موسسه حقوقی قانون گستر , ghanoongostar

موسسه حقوقی قانون گستر

موسسه حقوقی قانون گستر , ghanoongostar

موسسه حقوقی قانون گستر

72,213نــــفــــــر
عضو شده اند
72,213نفر عضو شده اند
این رسانه به درخواست موسسه حقوقی قانون گستر ایجاد شده است.
موسسه حقوقی قانون گستر آمادگی دارد ضمن بهره گیری از وکلای پایه یک و با تجربه، كارشناسان مجرب و مدیران بازنشسته متعدد در خصوص ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قبول وکالت درکلیه دعاوی حقوقی و کیفری در کلیه مراجع قضائی داخلی در خدمت متقاضیان داخل و خارج کشور باشد.زمینه های فعالیت:ارائه مشاوره حقوقی و قبول...موسسه حقوقی قانون گستر آمادگی دارد ضمن بهره گیری از وکلای پایه یک و با تجربه، كارشناسان مجرب و مدیران بازنشسته متعدد در خصوص ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قبول وکالت درکلیه دعاوی حقوقی و کیفری در کلیه مراجع قضائی داخلی در خدمت متقاضیان داخل و خارج کشور باشد.زمینه های فعالیت:ارائه مشاوره حقوقی و قبول وكالت در كلیه دعاوی حقوقی، كیفری، خانواده ثبت شركت‌ها، امور مالیاتی، امور بیمه ، دعاوی کارگری و کارفرمایی ، بازنشستگی ، چک و سفته و . . . در دادگاه‌های حقوقی و كیفری و دادسراهای عمومی و انقلاب، دیوان عدالت اداری، و شوراهای حل اختلاف ، وزارت کار و امور اجتماعی و سایر مراجع قضایی ، در خدمت شما عزیزان میباشیم .شماره تماس 77515152 (20 خط ویژه )مشاهده کامل مشخصات
7 اسفند 1391
▐▬◄ 【 آگــاهــی از قــوانــیــن یـــــــکــــــــ نــیــــــــاز اســــتــــــــــــــــــ 】 ►▬▐ { مشاوره آنلانین حقوقی 77515152-021 ( 30 خط ویژه ) }

اعضاء

 • آرمین دانشور , aaydin_iran
 • مهسا  , yaghoubi_na
 • نوید معتمدی , navid_sh63
 • حمید رستمی , hamid1547
 • 72213 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

1 تصویر ...

morebox img
موسسه حقوقی قانون گستر , ghanoongostar
مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در دولت دهم، پیشنهاد «تقلیل ساعت کاری زنان شاغل در دستگاه‌های دولتی از 44 ساعت به 36 ساعت بدون کسر حقوق و مزایا و در صورت استفاده نکردن از این امتیاز، امکان استفاده از دو روز مرخصی اضافه» را به هیئت دولت ارائه داد اما با توجه
ادامه
99
17
4
5
زهرا , bita_2j
چهارشنبه 30 اردیبهشت ، 21:32
یعنی میشه؟
ادامه
خانم عکاس , ax1368
پنجشنبه 10 دی ، 15:05
سلام بزرگوار

بانک مقالات و پایان نامه ، پاورپوینت ، جزوه و ... مربوط به رشته مهندسی برق قدرت، کنترل ، الکترونیک و ...

http://sjmoini.sellfile.ir/

از حضورتون سپاسگزارم.
ادامه
پرتال حقوقی داتیکان , datikan
دوشنبه 11 مرداد ، 17:35
www.datikan.com انواع نمونه دادخواست، شکواییه، قرارداد، رویه قضایی و دیگر اسناد حقوقی به صورت کاملا رایگان به بهترین شکل. از سایت ما دیدن کنید
ادامه
موسسه حقوقی قانون گستر , ghanoongostar
خانم بازیگری که از دردسرهای یک مزاحم تلفنی به ستوه آمده بود، در مواجهه حضوری او را تحویل پلیس داد.

جوانی که با مزاحمت و تهدید، آسایش یکی از ستاره‌های سینما را سلب کرده بود با شکایت وی دستگیر شد.
ادامه
10
4
5
ل ا , zarizar
دوشنبه 28 اردیبهشت ، 13:55
+

+
+
ادامه
نفس , taranom1551
دوشنبه 1 تیر ، 00:09
++++++++++++++++++++++++++++
ادامه
خانم عکاس , ax1368
پنجشنبه 10 دی ، 15:06
سلام بزرگوار

بانک مقالات و پایان نامه ، پاورپوینت ، جزوه و ... مربوط به رشته مهندسی برق قدرت، کنترل ، الکترونیک و ...

http://sjmoini.sellfile.ir/

از حضورتون سپاسگزارم.
ادامه
موسسه حقوقی قانون گستر , ghanoongostar
پرسش:آیا دختری كه قبلا" یكبار ازدواج دائم داشته و بدون از دست دادن بكارتش ازدواجش منجر به طلاق شده است نیاز است در ازدواج دومش اجازه پدرش را داشته باشد؟

پاسخ:با توجه به تصریح قانون در این خصوص تا زمانی که دختر بکارت خود را از دست نداده باشد جهت ازدواج نیاز به اذن پدر خواهد داشت و موضوع مورد سوال شما نیز از این قاعده مستثنی نمیباشد .

