نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
دخترانه , dokhtaraneh

دخترانه

دخترانه , dokhtaraneh

دخترانه

508نــــفــــــر
عضو شده اند
508نفر عضو شده اند
خوش اومدی ...خوش اومدی....خوش اومدی ...خوش اومدی به جرات میتونیم بگیم تنهاكلوپی هستیم كه مطالب كلوپ برای همگان قابل دیدن هست پس كسی به جرم دیدن مطالب به زورعضوش نمیكنیم ... بامعرفتاخودشون عضومیشندخوش اومدی ...خوش اومدی....خوش اومدی ...خوش اومدی به جرات میتونیم بگیم تنهاكلوپی هستیم كه مطالب كلوپ برای همگان قابل دیدن هست پس كسی به جرم دیدن مطالب به زورعضوش نمیكنیم ... بامعرفتاخودشون عضومیشندمشاهده کامل مشخصات
2 آبان 1389
بانوان
به خانواده خودتون خوش اومدید .صفاوصمیمیت آوردید
دخترانه خونه دلهای بامرام شماست.
1)-انتقادهمیشه سازنده واقدارآورنده كلوپ ماست.
2)-من ومجموعه رابرای هرچه بهترشدن كلوپ یاری كنید.
3)-روی سخن من باافرادسودجوست ..اگه واسه خرابكاری وسوءاستفاده اومدی ایجارواشتباه اومدی..اینجادودستگی واختلاف نیست همه باهم خواهروبرادریم پس بیشترازاین نمون..
4)-توبحث مدیریت نظربدیدچون همه ببینندواگه خصوصیه درموردكلوپ به مدیریت پیام بدید.
5)-ازاعضااگه كسی احتیاج به مبلغ كروپ داره ویااعتباربرام پیام بگذاره درحدتوان كمك میكنم چون وظی

اعضاء

 • فائزه بابانژاد , fine_avatar
 •  , msa425
 • مهرداد ساسانی , mehrdadsasani66
 • یاشار , lonely12
 • 508 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • زیبا رویان , ziba_rouyan
 • یــــــونیـک , 00unique00
 • گالری مدرن , gallerymodern_farzane
وبلاگ میهن بلاگ - Buy Real Traffic
دخترانه , dokhtaraneh
ستاره اردبیل , ardebil_star
ده ها عكس لو رفته از پارتی شمال تهران که در هیچ جا ندیدید!!!
این پارتی بمناسبت جشن تولد یكسالگی دختر یكی از برج سازان تهران برپا شده بود.
تصاویری كه مشاهده می فرمایید از این مراسم لهو لعب گرفته شده است.

اكثر دختر و پسرهای حاضر در این پارتی در زمان دستگیری در حالت زننده ای در كنار هم خوابیده بودند . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

         عکس های گرفته شده از اتاق خواب های این پارتی             قسمت جکوزی و استخر ساختمان پارتی                  
حركات ناشایستی كه از دختران و پسران حاضر در پارتی مشاهده شد


 

    واکنش تعدادی از دختران و پسران پس از دیدن برادران خدمت گذار نیروی انتظامی                              عکس های لو رفته از اتاق خواب ها...                             عکس گرفته شده از پشت بام ساختمان پارتی           بعضی ها هم در جاهای مخفی پنهان شده بودند که برادران نیروی انتظامی موفق به شناسایی آنها شدند          
استفاده از مدلهای مو دور از شان یك جوان ایرانی   
رقص های زننده تا نیمه های شب

 


        كشف مقادیر زیادی CD مستهجن و ادوات موسیقی در پارتی: 
 
بعضی ها هم به علت مصرف مواد روان گردان از حالت عادی خارج بودند                    
عكس تعدادی از میهمانها پس از دستگیری:

 

        بعضی ها هم احساس ندامت و پشیمانی داشتند             عكس خلاف کاران و متهمان ردیف اول این پارتی

         
  عكس یكی از برادران خدمت گذار نیروی انتظامی در عملیات دستگیری افراد شركت كننده در این پارتی

پایان
  راستی دکمه داغ کن کار نمی کنه میشه تستش کنی ؟       هر کی عضو کلوب نشه.......
ادامه
99
  دخترانه , dokhtaraneh
  ستاره اردبیل , ardebil_star
  عکس های ابرو گوندش خواننده جنجالی ترک وهمسر ایرانی او در کرج
  به گزارش البرز چندی پیش موضوع ازدواج ابرو گوندوش خواننده 36ساله ترکیه ای با تاجرزاده 27ساله ایرانی به تیتر نشریات و رسانه های ترکیه ای تبدیل شد بگونه ای که ازدواج این دو به یکی از پرحاشیه ترین ازدواج های هنری در سالهای گذشته تبدیل شد.

  در این خبرها آمده بود رضا ضراب تاجر زاده مشهور ایرانی که از دوران کودکی در ترکیه به سر میبرد علیرغم مخالفت خانواده اش با خواننده حاشیه ساز استانبول ازدواج کرد.

  دراین خبر ها آمده بود مذهبی بودن خانواده مشهور ضراب موجب شده بود تا پدر و مادر رضا ضراب با این ازدواج مخالفت کنند اما با تماس مادر رضا با ابرو گوندوش این مخالفت تبدیل به موافقت گردیده و او برای عروس آینده اش آرزوی خوشبختی میکند.

  با این حال ازدواج این دو در نهایت آرامش و باحضور تنها 8نفر از نزدیکانشان برگزار میگردد که علیرغم تصاویر منتشره از این خواننده ترک وی در روز ازدواجش ترجیح میدهد از یک لباس بلند سفید استفاده کند.

