نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
لاتزیو , lazzio

لاتزیو

لاتزیو , lazzio

لاتزیو

126نــــفــــــر
عضو شده اند
126نفر عضو شده اند
توی هیچ یك از مسابقاتی كه شركت میكنیم شكست نمیخوریم،نه تنها به خاطر لقب IRRIDUCIBILI بلكه برای افسانه ای بودنمون. SINISARMANتوی هیچ یك از مسابقاتی كه شركت میكنیم شكست نمیخوریم،نه تنها به خاطر لقب IRRIDUCIBILI بلكه برای افسانه ای بودنمون. SINISARMANمشاهده کامل مشخصات
6 خرداد 1384
ورزش
همیشه باید یه چیزی باشه تا دوستش داشته باشی...فراتز از یه باشگاه فوتبال

اعضاء

 • محسن لازیو , mohsen_ghandchiler
 • مهدی استقلالی , mahdi_esfahan
 • محیا طاهرخانی , mahyajooni
 • امیر حسین , ezraeil405
 • 126 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • بسکتبالیستها , basketbalclub
 • هیات های ورزشی شهرستان مراغه , exerciseres
 • نوراباد عشق من , delfanclub
وبلاگ میهن بلاگ
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
لاتزیو , lazzio
لاتزیو 14 سال پیش
لاتزیو . . .
باشگاه لاتزیو ایتالیاباشگاه :لاتزیو رم SSLAZIO   استادیوم :المپیك رم   حاصل یك جرقه جوانیشهر رم پایتخت زیبای كشور ایتالیا و همین طور پایتخت همان امپراطوری قدرتمند رم باستان است ، كه از نظر فرهنگی مهمترین شهر قاره اروپا  محسوب می شود . نماد اصلی این شهر گرگ است . اما مردان لاتزیو به عقابها مشهورند و سرخ پوشان رمی گرسنه این شهر هستند. در سال 1900 میلادی چند جوان رمی كه به فوتبال عشق می ورزیدند ، در كناربرج معروف پیزا با یكدیگر عهد كردند كه یك تیم فوتبال تشكیل دهند و در راه پیشرفت آن از هیچ اقدامی فروگذار نباشند. آنها رنگ آبی آسمانی و سفید را به عنوان رنگ های پیراهن تیمشان انتخاب كردند . این جوانان به رهبری دونیجی بیگلاری همه اقدامات لازم را در جهت تاسیس یك تیم محلی انجام دادند . تنها مشكل آنها انتخاب نام تیم جدید بود . پیش از آن تیمی با نام رم تشكیل شده بود . آنها برای آنكه از همان روز بازار رقابت با رقیب همشهری را گرم كنند ، سعی كردند نامی بزرگتر از رم بیابند . لاتزیو از نظر جغرافیایی استانی بود كه بر شهر رم شامل می شد . این نام چیزی فراتر از نام آ. اس . رم بود . حالا لاتزیو خود را سلطان فوتبال شهر رم می دانست .  به این ترتیب در روز نهم ژوئن سال 1900 میلادی لاتزیو تاسیس شد . ویترین كم رنگپیراهن آبی لاتزیو بسیار كم رنگ است و شاید همین رنگ در ویترین افتخارات این تیم تاثیر گذار بوده است . لاتزیو نسبت به نام اعتبارش ، افتخارات قابل توجهی در كارنامه ندارد . این تیم تنها دو بار در سال های 1972 و 1999 اسكودتو (لیگ باشگاههای ایتالیا ) را تصاحب كرده است . مردان آسمانی پوش در سال های 57 و 97 و 99 جام حذفی را نیز به دست آوردند . لاتزیو سوپر جام باشگاههای ایتالیا را در سال های 98 و 2000 به كار نامه افتخارات خود افزود . اما همه این افتخارات درقیاس با تیم های دیگر ایتالیایی همچون یووه ، میلان و اینتر چندان چشمگیر نیست . عقاب های  شهر رم در جام های اروپایی نیز افتخاراتی داشته اند. این تیم 14 بار در رقابت های اروپایی حاضر بوده است . لاتزیو یك بار در سال 99 جام برندگان باشگاههای اروپا را به دست آورد و در همان سال توانست سوپرجام اروپا را نیز به كارنامه خود اضافه كند . این تیم در سال 1998 و در فینال جام یوفا با شكست در برابر اینتر میلان به عنوان نائب قهرمانی رضایت داد .