ادامه
241
50
66
 , sogand_shah
چهارشنبه 23 مرداد ، 16:58

jaleb bud!!
ادامه
مریم اکبریان , maryam_akbarian
چهارشنبه 23 مرداد ، 17:02
دو نظر از سوی فقهای شیعه بیان شده است .
برخی معتقدند که بکارت در این امر موضوعیت ندارد و تنها ازدواج است که باعث سقوط حق اذن پدر میشود. بنابر این نظر دختر چه دوشیزه باشد چه نباشد در صورتی که یک بار ازدواج کرده وجدا شده باشد برای ازدواج بعدی نیاز به اذن پدر ندارد.
نظر دوم این است که بکارت موضوعیت دارد و به صرف ازاله بکارت چه مشرع چه نامشرع حق اذن پدر ساقط خواهد شد. امام خمینی چنین نظر داشتند
مطابق این نظر دوشیزه درنکاح دوم نیاز به اذن پدر دارد.
ادامه
موسسه حقوقی قانون گستر , ghanoongostar
این روزها سایت ها، خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی پر شده از عکس های اهواز و سایر نقاط جنوبی کشور که زیر بارش یکریز گرد و غبار فرو رفته اند و یک نفس سالم کشیدن به آرزوی ناکام همه ساکنانشان بدل شده است در این میان اما مسئولان سازمان محیط زیست و دولت با شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت، بهانه جویی را جایگزین نجات جان مردم از کام مرگ تدریجی کرده اند.
سال گذشته بود که شهر اهواز رتبه اول از نظر آلودگی را در میان کشورهای جهان از آن خود کرد، انتشار این آمار نگرانی های بسیاری را در میان مردم شهر اهواز و سایر هم وطنان ایجاد کرد که از ازحام آلودگی در یکی از شهرهای کشورشان ناراحت بودند، اما در نهایت این آمارها هیچ تاثیری در روند فزاینده آلاینده ها در هوای شهر اهواز در پی نداشت و این آلودگی هر روز گسترده تر از روز گذشته حیات خود را در این شهر و شهر های اطراف ادامه می داد.

مسئولین در برابر این آمارهای تاسف بار با چه دلیل و منطقی سکوت و بی تفاوتی در پیش گرفته اند و نه حاضر هستند بودجه مبارزه با این آلودگی ها که نفس زندگی را در میان مردم کشور به شماره انداخته افزایش دهند و نه چاره ای برای پایان این هجوم بی پایان مرگ بیندیشند
در این میان در برابر همه اعترضات مردم جنوب کشور که نفس کشیدن را حق مسلم خود می دانند، خانم ابتکار رئیس 10 ساله سازمان محیط زیست بدون موشکافی این مسئله و ارائه راهکاری برای اتمام این آلودگی مرگبار تنها با یک پاسخ طنزآلود می‌گوید: نمی شود به هوا دستور دهیم باران ببارد! در این میان اما در برابر مرگ سلامتی مردم ساکن جنوب کشور در برابر دست های نابود کننده ریزگردهایی که بی پروا سلامت و حیات مردم این ناحیه را نشانه گرفته اند، مسئولان با رویکردی سیاسی تنها به دنبال این هستند که دولت گذشته را مقصر این اتفاق بدانند و به این بهانه از حل این مشکل جانکاه شانه خالی می کنند. ماجرای اهمال دولت قبل که در طول 8 سال حضورش چنان ضربه مهلکی به محیط زیست کشور وارد کرد که پاک کردنش از چهره کشور با دشواری های بسیاری همراه است بر همه آدم ها مبرهن است اما در این میان مردم خوزستان می خواهند مسئولان دولت جدید برای شرایط فاجعه‌ آمیز موجود یک راه حل عملیاتی در نظر بگیرند و از مرحله سخن و دعواهای سیاسی خارج شوند.
مشکل محیط زیست از هوا تا آب

در سالهای اخیر خبرهای تاسف بار بسیاری را در خصوص آلودگی های زیست محیطی کشور شنیده ایم، از آلودگی هوای اهواز و تهران و اصفهان و تبریز و مشهد گرفته تا خشک شدن تالاب ها و دریاچه ها و آلودگی آبهای زیرزمینی و شرب و گستره این آلودگی ها به جایی رسیده است که کشور ما گوی سبقت را در بسیاری از آمارها در زمینه آلودگی های زیستی از سایر کشور های جهان ربوده است، در این میان اما مشخص نیست مسئولین در برابر این آمارهای تاسف بار با چه دلیل و منطقی سکوت و بی تفاوتی در پیش گرفته اند و نه حاضر هستند بودجه مبارزه با این آلودگی ها که نفس زندگی را در میان مردم کشور به شماره انداخته افزایش دهند و نه چاره ای برای پایان این هجوم بی پایان مرگ بیندیشند. خانم ابتکار رئیس سازمان محیط زیست هم در طول یک سال و نیم گذشته هیچ طرح خاصی حداقل در مقطع کوتاه مدت برای کاهش اثرات آلودگی هوا پیش‌بینی نکرده و انفعال حداکثری سازمان حفاظت محیط زیست سینه مردم جنوب کشور را به درد آورده است.
همه دولت ها مقصر آلودگی هستند، دولت قبلی بیشتر!

