نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
انجمن مهندسان مكانیك ایران , mechengs

انجمن مهندسان مكانیك ایران

انجمن مهندسان مكانیك ایران , mechengs

انجمن مهندسان مكانیك ایران

5,732نــــفــــــر
عضو شده اند
5,732نفر عضو شده اند
این كلوپ برای مهندسان و دانشجویان مكانیك باكلیه گرایشهای آن می باشد.این كلوپ برای مهندسان و دانشجویان مكانیك باكلیه گرایشهای آن می باشد.مشاهده کامل مشخصات
6 دی 1383

اعضاء

 • ارسلان رستگارمقدم , arsalanrastegarmoghaddam
 • بهمن کرمی , lolehbazkoni
 • سحر کریمی , unique_20
 • آرش سعیدی , aresh260
 • 5732 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • رشته شناسی دانشگاهی , university_life_way
 • مهندسی ژئوتكنیك , geotechnicaleng
 • گیم نت ایکس باکس ساوه , xbox_game_net
وبلاگ میهن بلاگ
انجمن مهندسان مكانیك ایران , mechengs
كمك فوری برای طراحی ربات در كتیا
سلام مهندسان عزیز
من برای درس طراحی اجزا یك پروژه دارم تو كتیا
یك فایل بازوی مكانیكی برای روبات بصورت سه تیكه مثل بازوی انسان همرا با دست عمل كنه
برای نرم افزار كتیا میخواستم
البته تقریبا شكل آخر باشه فقط قسمت آخر دستش (پنجش) مثل دست شكل قرمز باشه
خواهشا فوری
برای 10روز میخوام
ادامه
99
3
6
3
سعید داوری , ml_tom
جمعه 18 مرداد ، 20:06
az to mohite organomi mitoni peidash koni
ادامه
نازی تهرانی , www.cloob.comnazi
دوشنبه 15 اردیبهشت ، 10:17
پا یا چیز دیگری لازم نداری؟؟؟
ادامه
نازی تهرانی , www.cloob.comnazi
دوشنبه 15 اردیبهشت ، 10:17
من یه عروسک دارم 10 روزه بهت میدمش
ادامه
انجمن مهندسان مكانیك ایران , mechengs
روش های افزایش قدرت موتور ماشین
امروزه هر خوردرویی که شما از یک کارخانه معمولی خودروسازی می خرید با چندین مصلحت اندیشی ساخته شده است . این مصلحت اندیشی ها ( یا کوتاه آمدن ها ) توسط چندین فاکتور ایجاد می شوند :
 تلاش برای گنجاندن قیمت خودرو در یک محدوده مشخص .
 نیاز برای دریافت استانداردها .
تمایل برای تامین حداکثری عمر و قابل اطمینان بودن خودرو .

تغییر تراشه رم اغلب افزایش قدرت موتور را در پی دارد.

این مصلحت اندیشی ها اغلب به شما مجال زیادی برای بهبود وضعیت بر حسب عملکردتان می دهد! راههای بسیار مختلفی برای افزایش اسب بخار موتور موجود ، وجود دارد . اینجا چندین مثال موجود است(عموما از آسان ترین تا مشکل ترین/ گرانترین مرتب شده است):

تراشه (چیپ )کامپیوترتان (ECU) را عوض کنید-- گاهی اوقات و یقیناً نه همیشه -- شما می توانید با عوض کردن تراشه ی رُم در "بخش کنترل موتور" یا همان ECU عملکرد خودرو را تغییر دهید. شما می توانید این تراشه‌ها را معمولاً از فروشندگان لوازم یدکی بخرید . خواندن یک بررسی مستقل برای تراشه ی در نظر گرفته شده خیلی ارزشمند است چون بعضی از تراشه ها فقط جنبه ی تبلیغاتی دارند و کارایی ندارند.

 به هوا اجازه بدهید راحتر وارد بشود ، هنگامی که پیستون پایین می رود در مرحله ی مکش ، مقاومت هوا می تواند مقداری از قدرت موتور را از بین ببرد . بعضی از خودروهای جدیدتر دارای منیفلدهای*(1) ورودی صیقلی هستند که مقاومت هوا را بر طرف کنند . کاهش لوله های ورودی و فیلتر هوای بزرگتر می توانند جریان هوا را بهبود بخشند .
 اجازه دهید خروج دود راحتر انجام شود ، اگر مقاومت هوا یا برگشت آن وجود داشته باشد فشار ان باعث سخت خارج شدن دود از محفظه سیلندر در مرحله ی تخلیه می شود و این نیز قدرت موتور را تحلیل می دهد . فشار منفی*(2) به علت لول? اگزوز بسیار کوچک یا مقدار زیاد مقاومت هوا در صدا خفه کن*(3) است . سیستم های خروجی با عملکرد بالا از هدزر*(4) استفاده می کنند ؛ لوله هایی که انتهایی گشاد و آزاد دارند انباره های اگزوز را روان و فشار بالعکس (منفی)را در سیستم اگزوز بر طرف می کند .
 سرسیلندر و بادامک ها را عوض کنید -- بسیاری از موتور های موجود یک سوپاپ ورودی و یک سوپاپ خروجی دارند . خریدن یک سر سیلندر جدید که چهار سوپاپ در هر سیلندر دارد جریان هوای ورودی و خروجی موتور را به صورت دراماتیکی بهبود می بخشد و می تواند قدرت را بیشتر کند . همچنین استفاده از بادامک های کارا سبب یک تغییر بزرگ در عملکرد موتور می شود .

