تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange

تالار مجازی بورس ایران

تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange

تالار مجازی بورس ایران

131نــــفــــــر
عضو شده اند
131نفر عضو شده اند
بیشتر
این رسانه به درخواست تالار مجازی بورس ایران ایجاد شده است.
تالار مجازی بورس ایران فضایی جهت آموزش ،تمرین و آمادگی ورود به بازار واقعی بورس را فراهم آورده است.تالار مجازی بورس ایران فضایی جهت آموزش ،تمرین و آمادگی ورود به بازار واقعی بورس را فراهم آورده است.مشاهده کامل مشخصات
28 بهمن 1392
سرگرمی و طنز

اعضاء

 • وحید ع , alijenab7
 • محمد شیرزادی , mohammadsherzadi
 • شهرام مرادی , diaoko2006
 •  , aom
 • 131 نفر

  morebox img
تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange
تعیین کردن قیمت توسط کاربر نیازمند وجود مکانیزم صف در سامانه است که این مکانیزم به دلیل آموزشی بودن سامانه فعلا وجود ندارد و کاربر نمی تواند صف فروش تشکیل دهد و قیمت را مشخص کند.
ادامه
99
1
  بهرام سرفرازیان , razesaham
  سه شنبه 27 بهمن ، 00:26
  @tehran_bourse تهران بورس کانال تلگرام راز صعود سهام بورس
  ادامه
  تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange
  جهت کسب اطلاعات پیرامون دوره ها به سایت www.sidsco.ir (شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس) مراجعه فرمائید. در صفحه نخست منوی دبیرخانه کمیته آموزش، در بخش دوره های آموزشی مورد تایید، تمامی دوره ها به صورت فایل موجود می باشد که امکان دانلود لیست دوره ها وجود دارد.
  ادامه
   تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange
   با شرکت در مسابقه ها به شما یک اعتبار اولیه تخصیص داده می شود که با آن می توانید به خرید و فروش سهام بپردازید و اگر توانستید که سهام های خوبی بخرید و سود کسب کنید امتیاز شما بالا خواهد رفت. این اعتبار بین تمامی کاربران ثابت می باشد و در صورتی که تمایل به دریافت اعتبار مجدد دارید، در منوی خرید و فروش مجازی، قسمت اخذ تسهیلات اعتباری، امکان افزایش اعتبار در نظر گرفته وجود دارد.
   ادامه
    تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange
    برخی ملاک هایی که می توان برای انتخاب سهام در نظر گرفت عبارتند از:
    - درآمد شرکت (سهام شرکتی که از وضعیت درآمدی بهتری نسبت به سایر شرکت ها برخوردار باشد در اولویت خرید است)
    – سود هر سهم (هر چه سودی که به یک سهم تعلق می گیرد (EPS) بیشتر باشد آن سهم برای خریدن جذابیت بیشتری دارد. البته باید توجه داشت که سود، باید واقعی و ناشی از عملکرد مناسب شرکت باشد)
    – نسبت قیمت به درآمد هر سهم (P/E): (یکی از معیارهایی است که در کنار سایر معیارها، می تواند در انتخاب سهام مؤثر باشد. پایین بودن نسبت P/E در کنار سایر عوامل مثل امکان رشد بالقوه شرکت و نحوه عملکرد مالی و عملیاتی آن، می تواند نشانه مناسب بودن یک سهم باشد)
    – نقدشوندگی (سهامی که مدت زمان فروش آن کوتاه تر باشد یا زودتر به فروش برسد برای خرید مناسب تر است).
    با توجه به موارد عنوان شدن در سایت www.irvex.ir امکان تجربه خرید و فروش و آشنایی با بازار سرمایه به صورت مجازی می باشد و نیز بدون ریسک خرید و فروش سهام را تجربه نمائید.
    ادامه
    تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange
    لطفا ابتدا "راهنمای سامانه" واقع در آدرس (http://www.irvex.ir/help) را مطالعه بفرمایید. راهنمای کوتاه: برای دریافت اعتبار، از طریق منوی اصلی وارد صفحه "مسابقه ها و جوایز" شوید و از منوی کرکره ای یکی از مسابقات موجود را انتخاب نمایید و سپس دکمه عضویت را بفشارید. شما اکنون عضو یکی از مسابقه های جاری سامانه شده اید. برای خرید وارد صفحه "خرید سهام" شوید، از جدول سهام، سهمی را که مایل به خرید آن هستید، را انتخاب کنید (با کلیک بر روی آن)، سپس مسابقه ای را که می خواهید از اعتبار مالی آن برای خرید استفاده نمایید از منوی کرکره ای اول انتخاب، از منوی کرکره ای دوم سبد سهامی که مایل هستید سهام خریداری شده در آن قرار گیرد را نیز برگزینید و در مرحله آخر تعداد درخواستی برای خرید را وارد و روی دکمه "خرید" کلیک نمایید. جهت فروش سهام و یا صندوق های سرمایه گذاری خریداری شده، وارد صفحه "سبد سهام و فروش" (جایی که سهام یا صندوق های سرمایه گذاری خریداری شده در آنجا قرار می گیرند) شوید. این صفحه تعداد سه سبد سهام را (جهت دسته بندی سهام یا صندوق های سرمایه گذاری خریداری شده توسط شما) در اختیارتان قرار می دهد. سهام یا صندوق دلخواه برای فروش را انتخاب نمایید (با کلیک کردن بر روی آن)، تعداد را وارد نمایید و دکمه "فروش" را کلیک کنید.* در هر مرحله به پیغام های قرمز رنگ ارایه شده توسط سامانه (در صورت بروز خطا) توجه نمایید.*در صورت موفقیت در خرید یا فروش، شما می توانید پیغام سبز رنگ مبنی بر این امر را مشاهده نمایید. با شرکت در مسابقه ها به شما یک اعتبار اولیه تخصیص داده می شود که با آن می توانید به خرید و فروش سهام بپردازید و اگر توانستید که سهام های خوبی بخرید و سود کسب کنید امتیاز شما بالا خواهد رفت و برنده خواهید شد لازم نیست حتما سهام های خریداری شده را بفروشید، اگر سهامی در سبد سهام خود داشته باشید و قیمت آن سهم بالا برود ارزش سبد سهام شما نیز بالا خواهد رفت و بالطبع امتیاز شما نیز بالا خواهد رفت.
    ادامه