ادامه
99
2
2
فربد کامرانی , mossavi_ali66
شنبه 24 آذر ، 11:48
دستت درد نکنه پروفسور.حالا دیگه پا تو کفش ما می کنی؟!!!! بابا ناسلامتی من استاد ورد های جادوییم.من باید اینا رو یاد بدم
ادامه
دانا , dana_boy2008
دوشنبه 4 آذر ، 00:32
البته باید اضافه کنم که لاتزیو در سال 2005 قهرمان جام حذفی و سوپر لیگ ایتالیا شد.
ادامه
دانا , dana_boy2008
شنبه 24 اسفند ، 13:12
ghasde jesarat nadashtam dadash. dars daram pas midam
ادامه
لاتزیو , lazzio
11 فراموش نشدنی . . .
Novi Sad_بازیكن سابق ستاره سرخ بلگراد_رم_سمپدوریا_لاتزیو و اینتر "سینیشا میهایلوویچ"  در روز دوشنبه 28 می یك سال بعد از آویختن كفشهایش با دعوت از دوستان صمیمی خودش بازی خداحافظی ای رو تدارك دیده بود،این بازی در غالب دو تیم اینتر و منتخب سینیشا در ورزشگاه karadjordje برگزار شد،این ورزشگاه ورزشگاهی بود كه سینیشا برای بار اول به میدان فوتبال پا گذاشت و برای اولین تیم حرفه ای خودش یعنی Fk Vojvodina به میدان رفت
شب رویای ای بود،مهمونی بعد از بازی هم ادامه داشت،این بازی توسط كانال Pink صربستان و Sky ایتالیا تحت پوشش قرار گرفته بود،و مهماهنای ویژه ای این بازی رو از نزدیك تماشا میكردند از جمله ماسیمو موراتی و چند مقام مسئول اینتری دیگه
برای تیم اینتر علاوه بر خود سینشا بازیكنانی چون:
مانچینی_استانكوویچ_ماتراتزی_كوردوبا_اورلاندونی_بوردیسو_فیگو_مكسول_تولدو_ساموئل و . . . به میدان رفتند
و برای تیم منتخب سینیشا هم:
آنجلو پروتزی_فرناندو كوتو_برناردو كورادی_فیلیپو اینزاگی_جوزپه سینیوری و . . . به میدان رفتند
بعد از پایان بازی سینیشا سخنرانی ای رو برای تماشاگران تدارك دید كه در حین انجام اون خانواده ی (همسر و 6 فرزند) سینیشا هم اورو همراهی میكردند،به عنوان یادبود پیراهن شماره ی 11 صربستان به عشقم هدیه داده شد.
جاودان باشی ای سپیده ی عشق.
ادامه
  لاتزیو , lazzio
  لاتزیو 14 سال پیش
  فرزند ششم . . .
  خیلی سخت میتونم منتظر ششمین فرزندم باشم
  SINISA MIHAJLOVIC فوتبالیست مشهوروکمک مربی تیم فوتبال اینتر برای ششمین بار پدر خواهد شد,طبق گزارش تلویزیون ایتالیاSINISA از Arianna دو پسر و دو دختر دارد,بزرگترین پسر او متعلق به زمانی است که او با Arianna هنوز ازدواج نکرده بود,یعنی خارج از محدوده ی زناشویی,ششمین فرزند او نیز پسر خواهد بود"برای من سخته که منتظر ششمین فرزندم باشم,اون یکی بیشتر نیست,به نظرم شش فرزند دیگه کافیه,من امیدوارم چهار پسرم مثل خودم چپ پا بشن!!!(خنده)
  این مصاحبه ی Belic با SINISA
  ما هنوز برای او اسمی تعیین نکرده ایم,برای انتخاب اسم از راه دموکراتیک وارد خواهیم شد!!!یعنی تمام خانواده رای خواهند داد,همسرم,پنج فرزندم و همچنین خودم البته فکر نمیکنم اسم صربی براش انتخاب کنیم اما میتونم بگم که بازم رای خانوادم در اولویت قرار داره(خنده)
  راه افزایش مهارت کودکانتون چیه؟
  من به اونها کار,نظم و انظباط یاد میدم,اونا خیلی خوبسازمان یافتند و برای من خیلی خوبه که اونا کار خونه رو هم انجام میدن,متاسفانه من وقت زیادی رو با فرزندانم سپری نمیکنم,چون فقط سه روز از هفته رو خونه هستم,ولی من بهترین زمانم رو در خونه صرف گذراندن با فرزندانم میکنم,ما با هم به سینما یا باغ وحش میریم و در خونه با هم بازی میکنیم و فیلم میبینیم و همینطور با هم حرف میزنیم.