روشهای دیگر افزایش اسب بخار:
 درون سیلندر را بیشتر پر بکنید - اگر شما بتوانید هوای بیشتری (و همچنین سوخت بیشتری ) را در یک سیلندر که اندازه ای معلوم دارد بگنجانید در نتیجه قدرت بیشتری از سیلندر جذب می شود ( به طور مشابه شما می توانید اندازه ی سیلندر را افزایش دهید و قدرت را افزایش دهید) توربو شارژها و سوپر شارژرها فشار هوای ورودی را تنظیم می کنند ، که سیلندر با هوای بیشتری پر شود . سازندگان فراوانی قطعات توربو شارژرها و سوپر شارژرها را برای خودرو های مختلف می سازند.
 هوای ورودی را خنک کنید - متراکم کردن هوا ، دمای آن را بالا می برد . شما مایلید خنک ترین هوای ممکن در سیلندر را داشته باشید زیرا وقتی احتراق انجام شود هوای داغ حجم بالایی دارد*(5). بدین منظور خیلی از خودروهای مجهز به توربو شارژ و سوپر شارژ دارای اینترکولر*(6) هستند . اینتر کولر یک رادیاتور مخصوص میانی است که دمای هوای متراکم شده را قبل از ورود به سیلندر کاهش می دهد.
 همه چیز را سبک کنید - قطعات سبک وزن به موتور کمک می کنند بهتر کار کند. هر دفعه که پیستون تغییر جهت دهد یک انرژی صرف از بین بردن جابجایی در یک مسیر می شود و این عمل دوباره تکرار می شود*(7) . پیستون سبکتر ، انرژی کمتری صرف می کند . همچنین قطعات سبکتر به موتور اجازه می دهد که سریعتر بچرخد ، و سریعتر چرخیدن به موتور اسب بخار بیشتر می دهد.
 نسبت تراکم را افزایش دهید- افزایش نسبت تراکم تا یک نقطه خاص قدرت بیشتر تولید می کند. با این وجود اگر شما مخلوط سوخت و هوا را بیشتر متراکم کنید به احتمال زیاد خود به خود منفجر می شود و آتش می گیرد ( قبل از اینکه شمع ها آن را مشتعل سازند). بنزین‌هاى با عدد اکتان بالاتر تقریبا از اشتعال زودهنگام جلو گیری می کنند. به همین علت عموماً خودروهای با کارایی بالا به بنزین اکتان بالا نیاز دارند ؛ موتور انها برای دریافت قدرت بیشتر از نسبت تراکم بالاتر استفاده می کند.? جابجایى *(8) را افزایش دهید ، جابجایی بیشتر به معنی قدرت بیشتر است چون شما می توانید با هر بار چرخش موتور بنزین بیشتری بسوزانید. شما می توانید جابجایی را با بزرگتر کردن سیلندر افزایش دهید.امکان دارد شما هنگامی که سعی کنید جابجایی(حجم) را افزایش دهید به هزینه های خرید یک موتور جدید با کارایی بالا و سوار کردن آن بر ماشینتان فکر کنید ، شاید این آسانتر و راحتر باشد.

زیرنویس مترجم :

*(1) چند راهه های دود یا هوا

*(2) فشار بالعکس

*(3) انبار? لوله اگزوز

*(4) چند راهه هایی که از چدن زبر و نا هموار ساخته نمی شوند و خمیدگی های حاد ندارند.

*(5) هوای گرم تعداد مولکول های کمتری نسبت به هوای سرد دارد یا به عبارتی جرم هوای گرم کمتر است .

*(6) اینتر کولر یا سردکن میانی شبیه یک رادیاتور است ، که از لوله های ورودی بزرگ برای جریان ورودی و استفاده از آب یا هوای بییرونی جهت دار شده که بر روی لوله های ورودی رفته و دمای آن را کاهش می دهند . وقتی که از اینترکولر استفاده می شود هم قدرت افزایش می یابد و هم مصرف سوخت بهینه می شود.

