نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
روزنامه ی جهان فوتبال , jahane_football_newspaper

روزنامه ی جهان فوتبال

روزنامه ی جهان فوتبال , jahane_football_newspaper

روزنامه ی جهان فوتبال

149نــــفــــــر
عضو شده اند
149نفر عضو شده اند
دوستداران و خوانندگان روزنامه ی جهان فوتبال.دوستداران و خوانندگان روزنامه ی جهان فوتبال.مشاهده کامل مشخصات
3 تیر 1384
ورزش

اعضاء

 • هوشنگ اباذری , hwsheng
 • سید سادات , sadatsamadi122
 • نتتت تال , kianosh2010
 • معصومه , serendepity69
 • 149 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • مرتال كامبت , mortalcam
 • فروشگاه , shop20
 • آنتی اینتر , antinter
وبلاگ میهن بلاگ
روزنامه ی جهان فوتبال , jahane_football_newspaper
تیم ملی باید از حواشی ایزوله شود
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پاس حضور بازیكنان در بزرگ ترین رخداد فوتبال جهان، جام جهانی را یك افتخار بزرگ دانست و اظهار امیدواری كرد بازیكنان خط خورده از لیست تیم ملی با روحیه مضاعف و تلاشی بی وقفه زمینه های حضور خود را در تیم ملی فراهم سازند.
سردار هاشم غیاثی در گفتگو با خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)؛ با تاكید بر حمایت همه جانبه جامعه ورزش كشور برای حضور با اقتدار تیم ملی فوتبال در جام جهانی، اظهار داشت: در شرایطی كه تیم ملی فوتبال در آستانه حضور در بزرگ ترین رخداد فوتبال جهان است، دور ساختن حاشیه از اطراف تیم، ایجاد بار روانی مثبت، ایجاد نظام انگیزشی برای مدیریت و بازیكنان و یكپارچه ساختن حمایت ها، بی تردید می تواند تیم ملی را در راستای اهداف خود یاری كند.
وی با انتقاد از برخی چالش های ایجاد شده طی روزهای اخیر خواستار كنترل این چالش ها شد و خاطرنشان ساخت كه ایزوله كردن تیم ملی از حواشی باید در دستور كار جدی سازمان ورزش كشور و فدراسیون فوتبال قرار گیرد.
مدیرعامل باشگاه پاس در ادامه با آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال در رقابت های جام جهانی خواستار حمایت روحی و روانی بازیكنان خط خورده از لیست تیم ملی از سوی فدراسیون فوتبال و تیم های باشگاهی شد.
