اینده , sabr25
جمعه 3 اردیبهشت ، 20:52
زیبا
ادامه
مجتبی روشنی , mogtaba95
چهارشنبه 1 اردیبهشت ، 14:51
+++
ادامه
دلباخته گان , my_loveclub
شاهرخ   شاهی افشار , afsharcc
مهتابی
پا به پای کودکی هایم بیا کفش هایت رابه پا کن تا به تا   قاه قاه خنده ات را سازکن بازهم با خنده ات اعجاز کن   پابکوب ولج کن وراضی نشو با کسی جزعشق همبازی نشو   بچه های کوچه راهم کن خبر عاقلی را یک شب ازیادت ببر   خاله بازی کن به رسم کودکی با همان چادرنماز پولکی   طعم چای وقوری گلدارمان لحظه های ناب بی تکرارمان   مادری ازجنس باران داشتیم درکنارش خواب آسان داشتیم
یا پدراسطوره دنیای ما قهرمان باورزیبای ما   قصه های هرشب مادربزرگ ماجرای بزبزقندی وگرگ   غصه هرگزفرصت جولان نداشت خنده های کودکی پایان نداشت   هرکسی رنگ خودش بی شیله بود ثروت هربچه قدری تیله بود   ای شریک نان وگردو وپنیر! همکلاسی! بازدستم رابگیر   مثل تودیگرکسی یکرنگ نیست آن دل نازت برایم تنگ نیست؟   حال ما راازکسی پرسیده ای ؟ مثل ما بال وپرت راچیده ای ؟   حسرت پروازداری درقفس؟ می کشی مشکل دراین دنیا نفس؟   سادگی هایت برایت تنگ نیست؟ رنگ بی رنگیت اسیررنگ نیست؟   رنگ دنیایت هنوزم آبی است؟ آسمان باورت مهتابی است؟   هرکجایی شعرباران را بخوان ساده باش وبازهم کودک بمان   بازباران با ترانه،گریه کن ! کودکی تو،کودکانه گریه کن!   ای رفیق روزهای گرم وسرد سادگی هایم به سویم بازگرد!  
ادامه
کامنت بنویسید...
کاریابی بین المللی کارپیرا , karpira20
دوشنبه 24 اسفند ، 16:29
افرین عزیزم
ادامه
دلباخته گان , my_loveclub
شاسخین , shaskhinclub
روابط زناشویی زناشویی,آموزش روابط زناشویی,بارداری و دوران بارداری,روانشناسی زناشویی
مراحل قبل از شروع رابطه جنسی
مراحل قبل از شروع رابطه جنسی
برای شروع یک رابطه جنسی مناسب و لذت بخش و کامل مقدماتی لازم است که در اینجا به نکات مهم ان اشاره می کنیم :
1 - بهداشت فردی :بهداشت فردی همیشه مهم و در رابطه جنسی مهمتر است . علاوه بر اینکه این بهداشت باعث پذیرش بهتر طرف مقابل می شود از انتقال عفونتها به همدیگر جلوگیری کرد و رضایت خاطر طرفین را برآورده می سازد . و حتی در برخی مورد ها باعث رغبت بیشتر و تحریک بیشتر طرف مقابل می شود . مثلا از بین بردن موهای زاید ناحیه تناسلی و زیر بغل که برای هر دو مورد تحریک کننده است . استحمام قبل از رابطه جنسی و شستن محلهای لازم - از بین بردن موهای زاید در بهداشت جنسی بسیار مهم است .
2 - آرامش فکری - عصبی و روانی : واضح است که بدون داشتن این آرامش رابطه جنسی به یک عمل زجرآور و بدون لذت تبدیل می شود و نمونه بارز آن در زوجینی دیده می شود که رابطه بین آنها متشنج است ولی بر اثر وجود بعضی تحریکات یا الزامات مبادرت به اینکار می کنند که نه تنها لذت زیادی نمی برند بلکه دچار سرخوردگی جنسی - سرد مزاجی و اختلالات جنسی هم می شوند . همینگونه است عدم ارامش فکری که از محیط بیرون مثل محل کار به انسان منتقل می شود بخصوص در آقایان ممکن است منجر به شکست در رابطه جنسی مثل انزال زودرس و یا عدم انزال و عدم ارگاسم شود.پس بهتر اینکار را زمانی انجام دهید که از نطر عصبی و فکری دارای آرامش هستید ( هر دو طرف )
3 - تحریک ذهتی در مرد و زن : پیش از ایجاد رابطه جنسی با همسرتان بهتر است در حدود 45 الی نیم ساعت قبل او را از لحاظ ذهنی و روانی با یادآوری رابطه های گذشته و یا خاطرات شیرین از دوران مختلف زندگی و رابطه های تاثیر گذاری که بصورت خاطرات خوشی برای شما در آمده مثل زمانهای مسافرت یا ماه عسل ، آماده ذهنی و تحریک ذهنی نمایید هرچند که این کار را حین عمل جنسی هم می توانید انجام دهید .