*(7) اشاره به اینرسی و شتابی که پیستون در یک جهت می گیرد

*(8) جابجایی یک اصطلاح است ، منظور حجمی از هوا و سوختی است که از نقط? مرگ پایینی تا نقط? مرگ بالایی وجود دارد ؛ اینجا افزایش کورس مطرح نیست یعنی طول شاتون را تغییر نمی دهیم هرچند که این کار نیز موثر است.
ادامه
انجمن مهندسان مكانیك ایران , mechengs
انجام فایلهای سیمولیشن (با برنامه مطلب)
انجام فایلهای سیمولیشن (با برنامه مطلب) از مقطع کارشناسی تا دکترای حرفه ای تمامی رشته های علوم فنی مهندسی وعلوم پایه و تمامی رشته های دانشگاهی با قیمتهای پایین و استثنائی برای تماس با ما با شماره تلفن 09147038659 تماس حاصل فرمایید.تنها در عرض چندروز وکمتراز یک هفته فایلهای سیمولیشن خودرا ازما تحویل بگیرید. فقط با یک تماس ما را از مقالات وپروژه های خود مطلع نمایید وفایل (سیمولیشن) مربوطه را از  ما دریافت نمایید با برنامه مطلب.. البته در کمترین زمان.................................................................البته در کمترین زمان میتونیدبا پست الکترونیک با ما در ارتباط باشید DINGAGAYA@GMAIL.COM 09147038659
ادامه
2
7
محسن دشتی , mda_1011
جمعه 24 شهریور ، 01:01
از همون "سیمولیشن" و "مطلب" نوشتنت مشخصه چقد حرفه ای هستی ;)
ادامه
سارا رضایی , neda_maisy
دوشنبه 24 مهر ، 17:33
merc
ادامه
انجمن مهندسان مكانیك ایران , mechengs
پروژه طراحی مکانیزمها و دینامیک ماشین و محاسبات عددی
به نام خدا با سلام انجام پروژه های درسی، حل مسائل و پایان نامه مهندسی مکانیک در استاتیک، دینامیک، ارتعاشات، طراحی مکانیزمها، دینامیک ماشین، طراحی اجزاء، رباتیک، نقشه کشی صنعتی، محاسبات عددی انجام پروژه با نرم افزارهای زیر در عناوین فوق ADAMS/ SOLIDWORKS /MATLAB /MAPLE /WORKING MODEL / visual nastaran/ADAMS Rail تدریس و رفع اشکال در درس استاتیک و دینامیک و ترجمه متون تخصصی مهندسی مکانیک موقعیت: تهران             تلفن: 09189490080   (امکان ارسال پروژه و تمرین ها برای شهرستان ها با ایمیل فراهم است) mechanismdesign_2010@yahoo.com   (این ایمیل روزانه چک می­شود)   www.mechanismdesign2010.blogfa.com www.mechanismdesign2010.blogfa.com http://mechanismdesign2012.blogfa.com/ http://mechanism-design2010.blogfa.com/ http://mechanismdesign.blogfa.com/ *********************************************************************** انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی به زبانهای فرترن و سی++(کارشناسی،کارشناسی ارشد) انجام کلیه پروژه های درسی دانشجویی،پایان نامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه نویسی به زبان های فرترن و سی ++(برنامه های محاسباتی،پروژه های سی اف دی و...) در کمترین زمان و با قیمت مناسب(ارسال از طریق ایمیل به تمام نقاط ایران) برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ زیر مراجعه فرمایید   www.fortran90.blogfa.com   شماره تماس 09379709288 email: fortranprogramer@yahoo.com ************************************************************************   کلمات کلیدی مکانیزم برف پاکن مکانیزم چرخ خیاطی مکانیزم بال هواپیما مکانیزم فلپ مکانیزم لیفتراک مکانیزم جای بار مکانیزم بار بند مکانیزم ماشن تاشو  مکانیزم چرخ هواپیماادمز سالیدورکس سالید ورکس سالید ورک ورکینگ مدل ویزوال نسترن متلب مطلب میپل نمودار بد، نمودار بود نمودار bode نمودار نایکوئیست نایکویست نیلولز نمودار نیکولز نیکلز دیاگرام nyquist ادمز ریل adams rail آدامز نقطه کاردینال/ کاگنیت منحنی سنتر پینت center point  circle point چهار نقطه دقت فضای کاری نقطه تکینگی دناویت هارتنبرگ denavit Hartenberg مکانیزم صفحه ای آنالیز مکانیزم نیروهای اینرسی زاویه فشار زاویه انتقال نیرو مکانیزم های بادامکی سیستم تعلیق- فنر -دشت پاد- دمپر -هارمونیک-ارتعاشات آزاد، اجباری- استهلاک - ضریب انتقال سنتز مکانیزم چهر نقطه دقت پروفیل بادامک مدل یک دوم خودرو ورکینگ مدلویژوال نسترن سالید ورک ادمز مدل سازی بادامک چهار میله ای مکانیزم کاپلر منحنی cp سینماتیک سنتز مکانیزم طراحی مکانیزم مکانیزم فرمان دناویت هارتنبرگ نقطه عطفلنگ لغزنده درجه آزادی درجات آزادی مکانیزم استوارت درجات ازادی در طراحی google.com دناویت-هارتنبرگ درجات ازادی در طراحی مکانیزم ها مدل سازی ارتعاشات اجباری در ورکینگ مدل طراحی مکانیزم ها هارتنبرگ yahoo.com: مکانیزم ها کنترل ربات , دینامیک ربات , سینماتیک ربات , سینتیک ربات , ژاکوبین ربات , دناویت هارتنبرگ , کاربرد رباتهندبوک طراحی مکانیزم ها پروژه طراحی مکانیزم ها پروژه دینامیک ماشین پروژه دینامیک سینماتیک پروژه دینامیک منحنی CPC چهار نقطه دقت پروژه دینامیک پروژه استاتیک پروژه محاسبات عددی پروپوزال پروژه دینامیک پروژه دینامیک با نرم افزار MSC ADAMS 2005 دانلود پروژه دینامیک مهندسی مکانیک پروژه