نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
انسانیت , ensaniat

انسانیت

انسانیت , ensaniat

انسانیت

15,025نــــفــــــر
عضو شده اند
15,025نفر عضو شده اند
بیشتر
【۩ بـ‗‗ـم الله الرحمـ‗ن الرحیـ‗‗م ۩】 سلام، لطفـا در صـورت پسندیدن مطـالب را پست مجدد كنیـد تا دوستـانتـان هم ببینند. کپی برداری از مطالب و تصاویر رسانه انسانیت،با ذکر صلوات مانعی ندارد، چون ما به ذکات العلم نشره، اعتقاد داریم. ♥ ♥ اللهم عجل لولیک الفرج ♥ ♥【۩ بـ‗‗ـم الله الرحمـ‗ن الرحیـ‗‗م ۩】 سلام، لطفـا در صـورت پسندیدن مطـالب را پست مجدد كنیـد تا دوستـانتـان هم ببینند. کپی برداری از مطالب و تصاویر رسانه انسانیت،با ذکر صلوات مانعی ندارد، چون ما به ذکات العلم نشره، اعتقاد داریم. ♥ ♥ اللهم عجل لولیک الفرج ♥ ♥مشاهده کامل مشخصات
9 بهمن 1391
اجتماعی
هر گونه توهین و فحاشی ابتدا حذف کامنت و در صورت تکرار ، برابر با مقرارت مسدود میشود.

اعضاء

  • امید البحری , hara2
  • نفس محمدی , 3433618
  •   , zahrayasan
  • رستا رضایی , rasta990
  • 15025 نفر

    morebox img
وبلاگ میهن بلاگ
انسانیت , ensaniat
گردان سایبری , Cyber313
کاش کرونا سال ۵۷ می اومد که مردم می تمرگیدن خونه!
.
.
.
.
.
.
.
مگه الان که کرونا اومده مردم آمریکا تمرگیدن خونه? O,O
ادامه
99
18
1
9
پدرام علوی , pdram1367
چهارشنبه 18 تیر ، 04:47
کاش کرونا بگیری بمیری
ادامه
انسانیت , ensaniat
آخرالزمان , akhar_ol_zaman
استیضاح، هزینه حداکثری با سود حداقلی!
برخی استیضاح رئیس جمهور را زمزمه می‌کنند؛ استیضاح رئیس‌ جمهور گرچه حق قانونی مجلس است اما باید تضمین کننده بهبود امور شود
- ‏طبق قانون اساسی با عزل رئیس‌جمهور معاون اول۵۰ روز باید کشور را اداره و انتخابات برگزار کند؛ ۳ماه پروسه انتخابات و ۳ ماه استقرار دولت طول می‌کشد.

- این در حالیست که طبق روال عادی ۱۰ ماه دیگر انتخابات برگزار می‌شود. تفاوت روال عادی با عزل از طریق استیضاح یکماه هم نمی‌شود/عبدالله گنجی

ادامه
انسانیت , ensaniat
عطرِ باران , Atre_Bararn
«مظفری»: این موضوع واقعیت ندارد و کذب است، شایعه واگذاری کیش به چینی‌ها از دو سال پیش در فضای مجازی پخش شد که با پیگیری از پلیس فتا منبع این شایعات یک سایت سلطنت طلب در خارج از کشور اعلام شد.

- در قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین تنها یک بند درباره سرمایه‌گذاری چینی‌ها در جزایر ایرانی خلیج فارس مطرح است و هیچ بحثی از واگذاری جزایر به چینی‌ها اساسا مطرح نیست.

- ۳۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی (رقمی برابر نصف بودجه عمرانی کشور) در کیش امکان عقلی و قانونی واگذاری کیش به دیگران را غیرممکن می‌کند.
ادامه
انسانیت , ensaniat

مجلس یازدهم از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجالس پس از انقلاب است. حضور «جوانان پرانگیزه، پر ایمان، پر توان، تحصیل‌کرده و کارآمد» در کنار شماری از مدیران انقلابی و دارای سوابق اجرایی، و نیز شماری از پیشکسوتان دارای سوابق نمایندگی، مجلس یازدهم را به مجلسی بسیار خوب و امیدبخش تبدیل کرده است.

حساسیت نشان دادن مجلس یازدهم به مسائل انقلاب و سرعت عمل نمایندگان در تشکیل هیئت رئیسه و کمیسیون‌ها باعث خرسندی است. مهلت چهار ساله نمایندگی، فرصت خوبی برای ریل‌گذاری حرکت عمومی کشور و تأثیرگذاری فراوان در روند حل مسائل و پیشرفت و آینده ایران است.
ادامه
11
2
5
مقتدر مظلوم , moghtader.mazloom
یکشنبه 22 تیر ، 17:10
.
ادامه
  , atena339211
یکشنبه 22 تیر ، 18:06
انشاءالله که باشند
ادامه
انسانیت , ensaniat
عطرِ باران , Atre_Bararn
رهبر انقلاب، امروز: روابط مجلس با دولتمردان باید مطابق قانون و شرع باشد، یعنی سؤال و تفحص به عنوان حق مجلس وجود داشته باشد اما توهین و دشنام و نسبتِ بدون علم به دولتمردان به هیچ وجه جایز نیست و برخی از این نسبت‌ها حرام شرعی است.
حضور وزرا در یک ماه اول آغاز به کار مجلس و ارائه گزارش از شرایط کشور، کار بسیار خوبی بود اما نباید به وزرا توهین و یا تهمتی زده شود.
از برخوردهای احساسی و غیرمنطقی پرهیز شود و بیان دیدگاه و نظر مخالف متین، خردمندانه، قوی و قابل توجیه باشد.
مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند و به شدت با مجادله و گریبان گیری و تشنج میان قوا مخالف هستند و همه بدانند فضای منازعه در رئوس دستگاهها برای افکار عمومی زیان بخش و ناراحت کننده است. ۹۹/۴/۲۲
ادامه
15
4
5
مهران امیری , ketabam
یکشنبه 22 تیر ، 14:26
مجلس باید راه نشون بده قانون مترقی ایجاد کنه بقیه قوا مجبورند اجرا کنند میشه گفت تمام مشکلات وفقر فساد تبعیض کم کاری بدکاری دورشدن انقلاب از ارمانهایش بی عدالتی وتمام ظلمها یسرش توی مجلس است ودر یی کلمه مقصر اصلی در تمام امور بدبختی ملت مجلسها هستند چون نظارت وتفحص هم کار مجلس است
ادامه
محمد محمد , mahdi6
یکشنبه 22 تیر ، 14:50
صحبت های حضرت آقا درباره این مجلس واقعا امیدبخش بود. ان شاءاللّٰه
ک بتونن مجلس طراز انقلاب اسلامی و این مردم فداکار باشند...
ادامه
مینا اصغری , asghari.mina
یکشنبه 22 تیر ، 14:52
با برادر محمد محمد هم عقیده ام
ادامه