نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
علی كریمی , footbalclub

علی كریمی

علی كریمی , footbalclub

علی كریمی

777نــــفــــــر
عضو شده اند
777نفر عضو شده اند
علی کریمی بهترین بازیکن پرسپولیسعلی کریمی بهترین بازیکن پرسپولیسمشاهده کامل مشخصات
26 دی 1383
ورزش
تقریبا 3 تا معاون فعال اگه باشه کلوبو کلا میدم بچرخونن

پیام خصوصی بدید

اعضاء

 • جواد مسلمی , jok
 • حسین , ht88888888
 • حامد , artan63
 • سعید ر , saeid_4
 • 777 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • آرش , dj_arash_7
لیست لینکها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
وبلاگ میهن بلاگ
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
علی كریمی , footbalclub
زیدان: کارت قرمز، اخراج و جایزه توپ طلایی
جایزه توپ طلایی جام جهانی 2006 آلمان، وعنوان بهترین بازیکن این جام به زین الدین زیدان بازیکن فرانسوی و اخراجی لحظه های آخر دیدار فینال داده شد.
زیدان به عنوان کاپیتان تیم فرانسه، در آخرین حضور خود در زندگی ورزشکاری حرفه ای اش با 2012 امتیاز، از سوی خبرنگاران جلوتر از فابیو کاناوارو، مدافع 34 ساله ایتالیا با 1977 امتیاز و آندره پیرلوبا 715 امتیاز، به افتخار بهترین بازیکن جام جهانی رسید.

زیدان پیش از این اعلام کرده بود که پس از اتمام جام جهانی از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

او در مسابقه فینال، با به ثمر رسانده گل پنالتی در دقایق اولیه بازی، تیم فرانسه را به سوی پیروزی هدایت کرد، اما در نیمه دوم وقت اضافه با ضربه سر به سینه مارکو ماتراتزی مدافع ایتالیایی کوبید و سایه ای شوم بر شهرت و حرفه خود افکند. ایتالیا بازی را در ضربات پنالتی و با نتیجه ۵-۳ برد.

این حرکت، بعنوان آخرین حرکت ورزشی حرفه ای او در تاریخ به ثبت رسید.

گوردون فرگوهر، خبرنگار ورزشی بی بی سی که در برلین حضور داشت گفت:" رای گیری در بین خبرنگاران، قبل از اتمام مسابقه انجام شده بود. به خاطر همین هم زیدان در صدر جدول قرارگرفته بود."

این مراسم برای فیفا بسیار سنگین تمام خواهد شد، چرا که بازیکنی که به علت عمل ناشایست در زمین فوتبال اخراج شده بود، حال به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شده است و باید به او جایزه توپ طلایی را اهدا کند.
گرچه تمامی 2012 رای قبل از اتمام بازی بدست آمده بود، اما اگر بعد از مسابقه از خبرنگاران بپرسید آیا هنوز هم سر حرفشان هستند، احتمالا جواب مثبتی نخواهید گرفت.

منیش(پرتغال)، بالاک(آلمان)، زامبروتا(ایتالیا)، آنری(فرانسه)، بوفون(ایتالیا)، ویه را(فرانسه) و کلوزه(آلمان) از جمله بازیکنانی بودند که در فهرست نهایی بازیکنان منختب برای جایزه توپ طلایی قرار داشتند.

دیگر جوایز جام جهانی آلمان 2006

کفش طلایی: میروسلاو کلوزه(آلمان)، با به ثمر رساندن پنج گل

بهترین دروازه بان: جیان لویجی بوفون(ایتالیا)

جالب ترین تیم: پرتغال

بهترین بازیکن جوان: لوکاس پودولسکی(آلمان)

ادامه
99
2
1
م ر , miladrezai
یکشنبه 16 آذر ، 13:56
با سلام http://www.sangsaii.blogfa.com
ادامه
علی كریمی , footbalclub
زیدان، سوژه ‌ای تازه برای محافظه کاران ایران
زین ‌الدین زیدان فوتبالیست شهیر فرانسوی، که گزارشگران فوتبال در رسانه‌ های ایران همواره اصرار دارند 'مسلمان' بودن او را مورد تاکید خاص قرار دهند، اینک به سوژه ‌ای سیاسی در ایران تبدیل شده است.
برخورد فیزیکی زیدان با مارکو ماتراتزی فوتبالیست ایتالیایی در بازی فینال جام جهانی که منجر به اخراج زیدان از بازی شد، سبب تقدیر پر سر و صدای برخی از محافل سیاسی محافظه کار ایران از وی شده است.

علاء الدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با ارسال نامه ‌ای به زیدان از آنچه وی 'دفاع به هنگام از حیثیت انسانی و اسلامی خویش در برابر توهین ظالمانه و تهمت بنا حق یکی از اعضای تیم رقیب' نامیده، ابراز خرسندی و احترام و سپاس کرده است.

آقای بروجردی واکنش زیدان در برابر ماتراتزی را 'منطقی و بسیار قابل توجه' دانسته و تاکید کرده است که 'یک مسلمان نه تنها تروریست نیست بلکه شعار اصلی او که اسلام است به معنی صلح است.'

ادامه
5
3
سجاد ایزانلو , izanlosajad
شنبه 26 اردیبهشت ، 11:46
سجاد ایزانلو
ادامه
م ر , miladrezai
دوشنبه 13 مهر ، 23:54
ایول
ادامه
م ر , miladrezai
جمعه 20 آذر ، 00:09
دوستتون دارم sabb.ir کفسابی سنگ
ادامه