دینامیک ماشین پروژه درباره دینامیک ماشین  پروپوزال  پروژه ارتعاشات با مطلب. پروژه مهندسی مکانیک با نرم افزار متلب پروژه ارتعاشات مکانیکی ارتعاشات تامسون ارتعاشات ابوالقاسم مکانیک کتاب دناویت هارتنبرگ کتاب جزوه اهرمبندی معادلات حرکت نیوتن اویلر مرکز آنی سرعت فرکانس طبیعی ماتریس سختی ماتریس نرمی  پروژه طراحی مکانیزم ها دارم که شامل طراحی یک چهار میله ای با چهار نقطه دقت و رسم منحنی CPC نقاط با شعاع انحنای ثابت بررسی مکانیزم حرکتی و ساختمان بدن ربات دینامیک ارتعاشات دینامیک ماشین طراحی مکانیزم پروژه استاتیک پروژه محاسبات عددی پروژه طراحی اجزاء پروژه مکانیک پروژه ارتعاشات پروژه با متلب پروژه با مطلب پروزه با matlab چرخدنده بادامک چرخدنده خورشیدی سنتز گرافیکی چهار میله ای مکانیزم لنگ لغزنده مکانیزم بیضی زن زنجیره سینماتیکی طراحی مکانیزم چهار میله ای با نرم افزار Working Model طراحی مکانیزم چهار میله ا آکرمن خرید پروژه دینامیک ماشین فروش پروژه دینامیک ماشین پستی پروژه دینامیک ماشین اینترنتی دیدن پروژه دینامیک ماشین طراحی مکانیزم های مکانیکی و مکانیک ربات ها  دانلود کتاب طراحی مکانیزمهامکانیزم چهار میله ای مکانیزم چهار میله ای طراحی مكانیزم ها با SimMechanics matlab خرید فروش خرید فروش خرید فروش مکانیزم شش میله ای خرید پروژه دینامیک ماشین فروش پروزه استاتیک و ارتعاشات  پروژه طراحی مکانیزم ها با متلب. مشاوره انجام پروژه های نتخاب پروژه درس طراحی مکانیزم طراحی و تحلیل مکانیزم ها با ADAMS. مشاوره انجام پروژه های صنعتی و دانشجویی ...
مكانیزم 4میله با متلب, دانلود پروژه طراحی مکانیزم چهار لینکی دینامیک ربات, سینماتیک ربات, سینتیک ربات, ژاکوبین ربات, دناویت هارتنبرگ ررسی سینماتیك طراحی مكانیزم ها و بازوان رباتیك. ... مروری بر آنالیز مکانیزم ها،. مبانی طراحی مکانیزم مولد مسیر،. تعیین ویژگی های مسی كتاب طراحی مكانیزم ها برای دستگاه های خود كار مکانیزم برگشت سریع  هولونومیک معادلات نیوتن اویلر سینماتیک دینامیک تکینگی چهارشاخ گاردان درجه آزادی مجری نهایی پیچواره جسم صلب زنجیره سینماتیکی نقطه مادی نقطه هندسی دست مکانیکی مکانیزم چرخ خیاطی مکانیزم تابع مولد مکانیزم دینامیکی تحلیل ترسیمی شتاب و سرعت آنالیز گرافیکی سرعت و شتاب سالیدورک سالیدورکس ورکینگ مدل ویژوال نسترن ویژوال نسترن ادمز آدامز میپل مطلب متلب پاندول معکوس کنترل فازی پارک ماشین پارک کردن اتومبیل چرخ خیاطی ترجمه متوت تخصصی مکانیک  طراحی شفت، طراحی اجزا، پروژه های دانشجویی رشته مکانیک، پروژه های دانشجویی مکانیک،پروژه های دانشجویی، انجام پروژه های دانشجویی، انجام پروژه های دانشجویی رشته مکانیک، انجام پروژه های دانشجویی مکانیک، دانلود پروژه های دانشجویی، دانلود رایگان پروژه های دانشجویی، دانلود پروژه های دانشجویی مکانیک، دانلود رایگان پروژه های دانشجویی مکانیک، دانلود پروژه های دانشجویی رشته مکانیک،دانلود رایگان پروژه های دانشجویی رشته مکانیک، سفارش پروژه های دانشجویی، سفارش پروژه های دانشجویی رشته مکانیک، پروژه مکانیک، پروزه ساخت و تولید، پروژه های نرم افزاری، پروژه طراحی گیربکس صنعتی، پروژه کارشناسی، پروژه پایانی کارشناسی، پروژه مدل سازی، مکانیک ساخت و تولید، پروژه طراحی اجزا، دانلود پروژه طراحی اجزا، دانلود رایگان، دانلود پروژه کامل، کتاب طراحی اجزای شیگلی، گیربکس تک سرعته، پروژه طراحی گیربکس، گیربکس صنعتی، گیربکس 4 سرعته، آموزش نرم افزار های تخصصی مکانیک،کتیا، سالیدورک، catia، solidworks، پروژه پایانی، طراحی و مدل سازی، طراحی مکانیکی، طراحی ابزار، پروژه صنعتی، چرخ دنده، شفت، بیرینگ، بلبرینگ، پروژه تایپ شده، محاسبات دستی،  انجام پروژه و پایان نامه های دانشجویی در زمینه های مختلف مهندسی مكانیك  طراحی و تحلیل و شبیه سازی و ساخت مكانیزم های مختلف  طراحی و تحلیل مكانیزم ها با SimMechanics matlab  طراحی و تحلیل مكانیزم ها با Adams ساخت انیمیشن عملکردی مکانیزم های مکانیکی  طراحی  تحلیل تنش و كرنش و بهینه سازی آنالیز مكان و سرعت و شتاب مكانیزم و ربات ها رسم شماتیك مكانیزم ها و ربات ها و خط سیر حركت اجزا آنها ساختن یك انیمیشن از حركت مكانیزم و ربات ها آنالیز نیروی سرفصل های کتاب آنالیز مکان آنالیز سرعت و شتاب آنالیز نیروهای دینامیکی دینامیک مستقیم دینامیک تحلیلی مکانیزم های زنجیره باز مسائل و برنامه ها طراحی مكانیزم ها با طراحی مكانیزم ها با طراحی مكانیزم ها با تحلیل تنش و كرنش و بهینه سازی آنالیز  آنالیز مکانیزم ها و ربات ها با همراه با آنالیز مکان و سرعت و شتاب مکانیزم و ربات ها رسم شماتیک مکانیزم ها و ربات ها و خط سیر حرکت اجزا آنها ساخت روش نصف كردن ، نابجایی، نیوتن رافسون ، نقطه ثابت – وتریدرونیابی لاگرانژ ، درونیابی نیوتن ، پیشرو و پسرو نیوتن اشاره به خطای درونیابی روش كمترین مربعات گسسته در برازش منحنی ( خطی، مرتبه دوم ، نمایش ) انتگرال گیری عددی ، ذوزنقه ،  سیمپسون ، رامبرگ ، گاوس   مشتق گیری عددی خیلی مختصر اویلر ،  اویلر پیراسته ،  تیلور ،  رانگ مرتبه دوم و چهارم اشاره ای به دستگاه های معادلات دیفرانسیل مرتبه اول   روش های حذفی ( حذفی گاوس – گاوس – جردن -  تجزیه ـ سینماتیک و دینامیک نقطه مادی سیستم نقاط مادی ـ انرژی نقطه مادی و سیستم نقاط مادی2ـ سینماتیک اجسام سخت ـ دینامیک اجسام سخت مقدار حرکت خطی و زاویه ای ـ انرژی جسم سخت ـ معادلات اولر زوایای اولر و ژیروسکوپ3ـ مکانیک تحلیلیـ مختصات عمومی، قیود، تغییر مکان های مجازیـ کار مجازی نیروهای عمومی و نیروهای پتانسیلـ مکانیک تحلیلی در حالت استاتیکـ سیستم های غیر پیوسته و پیوستهـ مختصات عمومی زائد و معادلات حرکت لاگرانژـ پیوند غیر هولونومـ مکانیک تحلیلی در حالت دینامیکمعادلات لاگرانژ برای نقطه مادی و سیستم نقاط مادی و پیوسته سیستمهای دینامیکی با مختصات عمومی زائد با پیوندهای هولونوم و غیر هولونومـ روش تغییرات در مکانیکاصل هیلتونLU  ) روش های تكرار ژاكوبی و گاوس -  سایدل  روش های تكرار ساده و نیوتن رافسون (key words)   Homework assignment mechanical project university project University task, university assignment, freelance job, freelancer job, part time job, Sell buy sell buy adams rail project dynamics machine Kinematic Synthesis of Linkagesscotch yoke mechanism matlab whitworth quick return mechanism matlab Book Download Acceleration Coriolis kinematic Bennett mechanism four-bar coupler curve  five bar linkage universal joint Chebyshev Chebyshev Function generator displacement Freudenstein equation equation degrees of Freedom Euler's theorem cognates Four-bar linkage Euler-Savary equation  velocity spacing Mechanical graphical Displacment homogeneous Chebyshev polynomial cylindric planar Prismatic revolute screw spheric higher-pair lower-pair Coriolis acceleration component Coupler Crank point circle-point circling-point coupler-point  triple generation Cusp D'AJembert Goldberg mechanism Connectors wrapping Constrained chain Coriolis, De Curve point Cramer's rule C rosshead, Crunode Cubic of stationary curvature Curvature center of centrode Envelope  path radius of stationary Curves center-point asymptotes of  atlas of  equation of  symmetry of  second order asymptotes of three-bar Characteristic principal Deviation angle Da vis steering gear. De Coriolis, De Jonge, A. E. R. De la Hire, De Moivre theorem Description, symbolic Determinants Kant, Kardan universal joint -(see Cardan universal joint Kennedy, A. B. 'W. Kinematic analysis, Kinematic chain. Kinematic model, Kinematic synthesis, Kinematics, Kinetics, Image, acceleration, velocity, Imaginary quantities, Inflection circle, Instantaneous center, absolute, acceleration, relative, Inversion, geometric, kinematic, Inversors, Isometric perspective Sarrus' rule, Savary Scotrh yoke, Singular foci circle of, Slider-crank mechanism, central, cognate, displacement equation of, eccentric, offset, poles of, Smith, R. H. Speed,Straight-line mechanism, approximate, Chebyshev, Evan Vatt, true, Hart, Peaucellier, Structure, Symbolic description, Symbolic notation, Synthesis, algebraic methods, approximate, dimensional, i3S exact, geometric methods, kinematic, number Line contact. Link, Link-error equation, Linkage, cognate, deltoid, dwell, equivalent, spatial Mechanical powers, Mechanism, Bennett, Bricard, crank-and-rocker, direct- and indirect-contact, double-crank, double-rocker, drag-link, Galloway, Goldberg, planar, planar (our-revolute, quadric-crank, slider-crank, spatial) spherical, spherical four-revolute, straigh t-line, symmetric, two-revolute, two-spheric pair Hooke joint Quadric-crank mechanism, Quadrilateral, opposite-pole Pair, higher, lower, variable, wrapping, (See also Connectors) Parallel-motion, Peaucellier, Poinsot, L., Points, accuracy, spacing of, cardinal, center, change, circle, circular at infinity, n. coincident, cyclic, dead, double, imaginary, ] infinity, multiple, precision coupler-point, planar, rela ti ve, spatial, three-bar, variable, Movability, criteria of, Movable chain Chebyshev, Powers, mechanical, Pressure angle Machine Transmission angle Accessibility, Actuator force(s), Actuator space, Actuatortorque(s), ADAMS, Adept gripper, Adept-one robot, Amplitude, Angular