ایران , iranhamishejavidan

ایران

ایران , iranhamishejavidan

ایران

13,654نــــفــــــر
عضو شده اند
13,654نفر عضو شده اند
ایران سرزمین همیشه جاویدان سرزمین بزرگمردان و شیرزنانی که برای حفظ این خاک اهورایی فداکاریها کردند ; سرزمینی با تاریخ درخشان؛ از عیلام و ماد تا جمهوری اسلامی ; از دیاکو قانونگذار و کوروش کبیر تا امام خمینی و امام خامنه ای ؛ و امروز نسل ما، میراث دار این تمدن بزرگ و تاریخ غنی است.این رسانه به دنبا...ایران سرزمین همیشه جاویدان سرزمین بزرگمردان و شیرزنانی که برای حفظ این خاک اهورایی فداکاریها کردند ; سرزمینی با تاریخ درخشان؛ از عیلام و ماد تا جمهوری اسلامی ; از دیاکو قانونگذار و کوروش کبیر تا امام خمینی و امام خامنه ای ؛ و امروز نسل ما، میراث دار این تمدن بزرگ و تاریخ غنی است.این رسانه به دنبال بالابردن عمق فکر و بینش مردمان این خاک پرگهر است و در این راه با تحلیلها و مطالب که شاید بعضی اوقات طولانی به نظر بیاید در این راه گام برمی دارد . به امید حمایت شما .مشاهده کامل مشخصات
22 بهمن 1392
اجتماعی

اعضاء

 • شیخ گراف الدین پشمک آبادی , sr_graphic
 • آرش ص , arash.teh
 • وحید کاووسی , vaheidkavoosi
 • مهدی , mahdi205
 • 13654 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

 • پسری که حرمت هیچ دختری را ...
 • شب بخیر بن سلمان
 • عزتمندانه
 • گزارش سازمان ملل از خان شیخون
 • جنگ حقیر !

89 تصویر ...

morebox img
ایران , iranhamishejavidan
علی ماجدی که تا دوماه پیش سفیر ایران در آلمان بوده در مصاحبه با خبرگذاری ایسنا سخنانی حیرت آور گفته که واقعا مانده ام با این مسئولینی که ما داریم چرا غربیها تا به امروز خاک ایران را به توبره نکشیده اند !؟
علی ماجدی در این مصاحبه در برابر سوالی که در متن آورده شده است سخنانی جنون آمیز و خائنانه گفته که در ادامه می توانید بخوانید
________________________________________________________________
ایسنا -در حال حاضر به غیر از برجام ما با چالش‌هایی دیگری با اروپا مواجه هستیم، چنان که می‌بینیم دانمارک، هلند و آلبانی اقدام به اخراج دیپلمات‌های ایران کرده‌اند به این بهانه که ایران می‌خواسته اقدامات تروریستی در این کشور انجام دهد. از طرف دیگر شاهد دستگیری دیپلمات ایرانی در آلمان هستیم. جدا از این که ادعا‌های مطرح شده از سوی اروپا در مورد ایران درست است یا نه، برخی در کشور می‌گویند که اروپایی‌ها با ایجاد این چالش‌ها و ادعا‌ها می‌خواهند فرار به جلو داشته باشند به نحوی که ایران نتواند در مورد موضوع SPV از آن‌ها مطالبه کند.