  شما به چه زبانی با هم صحبت میکنید؟
  خوب...اکثرا ایتالیایی,اما در ابتدا من با فرزندانم صربی صحبت میکردم اما وقت زیادی رو صرف فهموندن مفهوم حرفم به اونا میکردم و این شد که به زبان ایتالیایی روی آوردم,در حالی که میتونستم از هر دو زبان استفاده کنم ولی اون برام راحتتر بود.
  شما وقتی جوانتر بودید بارها مبارزه کردید و جنگیدید
  هه,من وقتی بزرگ شدم هم می جنگم
  آخرین بار کی مبارزه کردید(دعوا کردید)؟
  این اتفاق بارها افتاده,خوب همونطور که میدونید من الان به طور کامل بازنشسته شدم اما وقتی کسی رفتار ناشایست و بی لدبی انجام دهد گوشش رو میکشم و به او سیلی میزنم!
  چه موقعیتی رو دوست دارید؟
  وقتی با خانوادم تو شهر قدم میزنم بارها افراد احمق به من حمله کردند و یا چیزی پرتاب کردند,آیا میتونم به اونا سیلی بزنم؟در حالی که دارم از خشونت منفجر میشم ولی اکثرا خودم رو کنترل میکنم,وقتی ظرفیت کمی دارم چکار میتونم بکنم؟برای فرو نشاندن خشمم سعی میکنم تا 10 بشمارم ولی تا عدد 2 بیشتر دووم نمیارم!!!
  بهترین دوستتون د÷ان رو چه مدت میبینید؟
  ما در یک ساختمان زندگی میکنیم,هر روز همدیگرو میبینیم,ما اکثرا شام رو با هم میخوریمتقریبا سعی میکنیم در مورد فوتبال صحبت نکنیم,همونطور که دوری میکنیم از اینکه مردم در خارج از خونه از ما سوالاتی در مورد خانه یا کارمون ازمون بپرسن.
  بنام عشق و برای کودک شما میتونید سفیر خوبی برای یونیسف باشید,شما به کودکان کوزووو و یتیمان جنگ کمک میکنید در مورد این مسائل صحبت کنید,چرا رفتارتون حس مردم دیگه رو بر تحریک میکنه؟
  یک مرد میتونه درک کنه که تنها میمونه ولی هیچ وقت نمیتونه بفهمه که قسمتی از پولش برای کمک به دیگرانه,من بارها کودکانی رو از روستای remska Kamenica در تابستان یا زمستان به خونه میارم و اونا پیش فرزندانم هستند,قلبم خشنود میشه وقتی خنده رو روی لب اونا میبینم,وقتی چیزی براشون میخرم اونا از خوشحالی به هوا میپرن,شما این حالت رو نمیتونید حتی به هواپیما ایجاد کنید!
  آیا نمیترسید از اینکه پول شخصیتون فرزندانتون رو تنبل و سست بار بیاره؟
  این خطرناکه که مردمی که اونجا هستند باخبر بشن,من به فرزندانم میگم که اونا دانش آموزان خوبی هستند برای اخذ مدرک دانشگاهی,برای کار,اگر که تمام کارها رو درست انجام بدن من به اونا چیز زیادی میدم ولی چیزی نمیگیرم,از وقتی اونا کوچیک بودن این عادت که اونا باید کار کنند رو در اونا پرورش دادم,اگر اونا این رو بفهمند هدیه ی بزرگی رو از طرف من دریافت کردند,ولی اگر اینجوری نشه از اتفاقاتی که امکان داره بفته میترسم,به عنوان مثال تنیس!!!
