موزیک ایرانی.. , iranian_music

موزیک ایرانی..

موزیک ایرانی.. , iranian_music

موزیک ایرانی..

126نــــفــــــر
عضو شده اند
126نفر عضو شده اند
موزیك ایرانی...موزیك ایرانی...مشاهده کامل مشخصات
18 آذر 1384
سرگرمی و طنز
لیست اعضا تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.

کلوبهای مشابه

  • طبیعتگرد , tabiatgard
  • میت خوزستانی , khzmeet
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
موزیک ایرانی.. , iranian_music
کلوب ازدواج , married
لذت بودن با رویایی ترین جاده جنگلی کشور(تصاویر)
به گزارش ایران ناز، جاده گردشگری خلخال – اسالم که شهرستان خلخال در استان اردبیل را به اسالم در استان گیلان متصل می کند به دلیل برخورداری از شرایط خاص و اقلیم کوهستانی و ترکیب طبیعت جنگلی با دشت امروز به عنوان رویایی ترین جاده جنگلی کشور شناخته می شود. طبیعت بکر و دست نخورده، زیبائی های وحشی جنگلی، زندگی سنتی افراد بومی، تولید عسل های ناب، وجود آبشار و دریاچه، دشت وسیع گل و گیاهان کمیاب و... از جمله ویژگی هایی است که گردشگران می توانند در یک جاده 70 کیلومتری یک جا همه این مواهب و دیدنی ها را مشاهده کرد.     این جاده که به دلیل کوهستانی بودن حتی در تابستان از آب و هوای سرد ،خنک برخوردار است، در اغلب اوقات بویژه در نیمه دوم سال به دلیل بارش برف و باران های سیل آسا بسته بود و مسافران تنها می توانند در این فصول از زیبائی های آن لذت ببرند.

این جاده مسیری برای ورود به بهشت طبیعت است، چراکه جاده خلخال – اسالم تنها یک جاده جنگلی نیست بلکه ترکیبی از جنگل و دشت، گلزار و آبشار و دریاچه است؛ تصویری از زیباترین جاذبه های طبیعی که کنار هم چیده شده‌اند تا بی هیچ سابقه و ذوق ادبی شاعرتان کند.

جاده اسالم به خلخال یک از جاذبه های گردشگری ایران است که تاکنون ناشناخته مانده و شاید بزرگترین حسن این جاده نیز همین باشد. جاده ای با یک مسیر پیچ  در پیچ که از خلخال در استان اردبیل شروع شده و با طی فاصله ای 70 کیلومتری به اسالم در استان گیلان منتهی می شود.     دامنه های سر سبز و گله های سفید گوسفندی که در دور دست‌ها حرکت می کنند، چشم انداز ییلاق و کلبه های چوبی روستاییان و مه ای که دره ها را سفید پوش می کند و گاهی حتی تا روی جاده می آید و درختان بلند و انبوه که سایه شان جاده کوهستان را گاهی تاریک می کند بخشی از زیبایی های این جاده رویایی است.

ماههای اردیبهشت و خرداد این جاده حتی شما را شاعر می کند چرا که پوشیده از گل های زیبای شقایق است که در فضای مه آلود جلوه دیگری دارد.

برای رفتن به این جاده خیال انگیز می توانید از راه مالرو که تنها مورد استفاده اهالی چند روستا و کوهنوردان و طبیعت گردان است، استفاده کنید. البته مسیر آسفالته اسالم به خلخال هم بی نظیر است جاده ای با شیب تند و پر از گردنه که اطراف آن پر است از درختان تنومند جنگلی و بوی رطوبت و طبیعی هزار رنگ.     حیف است که تنها از این مسیر عبور کنید و ساعاتی را به گشت و گذار و اتراق در جنگل های بکر آن نگذرانید می توانید پس از اقامتی کوتاه و صرف نهار به طرف دریاچه و دشت های ییلاقی تالش حرکت کنید. یک ساعتی که در این جاده برانید بتدریج جنگل تمام می شود و بعد از آن ییلاق های زیبا با چمنزارهای سبز در انتظارتان است. مناظر زیبای دریاچه نئور، پیاده روی در ارتفاعات و مراتع روستای "سوباتان" از زیبایی این مسیر است.

در این منطقه علاوه بر چشم اندازهای زیبای دشت های سر سبز و دره های مه آلود کلبه های کوچکی وجود دارد که پذیرای مسافران و گردشگران است. بعد از گذر از دشت های سرسبز می توانید در سمت خلخال و روستاهای گردشگری اطراف آن حرکت کنید تا شاهد طبیعت جالب و روستاهای بکر و زیبای آن باشید.