علی ماجدی -من اعتقادی به این تحلیل‌ها ندارم. اروپایی‌ها در مورد ادعا‌هایی که مطرح کرده‌اند اسنادی آورده اند که ما نمی‌توانیم آن را به راحتی رد کنیم. گرچه آن‌ها نیز نمی‌توانند این اسناد را به راحتی اثبات کنند. ما می‌بینیم در هنگامی که آقای روحانی به اتریش سفر می‌کند مسائل آلمان رخ می‌دهد. قبل از آن نیز مسائل دیگری وجود داشت. آن‌ها با یک دوگانگی در سیاست ایران مواجه شده‌اند، آن‌ها شواهدی برای ادعا‌های خود دارند که می‌توانند بر روی آن دست بگذارند و در این جا است که من می‌گویم این اقدامات این احساس اعتماد و امنیت را دچار مشکل می‌کند. روابط بین‌الملل مبتنی بر احساسات نیست بلکه مبتنی بر واقعیت است و یک حرکت اشتباه هر چند کوچک می‌تواند این احساس امنیت را از بین ببرد. ما در داخل کشور با موضوعی همچون "عملیات خودسرانه" مواجه هستیم، آیا می‌توانیم منکر شویم که در خارج از کشور نیز نمونه‌ای از این اتفاقات رخ نمی‌دهد؟ عملیات‌هایی که اعتماد را دچار خدشه می‌کند.
_________________________________________________
یعنی در زمانی که اروپایی ها برای راه اندازی طرح spv گربه رقصانی می کنند و ایران را مچل خود کرده اند و برجام مانند لاشه ای است که اگر این طرح عملیاتی نشود چندان به درد ایران نمی خورد یک نفر که برای سالها سفیر ایران در یکی از مهمترین کشورهای اروپایی بوده پیدا می شود و نیروهای امنیتی ایران را ( که یکی هم وزارت اطلاعات دولت خوده آقای روحانی است ) متهم به عملیات خرابکاری خودسرانه !!!! در اروپا می کند .
یعنی در بدترین شرایط ممکن با دست خودمان بهانه طرف اروپایی می دهیم که ما را به عملیات تروریستی متهم کنند و کار خودشان در گربه رقصانی در برجام را توجیه کنند .
فقط نگاه کنید از زمانی که این ابله این مزخرفات را گفته " چگونه بی بی سی این خبر را چون جان شیرین در آغوش گرفته و بوقهای رسانه ای غرب این خبر را بر سر گذاشته اند . چه بسا این مسئله به یک جنگ تمام عیار رسانه ای علیه ایران تبدیل شود و این خبر را یک اعتراف از سوی ایران در انجام عملیات تروریستی در خاک اروپا قلمداد کنند تا برای تحریم بیشتر و حتی اجماع علیه ایران دلایل محکم و قاطع داشته باشند .
واقعا در این مملکت چه خبر است ؟
باز هم می گویم هر کس فکر می کند براندازی از خارج قرار است انجام شود هذیان می گوید . آمریکا کل دم و دستگاه پفیوزیسیون خارج نشین را به عنوان رد گم کنی سر پا نگه داشته است . مهره های اصلی پروژه براندازی در غالب پروژه نفوذ در داخل قرار است کارها را پیش ببرند .
ادامه
99
5
1
8
رضا تواضعی , rezatavazoie
4 ساعت پیش
...........
ادامه
ایران , iranhamishejavidan
تصویر آلبوم از ایران 5 روز پیش
8
1
3
محمدعلی قربانی , 110ghorbani
جمعه 28 دی ، 14:13
آفرین بر این پسر خوب که حرمت را نگه داشت
ادامه
ایران , iranhamishejavidan
انسانیت , ensaniat
دل را به صفای صبح پیوند بزن ، ، ، برپایِ شب سیاهِ غم بند بزن

هر چند که دلسوخته‌ای ، ، ، چون خورشید بر شوخی روزگار لبخند بزن
ادامه
16
3
10
محمدعلی آرمیون , armion
جمعه 28 دی ، 10:14
سلام صبح بخیر ...
ادامه
مهراوه , fm...
جمعه 28 دی ، 11:50
Like
ادامه
محمدعلی آرمیون , armion
جمعه 28 دی ، 13:38
تشکر ...
ادامه
ایران , iranhamishejavidan
انسانیت , ensaniat
ادامه
21
1
19
محمدعلی آرمیون , armion
پنجشنبه 27 دی ، 23:52
+++
ادامه
ایران , iranhamishejavidan
سخن استاد , speechmaster
13
4
8
محمدعلی آرمیون , armion
چهارشنبه 26 دی ، 13:42
یا حی یا قیوم ...
ادامه
 , babajundusetdaram
چهارشنبه 26 دی ، 13:43
یاحی ویا قیوم
ادامه
مازیار ص ص ص , 09178512285
چهارشنبه 26 دی ، 13:57
یاحی و یاقیوم+++++
ادامه