momentum, Angular velocity, Arm, Atan2(x, y), Automation flexible, hard, Base, Base frame, Bendix wrist,canonical graph representation, equivalent open-loop chain, kinematics Bezout number, Multihomogeneous Bezout theorem, Bootstrap method, Canonical graph, Carrier, Center of mass, Central configuration, Centrifugal forces, Characteristic equation, Characteristic value, Chasles' theorem, Cheater's homotopy, Cincinnati-Milacron wrist, canonical graph representation, equivalent open-loop chain, graph representation, Classification of robots, by degrees of freedom, by drive technology, by kinematic structure, by motion characteristics, by workspace geometry, Closed-form solution(s), Closed-loop chain, Coaxiality condition(s), Compatibility condition Compliance matrix, Composite homogeneous transformation, Condition number, Configuration, folded back, fully stretched, Connectivity, Constraints, holonormic, nonholonomic, Constraint equation(s), Constraint function(s), Continuation method, Continuation parameter, Coordinate systems base, end effector, hand, Iink, Coriolis forces, d' Alembert's principle, DADS, Degree of a polynomial system, Degrees of freedom, passive, DELTA robot, Denavit and Hartenberg's convention, Denavit-Hartenberg method, Dextrous hand, Differential kinematics, Differential speed reducer, Differential transformation matrix link, overall, Direct dynamics, Direct kinematics, Direct position problem, Direct velocity problem, Direction cosine representation, DOF Dual matrix method, DYMAC, Dynamic analysis, Dynamic synthesis, Dynamical equations end effector space, gereral form, Dynamics, Eigenvalue(s), Eigenvectors, Elbow manipulator position analysis, screw-based Jacobian, singular configurations, Eliminant, Elimination method, Ellipsoid, End effector, End-effector force space, End-effector space, Equivalent joint torque(s), Equivalent open-loop chain, Euler angle(s), ,roll-pitch-yaw angles, w-u-w Euler angles, w-v-w Euler angles, Euler's equation, Euler's equation of motion Euler's theorem, Extraneous solutions, F-circuit, see Fundamental circuit(s)  Fanuc arc welding robot, Fanuc LR Mate robot, Fanuc S-900W robot, position analysis, Fanuc spray painting robot, Five-bar linkage, Forward kinematics, Four-bar linkage, Frame Fixed frame, Moving frame Free-body diagram, Functional schematic representation, Fundamental circuit(s), Fundamental circuit equation(s), General6R manipulator, Generalized coordinates, independent, redundant, Generalized forces Generalized inner product, Geometric method, Grlibler criterion, Graph representation, Gripper, universal, Hamilton, Home position, Homogeneous coordinates, Homogeneous formulation, m-homogeneous formulation, I-homogeneous formulation, 2-homogeneous formulation, traditional, Homogeneous solution, Homogeneous transformation matrix(ces),D-H transformation matrices,Homogeneous variables, Homotopy function, Homotopy method, Homotopy paths, Humanoids, Hybrid kinematic chain, IMP,Inertia effects of rotors, Inertia frame, Inertia matrix(ces), Cartesian, end effector space manipulator, transformation of, Inertia tensor, 376. See also Inertia matrix( ces) Initial system, Instantaneous screw axis, Intensity, Inverse dynamics, Inverse kinematics, Inverse position problem, Inverse transformation, Inverse velocity problem, Isomorphic structure matrices, Isotropic point(s), Isotropic torsional stiffness, Isotropic translational stiffness Iterative method,Jacobian, conventional, screw-based, Jacobian matrix(ces), see also Jacobian link, manipulator, Jointspac~Joint torque equations, Joint torque space, Joint variables, Joint(s), 6-8. See also Kinematic pair(s) actuatedcy lindrical,  helical,hinge, passive, pin, prismatic, revolute, spherical, universal, Kane's method, Kinematic analysis Addendum circle, Addendum, dedendum, Amplitude and period of oscillations, Amplitude–frequency diagram, Backlash, Base circle in gears, Bevel gears, Binary link, Cam base radius, Cam displacement diagram, Cam dwell, Cam lift, Characteristic equation, Circular cam, frequency of oscillations, pitch, Commutative law, Complex dynamic stiffness