4 - اماده کردن محل مناسب : واضح است محل مناسب برای یک عمل راحت جنسی ضروری است برای جلوگیری از آسیبهای ممکنه و یا ایجاد درد حین عمل و نیز داشتن آرامش فکری بخصوص در مورد زوجین دارای فرزند در خانه . محل مناسب انجام عمل جنسی به عادات و سلیقه های هر کس بر می گردد و یک فرمول کلی بزای آن وجود ندارد ولی کلا محیطی ساکت - با حداقل روشنایی برای دیدن همدیگر و نقاط تحریک کننده و زیر اندازی مناسب هر زوج که لزوما نباید تختخواب و یا خیلی نرم باشد .
5 - روشهای پیشگیری : اگر قصد بچه دار شدن ندارید برای آرامش داشتن حین عمل جنسی و انزال راحت مرد و نیز در برخی موارد برای جلوگیری از انتقال عفونت یا بیماری حتما به فکر یک روش پیشگیری باشید.
6 - وقت مناسب : تحریک جنسی بخصوص در آقایان وقت و ساعت خاصی ندارد و عمل جنسی هم مثل بعضی از رفتارها مثل خوردن نباید و لزوما نباید دارای وقت معین همیشگی باشد بسته به شرایط وجود آرامش - عدم وجود فرزندان در خانه - یادآوری خاطرات و ... ممکن است باعث خواستن عمل جنسی از هر دو طرف یا از طرف یکی از زوجین شود موکول کردن آن به ساعت دیگر یا روز مقر دیگر شاید آن لذت و بقول معروف مزه ان را از بین ببرد . ولی چیزی که مهم است هماهنگی عمل جنسی در مرد و زن است و خواستن و اعتقاد و احترام به نظر دیگری . در روابط پیچیده زنها و شوهرها عواملی هستند که نه به فرمول در می آیند ونه قابل گسترش هستند مثلا ممکن است ( که خیلی هم اتفاق می افتد ) زن در حالی نیست که از رابطه جنسی لذت ببرد ولی بخاطر عشق به همسر و احترام به او لذت بردن از اینکه شوهرش از این کار لذت می برد تن به رابطه جنسی دهد که نوعی فداکاری جنسی به آن می گویند که ظاهر قضیه خوب و انسانی است و چند مورد در طی دوران زناشویی عیب ندارد ولی اگر بصورت عادتی در بیاید یا شوهر متوجه این قضیه نشود یا توجهی به این موضوع ننماید ممکن است کمکم عوارض ناتوانی جنسی - بیحسی جنسی و سردمزاجی در زن ایجاد شود پس این یکی از مهارتهای زندگی است که مرد بداند که همسر او چقدر از داشتن رابطه جنسی با او لذت می برد و چقدر و کی به این موضوع راغب است . پس رابطه جنسی وقت معین یا ساعات معینی ندارد .ولی عرفا اغلب آخر شب را ترجیح می دهند ولی اگر خسته از کار روزانه هستید این کار را به صبح زود واگذار کنید .

بیماری های ارتباط جنسی بی قاعده بیماری های ارتباط جنسی بی قاعده
یكی از شاخصها و ویژگی های مهم دوره جوانی این است كه جوان خود را منحصر به فرد دانسته و گمان می كند بسیاری از خطرات و مشكلاتی  كه دیگران را تهدید می كند، برای او حادث نمی شود. برای مثال جوانان كمتر از بزرگسالان در هنگام رانندگی كمربند ایمنی خود را می بندند چون معتقدند تصادف نمی كنند، گمان می كنند با یك بار مصرف موارد روانگردان معتاد نمی شوند، با دوستی های اینترنتی دچار انحراف و مشكل نمی گردند، مبتلا به ایدز نمی شوند، بیمار نمی شوند و...
اگر شما فرزند جوان داشته باشید و یا به نحوی با آنان در ارتباط باشید مسلما تاكنون متوجه این مساله شده اید. در هر صورت نترس بودن دربرخی از مواقع برای  آنها یك مزیت است مانند موقعیت هایی كه برای كسب موفقیت نیاز به ریسك بیشتری است اما در بیشتر مواقع این رفتارهای پر خطر جوانی به ضرر آنها تمام می شود. از جمله مشكلات بسیار مهمی كه در سالهای اخیر رواج بیشتری یافته است، ابتلا برخی از جوانان به بیماری های مقاربتی است. با جلو افتادن بلوغ جنسی در دختران و پسران و از طرف دیگر فقر مذهبی و اعتقادی میان دسته ای از جوانان، موجب شده است كه جوانان- حتی از روی كنجكاوی- وارد روابط نامشروع شده و از این مساله غافلند كه ممكن است یك بار درگیر شدن در این نوع روابط، صدمات گاه جبران ناپذیری به آنها وارد سازد.
بیماری های مقاربتی جز آن دسته مشكلاتی است كه از طریق روابط جنسی نامشروع بین افراد منتشر شده و ثروتمند و فقیر نمی شناسد. توجه داشته باشید كه منظور ما از این دسته بیماریها تنها ایدز نیست بلكه بیماریهای مقاربتی طیف وسیعی از بیماری ها و مشكلات از جمله هپاتیت، سوزاك، تبخال تناسلی و... را شامل می شود.
