فروزنده , forozandeclub

فروزنده

فروزنده , forozandeclub

فروزنده

22نــــفــــــر
عضو شده اند
22نفر عضو شده اند
طرفداران فروزنده مجری بی نظیر شبکه PENطرفداران فروزنده مجری بی نظیر شبکه PENمشاهده کامل مشخصات
26 خرداد 1385

اعضاء

 • هما مقدم نیا , homa10000
 • شر شری , shayanidsht
 • شاهرخ   شاهی افشار , afsharcc
 • مسعود رنجبر , mamali_feshfesheh
 • 22 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • شهر الکترونیکی زرتشتیان جهان , zcity
 • نواب صفوی , safavinavab
 • مایکل رومو , michaelromeo
  عناوین بحث ها پاسخها بروز رسانی
1
85/4/25 (20:26)
فروزنده , forozandeclub
بیوگرافی فروزنده از زبان خود او
من فروزنده هستم . متولد 23 آگوست سال 19xx در دوسلدورف آلمان . پدر و مادرم ایرانی هستند و به ایرانی بودن خود بسیار افتخار می کنم . تحصیلاتم را در آلمان در رشته گریم ، تئاتر ، سینما و تربیت کودک به پایان رساندم . اکنون ساکن لوس آنجلس در کالیفرنیا می باشم .

فعالیت هنری خود را از 18 سالگی در رشته مدلی و در 16 جولای سال 2000 از تلویزیون ملی با مدیریت آقای شهرام هاشمی زاده شروع کرده و اینک در تلویزیون جهانی IPN فعالیتهای هنری خود مانند مجری برنامه کودک ، کارهای ژورنالیستی کارگردانی و تهیه کنندگی برنامه ها مشغول بکار میباشم . در اینجا از تمام کسانی که مرا در پیشبرد اهدافم کمک کرده اند کمال تشکر را دارم . بویژه از خانم هما احسان ، آقای ناصر رنجبین ، بدری همت یار، شهبد نوری مدیر و صاحب امتیاز مجله تهران و همچنین دوست ، همکار و هنرمند ارزنده خود خانم نادره سالارپور که همیشه یاور و همراه من در فعالیتهای هنری ام بوده اند. امیدوارم با حمایت شما هموطنان ارجمند هر روز بیشتر از روز قبل در کارهای هنری ام توفیق بیشتری داشته باشم .
همیچنین در این روزها با حمایت آهنگ ساز و تنظیم کننده بسیار جوان آقای محمد ستاری ، فیلمبرداری آقای وانیک و ادیتور فیلم آقای علی فرجی در حال تدارک آلبوم شکوفه های خندان می باشم که پخش آن بعهده شرکت تهران رکوردز خواهد بود . این آلبوم حاوی ترانه هاتی شاد بویژه آهنگ تولد ویژه کودکان و ترانه نوروز خواهد بود که امیدوارم مورد توجه قرار گیرد .

در سال 2004 به مدت 6 ماه در تلویزیون T2 اجرای برنامه كرده و از سال 2005 تا حال در تلویزیون PEN TV برنامه REQUEST را اجرا می کنم كه این برنامه در روزهای جمعه و یكشنبه بر روی آنتن می رود. این برنامه كه شامل مصاحبه با هنرمندان و Top 10 كه بهترین و جدیدترین موسیقی هاست كه جای بسیاری در بین مردم باز كرده است.

علائق من : نقاشی ، ورزش ، مسافرت ،حیوانات ، موسیقی ، کتاب و تلویزیون
غذاهای مورد علاقه : حلیم ، زرشک پلو ، فسنجون ، ماکارونی و سبزیجات .
ادامه
99