نرم افزار اندروید کلوب
شاهزادگان شب , eve_queen

شاهزادگان شب

شاهزادگان شب , eve_queen

شاهزادگان شب

1,014نــــفــــــر
عضو شده اند
1,014نفر عضو شده اند
شـاهـزادگـان شــب تـجـلـی یـک رویـای زیـبـا از یـک عـشـق حـقـیـقـی و پـاک هـستـششـاهـزادگـان شــب تـجـلـی یـک رویـای زیـبـا از یـک عـشـق حـقـیـقـی و پـاک هـستـشمشاهده کامل مشخصات
18 مرداد 1387
عشق و ازدواج
در کلوب شاهزادگان شب ارزش دوستی بیشتر از همه چیز هستشاعضاء

 •  , 22_33_mohsen
 • ندا مدیر , p30neda
 •  , nia_bala
 • حسین آرپناهی , 1150018313
 • 1014 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • زندگی نیلوفری , niloofary_life
 • کلبه موزیک , homemusic
 • امپراطورکلوب , cloob_emperorclub
وبلاگ میهن بلاگ - Buy Real Traffic
شاهزادگان شب , eve_queen
قصه دلها , qhseye
تكنیك برای رهایی از استرس صبحگاهی7

اگر صبح‌ها با استرس از خواب بیدار می‌شوید می‌توانید با بكار بستن چند تكنیك ساده و موثر از استرس خود در ابتدای روز بكاهید و در نتیجه تا پایان روز با آرامش به انجام وظایف و امور روزانه خود بپردازید.
- برای زنگ ساعت خود یك آهنگ یا صدای آرام مثل صداهای طبیعت انتخاب كنید كه به جای پریدن ناگهانی از خواب شما را به آرامی بیدار كند. همچنین توصیه می‌شود كه شب زودتر بخوابید تا صبح وقت بیشتری برای آماده شدن داشته باشید و به این ترتیب، كمتر دچار استرس صبحگاهی خواهید شد.- حتما در طول روز آب به اندازه كافی بنوشید و مراقب باشید بدنتان دچار كمبود آب نشود. كم آبی و خشكی بدن از عوامل موثر در تشدید استرس به ویژه در ابتدای روز است.- یك ورزش صبحگاهی سبك و كوتاه مدت مثلا تا 15 دقیقه تاثیر بسزایی در كاهش استرس اول روز دارد.- یكی دیگر از عوامل موثر در كاهش استرس صبحگاهی، خوردن صبحانه سالم و مقوی است. غذاهای خانگی، ماست و میوه تازه از گزینه‌های مناسب برای وعده غذایی صبحانه هستند.- اگر مایل هستید نتیجه بهتری در این زمینه بگیرید قبل از ترك منزل 5 تا 30 دقیقه می‌توانید مدیتیشن انجام دهید. با این كار ذهن و جسم خود را پیش از شروع كار روزانه صد در صد آماده خواهید كرد.- یكی دیگر از عوامل بسیار مهم برای كاهش استرس در طول روز این است كه نسبت به پیشامدها، وظایف و اتفاقات، انعطاف‌پذیر باشید و خود را با مسائلی كه پیش می‌آیند، هماهنگ كنید. به خاطر مسائل جزئی به خودتان استرس وارد نكنید و اگر كارها آشفته شده هدفتان را كه حفظ آرامش است به خودتان یادآوری كنید.  
ادامه
99
  شاهزادگان شب , eve_queen
  قصه دلها , qhseye
  فواید میوه‌های خشك
  فواید میوه‌های خشكمیوه‌های خشك از دیرباز در میان ایرانیان و در مراسم آیینی و مذهبی كاربرد فراوان داشته است ....
  استفاده از میوه‌های خشك سنتی‌كهن نزد ایرانیان. انگور خشك استفاده از میوه‌های خشك می‌تواند از دور ریز شدن میوه‌هایی كه در آستانه خرابی و گندیدگی قرار دارند جلوگیری كند. با این كار علاوه بر جلوگیری از اسراف به منبع مهمی از مواد معدنی دیگر دست می‌یابیم. میوه‌های خشك ماندگاری طولانی دارند و در صورت دسترسی نداشتن به میوه تازه می‌توانند تا حدی جانشین آنها شوند. میوه‌های خشك طعم خوبی دارند و می‌توان به جای تنقلات نامفیدی مثل چیپس و پفك از آنها به عنوان نیم‌وعده غذایی برای كودكان استفاده كرد. حمل و نقل این میوه‌های خشك برای كودكان آسان است. ظاهر زیبا و رنگ‌های گوناگون این میوه‌ها باعث جلب‌توجه و برانگیختن اشتهای كودكان می‌شود.برای خشك كردن میوه‌ها دو روش وجود دارد یكی از طریق دستگاه‌های خشك كردن سبزیجات و میوه‌ها كه در اندك زمانی به میوه خشك دست پیدا می‌كنیم و دیگری از روش طبیعی یعنی خشك كردن میوه‌ها روی شوفاژ یا حتی روی میز آشپزخانه.

