حمایت از بیماران قلبی , my_heartclub

حمایت از بیماران قلبی

حمایت از بیماران قلبی , my_heartclub

حمایت از بیماران قلبی

309نــــفــــــر
عضو شده اند
309نفر عضو شده اند
قلب هم عضوی مثل اعضای دیگر هست. بیماری قلبی، مطئنا از خیلی از بیماریهای دیگر انسان، کم خطر تر هست...عمل قلب هم حتما خطرناکترین و سخت ترین عمل ممکن نیست، حتی جزو پنج عمل سخت هم نیست. این کلوب به منظور ایجاد راهی برای همفکری و مشورت بین بیماران قلبی یا افراد نزدیک به بیماران قلبی ایجاد شده است.قلب هم عضوی مثل اعضای دیگر هست. بیماری قلبی، مطئنا از خیلی از بیماریهای دیگر انسان، کم خطر تر هست...عمل قلب هم حتما خطرناکترین و سخت ترین عمل ممکن نیست، حتی جزو پنج عمل سخت هم نیست. این کلوب به منظور ایجاد راهی برای همفکری و مشورت بین بیماران قلبی یا افراد نزدیک به بیماران قلبی ایجاد شده است.مشاهده کامل مشخصات
12 آبان 1385
پزشکی و سلامت
سوالات خود را مطرح کنید، و به هم کمک کنید... مدیر و معاون این کلوب، هردو، سابقه جراحی موفـــق قلب داشته اند.
لیست اعضا تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.

کلوبهای مشابه

  • انجمن پزشکی , medicine
  • رزیدنت های تخصصی پزشکی , sycotik
  • خاطرات پزشکی , medical_memories
  • پزشک مجازی , drmajazi
  • بیمارستان دی , day_general_hospital
  • کلوب بیماران خاص , bimaran_khas
حمایت از بیماران قلبی , my_heartclub
هویج محافظ بدن در برابر سرطان
قبلا گفته می شد هویج برای بینایی انسان مفید است، اما اکنون پزشکان اعلام کردند علاوه بر بینایی هویج می تواند از بدن در برابر بیماری های قلبی و سرطان محافظت کند.
سبزیجاتی مانند چغندر، کدو تنبل، نارنج و هویج دارای مقادیر زیادی کارتنوید هستند که به اعتقاد دانشمندان می تواند به مبارزه با سرطان بپردازد.
این آنتی اکسیدان ها هم چنین در سبزیجاتی که به رنگ سبز تیره هستند مانند کلم بروکلی ، لوبیای سبز و مانند آن وجود دارد و می تواند به خوبی به مبارزه با سرطان بپردازد.
محققان متوجه شدند این سبزیجات هم چنین دارای آلفا کاروتن هستند که دارای مقادیر زیادی از آنتی اکسیدان ها هستند و خطر مرگ را در طول یک دوره 14 ساله کاهش می دهند. بیماری های مزمنی مانند بیماری های قلبی و سرطان می توانند به دی ان ای و پروتئین های بدن آسیب برسانند.
دکتر چائویانگ لی و همکارانش از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آتلانتا در آمریکا مطالعه ای را روی 15 هزار و 318 نفر که بالای 20 سال سن داشتند انجام دادند. این تحقیقات نشان داد مقادیر زیاد آلفا کاروتن خطر مرگ را بر اثر ابتلا به بیماری های قلبی و سرطان کاهش می دهد.
دکتر لی در این باره گفت: ما با مطالعه بین رابطه بین مصرف میوه و سبزیجات و خطر ابتلا به سرطان ریه متوجه شدیم، مصرف هویج های زرد و نارنجی رنگ، کدو تنبل و چغندر، اسفناج، کاهو و مانند آن می توان خطر ابتلا به این بیماری را به طور قابل توجهی کاهش دهد.
خوردن میوه و سبزیجات بیش تر هم چنین می تواند از ابتلا به بیماری های مزمن پیشگیری کند و شدت آن ها را کم تر کند.

worldfood.ir


ادامه
99
3
2
4
فرشته کیانی , nagi99
دوشنبه 30 بهمن ، 17:43
خدا شفاشون بده
ادامه