متاسفانه این بیماریها میان جوانان شیوع بسیاری پیدا كرده و علت این مساله هم همان ریسك پذیری بالای آنهاست. لذا در این یادداشت سعی خواهد شد تا راههای پیشگیری از این مشكلات آموخته شود:
بیماری های مقاربتی چگونه منتقل می شود؟
یكی از دلایلی كه جوانان را مبتلا به بیماریهای مقاربتی می سازد این است كه آنها تصور می كنند این دسته از بیماری ها تنها از طریق یك رابطه جنسی كامل منتقل می شود در حالی كه این باور غلط است. برخی از این بیماریها مانند هرپس یا تبخال تناسلی تنها از طریق تماس پوستی با مناطق آلوده نیز انتقال یافته و فرد را مبتلا می سازد.
نكته دیگر در مورد این بیماریها این است كه جوان ممكن است مبتلایان به این بیماری از مشكل خود هیچ اطلاعی نداشته باشند. چرا كه برخی از این بیماری ها دارای دوره نهفتگی بسیار طولانی بوده  و گاه مشاهده می شود  كه فردی سالها مبتلا به این بیماری است و خود اطلاعی ندارد و زمانی از ابتلا خود مطلع می شود كه صاحب فرزندی معلول گشته و و پزشك تشخیص می دهد كه این معلولیت ناشی از این دسته بیماری هاست.
بیماری‌های مقاربتی چیست؟
در ادامه برخی از این بیماری ها معرفی می گردد:
كلمیدیا: از انواع بیماری های مقاربتی است كه عامل انتقال آن نوعی باكتری است و این بیماری خود را به صورت عفونت ادراری(در مردان) و یا احساس درد شدید(در زنان) نشان می دهد. از بین نوجوانانی كه وارد رفتارهای پر خطر جنسی می شوند یك درصد آنان مبتلا به این بیماری می شوند و اگر درمان نشوند تبدیل به مشكلی مساله ساز می گردد.
تبخال تناسلی: از انواع دیگر بیماری های مقاربتی  است كه به صورت خراش یا جوش خود را نشان می دهد. به طور متوسط از هر 35 جوانی كه دارای رفتارهای پرخطر جنسی هستند، 1 نفر مبتلا بوده و درمان خاصی نیز ندارد.
سیفلیس: از جمله انواع دیگر این بیماری هاست كه قدمت بسیاری داشته و حتی در دوران بقراط حكیم نیز شناسایی شده است. این بیماری ابتدا به صورت یك جوش خود را نشان می دهد كه خودبخود بهبود می یابد و فرد تصور می كند كه درمان شده اما این مشكل چند هفته بعد دوباره شدت گرفته و اگر درمان نشود وارد مرحله كمون(نهفتگی) شده و حتی امكان دارد به سیستم عصبی فرد آسیب جدی بزند. فقدان درمان این بیماری باعث تولد فرزندانی معلول می گردد.
سوزاك: نوعی دیگر از این بیماری هاست كه در مردان زودتر از زنان قابل تشخیص است و اگر درمان نگردد باعث می شود فرد در آینده صاحب فرزندی معلول(نابینا) گردد.
پیشگیری و درمان
همانند سایر بیماری ها، در بیماری های مقاربتی نیز پیشگیری بهتر از درمان است. بنابراین جوانان عزیز باید توجه داشته باشند كه نزدیك رفتارهای پر خطر نشوند ودر ضمن  مهم ترین عامل در پیشگیری از این مساله، قوت بخشیدن به اصول اخلاقی و دینی است. تصور نكنید با یك یا دوبار رفتار پر خطر، مبتلا به این بیماری ها نمی شوید بلكه گاه یك بار اشتباه كافی است تا برای همیشه این دسته از بیماری ها گریبانگیر شما و حتی نسل بعد از شما گردد.
اگر شما جوان گرامی، رفتارهای پر خطری داشته باشید، فراموش نكنید كه هر چه زودتر با پزشك معالج خود مشورت كرده و در زمینه مبتلا بودن یا نبودن خود اطمینان حاصل كنید. اگر با انجام آزمایشات دقیق ابتلا شما به این دسته از بیماری ها تایید شد حتما برای درمان اقدام نمایید چرا كه درمان سریع و به موقع مانع از پیشرفت سریع آن می شود.
ونكته بسیار مهم دیگر در این زمینه این است كه بر خلاف ایدز كه تنها از طریق اعتیاد(مصرف سرنگ مشترك) و یا داشتن رابطه جنسی( ارتباط خونی) و... منتقل می شود، سایر بیماری های مقاربتی می تواند از طریق هر شكل دیگر رابطه جنسی و حتی با تماس پوستی منتقل گردد.

همسران سرد بخوانند
همسران سرد بخوانند
هر دوی شما خسته هستید. بچه‌هایتان بدخواب هستند. از زیاد شدن وزنتان ناراحت هستید. به دلیل فشار كاری استرس زیادی را تحمل می‌كنید و وقت خالی ندارید. دلایل بسیاری مانند اینها ممكن است باعث شود رابطه زناشویی همسران سرد شود و به جای برقراری رابطه، بخوابند یا تلویزیون تماشا كنند....
