مهناز افشار , mahnazafshar

مهناز افشار

مهناز افشار , mahnazafshar

مهناز افشار

2,238نــــفــــــر
عضو شده اند
2,238نفر عضو شده اند
نام: مهناز افشار تاریخ تولد: 21 خرداد1356 مدرك: دیپلم علوم تجربی شباهت بیش از حد او به فائقه آتشین (گوگوش) باعث شد تا قبل و بعد از اكران فیلم شور عشق به خواست خود سوژه اول مطبوعات باشد. بعد از مدتی جنجال مطبوعاتی و پس از توقیف فیلم خاكستری مدتی از او خبری نبود. تا اینكه پس از یكسال با بازی در ف...نام: مهناز افشار تاریخ تولد: 21 خرداد1356 مدرك: دیپلم علوم تجربی شباهت بیش از حد او به فائقه آتشین (گوگوش) باعث شد تا قبل و بعد از اكران فیلم شور عشق به خواست خود سوژه اول مطبوعات باشد. بعد از مدتی جنجال مطبوعاتی و پس از توقیف فیلم خاكستری مدتی از او خبری نبود. تا اینكه پس از یكسال با بازی در فیلم نگین به سینما بازگشت. او در سال 1383 سه فیلم بر پرده سینماهای تهران داشت كه هر سه فیلم با استقبال مخاطبان روبرو شدند: « كما »، « 13 گربه روی شیروانی » و « زهر عسل ».مشاهده کامل مشخصات
19 فروردین 1384
...:::کلوب سوپر استار زن ایران/مهناز افشار/:::...

....:::: مقدم میهمانان عزیز را گرامی می داریم::::....
خوش آمدید
....:::پذیرش معاون فعال و همکار در کلوب مهناز افشار:::....

....::::21 خرداد تولد مهناز افشار مبارک::::....

اعضاء

 • مصطفی  عموئی , am63
 • مهدی  , mahdi_relax
 • سهیل صدر , soheylsadr
 • روشن روشنی , roshanigermi
 • 2238 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • مهران احراری , mehranahrari_2
 • استاد عزیزم , masterclub
 • Joe han , joeclub
مهناز افشار , mahnazafshar
رهروان نور , rahrovannooooor
افرادی که به اقدام به اقامه نماز باران می‌کنند از روی ایمان و اعتقادی که به خداوند متعال دارند این سنت الهی را انجام می‌دهند بنابراین شایسته نیست که برخی افراد در اقامه این سنت الهی تشکیک کرده و مشروعیت و مطلوبیت این عمل را زیر سؤال ببرند.
ادامه
99
مهناز افشار , mahnazafshar
رهروان نور , rahrovannooooor
نماز باران در استان قم روز جمعه، ساعت ۱۰ به امامت آیت‌الله خرازی و سخنرانی آیت‌الله رضا استادی در مصلی قدس قم برگزار خواهد شد که امید می‌رود سبب گشایش رحمت‌های الهی بر سر مردم عزیز کشور و استان قم شود.
ادامه
مهناز افشار , mahnazafshar
رهروان نور , rahrovannooooor
مهناز افشار , mahnazafshar
رهروان نور , rahrovannooooor
سپس سید ابراهیم رئیسی در فرصت نقد سخنان حسن روحانی گفت: «من در مصاحبه قبل اعلام کردم یک بار برای همیشه یک مناظره‌ای را تلویزیون بگذارد بین روحانی و دولت قبل. هر چه سوال می‌گویند در پاسخ گفته می‌شود دولت قبل. آقایان جهانگیری و روحانی مرتب می‌گویند دولت قبل. شما یکی از گلابی‌هایی که از برجام باید می‌چیدی سرمایه خارجی بود‌، سال 95 کل سرمایه خارجی که جذب شده 500 میلیون دلار بوده است این وضعی که شما در خصوص جذب سرمایه‌گذاری بار آوردید.»
ادامه
مهناز افشار , mahnazafshar
رهروان نور , rahrovannooooor
اردات خودروی ژاپنی
میرسلیم در نقد سخنان قالیباف گفت: «شما اقتصاد مقاومتی را ببینید هسته‌های دانش‌بنیان خودروی برقی را بردیم آقای روحانی سوار شده و انگار نه انگار خودرو را از ژاپن وارد می‌کنند. دولت اصلا نفهمید چه کار کند با اقتصاد مقاومتی و اصل 44. این فساد اداری تا اصلاح نشود به جایی نمی‌رسید عدم شفافیت اجرا نشود به جایی نمی‌رسیم، دولت الکترونیک ادعا می‌کنند این موضوع اصلا شفافیت ندارد.»
جهانگیری در نقد سخنان قالیباف گفت: «رشد اقتصادی یکی از مهمترین هدف‌ها است. اگر ما کیک اقتصادی کشور را بزرگ کنیم مردم بیشتری دور آن می‌توانند بنشینند. یکی از سیاست‌ها، سیاست خارجی است کاندیداهای موجود آیا در دیپلماسی وارد هستند؟ گفتگوی خارجی کرده‌اند؟ اطرافیان شما طرفدار دیپلماسی هستند؟ یا دنبال تنش‌زایی هستند.»
ادامه