منطقه ای که در تمام فصل تابستان، هوایی مطبوع دارد با نسیمی بسیار خنک که همواره در حال وزیدن است حتی در اواسط تابستان موقعی که مه غلیظ دریای خزر منطقه را فرا می گیرد هوا به قدری خنک و سرد می شود که مجبور به پوشیدن لباس گرم خواهید بود.

در نزدیکی خلخال آب گرم معروفی به نام "کیوی" وجود دارد که بر عکس بسیاری از شهرهایی که آب گرم دارند موج مسافر در آن به چشم نمی خورد و با خیال آسوده از دغدغه های شلوغی مثل پیدا کردن جای پارک و اقامت و ترافیک می توانید درآن اتراق کنید و تنی به آب بزنید.

البته جنگل نوردانی که به این جاده سفر می کنند می توانن از مسیر روستای "نهالستان پیرسون" در 20 کیلومتری اسالم به خلخال وارد جنگل شده و از این مناطق زیبا و افسونگر طبیعی به سمت بالای جنگل و قله حرکت کنند تا به قله ای برسند که به دره "اشراف" معروف است، جایی که زیبایی و فریبندگی آن در حد کمال است؛ جایی مثل بهشت یا اصلا خود بهشت.
ادامه
99
9
1
شیدا هنر دوست , sheida2006
پنجشنبه 8 فروردین ، 14:51
like
ادامه
موزیک ایرانی.. , iranian_music
کلوب ازدواج , married
هدیه روز خواستگاری به این شاخی دیده بودی؟ / عکس

ادامه
22
13
9
  , milad_cloob_72
یکشنبه 27 اسفند ، 23:27
ایشلا خدمت میرسم با این هدیه عروس خانوما
ادامه
فرشتـہ فسقلـﮯ  , fistik_ffff
دوشنبه 28 اسفند ، 07:03
ادامه
حسین مراغه , hossein_rasad
دوشنبه 28 اسفند ، 07:48
ادامه
موزیک ایرانی.. , iranian_music
کلوب ازدواج , married
بگو مگه مجبوری اینطوری عکس بگیری؟=)))


ادامه
9
8
1
فرشتـہ فسقلـﮯ  , fistik_ffff
جمعه 18 اسفند ، 22:01
ادامه
  , morteza3009
جمعه 18 اسفند ، 22:02
ادامه
مـن پــری کـوچک غمگینی را می شناسم , shazde_ko0cho0l0o
جمعه 18 اسفند ، 22:02
ادامه
موزیک ایرانی.. , iranian_music
کلوب ازدواج , married
آماری جالب از سود بالای پیامک‌ها

طبق آمار منتشر شده، هزینه ارسال یک پیامک برای شرکت ارائه‌دهنده کمتر از ۱۵‌درصد هزینه‌ای است که مشتری می‌پردازد … درآوردن گوشی موبایل از جیب یا کیف، تایپ چند کاراکتر روی آن، انتخاب مخاطب و فشردن دکمه ارسال؛ همین. کاری که اغلب افراد هر روزه انجام می‌دهند. کاری که چند ثانیه بیشتر طول نمی‌کشد. گاه از ترس پرحرفی به پیامک بسنده می‌کنیم؛ چه پاسخ بگیریم، چه نگیریم. حداقل خیال‌مان راحت می‌شود که حالی را پرسیده‌ایم. نسل قبل معتقد است که تلفن و پیامک به دوری افراد از یکدیگر منجر شده است اما این‌که این اعتقاد چه بهایی در دنیای مدرن دارد را می‌توان از آمار و ارقام استنباط کرد. ارسال و دریافت پیامک، کاری ساده و پرطرفدار در سراسر دنیاست و بازار خدمات مرتبط به آن بسیار پر‌رقابت است. تعداد پیامک‌های رد‌و‌بدل شده در یک سال ۸ / ۶ ‌هزار‌میلیارد بوده است. براساس یک گزارش آماری در آمریکا، استفاده از پیامک بیشتر در بین جوانان و نوجوانان رایج است و تقریبا ۷۵‌درصد نوجوانان آمریکایی به طور متوسط در روز ۶۰ پیامک می‌فرستند. با وجود این‌که موازی با پیامک، صدها روش دیگر برای اطلاع‌رسانی و ایجاد ارتباط ابداع شده است اما به دلیل محدودیت‌هایی مانند نیاز به سخت‌افزار یا نرم‌افزارهای ویژه، هنوز هیچ‌یک نتوانسته‌اند رقیبی جدی برای پیامک باشند. پیامک ارزان و سریع است و دریافت یا عدم دریافتش معلوم است. همیشه در دسترس است و کار با آن نیاز به مهارت‌هایی دارد که اغلب افراد می‌دانند. می‌توان متن آن را نگه داشت و بعدا استفاده کرد. این‌ها و ده‌ها دلیل دیگر، پیامک را در طول ۲۰ سال حیاتش سرپا نگه داشته است. طبق آمار منتشر شده، هزینه ارسال یک پیامک برای شرکت ارائه‌دهنده کمتر از ۱۵‌درصد هزینه‌ای است که مشتری می‌پردازد. گذشته از سود اقتصادی بازار پیامک که قابل چشم‌پوشی هم نیست، ایجاد پنل‌های کاربری حرفه‌ای و روی آوردن به تبلیغات تصویری و گسترده از طریق پیامک، در محبوب شدن بیش از پیش این ابزار کاربردی، بسیار موثر بوده است. خلاقیت و تنوع در ارسال و دریافت پیامک حوزه‌ای است که هم استقبال خوبی از آن می‌شود و هم جای کار دارد. از دید کسب‌و‌کارها، پیامک آینده‌ای روشن دارد و می‌تواند پل ارتباطی مناسبی با مشتری‌ها باشد و خدماتی کامل‌تر و متنوع‌تر از اکنون ارائه دهد.

