نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
باشگاه استیل آذین , estil_azin

باشگاه استیل آذین

باشگاه استیل آذین , estil_azin

باشگاه استیل آذین

411نــــفــــــر
عضو شده اند
411نفر عضو شده اند
●~● به كلوب استیل آذین خوش آمدید●~●●~● به كلوب استیل آذین خوش آمدید●~●مشاهده کامل مشخصات
5 شهریور 1386
ورزش
x╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗x
x║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣x
x╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝x
●~● به كلوب استیل آذین خوش آمدید●~●
●~●در کلوب های مشابه حتما عضو شوید●~●
●~●هدف کنار هم بودن و ایجاد محیطی گرم و صمیمیه●~●
●~●منتظر چی هستی زود باش عضو شو دیگه●~●
●~●یادت نره حتما 5 امتیاز بده●~●
لیست اعضا تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.

کلوبهای مشابه

  • جوانی و عشق , javani_eshg
  • فناوری اطلاعات و ارتباطات , ict
وبلاگ میهن بلاگ
باشگاه استیل آذین , estil_azin
فناوری اطلاعات و ارتباطات , ict
می خواهید بدانید کدام وب سایت ها از شما به صورت آنلاین جاسوسی می کنند؟
اگر شما به دنبال این هستید که بدانید از میان وب سایت هایی که روزانه به آن ها سر می زنید، کدام یک از اطلاعات کامپیوتر شما سواستفاده می کنند، باید به شما بگوییم که موزیلا روی مرورگر خود، برنامه ای دارد که به شما می گوید که چه وب سایت هایی هنگام مرور اینترنت از کامپیوتر شما اطلاعات بر می دارند.پلاگین Lightbeam که به مرورگر موزیلا افزوده می شود، به صورت اینفوگرافیک نقشه ی وب سایت هایی که هنگام آنلاین بودن شما، سعی در استفاده از اطلاعات شما دارند را نشان می دهد.در واقع آن چه که در این پلاگین اتفاق می افتد، خواندن کوکی های کامپیوتر شماست که بسیاری از کمپانی های تبلیغاتی و ... از آن استفاده و یا سواستفاده می کنند.کوکی، یک فایل متنی است که زمانی که شما مشغول مرور وب سایت ها هستید بر روی کامپیوتر شما ذخیره می شود و اطلاعات گشت و گذار شما را در وب ثبت می کند. کوکی ها منبع اطلاعاتی خوبی برای کمپانی های تبلیغاتی و سازمان های جاسوسی هستند تا با استفاده از آن ها نوع رفتار آنلاین شما مورد مطالعه قرار بگیرد.هر بار که به یک وب سایت مراجعه می کنید، وب سایت های زیادی به شما وصل شده و دست به جمع آوری اطلاعات محتلف از شما می زنند. هم زمان ممکن است صفحه ی تبلیغاتی خود را باز کرده و به شما نشان دهند. وب سایت ها معمولا با باز کردن تصویری فریبنده، شما را به خود مشغول کرده و سپس کار تعریف شده ی خود را انجام می دهند.مدیر اجرایی موزیلا، مارک سورمن، می گوید: "پلاگین Lightbeam به دلیل تقاضای مردم نسبت به مانیتورینگ حریم خصوصی شان ساخته شده است و مردم می خواهند بدانند هم زمان که روی اینترنت هستند، چه کسانی آن ها را ردیابی می کنند."خوبی این پلاگین این است که می توانید سرورهای وصل شده به کامپیوتر خود را بلوکه کرده و یا به آن ها اجازه ی دسترسی بدهید.به گفته ی مدیر موزیلا، البته استفاده از کوکی ها یکی از چند راه دسترسی به اطلاعات کاربران است.گفتنی است مرورگر موزیلا آپشنی به نام Do not track داشته که به سرورهای تبلیغاتی می گوید اطلاعات کاربران را بر ندارند.
ادامه
99
باشگاه استیل آذین , estil_azin
فناوری اطلاعات و ارتباطات , ict
جوایز دو میلیون, یک میلیون و 750 هزار دلاری دارپا به بهترین سیستمهای دفاع سایبری
به نقل از کلوبیک, سازمان پروژه های تحقیقاتی پیشرفته امریکا یا دارپا اعلام کرده است که مسابقه ای برای مقایسه مستحکم ترین سیستمهای دفاع سایبری برگزار میکند. متقاضیان شرکت در این مسابقه تا 14 ژانویه 2014 فرصت دارند تا خود را معرفی و ثبت نام کنند. پروژه های شرکت داده شده در اولین شش ماهه سال 2016 با یکدیگر مقایسه شده و مقابله خواهند کرد.