این در حالی است كه رابطه زناشویی سالم بخشی ضروری از یك رابطه صمیمی میان همسران است و نادیده گرفتن آن ممكن است باعث سرد شدن روابط بین آنها شود.
در اینجا به 6 مشكل در روابط زناشویی و 6راه‌حل برای آن می‌پردازیم:
مشكل شماره یك: احساس یكنواختی می‌كنید
راه‌حل: تغییر ایجاد كنید
رابطه زناشویی شما و همسرتان در طولانی‌مدت ممكن‌است عادی و پیش‌ پا افتاده به نظر برسد. شواهد زیست‌شناختی نشان می‌دهد تجربه‌های جدید باعث آزادشدن ناقل شیمیایی دوپامین در مغز می‌شود. این ناقل شیمیایی در ایجاد احساس لذت دخالت دارد و به همین دلیل است كه روابط جدید هیجان‌آورتر است و مغز نیز احساس لذت بیشتری می‌كند. سعی كنید عوامل دیگر را تغییر بدهید، مثلا برقراری رابطه در مكان متفاوت، زمان متفاوت یا وضعیت متفاوت را امتحان كنید مثلا روابط زناشویی سریع بامدادی یا در جاهایی غیرمعمول مانند حمام.
هر وقت كه می‌توانید، زمان و فضایی برای این كار پیدا و از هر وقت خالی استفاده كنید و خلاق باشید. هیچ‌چیز خودبه‌خودی اتفاق نمی‌افتد، باید زمانی را پیدا كنید و با یكدیگر قرار بگذارید
مشكل شماره دو: احساس خستگی می‌كنید
راه‌حل: زمان پیدا كنید
همه زوج‌ها پس از یك روز طولانی با مشغله‌های بسیار احساس خستگی می‌كنند. زمانی كه پس از این روز سخت به تختخواب می‌روید، ممكن است دیگر انرژی‌ای برای گذراندن شبی عاشقانه نداشته باشید. باید كارها را برحسب اهمیتشان اولویت‌بندی كنید. اگر شب‌ها خیلی خسته هستید، می‌توانید روابط‌ زناشویی سریع صبحگاهی را امتحان كنید؛ به هر حال این رابطه زناشویی برای داشتن رابطه سالم با همسرتان ضروری است. به جای اینكه برقراری رابطه را به زمان خاموش شدن چراغ‌ها و رفتن به تختخواب موكول كنید، پیش از پرداختن به هر كاری و رسیدگی به امور خانه، زمانی را به مواجهه عاشقانه اختصاص دهید. هر وقت كه می‌توانید، زمان و فضایی برای این كار پیدا و از هر وقت خالی استفاده كنید و خلاق باشید. هیچ‌چیز خودبه‌خودی اتفاق نمی‌افتد، باید زمانی را پیدا كنید و با یكدیگر قرار بگذارید.
مشكل شماره سه: احساس غریبگی می‌كنید
راه‌حل: یكدیگر را دوباره كشف كنید
اگر مدتی است با همسرتان رابطه زناشویی ندارید، ممكن است نسبت به هم احساس غریبگی كنید و رابطه زناشویی برایتان مصنوعی و اجباری به نظر برسد. برای داشتن رابطه سالم، باید ابتدا رابطه عاطفی‌تان را بهبود دهید.
اگر زمانی را به برقراری رابطه صمیمی با همسرتان اختصاص ندهید، تمایل جنسی هم به او پیدا نخواهیدكرد. هر هفته در زمانی معین قرار بگذارید و با هم خلوت كنید. سعی كنید كار جدیدی انجام دهید، مثلا به جای شام همیشگی، یك تفریح مشترك مثلا پیاده‌روی یا رفتن به بازار را امتحان كنید. این زمان خلوت كردن باید به تعهدات روزانه‌تان اضافه شود و به صورت یك عادت درآید تا رابطه عاطفی‌تان ترمیم شود.
وقتی رابطه عاطفی‌تان دوباره برقرار شد، روابط زناشویی هرچند كوتاه‌مدتتان هم دوباره لذت‌بخش می‌شود و خود این رابطه به نوبه خود پیوند عاطفی‌تان را قوی‌تر می‌كند.
مشكل چهارم: بدن خودتان را نمی‌پسندید
راه‌حل: بر چیزی كه می‌پسندید تمركز كنید
بگذارید روراست باشیم؛ خیلی از ما دوست داریم تغییراتی در بدنمان ایجاد كنیم. شاید هنوز از اضافه وزن پس از بارداری‌‌ ناراحت‌‌ باشید، یا از اینكه رفتن به باشگاه ورزشی را كنار گذاشته‌اید، افسوس بخورید. این ناراحتی از تصویر بدنی ممكن‌است باعث نارضایتی شما از خودتان شود و وقتی از ظاهر خود ناراحت باشید، در برقراری رابطه با همسرتان دچار اشكال خواهیدشد. برای حل این مشكل كه علت آن عزت‌نفس پایین است، باید سعی كنید مواردی را در خودتان پیدا كنید كه باعث رضایتتان می‌شود و تمركز‌تان را بر آنها معطوف كنید. به جای بدن خودتان، بر بدن همسرتان متمركز شوید. چه چیزی در همسرتان برای شما جذابیت دارد؟ به این ترتیب می‌توانید توجه‌تان را از نقایصی كه به خیال خودتان در بدنتان دارید، دور و احساس امنیت كنید.