همان طور که اظهارات «عیسی دارابی» نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی نشان می‌دهد، تمام دولت‌ها در قبال بی‌تفاوتی نسبت به پدیده روزافزون بحران‌های محیط زیستی مقصرند. حال اگر دولت قبلی هم کم کاری کرده است چرا دولت فعلی چاره ای نمی اندیشد؟

21 بهمن امسال همزمان با بحرانی شدن وضعیت گرد و غبار در خوزستان، پرواز رئیس سازمان محیط زیست به خوزستان هم لغو شد و این مسئله بهانه ای شد که خانم دکتر حتی برای همدردی با خوزستانی ها به این استان نرود و این در حالی بود که همان شب، سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت با پرواز دیگری خود را به خوزستان رساند.
در این میان خانم ابتکار هم به جای اینکه به دنبال مقصر این قضیه بگردد، تدبیری برای رفع این ریزگردهای بیندیشد.در حالی که گرد و غبار شدید در استان خوزستان به ویژه اهواز نفس کشیدن را بر اهالی حرام کرده و عامل اعتراض جمعی از نمایندگان مجلس و مردم نسبت به عملکرد محیط زیست شده است، رئیس سازمان محیط زیست این بار با یک فرافکنی جدید، این سازمان را تنها مسئول این وضع نمی داند و از روند کند هماهنگی و یا عدم توجه به هنگام در این زمینه میان بخش های مختلف قانون گذاری و اجرایی گلایه کرده است.
ماجرای لغو پرواز اهواز خانم دکتر

21 بهمن امسال همزمان با بحرانی شدن وضعیت گرد و غبار در خوزستان، پرواز رئیس سازمان محیط زیست به خوزستان هم لغو شد و این مسئله بهانه ای شد که خانم دکتر حتی برای همدردی با خوزستانی ها به این استان نرود و این در حالی بود که همان شب، سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت با پرواز دیگری خود را به خوزستان رساند.
تبدیل سازمان محیط زیست به وزارتخانه

در پی بی‌تدبیری‌های رئیس سازمان محیط زیست، نمایندگان مجلس طرح تبدیل سازمان محیط زیست به وزارتخانه را در مجلس کلید زدند تا امکان نظارت بیشتر بر عملکرد رئیس سازمان داشته باشند. طرحی که باعث می‌شود تا تنها به دلیل نوع عملکرد رئیس 10 ساله این سازمان، سرنوشت تلخ دیگری برای محیط زیست رقم بخورد و سطح سازمان محیط زیست از معاونت رئیس جمهور به یک وزارتخانه تنزل یابد. موضوعی که نمایندگان مجلس بارها بر آن تأکید کرده‌اند که رئیس جمهور باید به فکر تغییر رئیس این سازمان باشد اما در حال حاضر گزینه روی میز، تبدیل این سازمان به وزارتخانه برای پاسخگویی بیشتر مسئولان آن به مردم است.

بخش اجتماعی تبیان
ادامه
20
7
6
سپیده سپید , dokhtar_shomali35
چهارشنبه 29 بهمن ، 14:26
لایکک.
ادامه
پرویز عزیزی , parviz240
چهارشنبه 29 بهمن ، 15:31
تعداد زیادی سد زده شد ولی ما هیچ پیشرفتی در کشاورزی نمی بینیم بجز خشک شدن تالابها
ادامه
موسسه حقوقی قانون گستر , ghanoongostar
موسسه حقوقی قانون گستر آمادگی دارد ضمن بهره گیری از وکلای پایه یک و با تجربه، كارشناسان مجرب و مدیران بازنشسته متعدد در خصوص ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قبول وکالت درکلیه دعاوی حقوقی و کیفری در کلیه مراجع قضائی داخلی در خدمت متقاضیان داخل و خارج کشور باشد.
شماره تماس : 77515152-021
09127356133
09367515152
ادامه
29
8
23
مینا م , asrar_zendegi
سه شنبه 14 بهمن ، 19:20
لایک
ادامه
ایلدریم آی تک , asiljazereh
چهارشنبه 13 خرداد ، 19:09
نمی خوام صد سال سیاه جهزیه بده اما دختر خوب وسربراه تحویل بده
ادامه