دارپا مایل است تا به این وسیله تحقیق روی سیستمهای دفاع سایبری و توسعه انها را تشویق کند و در این راستا مسابقه بزرگی برای مقابله چندین سیستم دفاع سایبری با یکدیگر و انتخاب مستحکمترین انها برگزار میکند. این مسابقه که Cyber Grand Challenge یا اختصارا CGC و یا چالش بزرگ سایبری نامگذاری شده برای ازمایش استحکام سیستمهای خودکار دفاعی است.

به برنده اول این مسابقه دو میلیون دلار و برنده دوم یک میلیون دلار و برنده سوم 750 هزار دلار پرداخت خواهد شد. این جوایز بسیار بزرگ باعث جذب هر چه بیشتر متخصصین امر میگردد.

دارپا معتقد است که دوره امنیت به مرحله بحرانی رسیده است و قید میکند : "سازمان دفاع از سیستم عمومی بعضی صنعتها استفاده میکند. کشف مکرر اسیب پذیریهای پتانسیل در این پایه نرم افزاری, گروه ها را مجبور به زیستن مدام در سیکلهای رخنه و الودگی و کشف اسیب پذیریها و سپس انتشار پیچ ها برای اصلاح مشکل مینماید. انالیز دستی کد و خطرات به مهارت انالیز بسیار ظریف و یا ماه ها تحقیق نیاز دارد. " و در نتیجه این سیکل دفاعی باید بازبینی شود.فقط شهروندان و شرکتهای امریکائی میتوانند در این مسابقه بزرگ دارپا شرکت کنند.

