نرم افزار اندروید کلوب
قاطبه(نوذر آزادی ) , ghatebehclub

قاطبه(نوذر آزادی )

قاطبه(نوذر آزادی ) , ghatebehclub

قاطبه(نوذر آزادی )

57نــــفــــــر
عضو شده اند
57نفر عضو شده اند
نوذر آزادی متولد 1317 كرمانشاه، فارغ التحصیل تئاتر از دانشكده هنرهای دراماتیك است. وی فعالیت هنری را سال 1332 با تئاتر كرمانشاه آغاز و سال 1337 در تهران با گروه تئاتر «آناهیتا» زیر نظر مصطفی اسكویی ادامه داد. بازی در فیلم «صمد و قالیچه سلیمان» به كارگردانی پرویز صیاد نخستی...نوذر آزادی متولد 1317 كرمانشاه، فارغ التحصیل تئاتر از دانشكده هنرهای دراماتیك است. وی فعالیت هنری را سال 1332 با تئاتر كرمانشاه آغاز و سال 1337 در تهران با گروه تئاتر «آناهیتا» زیر نظر مصطفی اسكویی ادامه داد. بازی در فیلم «صمد و قالیچه سلیمان» به كارگردانی پرویز صیاد نخستین تجربه سینمایی اوستمشاهده کامل مشخصات
9 اردیبهشت 1384
بازیگر سالهای دور تئاتر و تلویزیون آری جعفر قاطبه، سریال ایتالیا ایتالیا…

اعضاء

 • شاهین خالقی , ghkh59sh_hny189
 • هولدن کالفیلد , kurt_cobin
 • کامران , kamy_pinkfloyd
 • مصطفی محسنی , mostafagol69
 • 57 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دایی جان ناپلئون , daee_jan
 • استاد احمد بیرشك , birashk
 • ساز آرزوها , saaz_arezoo
 • سلیمان واثقی(سلی) , soliclub
 • حاج آقا صبحدل , sobhdel
وبلاگ میهن بلاگ
قاطبه(نوذر آزادی ) , ghatebehclub
لایسنس به ایمیل شما ارسال میشود(زمان ارسال بین 5 دقیقه تا 12 ساعت)
تمامی محصولات اورجینال بوده و از سرورهای اصلی ESET آپدیت می شوند
****دارای یکسال گارانتی شرکت تراشه اطلاعات***

ESET Smart Security 7 اورجینال برای 1 کامپیوتر اعتبار 1 سال 26000 تومان
ESET Smart Security 7 اورجینال برای 3 کامپیوتر اعتبار 1 سال 38000 تومان
ESET Smart Security 7 اورجینال برای 5کامپیوتر اعتبار 1 سال 55000 تومان
ESET Smart Security 7 اورجینال برای 9 کامپیوتر اعتبار 1 سال 80000 تومان(هماهنگ کنید)

1- چرا قیمت محصولات شما نسبت به بازار ارزانتر است؟
چون محصولات بصورت کلی و مستقیم از نمایندگان شرکت های مربوط خریداری شده است و بدون هیچ واسطه ای با قیمت های پایین تر به دست مصرف کننده می رسد.

2- آیا محصولات بصورت فول ورژن بوده و قابلیت آپگرید شدن را دارا می باشد؟ بله، محصولات فول ورژن بوده و قابلیت آپگرید کردن را دارد

3- آیا می توانیم این آنتی ویروس ها را بصورت بسته بندی دریافت کنیم؟ چنانچه می خواهید این محصولات را بصورت بسته بندی اورجینال دریافت کنید، هزینه ارسال نیز به قیمت اضافه می شود.

4- آیا آنتی ویروسهای شما (لایسنسها) از نوع OEM می باشد و باید بعد از 7 روز نصب شود و گارانتی ندارد؟

نکته خیلی مهم : آنتی ویروسهای ما به هیچ عنوان از نوع OEM نمی باشد و می توانید لایسنسها را نگه دارید و محدودیت زمانی برای نصب ندارد که مثلا تا 7 روز باید نصب بشود می توانید نگه دارید و هر موقع خواستید نصب کنید و دارای گارانتی می باشد.

پرداخت آنلاین توسط درگاه بانک ملت

www.Danaj.ir
ادامه
99
  قاطبه(نوذر آزادی ) , ghatebehclub
  قاطبه، شرقی و دوست داشتنی


  قاطبه، شرقی و دوست داشتنی

  نوذر آزادی - جعفر قاطبه


  هر وقت ویدیوی رنگ و رو رفته ی "ایتالیا ایتالیا" را می بینم درست مثل این است که برای امروز ساخته شده است. گیرم برخی شخصیت ها و موقعیت ها پوستشان، اسمشان و تا حدودی ظاهرشان را عوض کرده باشند. آقای قاطبه هنوز هم بعد از گذشت بیش از سی سال تر و تازه و دوست داشتنیست!

  چرا قاطبه را دوست داریم؟ او که یک شارلاتانِ متقلبِ کلاهبردارِ دروغگویِ ریاکارِنامردِ نارفیق بیش نیست؟ او که می دانیم تا رویمان را برگردانیم کلاهمان را خواهد برداشت؟ او که می دانیم با زبان چرب و نرمش در پی خالی کردن جیب مان است؟ او که می دانیم به زن و بچه خودش هم رحم نمی کند، تا چه رسد به من وشما؟

  راستی چرا؟

  قاطبه یک ایرانی تمام عیار است!

  اولین نشانه اش؟ او نماینده قاطبه اهالی محترم است بدون این که قاطبه اهالی محترم روحشان هم خبر دار باشد. او به جای قاطبه اهالی محترم حرف می زند و فکر می کند هر چه او بگوید تجلی خواست مردم است. یک منش کاملاً ایرانی.