مشكل پنجم: احساس درد می‌كنید
راه‌حل: ساكت نمانید و مشكلتان‌ را بیان كنید
گاهی مشكل شما این نیست كه خلق و خوی‌تان سرجایش نیست، بلكه بدنتان مشكل ایجاد كرده است زیرا هنگام روابط زناشویی احساس درد می‌كنید. این درد ممكن است برای زنانی كه به سن یائسگی نزدیك می‌شوند، مشكل زیادی ایجاد كند و از گفتن این موضوع به همسرشان خجالت بكشند. با افزایش سن زن، هورمون استروژن كاهش پیدا می‌كند و این كمبود هورمونی بر بسیاری از اندام‌ها از جمله واژن تاثیر می‌گذارد. وقتی بافت‌های این اندام تحلیل می‌روند و نازك می‌شوند و جریان خون آن كاهش می‌یابد، مقاربت دردناك می‌شود. برخی از خانم‌ها این حالت را مانند اینكه واژن به كاغذ سنباده‌ تبدیل شده است، توصیف می‌كنند، اما با انجام اقدام‌هایی می‌توان این مشكلات را كاهش داد. تجویز استرو‌ژن موضعی برای وا‌ژن مشكل بسیاری از خانم‌ها را حل می‌كند. مواد نرم‌كننده واژن نیز در دسترس هستند. همچنین میتوانید به پزشك مراجعه كنید تا معاینه‌تان كند.
مشكل شماره 6: میل جنسی‌تان كم شده
راه‌حل: به دنبال عوامل تحریك‌كننده باشید
كاهش میل جنسی فقط به دلیل افزایش سن نیست و ممكن است نشانه‌ای از یك مشكل بهداشتی دیگر یا مشكل روانی و رفتاری باشد.
افسردگی، اضطراب و نداشتن تعادل هورمونی نیز در اختلال كاركرد جنسی نقش دارد.
در مردان نرسیدن به نعوظ ممكن است نشانه هشداردهنده اولیه ابتلا به دیابت یا بیماری قلبی باشد. برخی داروها از جمله داروهای ضدافسردگی و داروهای ضدفشارخون نیز ممكن است میل جنسی را كاهش دهند. سیگار كشیدن و مصرف الكل نیز پاسخ جنسی را مهار می‌كند.
درمان معجزه‌آسایی كه به سرعت مشكلات را حل كند، وجود ندارد. اگر همه راه‌ها را امتحان كردید و مشكلاتتان همچنان ادامه یافت، با پزشك یا درمانگر امور جنسی مشورت كنید
نشستن طولانی‌مدت روی زین دوچرخه نیز گاهی مشكل‌زاست؛ به گفته كارشناسان زنان و مردانی كه مدت زیادی دوچرخه سواری می‌كنند، ممكن است مشكلاتی در ارگاسم یا برانگیختگی جنسی پیدا كنند كه به علت فشار زین دوچرخه بر عصب و شریان «پودندال» و در نتیجه كاهش جریان خون به اندام‌های تناسلی است. خوابیدن به میزان كافی نیز مهم است. رفع كمبود خواب و احساس سرزندگی به افزایش میل جنسی كمك می‌كند. برقراری رابطه زناشویی طبیعی با همسر به تلاش نیاز دارد. برای داشتن رابطه زناشویی طبیعی باید به هر عامل موثر بر رابطه عاطفی با همسرتان توجه داشته باشید. درمان معجزه‌آسایی كه به سرعت مشكلات را حل كند، وجود ندارد. اگر همه راه‌ها را امتحان كردید و مشكلاتتان همچنان ادامه یافت، با پزشك یا درمانگر امور جنسی مشورت كنید.

تاثیر تغذیه مناسب در رابطه جنسی تاثیر تغذیه مناسب در رابطه جنسی
اگر امروز رژیم غذاییتان را به طرز صحیحی تنظیم کنید مطمئن باشید که بهترین رابطه جنسی را خواهید داشت و هر روز بهتر و بهتر می شوید. با کمک گرفتن از متخصصین تغذیه و مطالعات اخیر، ۱۰ تا از بهترین غذاهایی که در داشتن روابط جنسی بهتر در هر سن و در هر مرحله از زندگی به شما کمک می کند را معرفی می کنیم.
الیزابت وارد یک متخصص تغذیه می گوید: اگر مشکلاتی در خونرسانی بدنتان دارید، اگر دچار مشکلی می شوید که مانع تولید اسپرم های بالایی می شود با چند تغییر ساده در رژیمتان می توانید این شرایط را تسکین دهید.