ادامه
باشگاه استیل آذین , estil_azin
فناوری اطلاعات و ارتباطات , ict
تعداد کاربران گوگل پلاس از مرز 540 میلیون گذشت!
شب گذشته، در یکی از مراسم گوگل پلاس در سنفرانسیسکو، بخش‌ها و امکانات جدیدی از این شبکه ی اجتماعی رونمایی شد. اما در کنار آن و پیش از آغاز اعلام ویژگی‌های جدید، Vic Gundotra، معاون بخش مهندسی گوگل به روی صحنه رفت تا درباره ی وعده ی شبکه ی اجتماعی این شرکت سخنرانی کند.این شبکه ی اجتماعی که اکنون دو ساله شده است، تقریبا هر روز یک نسخه ی جدید به خود می‌بیند، حدود ۲۰ قابلیت جدید از جمله نوتیفیکیشن‌های همگام ‌سازی شده و ترجمه در ۴ ماه گذشته به این شبکه افزوده شده است.خب این شبکه ی اجتماعی چه گونه فعالیت می‌کند؟ بیش از ۵۴۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان و ۳۰۰ میلیون کاربر فعال تنها در بخش استریم دارد. هر هفته ۱.۵ میلیارد عکس روی گوگل پلاس آپلود می‌شود.علاوه بر این Gundotra درباره ی تعدادی قابلیت از جمله هنگ‌اوت‌ها و تصاویر نیز صحبت کرد. وی اظهار داشت که ۱۸ قابلیت جدید نیز شامل Auto-Awesome برای ابزار ویدیو، اصلاح جستجوی تصاویر و قابلیت‌های ویرایشی و غیره، در مراسم دیشب معرفی می‌شود.ممکن است برخی افراد پیش از امروز اندیشیده باشند که گوگل پلاس هیچ کاربر فعالی ندارد اما اکنون همه‌مان می‌دانیم که عکس این قضیه درست بوده است. طبق اطلاعاتی که امروز منتشر شد کاربران این شبکه ی اجتماعی هنوز هم از ۱.۱۵ میلیارد کاربر فیس‌بوک بسیار کمترند اما یقینا از میزان کاربران فعال ماهانه ی توییتر که تعدادشان ۲۱۸ میلیون نفر است بیشترند.آن چه درباره ی ارقام منتشر شده ی اخیر جالب است این است که این اقدامات اخیر، ارتباط گوگل پلاس را با جوامع عکاسی محکم‌تر کرده و رقابتش با فلیکر و 500px را بیشتر می‌کند. اما آیا این شبکه ی اجتماعی می‌تواند رقم  آپلود ۲۴۰ میلیاردی عکس در فیس‌بوک را هم پشت سر بگذارد؟ کاملا روشن نیست، اما با توجه به این که در دو سال گذشته این شبکه هفته‌ای ۱.۵ میلیارد آپلود عکس داشته است شک داریم بتواند فیس‌بوک را در این زمینه شکست دهد. 
ادامه
باشگاه استیل آذین , estil_azin
فناوری اطلاعات و ارتباطات , ict
با Gecko، تلفن هوشمند شما از همیشه هوشمندتر خواهد شد!
تصور کنید که بتوانید با اسمارتفون خود در یک موقعیت بحرانی درخواست کمک بکنید، بدون این که حتی اسمارتفون خود را در دست بگیرید. یا سناریویی را در نظر بگیرید که می توانید اسمارتفون خود را که از شما دور است بدون لمس آن کنترل کنید.تمام این ها و حتی بیشتر، به لطف تکنولوژی جدید هندی ها با نام Gecko پا به عرصه ی واقعیت گذاشته اند. Gecko یک گجت کوچک است که از طریق بلوتوث به اسمارتفون شما متصل می شود و آن را از همیشه باهوش تر می کند.با Gecko شما می توانید:با گسچرها، اسمارتفون خود را کنترل کنیداجسام را ردیابی کنیدعکس بگیرید و فیلمبرداری کنیدموزیک های در حال پخش را کنترل کنیدموقعیت خود را برای شخص خاصی بفرستیدتماس های اضطراری برقرار کنیدهشدارها را تنظیم کنیدGecko هنوز در فاز توسعه قرار دارد ولی با همین امکانات کنونی هم می تواند به تولید انبوه برسد. حتی در کمپین Indiegogo هم توانسته سقف بودجه ی تولید خود را تامین کند. این تکنولوژی از پتانسیل های بالایی بر خوردار است. بهتر است منتظر اخبار جدیدی از این محصول در آینده ی نزدیک باشید.
ادامه
باشگاه استیل آذین , estil_azin
فناوری اطلاعات و ارتباطات , ict
هارد درایو هلیومی و 50 درصد ظرفیت بیشتر!
وسترن دیجیتال در این هفته هارد درایو اینترنال جدید خود را عرضه نموده است. این هارد درایو با گاز هلیوم پر شده و میزان ذخیره سازی را در مقایسه با هارد درایو هایی که با این گاز پر نشده اند تا 50 درصد افزایش می دهد.این هارد درایو 3.5 اینچی که با گاز هلیوم پر شده، میزان استفاده از انرژی را نیز تا 23 درصد کاهش می دهد و 6 ترابایت حافظه ی ذخیره سازی را در قیاس با حافظه های رایج 4 ترابایتی فراهم می نماید.این هارد داریو به 7 پلاتر دیسک در یک کیس مجهز شده است در حالی که طراحی های قبلی دارای 5 پلاتر است. هارد درایو جدید 50 درصد حافظه ی بیشتری را در مقایسه با هارد درایو های 4 ترابایتی فعلی ارائه می دهد.متاسفانه تا کنون قیمتی برای هارد درایو جدید با گاز هلیوم اعلام نشده است. ظاهرا این هارد درایو در ابتدا به تولیدکنندگان سرور و حافظه های آرایه ای فروخته خواهد شد.فنگ ژانگ، تحلیلگر بازار IHS، درباره ی تکنولوژی این هارد درایو با گاز هلیوم این گونه توضیح می دهد: "من می خواهم بگویم هلیوم یکی از پیشرفت های مهم در صنعت تولید هارد درایو است، به این دلیل که شما با تکنولوژی فعلی فقط می توانید تراکم فضایی پلاتر را افزایش دهید."
ادامه