نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ایرانول , iranol

ایرانول

ایرانول , iranol

ایرانول

1,277نــــفــــــر
عضو شده اند
1,277نفر عضو شده اند
بیشتر
این رسانه به درخواست ایرانول ایجاد شده است.
ایرانول پیشرو در تولید انواع روغنهای پایه، روغن موتور و صنعتی، اسلاک واکس، فورفورال اکستراکت، پترولاتوم، برایت استاک در ایران است. تلفن تماس: 88600426(021)/شماره پیامک جهت ارتباط مستقیم :10001381/ وب سایت : www.iranol.irایرانول پیشرو در تولید انواع روغنهای پایه، روغن موتور و صنعتی، اسلاک واکس، فورفورال اکستراکت، پترولاتوم، برایت استاک در ایران است. تلفن تماس: 88600426(021)/شماره پیامک جهت ارتباط مستقیم :10001381/ وب سایت : www.iranol.irمشاهده کامل مشخصات
10 آبان 1393
ما برآنیم با اتکا به توانمندی در تولید انواع روغن و تنوع بخشی به محصولات ویژه، در عرصه صنعت روانکاری در منطقه سرآمد باشیم.

اعضاء

 • بازرگانی نویان سرور , mohammad_vb2002
 • ین ین نم نم باران , nano2008
 • مرد تنهای شب  , aaaaaaaaaamoooooooo
 •  , mohamad_moshrefean
 • 1277 نفر

  morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی در مراسم جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با لغو تحریم های ظالمانه علیه كشورمان استقبال شركت های بزرگ نفتی برای همكاری های دو جانبه افزایش یافته است و درصدد انتقال دانش فنی و تكنولو‍‍ژی شركت های مطرح جهان هستیم تا بتوانیم براساس دانش روز دنیا كیفیت محصولات خود را ارتقا دهیم .

وی اظهار داشت: خوشبختانه در ماه های اخیر توانستیم توسط کارشناسان و متخصصین داخلی برای اولین بار در کشور روغن های پایه مصرفی N100 وN150 كه در حد روغن های پایه گروه 2 است را تولید كنیم .

مهندس عیسی اسحاقی تصریح كرد : برنامه های خوبی برای سال آینده داریم و با در اختیار گرفتن كارخانه حشره كش پركنی پس از 10 سال اختلاف و با داشتن 18 هزار متر مربع انبار می توانیم در ذخیره محصولات نهایی كه سود مناسبی را نصیب شركت می كند، گام برداریم.

وی تاكید كرد: در سال جاری ساخت 25 هزار مترمربع مخازن شروع شده كه انشااله سال آینده به بهره برداری می رسد و ما می توانیم علاوه بر این كه دیگر اجاره انبار نمی دهیم، در فصل های كاهش قیمت محصولات صادراتی، محصولات جانبی را در این مخازن ذخیره و در زمان های مناسب صادر كنیم .

مهندس اسحاقی در ادامه از ترخیص چهار دستگاه فیلتر شرکت نفت ایرانول خبرداد و گفت: با نصب این فیلترها در سال آینده روغن موجود در اسلك وكس كاهش و موجب افزایش کیفیت اسلک وکس تولیدی می شود.

مهندس عیسی اسحاقی همچنین در مورد برنامه های آتی این شركت گفت: درصدد هستیم تا پالایشگاه روغن سازی آبادان را به شركتی مستقل تبدیل و با جذب سرمایه گذاری خارجی (49 درصد) و آوردن برندهای مطرح اروپایی ، این پالایشگاه هم مبادرت به تولید محصولات نهایی و عرضه به بازارهای داخلی و خارجی نماید و از خام فروشی جلوگیری نماییم كه علاوه بر ایجاد اشتغال سود دهی مناسبی را نصیب ایرانول خواهد كرد.
ادامه
99
3
4
1
بهرام سرفرازیان , razesaham
یکشنبه 25 بهمن ، 23:07
@tehran_bourse کانال تلگرام راز صعود سهام بورس تهران
ادامه
 , alitabriz1376
چهارشنبه 1 اردیبهشت ، 15:00
++++++
ادامه
مرد تنهای شب  , aaaaaaaaaamoooooooo
جمعه 8 مرداد ، 22:22
برای 206 تیپ 2 کدوم محصول ایرانول مناسبه؟؟؟؟؟
ادامه
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این جشنواره از 60 شرکت برتر ایران در بخش های مختلف اقتصادی و تولید ملی تقدیر شد.