تخم مرغ
فایده: با خوردن تخم مرغ تحریک پذیری پسرها کمتر می شود. برای اینکه اعصابتان را آرام کنید، با یک بشقاب تخم مرغ در صبح سعی کنید همه چیز را آسان بگیرید. املت، آب پز، یا تخم مرغ جوشیده یک منبع خوب ویتامین ب می باشند و همچنین یک ماده غذایی کلیدی و اصلی برای داشتن رابطه جنسی پرهیجان و عاری از استرس می باشد.
دکتر یاول لاچنس رئیس انستیتو تغذیه دانشگاه روتجرز می گوید: هر زمانی که احساس اضطراب و استرس کردید ویتامین ب اولین چیزی است که در بدنتان به اتمام رسیده و به آن نیاز دارد. ویتامین ب شما را از استرس دور می کند، به شما کمک می کند تا در هنگام رابطه جنسی آرام باشید و احساس خشم و عصبانیت را کاهش داده و درجلوگیری از انزال زودرس کمک می کند.
کرفس
فایده: کرفس خوراکی چسبناکی است که مزه ای شبیه آب دارد اما می تواند رابطه جنسی شما را بهبود بخشد.
هر ساقه کرفس حاوی اندرواستنون و اندرواستنول می باشد. این دو، دو ماده شیمیایی هستند که به شما در جلب کردن نظر خانم ها کمک می کند. وقتی شما یک ساقه کرفس را می جوید شما اندرواستنون و بوی اندرواستنول را درون دهانتان آزاد می کنید .سپس آنها از پشت حلق شما به سمت بینیتان به گردش در می آیند.فرمون(ماده شیمیایی بودار) تحریک های بدنتان را بالا می برد و باعث می شود تا سیگنالهای خوش بو کننده را به بدنتان بفرستد. دفعه بعد حتما کرفس را امتحان کنید.دکتر هیرش معتقد است که فرمون ها فورا تاثیر می گیرد پس باید به خانمهایی که پیرامونتان هستند توجه کنید که بی درنگ جذب شما می شوند.
آیا تا به حال کرفس را از غذایتان حذف کرده اید؟
کرفس یک غذای کم کالری، با فیبر بالا است پس می توانید هر آنچه که می خواهید از آن بخورید. پشیمان نمی شوید.
بستنی وانیلی
فایده: می توانید تا جایی که می شود از آن بخورید. بستنی دارای سطح بالایی از کلسیم و فسفر است،کلسیم و فسفر دو ماده ای هستند که انرژی ماهیچه هایتان را تامین می کند و تمایلات جنسی شما را بالا می برد.
سارا بروور مولف کتاب “محرکهای جنسی خود را افزایش دهید” معتقد است که کلسیم (۲۰۰ میلی گرم در یک کاسه) لذت جنسیتان را تقویت می کند زیرا ماهیچه هایی که کنترل کننده انزال است برای گرفتگی و انقباض به کلسیم احتیاج دارد. فقط بستنی از نوع وانیلی آن را انتخاب کنید. یک مطالعه که بر روی درمانهای چشایی و بویایی در شیکاگو و موسسه تحقیقات علمی انجام شد نشان داد که زمانی که مردها بوی وانیل را استشمام می کنند، آنها را درحالت ریلکس قرار می دهد و باعث کاهش اضطراب و بروز احساساتشان می شود.
آجیل
مصرف سیگار، آلودگی هوا و آلودگیهای دیگر در هوا می توانند باعث تخریب اسپرم آقایان شود و دی ان ای داخل سلول هایتان را دگرگون کرده و خطر تولید مثل را افزایش دهد.برای جنگیدن با این آلاینده ها چه باید کرد؟ از آجیل استفاده کنید. آجیل های برزیلی یک منبع غنی از سلنیوم هستند. سلنیوم ویتامینی است که به سالم نگه داشتن اسپرم ها کمک می کند و همچنین به شناور شدن آلاینده ها کمک می کند.وقتی محققان در ایالت کینگدم متوجه مشکلات باروری مردان شدند، جذب سلنیوم آنها را افزایش دادند، در نتیجه سلولهایشان به شدت بارور شدند و همچنین سلولهای بادوام تری به دست آوردند. کیت آیوب سخنگوی موسسه رژیم آمریکا می گوید: آجیل همچنین یک منبع غنی از ویتامین ای است، یک آنتی اکسیدانی که از سلولهای اسپرم در مقابل آسیب های رادیکال آزد محافظت می کند.
جگر
فایده: تعداد اسپرم ها را افزایش می دهد. مقدار کمی از جگر منبع سرشاری از ویتامین آ است که برای افزایش قدرت باروری مفید می باشد. مطالعات نشان می دهند که مردانی که روزانه به مقدار فراوانی ویتامین آ مصرف می کنند تعداد اسپرم هایشان بالاتر و روابط جنسی بهتری نسبت به کسانی که ویتامین آ مصرف نمی کنند دارند. زمانی که ویتامین آ بدن کم می شود تولید اسپرم هم به طور چشمگیری کاهش می یابد. جگر نیز یک منبع غنی از روی است.
هلو
پرتقال یک منبع عالی ویتامین ث است اما هلوی یخ زده انتخاب بهتری است. اگر شما به دنبال این هستید که کاستی های بدنتان را جبران کنید این بسیار حائز اهمیت است.یک متخصص تغذیه در فیلادلفیا می گوید: مردانی که به مقدار کافی ویتامین ث دریافت نمی کنند اسپرم هایی با کیفیت پایین تولید می کنند.
