نرم افزار اندروید کلوب
مجردها , mojaradan

مجردها

مجردها , mojaradan

مجردها

23,310نــــفــــــر
عضو شده اند
23,310نفر عضو شده اند
√ ڪلوبــ در خدمتـ دوستانیـﮧ ڪﮧ میخواטּ با دور هم بودטּ و گپ زدטּ با هم لــحظاتـ شاد و بیاد موندنے رو در ڪنار دوستاטּ سپرے و بیادگار در اذهاטּ خودشوטּ ثبتــ ڪنند ...به امید موفقیتــ سلامتے و شادڪامے تڪـ تڪـ دوستاטּ گل √√ ڪلوبــ در خدمتـ دوستانیـﮧ ڪﮧ میخواטּ با دور هم بودטּ و گپ زدטּ با هم لــحظاتـ شاد و بیاد موندنے رو در ڪنار دوستاטּ سپرے و بیادگار در اذهاטּ خودشوטּ ثبتــ ڪنند ...به امید موفقیتــ سلامتے و شادڪامے تڪـ تڪـ دوستاטּ گل √مشاهده کامل مشخصات
6 بهمن 1383
سرگرمی و طنز
√ با مشاهده تخلفـ و بی احترامے به مدیریتــ ڪلوب اطلاع دهید √
√ پست یا ڪامنتے ڪـﮧ برابر مقرراتــ سایتــ و ڪلوب نباشه حذف میشـﮧ √
√ هر گونـﮧ تبلیغ بدوטּ هماهنگے مدیریتــ حذف خواهد شد √

اعضاء

 • ندا عباسی , nedaabbasi1
 • فرهاد بایندر , farhad402
 • نرجس ریاحی , riahinarjes71
 • هر برت , sarabi60
 • 23310 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • پاتوق شادمانی ! , jokclub
 • زندگی مجردی , singellife
 • شکست دادگان , shekast_dadegan
 • آئین دلبری , aein_delbari
مجردها , mojaradan
دکتر کامپیوتر , SimpleComputerProblems
مجردها   از  دکتر کامپیوتر 1 ماه پیش
سلام دوستان و کاربران عزیز وگرامی سایت بزرگ کلوب دات کام
چنانچه مایل هستید که مطالب شما دراین رسانه وبدست خودتان منتشر بشود , در رسانه
>>> دکترکامپیوتر <<< عضو بشوید وپیامی برای مابفرستید .

مطالب فقط باید مربوط به موضوع رسانه باشد .
خیلی متشکرم . ارادتمند : محمدعلیـ L I M A N

پیام خودتان را به لینک زیر بفرستید .
ادامه
99
23
7
11
امـیــــر علیـــ , rayan46zona
چهارشنبه 31 مرداد ، 12:45
ببخشید کسی که معاون رسانه ای بشود آیا هر روز باید مطلب بنویسد ؟
ادامه
امـیــــر علیـــ , rayan46zona
چهارشنبه 31 مرداد ، 13:20
ممنون هستم از شما بخاطر پاسخ تون .
ادامه
امـیــــر علیـــ , rayan46zona
چهارشنبه 31 مرداد ، 13:21


ادامه
مجردها , mojaradan
مجردها 1 ماه پیش

تو
نوازند تاردل ناکوک منی

من
مشتاق ترین حی هواه خواه توام

تو
خالق احساس پاک وبی ریای منی

من
گوشه نشین تماشای دنیای توام

تو
طروات این دل شیدای منی

من
عاشق حلقه آویزه بند توام

روزبه_حقیر
ادامه
مجردها , mojaradan
امـیــــر علیـــ , rayan46zona
مجردها   از   1 ماه پیش
کامنت بنویسید...
مجردها , mojaradan
لیــــمان ثاقـــب , suzuki405rd

مقاله تحقیق خیلی ارزشمند درباره روانشناسی عشق ورزیدن
دانلود تحقیق روانشناسی عشق ورزیدن
زنان و مردانی که در شهرهای بزرگ برای ادامه کارو یا ادامه تحصیل آمده اند هنگامیکه متوجه می گردند چقدر تنها هستند و اغلب در پارک ها قدم می زنند و به زوجهای دیگر خیره می گردند بدنبال موقعیت های مشابه ای هستند تا نیاز خود را برطرف کنند. اما چون درآمد بالایی ندارند تا دیگران را به بیرون دعوت کنند یا تصور می کنند زشت و بد قیافه هستند خود را در اختیار روسپی ها (خود فروشان جنسی) فرار می دهند تا بدین صورت آن جانشین عشق گردد. هر چند که در انتها درمی یابند که این موضوع فریبی بیش نبوده و نمی تواند نیاز ایشان را برطرف کند اما بخاطر ناچاری بارها و بارها به آن افدام می ورزند.

توهم در عشق

افراد زیادی هستند که بدلیل عدم تجربه و آموزش کافی همیشه آنچه را که فقط توهمی خیال پردازانه است به عنوان عشق واقعی تعبیر می کنند. البته این توهم ببیشتر پیده ای رایج در میان جوانان است. تنظیم ملاک ها منبی بر تفاوت و تفارق بین عشق راستین و دروعین کار محالی نیست البته نه برای فرد عاشق چون او خود درگیر است بلکه برای بوسیله سوم شخص ناظر. بنظر ویلیام اشتکل روان شناس برجسته توهم در عشق ناشی از رنجیدگی است.