matrix, Compound mechanism, Download Constraint forces, Critical damping, speed, Cubic spline cams, Cycloid cam, Damping coefficient, Dead points, Dedendum, Diametral pitch, Differential, Direct dynamics, Dissipation energy, Dynamic frequency response matrix, Eigenvalues, Five-bar mechanism, Flat-faced follower, Forces in bevel gears, in helical gears, Four-bar linkage, mechanism, mechanism, forces, Free-body diagram, Frequency of oscillations, Fundamental solutions, Gear interchangeability, Geneva wheel, Grashof’s law, Harmonic cam, Helical gears, Helix and lead angle in worm gears, High-pair joint, Initial conditions, Instantaneous center of velocity, Inverse dynamics, Involute, rack, Joint, Kennedy’s theorem, Kinematic analysis, chain, excitation, inversion, synthesis, 1Knife-edge follower, Kutzbach’s criterion, Line of action in gears, Link, Loader, Logarithmic decrement, Loop-closure equation, Lower-pair joint, Minimum teeth number, Mobility, Module, Motion constraints, Natural frequency, Nondimensional damping coefficient, Normal, radial, tangential forces in gears, Pitch diameter, point, Planar mechanism, Pressure angle in cams, in gears, Prismatic joint, Download Resonance and resonance frequency, Right-hand coordinate system, Roller follower, Scotch yoke mechanism, Skeleton, Slider-crank inversions, mechanism, mechanism, forces, Smoothness requirements, Spur gears, Superposition principle, Ternary link, Transmission box, ratio, ratio in planetary trains, Undercutting, Vibration modes, Whirl nonsynchronous, synchronous, Whirling, Worm gears, direct dynamics dynamical equations degrees of freedom Three-center theorem. Transmission angle, Waterworks, London Bridge, Marly,Vatt, Whitworth quick-return Speed, Straight-line mechanism, approximate, Chebyshev, Evans, true, Hart, Peaucellier, Structure Symbolic description, Symbolic notation, Synthesis, algebraic methods, approximate, dimensional,S exact, geometric methods, kinematic, number Pair, higher, lower, variable, wrapping, (See also Connectors) Parallel-motion, Peaucellier, Poinsot, L., Points, accuracy, spacing of, cardinal, center, change,circle,circular at infinity, 156n. coincident, cyclic,dead, double, imaginary, infinity, multiple, precision Quadric-crank mechanism, Quadrilateral, opposite-pole Connectors, lower-pair, wrapping, Constrained chain, Coriolis, De, Coriolis acceleration component, Coupler, curve,' point, Cramer's rule, Crank, C rosshead, Crunode, Cubic of stationary curvature, Curvature, center of, centrode, envelope, path, radius of, t  stationary. Curves, center-point, circle-point, circling-point, coupler-point, asymptotes of, atlas of, equation of, symmetry of, triple generation of, t second order, asymptotes of.  three-bar, Cusp Machine. elements of, simple, Matrix, method, rank of. Mechanical componen ts,  Mechanical powers, Mechanism, Bennett, Bricard, crank-and-rocker, direct- and indirect-contact, double-crank, double-rocker, drag-link, Galloway, Goldberg, planar, planar (our-revolute, quadric-crank, slider-crank, spatial) spherical, spherical four-revolute, straigh t-line, symmetric, two-revolute, two-spheric pair, Mehmke, grain,  Minor, Model, kinematic, Mohr, Moivre, De, theorem DownloadAcceleration, Coriolis, difference, image, normal, relative, tangential, Alt, H., Ampere, A. M" Analysis, kinematic, Archimedes, . Area contact. Aronhold,  Asymptotes, four-bar coupler curve,  Autofocus mechanism Cardaneircles, Card an universal joint, Carnot, L. N .. M.,  Cayley, A., Centrode, Chain, constrained, kinematic, movable, Chasles, lVI., Chebyshev, P., Chebyshev, straight-line motion, (See also Roberts-Chebyshev theorem) Chebyshev polynomial. Chebyshev spacing, Cinematique Circle, Bresse, inflection, Classification, Cofactor,  Collineation axis, Compatibility equation,  Complex numbers, conjugates,  Components, mechanical, Connections, cylindric, planar, prismatic, revolute, screw, spheric, Connectors, higher-pairBennett mechanism,  Bernoulli, Johann, Bernoulli, lemniscate of,  I Betancourt, Block, S. S., Bobillier construction,  Bock, A" Body} resistant, rigid, Borgnis, Bottema, 0.) 