  البته این كار در فصل زمستان امكان‌پذیر است اما در فصل تابستان ممكن است میوه‌ها قبل از خشك شدن گندیده شوند.اگر همیشه ظرفی پر از میوه خشك روی میز داشته باشیم، به تنظیم وزن خود نیز كمك می‌كنیم.جدا از تمام مواردی كه برشمردیم، خشك كردن میوه زنده نگه داشتن رسمی باستانی نیز هست.
  ادامه
   شاهزادگان شب , eve_queen
   قصه دلها , qhseye
   زرده تخم مرغ را از این افراد دور کنید
   زرده تخم مرغ را از این افراد دور کنیداگر در معرض خطر ابتلا به بیماری قلبی هستید، باید از خوردن زرده تخم مرغ اجتناب کنید، زیرا این ماده غذایی باعث سخت‌تر شدن رگ‌های خونی می‌شود.
    تحقیقات نشان می‌دهد مصرف زرده تخم‌مرغ باعث پر شدن دیواره داخلی رگ‌ها با پلاک‌هایی می‌شود که از کلسترول انباشته شده‌اند. تشکیل پلاک یکی از دلایل شایع حملات قلبی و سکته به شمار می‌آید و سالانه جان تعداد زیادی از مردم را می‌گیرد. به این ترتیب افرادی که مستعد ابتلا به بیماری قلبی هستند باید این غذا را از وعده صبحانه خود کنار بگذارند.برای بررسی این موضوع، دانشمندان رژیم غذایی بیمارانی که دارای میانگین سنی 61/5 سال بودند را تحت نظر قرار داده و با استفاده از تجهیزات پیشرفته میزان انباشت چربی در رگ‌های آنها را اندازه‌گیری کردند.تقریبا از 40 سالگی به بعد میزان پلاک‌های انباشته شده در دیواره داخلی رگ‌ها افزایش پیدا می‌کند، اما سیگار کشیدن و مصرف زرده تخم مرغ می‌تواند به این عامل خطرناک سرعت ببخشد.افرادی که در هفته بیش از 3 زرده تخم‌مرغ می‌خورند بسیار بیشتر از افرادی که حداکثر 2 زرده تخم‌مرغ مصرف می‌کنند دارای پلاک‌ در رگ‌های خود هستند. زرده تخم‌مرغ یکی از منابع بسیار غنی از کلسترول است و می‌تواند به جمع شدن کلسترول در رگ‌ها کمک کند. 
   ادامه
    شاهزادگان شب , eve_queen
    قصه دلها , qhseye
    راستگویی برای سلامتی شما مفید است!
    راستگویی برای سلامتی شما مفید است!یک مطالعه ی جدید در دانشگاه نوتردام صورت گرفته است که نشان می دهد دروغ گفتن حتی دروغ مصلحتی تاثیر منفی روی سلامتی شما می گذارد. همه ما در طول روز با افرادی مواجه میشویم که دروغ میگویند  و برای این عادت زشت خود هزار دلیل هم می آورند تا آن را موجه به نظر بیاورند شاید برایتان عجیب باشد که بین راستگویی و سلامتی رابطه وجود دارد ، اما واقعیت است. یک مطالعه ی جدید در دانشگاه نوتردام صورت گرفته است که نشان می دهد دروغ گفتن حتی دروغ مصلحتی تاثیر منفی روی سلامتی شما می گذارد. محققان آزمایشی انجام دادند که در طی آن از مردم خواسته شد که به مدت ده هفته دروغ نگویند. مثلا برای دیر رسیدن به جایی بهانه تراشی نکنند یا برای عدم موفیقیت در کاری عذری نیاورند .