  دومین نشانه اش؟ او نه تنها نماینده قاطبه اهالی محترم است، بلکه نماینده دائم و همیشگی و غیر قابل تعویض هم هست. یعنی آن چه را که همه نماینده ها، چه وکیل، چه وزیر، چه مدیرکل، چه رئیس جمهور، چه رهبر، چه شاه، چه و غیره در دل دارند او بی تعارف و تکلف در پی اسم و عنوانش می آورد. همین رک بودنش دوست داشتنیست!

  سومین نشانه اش؟ لاف و گزاف زن قهاریست، یک پهلوان کچل مدرن! در لاف زدن کم نمی آورد. با روسای جمهور دنیا سر و سر دارد. با خواننده ها و هنرمندان مشهور فالوده می خورد، خودش را در همه جا وی آی پی جا می زند اما دستش حتی به مونس وصغی و حبیب ویالونی هم به زوربند است!

  چهارمین نشانه اش؟ در عین همه کاره گی هیچکاره است! هر چیزی و هر کاری از او بخواهی نه نمی گوید. چه نیاز به محلل برای ابطال سه طلاقه کردن زن باشد، چه دعوت از هنرمندان سرشناس برای جشن عروسی، چه اخذ پذیرش ازدانشگاه های معتبر غرب، جه خریدن اتومبیل و چه ایفای نقش یک میلیونر ایتالیایی (که از قضا هم پالکی خودش از آب در می آید). حتی در زندان هم خود را از صاحبان نفوذ جا می زند و برای کم کردن دوران حبس هم سلولی ها، آن هارا تلکه می کند.

  پنجمین نشانه اش؟ مردمی و ساده زیست است. با همه آن لاف و گزاف ها و قمپوزها، سوار موتورگازی رکس می شود، فردین وار در کوچه پس کوچه های جنوب شهر در یک خانه اجاره ای درب و داغان زندگی می کند. کفگیرش همیشه به ته دیگ خورده است و از صاحب خانه شاکیست. عشقش هم ترانه های کوچه بازاریست و عرق سگی را با مزه لیته به شراب بوردوی فرانسه ترجیح می دهد.

  ششمین نشانه اش؟ یک بارقه های رقیقی از با معرفتی و مرام آبکی را گاهی بروز می دهد. هوای مونس را دارد و عده ای گر و کور بدتر از خود را در تیمش جمع کرده و به دست آن ها کار خود را پیش می برد.

  هفتمین نشانه اش؟ یک نشانه های کم رنگ و آبکی را هم از دشمنی با مافیایی ها و ثروتمندان ناکس (مرفهین بی درد؟) که وجود آن ها در اقای نو دو سه و خانم مفخم متجلی شده است، بروز می دهد.

  هشتمین نشانه اش؟ قاطبه با همه زرنگی ها و دوز و کلک ها آدم ساده ی بازنده و مرد رندیست. آخر سر سرش کلاه می رود و نمی تواند از آن همه نمد قالتاق بازی برای خودش یک کلاهی دست و پا کند و دست آخر همیشه بازنده از آب در می آید.

  نهمین نشانه اش؟ هوسباز و بی خیال و دم دمی مزاج است. در مقابل خم ابروی جنس مخالف آب دهانش راه می افتد و خود را می بازد و از تظاهر به این که یک هوسباز دست اول است هیچ ترسی ندارد. بدون نگرانی از آینده در حال گسترده به سر می برد.

  نوذر آزادی و دیانا در سریال ایتالیا ایتالیا
  نوذر آزادی و دیانا در سریال ایتالیا ایتالیا

  دهمین نشانه اش؟ غلط انداز و خوش ظاهر و متظاهر به فرنگی مابی است. یک دست کت شلوار اتو کشیده، قد بلند و موهای آرایش کرده، حرف های قلمبه سلمبه (اگر چه غلط غولوط) و مهم تر از همه پاپیون برای او از نان شب هم واجب تر است.

  یازدهمین نشانه اش؟ به خدا هم گوشه چشمی دارد! با آن همه گند کاری هایش، وقتی تنها می شود با خدا راز و نیاز می کند و از او می خواهد آن یک استکان نجسی را که هر سر شب با یک پیاله لوبیا نوش جان می کند یک جوری اون بالا ها رفع و رجوع کند و حتی پیشتر می رود و آرزوی دلش را با خدا در میان می گذارد و از او می خواهد همسرش را به سرطان مبتلا کند!

  باز هم بگویم؟ راستش به نظرم اگر بنشینیم و در خلوت کلاه خود را قاضی کنیم هر کدام از ما یک قاطبه را در وجودمان خواهیم یافت. قاطبه یک ایرانی یا بهتر بگویم یک شرقی تمام عیار است. شاید برای همین است که اینقدر دوستش داریم. قاطبه و ایتالیا ایتالیایش تجلی این بیت خواجه شیراز است که نه سی سال پیش بلکه بیش از هفتصد سال پیش سرود:

  می نوش که شیخ و حافظ و مفتی و محتسب

  چون نیگ بنگری همه تزویر می کنند

  پ.ن: حیف است که در این جا یادی نیکو از نوذر آزادی نکنم. او که با آن همه هنرمندی نقش قاطبه را از سریال تلویزیونی اختاپوس شروع کرد و با هنرمندی تمام آن را جان بحشید تا در "ایتالیا ایتالیا" نقش به کمال رسید. نمی دانم امروز در کجاست و چه می کند. هر جا که هست سرش سلامت و دلش خوش باد. منبع
  ادامه