خبرگزاری مهر , MehrNews

خبرگزاری مهر

خبرگزاری مهر , MehrNews

خبرگزاری مهر

119نــــفــــــر
عضو شده اند
119نفر عضو شده اند
بیشتر
این رسانه به درخواست خبرگزاری مهر ایجاد شده است.
خبرگزاری مهر یک خبرگزاری ایرانی است که در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد.«مهر» اکنون با 15 سرویس خبری فعال، 5 دفتر منطقه ای و بیش از 300 خبرنگار و ادیتور، می‌کوشد جدیدترین و به‌روز ترین اخبار را از ایران و سراسر دنیا د...خبرگزاری مهر یک خبرگزاری ایرانی است که در بهمن ماه ۸۱ فعالیت آزمایشی خود را با دو خروجی به زبان‌های فارسی و انگلیسی آغاز کرد.«مهر» اکنون با 15 سرویس خبری فعال، 5 دفتر منطقه ای و بیش از 300 خبرنگار و ادیتور، می‌کوشد جدیدترین و به‌روز ترین اخبار را از ایران و سراسر دنیا در اختیار مخاطبانش بگذارد.مهر به 5 زبان فارسی، انگلیسی، عربی، اردو و ترکی خبر منتشر می‌کند.در صفحه رسمی «کلوب» مهر، می‌توانید جذاب‌ترین و داغ ترین خبرهای این خبرگزاری را دنبال کنید.مشاهده کامل مشخصات
25 شهریور 1394

اعضاء

 • علیرضا , alireza_kerman
 • بی جنبه تنها , khozestan2010
 • امیر حسین  مقدم , amir1006
 • دانیال ژورنالیسم , danialnba
 • 119 نفر

  morebox img
خبرگزاری مهر , MehrNews
با این‌که تقریباً یک ماهی از توزیع جدیدترین مدل آیفون در بازار جهانی می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد تب رسیدن به آن نه تمام‌شده و نه قرار است کمتر شود!

در اوکراین قیمت یک آیفون ۷ به‌اندازه متوسط درآمد ماهیانه چهار نفر است و به دلیل هزینه بالای آن کمتر کسی می‌تواند این گوشی را داشته باشد، اما یک شرکت موبایلی چالش متفاوتی برای رسیدن به تازه‌ترین محصول اپل گذاشته است. او فراخوان داده اگر کسی نامش را به «آیفون سِوِن Iphone Seven» تغییر دهد، می‌تواند از این شرکت یک آیفون سِون به‌صورت رایگان دریافت کند!
ادامه
99
1
  خبرگزاری مهر , MehrNews
  رحمت‌الله حافظی عضو شورای شهر خبر از واگذاری زمین‌هایی از طرف شهرداری به خیریه‌ای که متعلق به همسر قالیباف است، داده است. زمینی که در اصل برای ساخت بیمارستان مغز و اعصاب است.
  ادامه
  خبرگزاری مهر , MehrNews
  «حجت الاسلام لطفعلی باقریان» یک طلبه نابیناست که به رغم نابینایی، بارها به عنوان مبلغ نمونه کشوری انتخاب شده است.«جابر زمانه» لقبی است که اطرافیانش به او داده‌اند. کسی که از کودکی از نعمت دیدن محروم بوده و برای همین او را به‌سختی به حوزه علمیه راه داده‌اند و به‌سختی هم او را در منبرها و همایش‌ها به‌عنوان یک سخنران پذیرفته‌اند؛ اما توانایی و شهرت او در این زمینه به‌قدری زیاد شده است که هرکس برای برپایی یک همایش به سخنرانی «لطفعلی باقریان» باید چیزی حدود دو ماه در انتظار باشد. کسی که زمانی حتی او را به خاطر ندیدنش در حوزه علمیه نمی‌پذیرفتند. «حجت‌الاسلام باقریان» طلبه نابینایی است که حالا مبلغ نمونه کشوری است و به خاطر طنازی‌ها و بذله‌گویی‌هایی که چاشنی سخنرانی‌هایش می‌کند به یک منبری محبوب در بین جوانان تبدیل‌شده است.
  ادامه
  خبرگزاری مهر , MehrNews
  داستان خیلی ساده است. یک سوپراستار خبر مردن سگ خانگی‌اش را در اینستاگرام می‌گذارد و با دوست ۱۷ساله‌اش خداحافظی می‌کند! این پست طبق روال پست‌های سلیبریتی‌ها با سیل نظرات کاربران و هواداران و حتی ابراز همدردی آن‌ها روبه‌رو می‌شود. در اینجا هم بی ادبی‌ها و بی اخلاقی ها و دعواها در بین این نظرات به چشم می‌خورد؛ برخی به نیت تسلی دادن به این بازیگر نظر می‌گذارند و آدرس مجلس ختم او را می‌گیرند و عده‌ای به مخالفت با آن می‌پردازند و همین باعث می‌شود کل‌کل‌ها در پایین این پست بالا بگیرد.
  ادامه
   خبرگزاری مهر , MehrNews
   «بینندگان عزیز! همین‌جور که از اسمش پیداست برنامه زنده است و...» شاید این رایج‌ترین جمله‌ای است که مجریان تلویزیونی بعد از هر اتفاق ناهنجاری برای جمع‌کردن برنامه به گفتنش عادت کرده‌اند تا کمی به‌واسطه آن بتوانند فضا را برای بیننده‌ها یا بهتر بگویم برای مدیرانشان تلطیف کنند. حالا این اتفاق گاهی می‌تواند قطع ناگهانی یک برنامه باشد یا گاهی شکستن صندلی مهمانش؛ اما نکته‌ای که وجود دارد اینجاست که برخی اوقات این اتفاقات غیرقابل‌پیش‌بینی از سوی خود مجری یا مهمان برنامه به حدی دور از انتظار است که هیچ‌کدام از این جمله‌های کلیشه‌ای هم نمی‌تواند به عادی‌سازی فضا کمکی بکند.
   ادامه
   1