از مهمترین اهداف این جشنواره همفکری و همسویی فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در جهت سازندگی و ارتقای شرایط صنعت و تجارت کشور است.

همچنین لزوم معرفی ملی و بین المللی شرکت های موفق ایرانی و ایجاد ارتباط نزدیک بین شرکت های سرمایه گذاری و فعالان اقتصادی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

همزمان با برگزاری این جشنواره بیش از 40 شرکت داخلی آخرین دستاوردهای خود را در بخش های مختلف مواد شیمیایی، خدمات مهندسی، بانکی و بیمه ای، منابع انرژی، پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع فراساحل، سرامیک و سازه های فلزی در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند
ادامه
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این همایش از اعضای برگزیده در قالب اهدای گواهینامه چهره ماندگار کیفیت تقدیر بعمل آمد. انجمن طی ممیزی های انجام داده از اعضاء 7 شاخص را بررسی و سپس اقدام به معرفی منتخبین خود کرد.
این هفت شاخص عبارت از 1- رهبری و مدیریت، 2- فرآیندها، 3- منابع، 4- کارکنان، 5- رضایت مشتریان و مصرف کنندگان، 6- امنیت محیط زیست و جامعه ، 7- نتایج عملکردی می باشد.
گفتنی است ، شرکت نفت ایرانول یکی از شرکت هایی است که موفق به دریافت گواهینامه چهره ماندگار کیفیت شد.
ادامه
  ایرانول , iranol
  به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس اسحاقی مدیرعامل شركت نفت ایرانول در این مراسم ضمن تشكر از اتوسرویس كاران برتر گیلان، گفت : اگر بخواهیم فروش را قلب تپنده هر شركتی بدانیم بی شك شما سربازان خط مقدم هستید كه زحمات زیادی برای فروش و بخصوص حمایت از تولیدات داخلی در جهت افزایش تولید ناخالص ملی می کشید .اعتقاد دارم كه تك تك شما مشاوران امین هستید و می توانید با تجربیات چندین ساله ما را در مدیریت شركت راهنمایی كنید .
  وی افزود: در همین راستا فرم هایی برای تحقیقات بازار در اختیارتان قرار داده ایم كه بتوانیم از نقطه نظرات شما در راه توسعه و پیشرفت شركت نفت ایرانول قدم برداریم.
  مهندس اسحاقی با تاكید بر اینكه عاملین بی شك بازوان اجرایی ما هستند، تصریح كرد: یكی از مزایای برگزاری این سمینار آشنایی ما با مشكلات شما و همچنین شما نیز می توانید مسایل و مشكلات خود را با ما مطرح كنید تا بتوانیم از این نقطه نظرات در راه توسعه و پیشرفت شركت و پیشبرد اهداف استفاده كنیم.
  وی در ادامه گفت: شركت نفت ایرانول تنها شركتی است كه دارای دو پالایشگاه در تهران و آبادان است .
  وی همچنین تصریح كرد: خوشبختانه امسال بعد از 17 سال توانستیم در 24 روز فعالیت شبانه روزی اورهال سیستم هایدرو فینیشینگ را داشته باشیم و كیفیت روغن پایه را افزایش دهیم .
  مدیرعامل شركت نفت ایرانول با اشاره به اینكه ایران در بحث نفت و فرآورده های نفتی سر آمد است، افزود: ما می توانیم بازارهای جهانی را تسخیر كنیم .
  پیش از سخنان مدیرعامل ، شهاب عظیمی پور مدیر فروش و صادرات شركت نفت ایرانول نیز سخنانی ایراد كرد.
  عظیمی پور با بیان اینكه در حال حاضر راه بازارهای خارجی برای ما باز شده است، تصریح كرد: همان طور كه می دانید كیفیت روغن ایرانول بین المللی است و تا چند ماه آینده روغن ایرانول را در داخل خودروهای وارداتی كه از كشور تركیه و اروپا به ایران خواهد آمد، مشاهده می كنید .
  وی با اشاره به اینكه محصولات ایرانول برون مرزی شده است، اضافه كرد: این اقدام یكی دیگر از افتخارات شركت نفت ایرانول با توجه به تمام تحریم هایی است كه در این مدت در كشورمان وجود داشته است.
  مدیر فروش و صادرات شركت نفت ایرانول در ادامه از اتوسرویس كاران استان گیلان درخواست كرد از محصولات ایرانی استفاده و تولیدات داخل را تقویت و حمایت كنند .