وی دعوت اولیه از بازیكنانی همچون هادی شكوری و میثم منیعی به تیم ملی را یك افتخار عنوان كرد و اظهار داشت: حضور این جوانان در تیم ملی بی گمان یك ذخیره سازی برای آینده تیم ملی محسوب می شود، گرچه این بازیكنان در فهرست اعزامی به جام جهانی حضور ندارند ولیكن این عدم حضور نباید به عدم شایستگی تعبیر شود بلكه نظر سرمربی تیم ملی برای در اختیار داشتن مهره ها براساس سیستم اتخاذی و تراكم بازیكنان در پست های مختلف موجب اخذ این تصمیم شده است.
غیاثی همچنین عدم حضور بازیكنان خط خورده را در فهرست نهایی تیم ملی كاملا مشهود ارزیابی كرد و گفت: گرچه جای خالی این بازیكنان توانمند در تیم ملی احساس می شود ولی این بازیكنان نیز باید بدانند خدمت به تیم ملی و حمایت از آن تنها به حضور در تیم خلاصه نمی شود بلكه آنان می بایست با حمایت تیم ملی و ایجاد روحیه و انگیزه روانی، سایر دوستان خود را همراهی كنند تا زمینه های توفیق تیم در جام جهانی فراهم شود.
مدیرعامل باشگاه پاس در خاتمه دعوت اولیه از بازیكنانی همچون شكوری و منیعی را براساس توانمندی ها و استعدادهای آنان ارزیابی كرد و خطاب به آنان اظهار داشت: آینده بی گمان متعلق به شماست. اگر باور دارید كه آینده همان ساختن است پس باید از امروز با تلاش بی وقفه و انگیزه مضاعف و ارتقا سطح فنی خود را به دروازه تیم ملی نزدیك و خود را به تیم ملی تحمیل كنید.
ادامه
99
  روزنامه ی جهان فوتبال , jahane_football_newspaper
  همه‌ صعود کردند، ما سقوط‌ ایران‌ با رتبه‌ بیست‌ و سوم‌ به‌ جام‌جهانى‌ مى‌رود  فیفا این‌ ماه‌ هم‌ رده‌بندى‌ بهترین‌ تیم‌هاى‌ ملى‌ جهان‌ را اعلام‌ کرد. باتوجه‌ به‌ این‌ که‌ تیم‌ملى‌ ایران‌ در ماه‌ گذشته‌ بازى‌ ملى‌ نداشت‌ و تیم‌هاى‌ محلى‌ سوئیس‌ تنها حریفان‌ ایران‌ بودند، دو پله‌ سقوط‌ در کارنامه‌ کشورمان‌ به‌ چشم‌ مى‌خورد. تیم‌ملى‌ ایران‌ هم‌ اکنون‌ در جایگاه‌ بیست‌ و سوم‌ جهان‌ ایستاده‌ است.
  رنکینگ‌ در گروه‌D
  تیم‌ملى‌ مکزیک‌ اولین‌ حریف‌ ایران‌ در جام‌جهانى‌ با دو پله‌ سقوط‌ نسبت‌ به‌ ماه‌ قبل‌ با 758 امتیاز در رده‌ چهارم‌ جهان‌ ایستاد، پرتغال‌ هم‌ با 750 امتیاز در هفتمین‌ پله‌ رنکینگ‌ فیفا جاى‌ گرفت، شاگردان‌ اسکولارى‌ نسبت‌ به‌ ماه‌ آوریل‌ یک‌ پله‌ صعود کردند.
  حتى‌ آنگولا تیم‌ آفریقایى‌ گروه‌D هم‌ یک‌ پله‌ بالا رفت، این‌ تیم‌ با 581 امتیاز در جایگاه‌ پنجاه‌ و هفتم‌ جهان‌ جاى‌ گرفت.
  رنکینگ‌ از بالا
  تیم‌ برزیل‌ جایگاهى‌ بدون‌ تزلزل‌ در صدر جدول‌ دارد. ده‌ تیم‌ ابتدایى‌ رنکینگ‌ به‌ ترتیب‌ به‌ قرار زیر است: برزیل، چک، هلند، مکزیک، آمریکا، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، آرژانتین‌ و انگلستان.