19Rn. Bresse,  Bresse circle, Brieard mechanism, Burmester Directions, normal, radial, tangential, transverse, Displaeernen Eccentric, Element, full, hollow,  interrupted, Elliptic trammel,  Erigine, Newcomen atmospheric,  \Vatt rotative,  Equations, compatibility, homogeneous, linear algebraic,  symbolic, Error, derivative of. graphical, mechanical, structural,  velocitv Euler, L.,Euler-Savary equation,  Euler's theorem Farish. 'V., Ferguson, E. S., Follower, Four-bar linkage, cognates of,  four-bar, six-bar, displacement equation, Frame, reference, Freedom, degrees of,  Freudenstein, F., Freudenstein equation, n. Function generator, D'AJembert, Da vis steering gear. 66 De Coriolis, De Jonge, A. E. R.., De la Hire, De Moivre theorem, Description, symbolic Determinants, characteristic, principal, Deviation angle Garnier, R., Gauss-Argand plane, Goldberg mechanism Image, acceleration, velocity, Imaginary quantities, Inflection circle, Instantaneous center, absolute, acceleration,  relative, Inversion, geometric, kinematic, Inversors, Isometric perspective Goodman, Grashof criterion,  Grubler Leupold, J.,  Line contact. Link, Link-error equation, Linkage, cognate, deltoid, dwell, equivalent, spatial Hachette, Hall, A. S., Jr.,  Hammer, trip, Hart, H., 170, Hero of .\Ie xandria,  Hire, De la, Hodograph, Hoist, mine, Hooke jointKant, Kardan universal joint -(see Cardan universal joint) Kennedy, A. B. 'W.,  Kinematic analysis, Kinematic chain. Kinematic model, Kinematic synthesis, Kinematics, Kinetics Joint, ball-and-socket,  Jonge Pole,.  image, inflection, opposite, relative, slider-crank mechanism, triangle, Polygon, vector,  Polynomials, Chebyshev,  Powers, mechanical, Pressure angle, PronyRankine, »: J. M.,  Rapson's slide, Restraint, Reuleaux, F.,  Revolute, Roberts, Richard, Roberts, Samuel, Roberts-Chebyshev theorem, extensions of,  Hockel',Rotary engine Monge, G. Motion, absolute, coupler-point,  planar, rela ti ve,  spatial, three-bar, variable, Movability, criteria of,  Movable chain, Nerge, G. Notation, symbolic, Obelisk, Luxor,  Odometer, OldhamVeldkarnp, G. R .. 198'1.. Velocity, absolute,  angular, difference,  displacement of Ie, 19611. ro, U5, image, linear, pole, polygon, relative, Vinci  Leonardo da,  VitruviusSarrus' rule, Savary Scotrh yoke, Singular foci  circle of, Slider-crank mechanism, central, cognate, displacement equation of, eccentric, offset, poles of, Smith, R. H Quadric-crank mechanism, Quadrilateral, opposite-pole ackerman formula steering accel altitude angle angular acceleration angular momentum angular velocity applied axis ball cable Calculate circular coefficient coefficient of restitution components constant rate constant speed coordinates curve cylinder derivative Determine the angular Determine the velocity direction disk displacement distance dynamics earth equation of motion expression Figure fixed force F free-body diagram ft/sec gravitational Helpful Hints horizontal inertia initial instant integration interval kinetic energy km/h linear momentum locity magnitude mass center maximum measured mi/hr moving Neglect Newton's second law orbit particle path plane motion position shown Prob pulley rad/s rad/sec radius of curvature radius of gyration relative released from rest rev/min rigid body rocket rotating Sample Problem scalar shaft slider slot solution spacecraft spring static surface tangent tion U.S. customary units unit vectors velocity and acceleration vertical plane wheel work-energy z-axis zero
ادامه
1
  انجمن مهندسان مكانیك ایران , mechengs
  تدریس خصوصی و انجام پروژه در رشته مکانیک
    سایت خوبیه:@};- http://mechclass.blogfa.com/   تدریس دروس تخصصی رشته مهندسی مکانیک برای گذراندن درس
  کلاسهای نکته و تست برای کنکور دانشگاههای آزاد و دولتی
  مشاوره و همکاری در تعریف و انجام پروژه و پایان نامه و تز کارشناسی و کارشناسی ارشد
  مشاوره در تهیه، تنظیم، تدوین و ارسال مقالات آی اس آی ( ISI ) و علمی پژوهشی و ترویجی
  با همکاری دانشجویان ممتاز دانشگاههای صنعتی شریف و تهران    
  ادامه
  1
   نازی تهرانی , www.cloob.comnazi
   دوشنبه 15 اردیبهشت ، 10:19
   اه اه همون شریفه که بااااااااااااااااااااااز مدرسان شریفففففففففففففففففففففف
   ادامه