  همچنین در این سمینار سرپرست معاونت تولید و بهره برداری و مدیر پالایشگاه تهران شرکت نفت ایرانول نیز سخنرانی كرد.
  شهرام خراطی زاده افزود: در پالایشگاه آبادان انواع روغن پایه با آخرین فناوری روز دنیا تولید می شود و در پالایشگاه تهران نیز تولید روغن های صنعتی انجام می شود .
  وی با بیان اینكه در حال حاضر روغن پایه ایرانول در حاشیه خلیج فارس و در آسیا در هند و كویت یك برند است و تنها روغن پایه ای است كه بالاترین كیفیت را دارد ، تصریح كرد: در پالایشگاه روغن سازی تهران و آبادان مجرب ترین كادر تولید، واحد تحقیق و توسعه و مركز كنترل كیفیت را داریم .
  وی اضافه كرد: با توان تخصصی و كادر مجرب كه دراختیار داریم بالاترین سطح كیفیت روغن موتور و اس ان (SN) را تحت عنوان روغن رونیا در بازار عرضه کرده ایم كه برای خودروهای جدید مورد استفاده قرار می گیرد.
  خراطی زاده همچنین به اتوسرویس كاران استان گیلان گفت: آنچه كه شركت نفت ایرانول به عنوان محصول روغن موتور بنزینی، دیزلی و روغن صنعتی به بازار عرضه می كند مطابق با آخرین استانداردها و فناوری های بین المللی است و كاملا بر برندهای خارجی كه از حاشیه خلیج فارس وارد كشور می شود برتری دارد.
  همچنین در این سمینار منصور ملت دوست عامل فروش شركت نفت ایرانول در استان گیلان نیز ضمن تشكر از مدیرعامل شركت نفت ایرانول گفت: شعار بازرگانی ملت دوست مصرف روغن داخلی با كیفیت است .
  وی با اشاره به اینكه هر ایرانی باید از اجناس با كیفیت داخلی استفاده كند تا ارز از كشور خارج نشود و بیكاری جوانان برطرف شود، افزود: روغن توتال 5 هزار فلزی با سطح كیفیت اس ال (SL) در بازار 54 هزار تومان است معادل همین روغن ایرانول 16000 است كه می توانید با همان كیفیت(SLCL) در بازار با قیمت 27 هزار تومان تهیه كنید .
  ملت دوست در ادامه تاكید كرد: با مصرف روغن ایرانی با كیفیت به خودتان و مملكت تان خدمت و به شكوفایی هر چه بیشتر اقتصاد ایران عزیز كمك كنید.
  گفتنی است، سمینار اتوسرویس كاران برتر استان گیلان سه شنبه 10 شهریورماه 94 در سالن گلستان رشت برگزار شد. همچنین در پایان این مراسم از اتوسرویس کاران نمونه استان تجلیل به عمل آمد .
  ادامه
   ایرانول , iranol
   به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس اسحاقی مدیرعامل شركت نفت ایرانول در ابتدای برنامه ضمن تبریك دهه كرامت، ماه رضوی و ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و برادر گرامی شان ثامن الحجج علی موسی الرضا(ع) گفت: امیدوارم خداوند به همه ما توفیق عنایت كند تا بتوانیم با استفاده از رهنمودهای ائمه اطهار(ع) و با تاسی از زندگی آنها در زندگی و كارهای روزمره موفق و موید باشیم.
   مهندس عیسی اسحاقی افزود: امسال برای اولین بار بعد از 17 سال با تلاش مشترك متخصصان داخلی شركت نفت ایرانول و همچنین كارشناسان زبده وزارت نفت توانستیم اورهال سیستم هایدروفینیشینگ را داشته باشیم.
   محمد پورعبداله عامل فروش ایرانول در تبریز نیز در ابتدای برنامه سخنرانی و از مدیریت شركت نفت ایرانول تشكر كرد.
   وی با بیان اینکه شرکت نفت ایرانول یکی از شرکت های بزرگ تولید روانکار است، افزود: آمار نشان می دهد که فروش شرکت نفت ایرانول از مابقی شرکت های تولیدکننده روانکار در تبریز بالاتر است و به همین منظور پخش مویرگی در اینجا راه اندازی شد .
   گفتنی است، در پایان این مراسم از اتوسرویس كاران برتر تبریز با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.
   10 نفر برتر اتوسرویس کاران تبریز به ترتیب آقایان واحد تقربی، حسین پاشایی، علیرضا خسروشاهی، مجید سیامک نیا، مهدی داداش زاده بناب، محسن بهجتی، محمد تقی طهماسب پور، اصغر بابایی، داوود گودرزی و مسعود خدابخشی هستند .
   ادامه