  ادامه
   روزنامه ی جهان فوتبال , jahane_football_newspaper
   هورا! آخر شدیم... فولاد، فوتبال‌ ایران‌ را خجالت‌ داد

   فولاد ایران‌ یک‌ - الاتحاد سوریه‌ 2
   گل‌ها: الدامن‌ و فتاح‌ عبدى‌ براى‌ الاتحاد سوریه‌ و عادل‌ کلاه‌کج‌ براى‌ فولاد
   بازیکنان‌ فولاد: حسن‌ هورى‌ ، مکى‌ شریفى‌ ، پژمان‌ منتظرى‌ ، جلال‌ کاملى‌مفرد ، امید شریفى‌نسب‌ ، عادل‌ کلاه‌کج‌ ، سیامک‌ سرلک‌ ، على‌ بداوى‌ ، میلاد نورى‌ -46 میلاد زنیدپور ، مجاهد خذیراوى‌ -46 میثم‌ سلیمانى‌ و حجت‌ چهارمحالى‌ -75 على‌ امیرى‌
   سرمربی: نناد نیکولیچ‌
   غایب‌ بزرگ: ابراهیم‌ میرزاپور
   بهترین‌ بازیکن: میثم‌ سلیمانى‌
   اخطار: عادل‌ کلاه‌کج‌
   داور: نورالدین‌ سلمان‌ محمود (عراق)، کمک‌ها: ادیب‌ و سعید احمد
   تماشاگر: 200 نفر!
   مرحله‌ مقدماتى‌ سوپرجام‌ باشگاه‌هاى‌ آسیا
   ورزشگاه‌ شهیددستگردى‌
   نماى‌ کلى‌
   دو تیم‌ بى‌انگیزه‌ فولاد و الاتحاد سوریه‌ در چارچوب‌ رقابت‌هاى‌ سوپرجام‌ باشگاه‌هاى‌ آسیا به‌ مصاف‌ هم‌ رفتند. نماینده‌ فوتبال‌ کشورمان‌ خصوصاً‌ در نیمه‌ اول‌ نه‌ برنامه‌ داشت‌ و نه‌ تاکتیک‌ و بازیکنان‌ پس‌ از ارسال‌ پاس‌ اشتباه‌ به‌ نگاه‌ کردن‌ به‌ یکدیگر اکتفا مى‌کردند!
   در نیمه‌ دوم‌ با حضور میثم‌ سلیمانی، فولاد تاحدودى‌ جان‌ گرفت‌ و حتى‌ پایه‌گذار تک‌گل‌ تیمش‌ شد اما در نهایت‌ نتوانست‌ مانع‌ شکست‌ فولاد شود تا نماینده‌ فوتبال‌ کشورمان‌ با شرمسارى‌ در گروه‌ خودش‌ آخر شود و باعث‌ خجالت‌ فوتبال‌ ما گردد.
   لحظات‌ دیدنى‌
   دقیقه‌ 20: سانتر از جناح‌ چپ‌ سورى‌ها در محوطه‌ جریمه‌ فولاد باغفلت‌ مدافعان‌ این‌ تیم‌ مواجه‌ شد تا محمد الدامن‌ با پاى‌ چپ‌ توپ‌ را در سه‌کنج‌ دروازه‌ حسن‌ هورى‌ جاى‌ دهد.
   دقیقه‌ 65: ضربه‌ چیپ‌ میثم‌ سلیمانى‌ در شش‌ قدم‌ از بالاى‌ سر دروازه‌بان‌ الاتحاد عبور کرد اما با بدشانسى‌ پس‌ از برخورد به‌ دیرک‌ دروازه‌ به‌ بیرون‌ رفت.
   دقیقه‌ 73: خروج‌ اشتباه‌ هورى‌ در تصاحب‌ ضربه‌ کرنر باعث‌ شد فتاح‌ عبدى‌ پس‌ از جا گذاشتن‌ دو مدافع‌ فولاد، تور دروازه‌ فولاد را بلرزاند.
   دقیقه‌ 77: شلیک‌ سرکش‌ سلیمانى‌ در عین‌ ناباورى‌ به‌ دیرک‌ برخورد کرد اما توپ‌ برگشتى‌ را عادل‌ کلاه‌کج‌ با ضربه‌اى‌ دیدنى‌ تبدیل‌ به‌ گل‌ فولاد نمود.
   اتفاقات‌ ویژه‌
   * در میان‌ صد تماشاگر حاضر در ورزشگاه‌ قیافه‌ ابراهیم‌ میرزاپور که‌ با لباس‌ پلوخورى‌ در جایگاه‌ نشسته‌ بود، دیدنى‌ بود.
   * حسین‌ کعبى‌ از آنجایى‌ که‌ قراردادش‌ با فولاد تمام‌ شده‌ دیگر تمایل‌ نداشت‌ این‌ بازى‌ را از نزدیک‌ تماشا کند، چقدر تعصب!

   ادامه