ادامه
موزیک ایرانی.. , iranian_music
کلوب ازدواج , married
۳ ایرانی که دنیا را تغییر خواهند داد+عکس

دوهفته‌نامه فوربز فهرستی از افراد زیر ۳۰ سال را منتشر کرده است که به نوشته این نشریه، دنیا را تغییر خواهند داد. این فهرست که به ۳۰ زیر ۳۰ مشهور است، در بخش‌های پانزده‌گانه‌ای چون رسانه، هنر، انرژی، اقتصاد، ورزش، فناوری و مواردی دیگر تقسیم و در هر کدام از این دسته‌ها ۳۰ نفر فرد تأثیرگذار همراه با زندگینامه‌ای کوتاه معرفی شده‌اند. در فهرست بخش فناوری نام چند ایرانی‌تبار زیر ۳۰ سال به چشم می‌خورد. داریان شیرازی داریان شیرازی که پدری ایرانی و مادری آمریکایی دارد در حال حاضر ۲۶ ساله است. او از ۱۵ سالگی کار خود را در شرکت eBay آغاز کرد و به سرعت به شرکت فیس‌بوک پیوست. پس از آن با بنیانگذاری سایت‌ها و شرکت‌های نوپایی چون Fwix، Fotodunk و iCast در حوزه‌های روزنامه‌نگار شهروندی و شبکه‌های اجتماعی به موفقیت‌های بزرگی رسید.
شرکت او، Radius Intelligence در حال حاضر یکی از موفق‌ترین سامانه‌های جمع‌آوری اطلاعات کسب‌وکارهای کوچک است که ساماندهی اطلاعات و به‌روزرسانی بیش از ۲۰ میلیون شرکت کوچک را انجام می‌دهد. بابک پهلوان او با ۲۹ سال سن مدیرعامل اجرایی شرکت Clever Sense است. او به ایجاد برنامه Arthur کمک کرد. یک برنامه ویژه گوشی‌های آیفون که به کاربران برای یافتن غذاخوری‌ها و کافه‌های مورد علاقه‌شان یاری می‌رساند.
او در سال ۲۰۱۱ به گوگل پیوست تا به پیشرفت پروژه Google Place کمک کند. این سرویس گوگل هم برای یافتن مکان‌های مورد علاقه کاربران طراحی شده است. او در حال حاضر سرپرست نرم‌افزار آمار گوگل یا Google Analytics است. آرش فردوسی آرش فردوسی یکی از بنیانگذاران سایت دراپ‌باکس Dropbox است که یک ارائه‌کننده خدمات میزبانی فایل‌ها در وب است و امکان همگاه‌سازی (synchronization)‏ پرونده‌ها روی چند رایانه مختلف یا بین چند کاربر متفاوت را از راه اینترنت فراهم می‌کند. آرش فردوسی شرکت دراپ‌باکس را همراه با یکی دیگر از دانش‌آموختگان دانشگاه ام‌آی‌تی بنیان گذاشت.
کاربران در حال حاضر پس از نام‌نویسی در این سایت فضای رایگان ۲ گیگابایتی در اختیار خواهند داشت اما می‌توانند حجم بیشتری را در صورت نیاز خریداری کنند. این فضا به کاربران امکان می‌دهد تا به فایل‌ها خود از نقاط مختلف و از کامپیوترهای متفاوت دسترسی داشته باشند یا آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند.
فهرست کارآفرینان و نوآوران دوهفته‌نامه فوربز به طور سالانه منتشر می‌شود. شرکت فوربز هر سال چندین فهرست مختلف منتشر می‌کند که از میانشان می‌توان به فوربز ۵۰۰ (فهرست ۵۰۰ شرکت آمریکایی برگزیده)، فوربز جهانی ۲۰۰۰ (۲۰۰۰ شرکت برگزیده جهان) و فهرست قدرت‌مندترین زنان جهان اشاره کرد


ادامه