بچه با حالای متولدین دی , interestingchildrenofdey

بچه با حالای متولدین دی

بچه با حالای متولدین دی , interestingchildrenofdey

بچه با حالای متولدین دی

455نــــفــــــر
عضو شده اند
455نفر عضو شده اند
دوست داشتنی ترین ماه زندگی واسه متولدین دی با عاشقانه ترین گروه كلوپ!!!>سردیش زیباست با گرمای عشق...دوست داشتنی ترین ماه زندگی واسه متولدین دی با عاشقانه ترین گروه كلوپ!!!>سردیش زیباست با گرمای عشق...مشاهده کامل مشخصات
10 تیر 1384
لطفآ متن هاتون رو با فونت فارسی وارد نمایید. بچه ها لطفا همتون تو بحث ها شرکت کنید و البته صفحه های قبلی رو هم ببینید...
لیست اعضا تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.

کلوبهای مشابه

 • متولدین دی ماه , motevadin_e_day_maah
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
بچه با حالای متولدین دی , interestingchildrenofdey
عجب پلیسی
 
طرح پلیس دیجیتالی جهت برخورد با كاربران متخلف در اینترنت
  در خبری آمده بود كه چین كاراكترهای انیمیشنی پلیس (چیزی شبیه كاراكترهای نرم افزارهای Office) را طراحی كرده كه به مجرد تلاش كاربر برای ورود به سایت های ممنوعه و غیر مجاز بر صفحه مانیتور ظاهر می شود و به كاربر تذكر می دهد (زهر چشم می گیرد). از همین ایده با توجه به پلیسی شدن فضای اینترنت در ایران نیز می توان جهت برخورد با كاربران متخلف ایرانی نیز استفاده كرد البته با كاراكترهای كاملآایرانی و بومی! از همین رو نمونه ای از طرح پلیس دیجیتالی را در ادامه ملاحظه خواهید نمود :
 