هنر عسق ورزیدن

هنر عشق ورزیدن چیزی است که بایستی آموخته شود و شگفت آور نیست که پندار در عشق موجب شوربختی می گردد. نخستین شرط خوشبختی در عشق، عشق مطلوب و عاملی است که باعث گسترش شخصیت هر دو شریک می باشد. یکی از مشکلاتی که دراین رابطه در مورد خانم ها مطرح می گردد سرد مزاجی است. سرد مزاجی حالتی است با خصوصیات از قبیل اغلب عصبی، متلون، فتنه جو و بد مشرب. این حالت می تواند ریشه در علل و حوادث رخ داده در زندگی و یا کشمکش های روانی باشد. این موضوع می تواند در دراز مدت باعث جدایی زوجین گردد. متاسفانه چون اکثر مردان متوجه این موضوع نمی گردند نمی توانند به همسران خود دراین رابطه کمک نمایند.

ماهیت عشق

غریزه در انسان هرگز چیزی منخصرا بیولوژیکی نیست. همانطور که در میان ما انسانها خوردن تنها در خدمت بقای فرد نمی باشد. بهمین شکل غریزه جنسی در زندگی می باشد. انسان برای بدست آوردن دل می بایست از راه احساسی نزدیک شود چرا که بدون آن خوشنودی واقعی امکان پذیر نیست. همچنین باید گفت عشق حقیقی موثرترین و تعالی بخش ترین خلاق وجود انسانی است. به امید آنکه این مقدمه بتواند کمک حال آندسته گردد که هنوز در ابتدای راه هستند.

روانشناسی پیوند عاشقانه و مفاهیم عشق

افـراد بـالغ در ارتبــاط برقرار كردن با دیگران دارای تفاتهایی می بـاشـند كـه ریشـه در طـفولیـت آنها و چگونگی رابطه سـرپرست آنان در خردسالی (پدر، مادر یا پرستار) با آنان دارد. بدین مفهوم كه اگر ســرپرست با طفل رابطه مـحبت آمیز داشته و نیازهای كودك را بدرستی پاسخ گوید، طفل نیز پیوند اطمینان آمیز و توام با امنیت با سرپرست خـــود برقرار می كـند. طـفل میـل بـه برقــرار كردن رابطه نزدیك و صـمـیـمانه بـــا سرپرست خود خواهد داشت و یا از دور به
سرپرست خود لبخند میزند. حـال اگـــر سرپرست طفل به كودك آنچنان كه باید توجه نكند و به وی بی اعتنا باشــد،در طفل دو سبك پیوند دیگر شكل میگیرد یكی آنكه طـفل مضطرب و سردرگم میگردد و خصومت و نارضایتی خـود رافعالانه و یا غیر مستقیم به سرپرست خود نشان میدهد و یا آنكه در طفل پیوند اجتنابی شكل گرفته و از سرپرست خود دوری می كـند. این طرز رفتار با طفل در شخصیت كودك رسوخ كرده و در بزرگسالی خود را نمایان میكنـد كـه در این صورت با 4 شخصیت از لحاظ سبك شكل گیری پیوند و دلبستـگی مـیـان فـرد با فرد دیگر به ویژه جنس مخالف و مسایل عشقی مواجه خواهیم بود:
1- بالغین مطمئن و برخوردار از امنیت: اینگونه افراد دارای مشخصات زیر میباشند:توانایی ارتباط برقرار كردن و صمیمی گشتن با دیگران.
احترام به حریم شخصی و فضای شخصی برای خود و شریك زندگی خود. نسبت به احساسات شریك زندگیش همدلی كرده و به آسانی وی را میبخشد . دارای مرز و حدود مشـخص برای خود، دارای عزت نفس بالا، پشـتیبان و محبوب میباشد.

از آنكه با فردی خیلی صمیمی گردد و یا از سوی وی طرد گردد، نـگـران و بـیمناك نیست. تمایل به برقراری رابطه دراز مدت. مسایـل خصـوصی خود را در صورت لزوم در اختیار دیگران قرار می دهـد و در بـاز كردن سفره دلش نزد دیگران محتاط است.

جهت دریافت این مقاله تحقیقاتی ارزشمندبه لینک زیر بروید . سپاسگزارم .
LIMAN_SAQEB
ادامه
کامنت بنویسید...
امـیــــر علیـــ , rayan46zona
یکشنبه 8 اردیبهشت ، 08:18
ادامه
مجردها , mojaradan
آئین دلبری , aein_delbari

آیت الله بهجت : هنوز هم حضرت زهرا(س) سیلی می خورد!!!

آیت الله بهجت فرمودند: الان هم به حضرت زهرا سلام الله علیها سیلی می زنند عرض کردند: الان چطور به حضرت سیلی می زنند؟

آیت الله بهجت فرمودند: هر دختر شیعه با بی حجابی اش یک سیلی به صورت حضرت زهرا سلام الله می زند

ادامه
10
1
10
یلدا احمدی , yaldajooni
دوشنبه 6 خرداد ، 20:59
لعنت به مدافعان وترویج دهندگان بی حجابی
ادامه