محققان دانشگاه تگزاس دریافتند که مردانی که حداقل ۲۰۰ میلیگرم ویتامین ث به صورت روزانه مصرف می کنند اسپرم های بیشتری تولید می کنند تا افرادی  که ویتامین ث کمتری مصرف می کنند.رئیس مرکز طب باروری مردان معتقد است که ویتامین ث همچنین از انبوه شدن اسپرم ها جلوگیری می کند.یک بسته تکه های هلوی یخ زده فریز شده ویتامین ث بیشتری نسبت به هلوی تازه دارد.آنها را به شیر و غلات صبحانه تان اضافه کنید.یک فنجان میوه دو برابر بیشتر از نیاز روزانه تان ویتامین ث دارد.
بلوبری
فایده: باعث نعوظ می شود.
ویاگرا را فراموش کنید.کپسولهای آبی طبیعی که برای توان جنسی مفید است ممکن است بیشترین کار را برای شما انجام دهد.
پروفسور علم تغذیه در دانشگاه مین می گوید: بلوبری یکی از بهترین غذاهای مخصوص مردان مسن دارای مشکل نعوظ است. آنها به شکل فیبرهای حلال ذخیره شده و قبل از اینکه کلسترول منقطع و شکسته شود یا جذب شده و در طول دیواره سرخ رگها ته نشین شود به وارد شدن کلسترول اضافی به دستگاه گوارش کمک می کند تا سریعتر دفع شود.
همچنین غنی از موادیست که به استراحت مجرای خونتان کمک می کند و گردش خون را بهبود می بخشد. مزایای کلسترول پایین و جریان خون چیست؟ هرچه سن مردان بالا می رود و جریان خونشان بیشتر شود نعوظ بیشتری هم خواهند داشت.
پروفسور علم تغذیه دانشگاه برای داشتن توان جنسی بالاتر و عملکرد بهتر خوردن بلوبری را به مقدار ۳ یا ۴ بار در هفته توصیه می کند.
صبحانه دارای غلات
آیا برای داشتن رابطه جنسی بی حوصله و خسته هستید؟ صبحانه تان را چک کنید و مطمئن شوید که موادی را می خورید که دارای تیامین و ریبوفلاوین باشد. هر دو این ویتامین ها به شما کمک می کند تا انرژیتان را به طور موثر به کار بگیرید بنابراین با خوردن این ویتامین ها در هنگام تماشای تلویزیون از خوابیدن امتناع می کنید. این دو ویتامین همچنین برای سیستم عصبی بسیار اساسی و حیاتی است تا به طور مناسب عمل کند.عملکرد بهتر اعصاب به معنی تحریک و لذت بیشتر هنگام روابط جنسی است. هر چقدر سنتان بالا می رود، بدنتان برای جذب ویتامین ها که به نحوه عملکرد سیستم عصبیتان کمک می کند زمان زیادتری لازم دارد. بنابراین لازم است که شما نیرو و انرژیتان را افزایش دهید. نان ها و غلات منبع خوبی از نیاسین هستند، نیاسین ویتامینی که برای ترشح هیستامین ضروری است و یک ماده شیمیایی است که بدنتان برای رها کردن لذت جنسی به آن نیاز دارد.
گوشت کبابی
زمانی که شما به مدت یک یا دو دهه با شخصی به سر می برید کم کم جذابیت ها کاهش می یابد.روش ساده ای که روابط جنسی را بهبود می بخشد چیست؟ گوشت کبابی و مقداری گوشت راسته گوسفند بخورید. پروتئین موجود در گوشت سطح دوپامین و نور آدرنالین را بالا می برد. دوپامین و نور آدرنالین دو ماده شیمیایی در مغز هستند که حساسیت حین روابط جنسی را بالا می برد.استیک همچنین از روی سرشار است، روی یک ماده معدنی است که تمایلات جنسی را با کاهش تولید هورمونی به نام پرولاکتین بالا می برد و با تحریک مداخله می کند و بهتر از همه خوردن گوشت قرمز است که به بالا بردن تستوسترون (هورمون جنسی مردانه) کمک میکند درحالی که تولید هورمون جنسی متصل به گلوبولین را محدود می کند. یک ماده ای که از گردش خون آلت تناسلی جلوگیری کرده و توان جنسی مردانه را کاهش می دهد.
شکلات
فایده: مصرف طولانی مدت آن شما را به یک شخص حساس تبدیل می کند. بعد از خوردن استیک عصرها را با خوردن شکلات قهوه ای سپری کنید.کاکائوی موجود در شکلات شامل متیلکسانتین است، متیلکسانتین یک ماده محرکی است که حساسیت بدن را بالا میبرد. شکلات همچنین شامل فنیلتیلامین است، یک ماده شیمیایی که به مقدار بالایی تحریک کننده است. وارد می گوید: برای بسیاری از افراد احساس شبیه شور و هیجان داشتن هنگام تجربه اولین عشقشان است.