ادامه
99
  بچه با حالای متولدین دی , interestingchildrenofdey
  طالع بینی هندی (پسر دی ماه)
  خدای من ! او كسی است كه می داند كجا میرود مستقیم رو به جلو!
  مردان متولد این برج تلاش می كنند تا پیشرفت كنند . سیاره آنها كیوان است ، كیوان فرمانروایی جدی است و توسط حلقه هایی احاطه شده. پس متولد این برج با حلقه های خودش محدود شده است. آنها دقیقاً می دانند چه كاری را می توانند انجام دهند و آن را به خوبی انجام می دهد، نه كمتر و نه بیشتر . این مردان محدودیتهای خود را شناخته و آنها را رعایت می كنند كه گاهی به موفقیتی عظیم می انجامد . در مواقعی دیگر نگرانی ها از اوآدمی خشك مغز می سازند و او قدم از قدم بر نمی دارد و خطر نمی كند و با قوانین دستورات خود را محدود می كند .
  این مردان و پول مثل قفل و كلید باهم جورند.
  متولد این برج تحت تأثیر نشانه خود دقیقاً محافظه كار هستند و همیشه خوش نامی دارند . آنها نگران عقاید مردم هستتندو سعی می كنند در هر كاری اصول و مقررات جاری را رعایت كنند . فكر نكنید آدمهای كسالت آوری هستند ، نه واقعاً این طور نیست. آنها به پدر اهمیت زادی می دهند و فكر می كنند سایه پدر همچون روح همیشه بر بالای سر آنها پرواز می كند,(هملت را به خاطر می آورید.) شكایت عمده آنها احساس گناهی است كه زجرشان می دهد ، مرد متولد این برج حتماً اگر پایش را جای پای پدر بگذارد باز هم از غصه اینكه وظیفه اش را در مقابل پدر به خوبی انجام نداد ، او را غذاب می دهد. اگر این نگرانی ها ریشه دار باشند اعتماد به نفس او را تضعیف كرده و خرد می شود. اما اگر همین حس مسئولیت پذیری را در راه درست به كار برد، قوی و قویتر می شود . آن وقت آسمان آخرین مرز محدودیت اوست. به دلیل احساساتی كه نسبت به پدرش دارد. خودش نیز پدری فعال و سخت گیر خواهد بود. وقتی احساس شادمانی كند، بچه ها را دو چندان شاد می كند و در مواقع دیگر پدری بسیار عاقل است . وقتی بچه ها تكالیفشان را انجام می دهند مصمم و قاطع بالای سر آنهاست و آنها را كنترل می كند وقتی پدر بزگ شود، هر چند می گوید شصت ساله است ولی مثل شانزده ساله ها رفتار می كند.
  مرد متولد برج دی گاه معتاد به كار است. ولی بهتر است قبل از آنكه شما او را با سامسونت ، كامپیوتر و ماشین حسابش تنها بگذارید، تمرین كند با آنها به گردش بروید و نشان دهید چقدر به آنها اهمیت می دهید.
  مرد و زن متولد این برج بسیار دلچسب یا ترش رو، شیك و چشم و گوش باز یا ژولیده پولیده و بدبو باشد. برخی از آنها وقتی راه می روند مثل سطل زباله ای هستند كه روی دوپا راه می رود ، برخی از این مردان از حمام كردن اكراه دارند و فكر می كنند اگر در رگبار گیر بیافتد، تایك هفته حمام نمی خواهند ! پیش از انكه بازو به بازوی او قدم بزنید یا برای بینی تان گیره لباس تهیه كنید باید بدانید كه همه آنها اینطور نیستند ! بعضی بسیار تمیز و مرتب هستند و بوی خوش ( ونه عطری مزخرف ) از خود در هوا می پیچد.
  چه تمیز چه كثیف مردان متولد این برج معمولاً لاغر و تیره و اغلب كوتاه هستندو كوتاهی قد را با بزرگی شخصیت جبران می كنند. سن آنها در جوانی بیشتر به نظر میرسد . اگر 15 ساله باشند سی ساله به نظر می رسند ، اما وقتی به سی سالگی میرسند در جا می زنند. و به آرامی پیر می شود.
  ادامه
  بچه با حالای متولدین دی , interestingchildrenofdey
  طالع بینی هندی (دختران متولد دی)
  عجب زن قدرتمندی ! از آنجا كه زن متولد برج دی آكنده از اقداری حیرت آورست و دیگران را به چند بار فكر وادار می كند، برخی فكر می كنند كه اوزنی مرد نماست ، اما نیست.