    در طی این ده هفته سلامتی جسمی و روحی آن ها بهتر بود. بنابراین ما چقدر دروغ می گوییم؟ محققان می گویند که امریکایی ها به طور متوسط یازده بار در هفته دروغ می گویند.    
    ادامه
     شاهزادگان شب , eve_queen
     قصه دلها , qhseye
     عصاره های گیاهی برای مراقبت از موها
     عصاره های گیاهی برای مراقبت از موهاموهای خشک، چرب، تیره، شورۀ مو و ریزش موها، مشکلاتی هستند که با استفاده از عصاره های گیاهی می‌توان آنها را برطرف نمود... چه طور می‌توان دربارۀ این عصاره ها آموزش دید و چه طور باید از آنها استفاده کرد؟
     عصاره های گیاهی پشنهاد شده برای سلامت مو کدامند؟
     عصاره های گیاهی که برای سلامت موها پیشنهاد می‌شوند، بسیار متعدد هستند. انتخاب آنها با خود شماست.برای موهای خشک:
     عصارۀ چوب صندل
     عصارۀ مریم گلی
     عصارۀ اسطخودوس
     عصارۀ شمعدانی
     و عصارۀ اکلیل کوهیبرای موهای چرب:
     عصارۀ اکلیل کوهی 
     عصارۀ سرو کوهی
     عصارۀ مریم گلی
     عصارۀ درخت چای
     عصارۀ گریپ فروت
     عصارۀ درخت سرو
     عصارۀ سدر
     عصارۀ لمون گراس (علف لیمو)
     عصارۀ شاهی
     و عصارۀ اسطوخودوسبرای رفع شوره:
     عصارۀ درخت چای
     عصارۀ چوب صندل
     عصارۀ برگاموت
     عصارۀ اسطوخودوس
     عصارۀ اکلیل کوهی
     عصارۀ سدر
     عصارۀ مریم گلی
     و عصارۀ نعناع هندیبرای موهای تیره، شکننده و آسیب دیده:
     عصارۀ مریم گلی
     عصارۀ بابونه
     عصارۀ لمون گراس
     عصارۀ اسطوخودوس
     عصارۀ چوب صندل
     عصارۀ شمعدانی
     عصارۀ لیمو
     و عصارۀ اکلیل کوهیچگونه باید از عصاره های گیاهی برای برای زیبایی موها استفاده کرد؟شامپو زدن و شستشو
     به طور منظم یک شامپو (ی ملایم و طبیعی) را که چند قطره از عصارۀ انتخاب شده از لیست را به آن اضافه کرده اید (10 تا 20 قطره عصارۀ گیاهی را در 10 سی سی شامپو بریزید)، مورد استفاده قرار دهید.ماساژ موها
     قبل از شامپو زدن موها، به آرامی پوست سرتان را با این ترکیب ماساژ دهید: عصاره ای را که انتخاب کرده اید با یک روغن پایه (روغن هستۀ انگور، روغن بادام شیرین، روغن زیتون و...) رقیق کنید، به نسبت یک قطره عصارۀ گیاهی برای یک قاشق سوپ خوری روغن پایه. کاربرد
     مانند مرحلۀ ماساژ، عصارۀ گیاهی را با یک روغن پایه رقیق کنید (1 قطره عصارۀ گیاهی در یک قاشق سوپ خوری روغن پایه). 
     بهتر است مخلوط را شب قبل رقیق کنید، سپس برای استفاده از آن، ترکیب را درون گودی کف دست تان بریزید و به مدت طولانی روی پوست سر و موهای تان بمالید. بگذارید تمام مدت شب، این ترکیب روی سرتان بماند، سپس صبح روز بعد، موهای تان را بشویید و شامپو بزنید. 
     ضمناً می‌توانید عصارۀ گیاهی را به تنهایی و بدون رقیق کردن روی سرتان بمالید، برای این کار چند قطره عصارۀ رقیق نشده را روی نوک انگشتان تان بریزید و به سر و موهای تان بمالید، البته نباید در این کار زیاده روی کنید. 
     ادامه