  در سن 7 سالگی شما هم در مدرسه فعالیت داشتید و هم سرگرم بازی فوتبال,آیا شما همیشه روی کاراتون فکر میکنید یا طبق برنامه ریزی معین عمل میکنید؟
  همیشه رقابت کردن رو دوست دارم و هرگر با رسیدن به موفقیت متقاعد نمیشم,چنانکه وقتی به گل اول دست یافتم برای رسیدن به گل دیگه ای تلاش میکنم,به غیر از عزم و اراده چیز مهم دیگه ای وجود نداره که یک مرد رو به موفقیت برسونه البته اگه او تصمیم به انجام اون کار داشته باشه.
  من رویاهام رو به سمت کار و تجارت و سطح زندگی شخصی خودم پیش بردم,این مهمه که خودم رو باور دارم,خونسرد و سرسخت بار اومدم البته به همراه نظم و انظباط و هوش,خواسته هام برام مهمترین چیز,یه مرد میتونه خودش رو دچار وسوسه کنه,چند وقت پیش من برنامه ی یک ساعته ای برای دویدن در روز داشتم,بعد از گذشت مدت زمانی میخواستم منصرف بشم,اما من عزمم رو جزم کردم و یک ساعت ونیم بدون وقفه دویدم,این همون همه چیز در زندگیه,یک گل موفقیت رو به ارمغان میاره.
  شایعات زیادی هست که شما خودخواه و مغرور هستید؟
  من از شنیدن این حرفها خوشحال میشم,این برای یک مدافع لازمه,من به زودی ارتباطم با سایر افراد دوروبرم تصحیح میکنم,آشکار بودن غرورم از من در برابر سایر مردم محافظت میکنه. (اینم ترجمه ی خودمه امیدوارم خوشتون بیاد)
  ادامه
   لاتزیو , lazzio
   بازی خداحافظی . . .
   Wednesday, January 31, 2007
   Mihajlovic sets the date for his farewell game Mihajlovic sets the date for his farewell game The Last Match Of The Roman Gladiator “Mihimus” set for 14th May Although he's been inactive since April last year, Sinisa Mihajlovic has just set the date for his last match as a professional footballer. The Serbian legend scheduled his farewell game to be played on 14th May in Novi Sad, with Inter Milan's first team on one side and a combined squad of his former teammates on the other. Brilliant free-kick taker There's seriously no need for us to speak of why Mihajlovic is one of the greatest Serbs that played football in the past twenty years. Apart from spitting in Jens Jeremis mouth during the 1998 World Cup match against Germany, being accused of racial remarks and chasing fans with a baseball bat (when Lazio fanatics wanted to damage his car), the 37 year old is famous for his excellent free kicks. Being called the Serb bombard, Sinisa scored most of his goals from free kicks, brining panic amongst his opponent's defensive line to not make a foul in a radios of 35 meters from their goalkeeper. Vojvodina, Crvena zvezda, Roma, Sampdoria, SS Lazio and finally Inter Mihajlovic made his first serious move when he joined Vojvodina from Novi Sad in 1988. Ever since he has been one of the best Serbian players, making amazing achievements, first by winning the title of Yugoslav Champions with Vojvodina in 1989, then winning the title with C.zvezda and European / World Champions title in 1991 and Scudetto with Lazio at the end of the 1990s. He has been one of the Serb best internationals, making 63 international performances and scoring nine goals. In his last season (2005/06) as a professional, Mihajlovic made 25 appearances for Inter Milan for who he signed for in 2004, following his great friend Roberto Mancini which took over The NeroAzzuri as a coach. Great character and true patriot Although born in Vukovar (Croatia), there was never a question that Mihajlovic is a Serb. He has always shown his patriotism through series of charity actions and by representing Serbia with passion amongst Italian politicians and Vatican high officials. Because of his passion for football Mihajlovic also decided to continue his work in football, becoming an assistant coach at Inter Milan. The NeroAzzuri are currently the leading club in Italy and they are close to defend the Scudetto which they were awarded due to AC Milan's match-fixing scandal. اینم ترجمه ی متن بالا توسط خودم :
   MIHAJLOVIC تاریخ بازی خداحافظیش رو اعلام کرد.