  جالب است بدانید دختران متولد دی اغلب با مردانی شل و ول و گاه ترسو پیوند زناشویی می بندند و به این ترتیب رئیس نان آور خانه می شوند. آنها احساس پدری هم می كنند. البته همه آنها با آدمهای ترسو ازدواج نمی كنند. اگر یك روز در فروشگاه زنی را دیدید كه تند تند راه می رود و شوهرش در حالیكه ساك خرید وی را در دست دارد، با عجله به دنبالش میرود. مطمئن باشید زن متولد دی را دیده اید. برخی از این دختران با مردانی ازدواج می كنند كه پله های موفقیت را یكی پس از دیگری طی می كنند ، آنها از ته دل به شوهر خود افتخار می كنند، برای اثبات ادعای مادر ستاره شناسی ، پیشنهاد می كنم دفعه بعد كه سری به بانك زدید، دورو برتان را خوب نگاه كنید پیرمردی را با دفترچه مستمری به همراه نوه خوشگلش می بینید . نه نه نه اشتباه نكنید، آن خانم جوان زیبا همسر اوست و حتماً هم متولد دی است. زنان متولد دی مردان میانسال را خیلی دوست دارند و در ازدواج گاهی به تفاوت سنی 30 سال فكر می كنند . آنها شوهری می خواهند كه برایشان پدری كند .
  اما مادری دلباخته بچه هاست و می خواهد آنها را در زندگی راهنمایی كند، خطرات را گوشزد كند و برای عبور از موانع به آنها كمك كند. گاهی فضول است و بیش از اندازه در كار بچه ها دخالت می كند و می خواهد بچه ها به خواسته هایی كه خودش داشته و نرسیده ، برسند. او بسیار دلسوز است و كمك بزرگی برای بچه هاست و هر وقت كه لازم باشد آنها را هل می دهد.
  او نمك زمین است، او مادری معركه است زنی با محبت قاطع، منضبط، تابع مقررات و است. او مامان ، بایدها ست . گاهی آنقدر جدی می شود كه درگیری به وجود می آورد، بویژه وقتی بچه ها نوجوان هستند. سر بچه ها داد می زند: آن شكلی بیرون نرو ، مردم چه فكری می كنند. چون زن است احساساتی تر از همتای مردش است. اما هیچ وقت او را مثل آبگرمكن در حال جوشیدن نمی بینید.
  او مصمم است كه شغلی برای خود دست و پا كند و در آمدی هرچند اندك داشته باشد. اغلب این دختران در زندگی باید هدفی داشته باشند و در پی رسیدن به آن تلاش كنند .
  دختر متولد برج دی هیچ چیز را راحت به دست نمی آورد. او برای رسیدن به خواسته هایش باید صرفه جویی كند و مثل یك درویش زندگی كند . اگر آدم مثبتی باشد، گرفتاری و رنجها را به حساب تجربه می گذارد و سعی دارد تا از اشتباهات و بدبختی ها درس عبرت بگیرد. اما امان از وقتی كه حس شوخ طبعی اش گل كند.
  او دختری با سلیقه و شیك است. ( به سر و وضعش نگاه نكنید) قیافه مهربان او دیدنی است . برخی از این دختران سرشار از زیبایی و جذبه هسستند و با هوش و تدبیر خود دیگران را میخكوب می كنند .
  بهتر از این چه می خواهید ؟
  ادامه
  3
  3
  1
  بهروز علامه , b_allameh
  سه شنبه 19 آذر ، 12:50
  درست می گوید آیا؟
  ادامه
  آوا , ava88
  سه شنبه 17 شهریور ، 10:59
  خیلیم درست نبود فقط بعضی جاهاش درست بود
  ادامه
  خدای احساس , kosar1318
  چهارشنبه 16 دی ، 15:25
  عالی بود
  ادامه
  بچه با حالای متولدین دی , interestingchildrenofdey
  طالع بینی درختان متولدین دی ماه
  متولد 1 دی (درخت راش) - خلاق
  دارای سلیقه خوب و دارای قدرت سازماندهی بسیار بالایی در زندگی و شغل خود میباشند. همیشه نگران وضعیت ظاهری خود میباشند آنها رهبران خوبی هستند که غالباً ریسکهای غیر ضروری انجام نمیدهند . این گروه به تناسب اندام خود از طریق رژیم, ورزش و غیره بسیار علاقه مندند.
  متولد 2 تا 10 دی (درخت سیب) - عاشق
  این افراد فریبنده, جذاب و سرارسر پر از انرژی مثبت میباشند.اهل خوش و بش حادثه جو حساس و همیشه عاشق اند. دوست دارند عاشق باشند و همیشه عاشقشان باشند. با وفا زوجی پر محبت- بسیار بخشنده و پر استعداد و اصولاً برای امروز زندگی میکنند - آنها فیلسوفانی با فکر آزاد میباشند که دارای قوه تخیل بسیار بالا هستند.