میل جنسی یک موهبت الهی است که مانند دیگر نعمت ها و غرایز طبیعی، همچون خواب،گرسنگی، تشنگی و … نیازمند توجه و رعایت بهداشت مربوطه جهت استفاده صحیح و نیز در صورت هر گونه مشکل و بیماری نیاز به درمان دارد. ما به شما توصیه میکنیم که همواره در خصوص مشکلات خود با پزشک مشورت نموده و هرگز اقدام به مصرف داروهایی که مورد تائید سازمان FDA و یا استانداردهای وزات بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیست اعتماد نکنید و اگر حتی دارویی برای شما از خارج از ایران ارسال گردید حتما با پزشک خود قبل از مصرف مشورت نمایید. امروزه بازار عرضه و فروش داروها و مواد خوراکی و همچنین کالاهایی که به بالا رفتن میل جنسی کمک میکند بسیار داغ میباشد که علی رغم تبلیغات گسترده ای که هر یک از تولید کنندگان این فرآورده ها جهت اعتبار بخشی محصول خود دارند لیکن تا به امروز تاثیر قطعی هیچ یک از آنها به تایید مراکز درمانی ذیصلاح نرسیده است در ذیل ما به معرفی چند نمونه افزاینده های میل جنسی می پردازیم.
هشت ماده غذایی که میل جنسی شما را بالا میبرد :
سیب
خوردن سیب در طول روز با از بین بردن بوی بد دهان شما باعث میشود که شریک زندگیتان بیشتر به شما نزدیک شود علاوه براین کلسترول شما را پایین می آورد.
مارچوبه
این گیاه خوشمزه سرشار از ویتامین هایی است که نقش کلیدی در ساخت هورمونها دارند.
موز
این میوه شامل آنزیمی برای تقویت میل جنسی در مردان است علاوه بر این درد مفاصل را نیز کاهش میدهد.
کرفس
این گیاه باعث آزاد شدن هورمونی در عرق و بوی بدن مردان میشود که زنان را به خود جذب میکند .
انجیر
این میوه دلپذیر به دلیل برخورداری از مقادیر بالای اسیدهای آمینه میل جنسی شما را شعله ور میکند.
سیر
بوی بد سیر را میتوانید با خوردن سیب از بین ببرید اما هرگز از خوردن آن صرف نظر نکنید چرا که سیر با افزایش جریان خون در اندامهای جنسی موجب تقویت قوای جنسی شما میشود.
صدف
حاوی روی بسیار بالا برای تولید تستوسترون در مردان است . یامز وحشی این گیاه باعث افزایش حساسیت آلت تناسلی میشود.
ادامه
دلباخته گان , my_loveclub
اصطلاحات  و جملات عامیانه در انگلیسی , estellah
temper
There once was a little boy who had a bad temper. His father gave him a bag of nails and told him that every time he lost his temper, he must hammer a nail into the back of the fence.
The first day, the boy had driven 37 nails into the fence. Over the next few weeks, as he learned to control his anger, the number of nails hammered daily gradually dwindled down.
He discovered it was easier to hold his temper than to drive those nails into the fence.
Finally the day came when the boy didn’t lose his temper at all. He told his father about it and the father suggested that the boy now pull out one nail for each day that he was able to hold his temper. The days passed and the boy was finally able to tell his father that all the nails were gone.
The father took his son by the hand and led him to the fence. He said, “You have done well, my son, but look at the holes in the fence. The fence will never be the same. When you say things in anger, they leave a scar just like this one.
You can put a knife in a man and draw it out. It won’t matter how many times you say I’m sorry the wound is still there. A verbal wound is as bad as a physical one.”


زمانی ،پسربچه ای بود که رفتار بدی داشت.پدرش به او کیفی پر از میخ داد و گفت هرگاه رفتار بدی انجام داد،باید میخی را به دیوار فروکند.
روز اول پسربچه،37 میخ وارد دیوارکرد.در طول هفته های بعد،وقتی یادگرفت بر رفتارش کنترل کند،تعداد میخ هایی که به دیوار میکوبید به تدریج کمتر شد.
او فهمید که کنترل رفتار، از کوبیدن میخ به دیوار آسانتر است.
سرانجام روزی رسید که پسر رفتارش را به کلی کنترل کرد. این موضوع را به پدرش گفت و پدر پیشنهاد کرد اکنون هر روزی که رفتارش را کنترل کند، میخی را بیرون بکشد.روزها گذشت و پسرک سرانجام به پدرش گفت که تمام میخ ها را بیرون کشیده.پدر دست پسرش را گرفت و سمت دیوار برد.پدر گفت: تو خوب شده ای اما به این سوراخهای دیوار نگاه کن.دیوار شبیه اولش نیست.وقتی چیزی را با عصبانیت بیان می کنی،آنها سوراخی مثل این ایجاد می کنند. تو میتوانی فردی را چاقو بزنی و آنرا دربیاوری . مهم نیست که چقدر از این کار ،اظهار تاسف کنی.آن جراحت همچنان باقی می ماند.ایجاد یک زخم بیانی(رفتار بد)،به بدی یک زخم و جراحت فیزیکی است.
ادامه