   آخرین بازی گلادیاتور رومی"Mihimus"14 می میباشد.
   اگر چه او از آوریل پارسال تا الان بازنشسته شدهاست اما او یک بازی رو برای پایان دادن به دوران حرفه ای خودش به عنوان یک بازیکن انتخاب کرده است.
   این فرمانروای افسانه ای صربستانی بازی خداحافظیش رو در 14 می در Nova Sad با تیم اصلی اینتر و تیمی متشکل از برگزیده های خود SINISA انجام خواهد شد.
   با استعداد ترین کاشته زن:
   واقعا برای ما مهم نیست که از شهرت و عظمت این افسانه ی صربی طی 20 سال گذشته صحبت کنیم,صرف نظر از پرتاب آب دهان بر روی ینس یرمیس در بازی برابر آلمان در جام جهانی 1998 ویا متهم کردن بازیکن حریف به ن÷اد پرستی و یا دنبال کردن طرفداران با چوب بیسبال(وقتی که طرفداران متعصب لاتزیو قصد صدمه زدن به ماشینش رو داشتند)37 سال سن با افتخار و شهرت او برای کاشته های استثنائی او بوده است,او بمب افکن صربی نامیده میشود.
   SINISA بیشتر گلهایی که به ثمر رسونده از روی ضربات ایستگاهی بوده,حتی وقتی کاشته های 35 متری رو میخواست بزنه وحشت و التهاب دیوار دفاعی و بخصوص دروازبان حریف رو فرا میگرفت.
   Vojvodina,Crvena zvezda,Roma,Sampdoria,SS Lazio و سرانجام Inter.
   MIHAJLOVIC اولین بازی رسمیش رو در سال 1988 در Vojvodina و در ورزشگاه Novi sad برگزار کرد,از آن وقت تا کنون او یکی از بهترین فوتبالیستهای صربستان بوده,به موفقیتهای خارق العاده ای دست یافته,اول از همه ی اونها کسب قهرمانی در باشگاههای یوگوسلاوی به همراه Vojvodina(1989)و همچنین به همراه c.zvezda,همین طور شرکت در جام باشگاههای اروپا با لاتزیو و کسب قهرمانی جام در جام باشگاههای اروپا با این تیم و سر انجام کسب اسکودتو در سال 1990 به همراه لاتزیو.
   همچنین او یکی از بهترین بازیکنان بین المللی صربستان است,63 بازی ملی و به ثمر رساندن 9 گل,در آخرین فصل حضور او در اینتر(2005/2006)طبق قرار دادی که در سال 2004 با این تیم بست او تونست 25 بازی برای این تیم انجام بده,و به بهترین دوست خودش روبرتو مانچینی پیوست تا کمک او در تیم آبی و سیاه پوشان باشه.
   بزرگترین صفت:وطن دوستی
   اگر چه او در Vukovar(کرواسی)متولد شده,ولی جای هیچ شک و تردیدی نیست که SINISA یک صربستانیاست,او همیشه میهن پرستی خودشرو با رفتار خیر خواهانه و نیکوکاری و همچنین با نماینده صربستان بودن در زمینه ی سیاست در ایتالیا و واتیکان به عنوان یک منبع موثق و رسمی نشون داده.
   چون MIHAJLOVIC اشتیاق و علاقه ی شدیدی به فوتبال داشت باعث شد که بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال به عنوان یک فوتبالیست به دنیای مربیگری با نشستن بر جایگاه کمک مربی اینتر شروع کرد.
   سیاه و آی پوشان بعد از رسوایی میلان تنها تیم لایقی هستند که به سمت فتح اسکودتو در فصل جاری هدایت میشوند.
   ادامه