  متولد 11 دتا 21 دی (درخت صنوبر) - مرموز
  دارای سلیقه ای غیر عادی و خوب بوده که تا حدی دارای گرایشات خود خواهانه میباشند. این افراد با نزدیکان خود مدارا نموده و تا اندازه ای فروتن میباشند. آنها خلاق کله شق بوده و دارای دوستان بسیار زیاد و بلند پروازی آنها بسیار زیاد میباشد این دسته از مردم بسیار قابل اعتماد میباشند.
  متولد 22 تا 30 دی (درخت نارون) - شریف
  دارای سرشتی مثبت بوده و با سلیقه لباس میپوشند علاقه ای به بخشیدن خطاهای دیگران ندارند . همواره بشاش و علاقه ای به رهبری کردن دارند و دوست ندارند از کسی اطاعت کنند.شریکی صادق و مهربانند که دوست دارند برای دیگران تصمیم بگیرند - نجیب زاده - دست و دلباز و طبع خوبی برای شوخی دارند.
  ادامه
  2
  7
  1
  آوا , ava88
  سه شنبه 17 شهریور ، 11:00
  من درخت سیبم همش درست بود
  ادامه
  بچه با حالای متولدین دی , interestingchildrenofdey
  نکته
  1- خوشبختی می تواند مجموع بدبختی هایی باشد كه بر سرمان نیامده است.
  2- گاهی سكوت پیش از تمام حرف ها مقصود خود را بیان می كند.
  3- زندگی كوتاه است. این مصایب دنیاست كه آن را طولانی جلوه می دهد.
  4- ترك سیگار بسیار آسان است من تاكنون صدها بار این كار را كرده ام.(مارك تواین)
  5- خوشبختی توپی است كه وقتی می غلتد به دنبالش می دویم و وقتی كه می ایستد به آن لگد می زنیم.
  6- زندگی ارزش ندارد ، ولی هیچ چیز هم ارزش زندگی را ندارد.
  7- همیشه كسانی از زندگی شكایت می كنند كه چیزهای غیر ممكن خواسته اند.
  8- خویشاوندان دوستان اجباریند.
  9- سلام كردن به هر كس كه با او برخورد می كنی از نشانه های تواضع است.
  10- خر اگر جل اطلسی هم بپوشد باز هم خر است.
  11- حیف از كسی كه رنج كشد بهر ناكس.
  12- حتی یك احمق وقتی خاموشی می گزیند ، دانا شمرده می شود.
  13- سخن گفتن یك احتیاج است و هنر آن گوش دادن.
  14- قانون طبیعت است كه هیچ كس به تنهایی نمی تواند خوشبخت باشد بلكه خوشبختی و سعادت را باید در سعادت و خوشبختی دیگران جستجو كرد.
  15- از معاشرت با كسی كه قادر به حفظ اسرار و رموز زندگی خود نیست ،پرهیز كن.
  16-اشتباهات پزشك را خاك می پوشد.
  17- نخستین قدم دشوارترین قدم است.
  18- كیف پول بیمار مدت درمان را معین میكند.
  19- كسی كه از رنج بردن می ترسد از ترس رنج می برد.
  20- آدم همه كاره ،هیچ كاره است.
  21- اگر دروغگو نبود راستگو شناخته نمی شد.
  22- بهترین اشخاص كسانی هستند كه اگر ار آنها تعریف كردی ، خجل شوند و اگر بد گفتید ، سكوت كنند.
  23- آنچه در روز نمی درخشد در شب می درخشد.
  24- اعمال نیك را روی سنگ ثبت كن واعمال بد را روی برف.
  25- مرد فقیر یك مرض دارد و مرد پولدار صد مرض.
  26- در دنیا طوری زندگی كن اگر یك لحظه ، فقط یك لحظه اطرافیانت را ترك كردی جای خالی تو را حس كنند.
  27- در كنار هم بودن سود نیست،بلكه ارزش است.بیاییدتا نگذاریم ابلیس سود ، بر فرشته ارزش چیره شود.
  28-وقتی از درون تمام وجودت یخ بزند.وقتی چشم از دنیا ببندی وآرزوی مرگ بكنی،وقتی احساس بكنی كه دیگر هیچ ‌كس تورا درك نمی كند.وقتی احساس میكنی تنهاترین تنهاها هستی و وقتی باد شمع اتاقت را خاموش كند،چشمهایت را ببند و از خدا بخواه ، با همه ی
  وجودت بخواه كه صدایت كند آن وقت روح خاموشت جان میگیرد جان می گیرد وبرایت فردا روز دیگریست.

  ادامه
  1
   نازی , nroozbahan
   پنجشنبه 16 خرداد ، 16:03
   عالی بود
   ادامه