لبخند , khande

لبخند

لبخند , khande

لبخند

186,756نــــفــــــر
عضو شده اند
186,756نفر عضو شده اند
ساعت 10 رسانه محدود میشود لطفا دقت نمایید @};-ساعت 10 رسانه محدود میشود لطفا دقت نمایید @};-مشاهده کامل مشخصات
13 آبان 1388
متفرقه
امام صادق (ع) : هرکه بر چهره برادر خود لبخند زند آن لبخند برای او حسنه ای می باشد ... ♥ با تشکر از حُسن انتخاب شما ♥

اعضاء

 • مرحوم احمد چوپون برزخ مکان , mardiyeke
 • رضا ربیعی , reza5934
 • خواجه اسماعیل تبریزی , esi1351
 • ساناز یوسفی , sanazshz26
 • 186756 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

12 تصویر ...

morebox img
لبخند , khande
بزرگترین پایگاه گردشگری , tour.online
موزه آب از مکانهای دیدنی یزد +عکس
موزه آب یزد سال ۱۳۷۹ افتتاح شد. موزه آب در یکی از ارزشمندترین آثار معماری سنتی یزد یعنی خانه کلاهدوزها و در سمت شمالی میدان امیرچخماق یزد قرار گرفته است. پنج طبقه بودن و گذشتن یک رشته کاریز صدها ساله از میان این خانه تاریخی، ویژگی خاص این بناست.

ساختمان این بنا ۷۲۰ متر مربع می باشد و در سال ۱۲۶۶ به دستور حاج علی اکبر کلاهدوز که تاجر معروفی بوده ساخته شده است. در گذشته دو قنات رحیم آباد و زارچ از زیر این خانه عبور می کردند و هنوز هم قنات دو هزار ساله زارچ در زیر این خانه در جریان می باشد.
ادامه
99
لبخند , khande
بزرگترین پایگاه گردشگری , tour.online
باغ ارم شیراز در پاییز
ادامه
7
1
9
پرستو , p1192
یکشنبه 22 مهر ، 19:52
واقعا زیباست
ادامه
لبخند , khande
دانشجویان , portal_university
برنامه ریزی در زندگی اهمیت زیادی دارد چون با استفاده از آن میتوان نظم بیشتری را در انجام کارهای روزانه و یا در کسب و کار و شغلی که داریم ایجاد نمود.

هزینه ها در دوران تحصیل در دانشگاه متفاوت هستند اما میتوان این هزینه ها را مدیریت نمود. استفاده از یک برنامه ریزی خوب به ما کمک میکند تا در دوران تحصیل بتوانیم هزینه های مختلف مثل خرید کتاب، هزینه های رفت و آمد و... را مدیریت کنیم.

برنامه ریزی در زندگی اهمیت زیادی دارد چون با استفاده از آن میتوان نظم بیشتری را در انجام کارهای روزانه و یا در کسب و کار و شغلی که داریم ایجاد نمود. همچنین برنامه ریزی مالی نیز برای مدیریت هزینه ها و صرفه جویی اهمیت زیادی دارد بنابراین برای اینکه بتوانیم در زمان تحصیل در دانشگاه هزینه های خود را مدیریت کنیم به یک برنامه ریزی خوب نیاز داریم.

_ داشتن یک شغل نیمه وقت به ما کمک میکند تا در کنار تحصیل درآمدی هر چند اندک داشته باشیم. در این صورت بهتر میتوانیم مایحتاج مورد نیاز خود مثل کتاب، لپ تاپ و یا لوازمی را که در رشته ی تحصیلی خود به آن نیاز داریم تهیه کنیم.

_ همچنین یک شغل نیمه وقت در دوران تحصیل به ما کمک میکند تا در زمان فارغ التحصیلی بهتر بتوانیم به یک فرصت شغلی خوب دست پیدا کنیم. اغلب برای کاریابی نیاز به تجربیات و مهارتها است اما اگر در دوران تحصیل بتوانیم تجربیات کاری را بدست بیاوریم در زمان فارغ التحصیلی راحت تر میتوانیم یک فرصت شغلی خوب را پیدا کنیم.

_ داشتن شغل نیمه وقت باعث میشود تا در کنار تحصیل و کسب علم و دانش بتوانیم مهارتهای لازم برای داشتن یک کسب و کار خوب را نیز بدست بیاوریم. برای تهیه ی کتاب های مورد نیاز خود همیشه از بن و کارتهای تخفیف استفاده کنید. همچنین استفاده از کتاب هایی که در کتابخانه ها هستند نیز میتواند به ما کمک کند تا برخی از کتاب های مورد نیاز خود را ار کتابخانه ها قرض بگیریم.

_ استفاده از حمل و نقل عمومی یک از مهمترین چیزهایی است که به صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد کمک میکند. با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی میکنیم. با استفاده از حمل و نقل عمومی سریع تر و راحت تر و با هزینه ی کمتر میتوانیم خود را به محل تحصیل برسانیم.

_ داشتن یک حساب پس انداز نیز به ما کمک میکند تا بتوانیم پول های خود را پس انداز کرده و در مواقع ضروری و یا برای خرید وسایل و لوازمی که در رشته ی تحصیلی خود به آن نیاز داریم از آن استفاده کنیم.

منبع :banki.ir
ادامه
61
3
56
 سهیل رُگا  , soheylarefi
چهارشنبه 9 مهر ، 17:40
LIKE....
ادامه
ندا م , neda6018
شنبه 19 مهر ، 20:27
بهترین راه مدیریت هزینه ها و سرمایه گذاری با حداقل درآمد با بیمه عمر و سرمایه گذاری
ادامه
ریحانه پاییزی , tanha_afsaneh
یکشنبه 28 دی ، 11:11
لایک
ادامه
لبخند , khande
دانشجویان , portal_university
ادامه
87
84
103
وحید ولی نژاد , v__v22
شنبه 2 اسفند ، 15:01
دانشجـویان
ادامه
 , hengameh400
شنبه 2 اسفند ، 15:01
دانشجویان
ادامه
یوسف  , yosef245
شنبه 2 اسفند ، 15:03
دانشجویان
ادامه
لبخند , khande
دانشجویان , portal_university
ادامه