  آنها پس از ازدواج و سفر سه روزه شان خانه ای را در Kemerburgaz به قیمت 10هزار لیر ترکیه اجاره کرده و با هزینه کردن 100هزار لیره آنرا تجهیز میکنندتا بتوانند زندگیشان را آغازنمایند، اما بدلایل نامعلومی آنها از کرج سر در آورده اند.

  رضا ضراب و تازه عروس خانواده اخیرا با سفر به ایران در کرج حاضر و درخانه خواهرش سکونت پیدا کرده اند.

  ضراب و این خواننده ترک تاکنون در برخی محافل غیر رسمی نیز حضور یافته و تعدادی از رستورانهای تهران و کرج میزبان این زوج بوده اند.  دراین تصویر ابرو گوندوش در چهره ای متفاوت در یکی از رستورانهای رجایی شهر کرج دید میشودرضا ضراب متولد تبریز است در سال 1362 است و هم اكنون 27 سال سن دارد . در زمان جنگ خانواده ضراب به دوبی رفته و رضا پسر کوچک خانواده در ترکیه مانده و آنجا به فعالیت می پردازد كه پس از چند سال حسین ضراب پس از بازگشت به ایران کارخانه فولاد سازی تیکمه داش را تاسیس میكند .

  این كارخانه هم اكنون به نام وی است و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد .  مدیر عامل این كارخانه حسین ضراب و رئیس هیئت مدیره كارخانه نیر رضا ضراب است . آگهی تاسیس کارخانه كلا بنام خانواده ضراب می باشد . خانواده رضا ضراب یك خانواده كاملا مذهبی هستند و كل اعضای خانواده پیرامون شغل تجارت كم و بیش فعالیت داشته اند كه از جمله فعالیت های پدر رضا ضراب میتوان به تاسیس و اداره شركت بین المللی واردات و صادرات ، تاسیس و فعالیت كشتیرانی (در استانبول تركیه) ، کارخانه فولاد سازی (در تیکمه داش آذربایجان شرقی) ، صرافی (در دبی) و ...اشاره داشت که كه همین امر باعث می شود كه از رضا ضراب هم یك تاجر ساخته شود .

  لازم به ذكر است كه خود رضا ضراب هم اكنون ، مالک یک شرکت تجاری بزرگ با عنوان کارخانه کشتی سازی رویال در استانبول ترکیه است كه در اصل متعلق به پدرش بوده است.

  رضا علاقه عجیبی به موسیقی داشته و از وی بعنوان سراینده شعرهای یک خواننده آذربایجانی نیز نامبرده میشود اگرچه اکنون این شایعه که رضا برخی شعرهای همسرش را نیز میسراید تقویت شده است.

  گفتنی است ابرو گوندوش تاکنون سه بار ازدواج کرده که اولین بار ازدواج وی در سن 16سالگی صورت پذیرفته و در دومین ازدواج پس از طلاق با یک وکیل دادگستری ازدواج مینماید اما به دلایل نامعلومی از وی نیز جدا شده و اکنون در سن 36سالگی درحالیکه با همسرش نزدیک 10سال اختلاف سنی دارد زندگی با رضا ضراب را برگزیده است. گردآوری : پایگاه اینترنتی تالار گفتگوی ایرانیان www.iran-forum.ir
  ادامه
  8
   دخترانه , dokhtaraneh
   اکرم بینیاز مدیریت مجموعه دخترانه , akramgoon
   دانلودفیلم تجاوزدرخمینی شهر
   http://tabnak.ir/files/fa/news/1390/3/23/97437_423.wmv   لینک فیلم تجاوزدسته جمعی درخمینی شهر
   ادامه
    کامنت بنویسید...
    سینا پارسا , sina_ariobarzan
    سه شنبه 12 خرداد ، 23:55
    بسیار زیبا و دلچسب
    ادامه
    بابک ج , babak_hastings
    شنبه 11 خرداد ، 04:32
    khak bar sare in mardha.......
    ادامه
    دخترانه , dokhtaraneh
    اکرم بینیاز مدیریت مجموعه دخترانه , akramgoon
    فاجعه به کدامین گناه ای بی انصافها
    تجاوز دسته جمعی در خمینی شهر + فیلم۲۳ خرداد, ۱۳۹۰ اوایل خرداد ماه تعدادی از اراذل و اوباش خمینی شهر اصفهان چند زن و دختر را در باغی در اطراف خمینی شهر اصفهان در مقابل دیدگان همسر آن‌ها ربوده و به آن‌ها تجاوز نمودند. پس از انتشار اخبار این حادثه تعدادی از اهالی شهرستان خمینی شهر ضمن تجمع در برابر دادگستری این شهرستان خواستار برخورد جدی با این افراد شده تا از وقوع دوباره چنین جرایمی جلوگیری گردد حجت الاسلام رضایی دادستان عمومی و انقلاب خمینی با اشاره به دستور ویژه رئیس قوه قضاییه آیت الله لاریجانی در خصوص این پرونده، تصریح کرد: موضوع این پرونده با ریاست قوه قضاییه و دادستان کل کشور و مدیر کل دادگستری استان مطرح شده و دستور ویژه برای رسیدگی این موضوع صادر شده و موضوع با جدیت توسط نیروهای امنیتی و انتظامی در حال پیگیری و رسیدگی است. وی به مردم انقلابی خمینی شهر اطمینان داد دستگاه قضایی عوامل این جنایت را به اشد مجازات قانونی برساند. نوربخش بخشدار خمینی شهر در گفتگو با «فردا» به بیان جزئیات تجاوز اراذل به یک خانواده پرداخت و گفت: ۲۰ زن و ۸ مرد در باغی در خمینی شهر مشغول رقص و پایکوبی بودند که متاسفانه ضمن استفاده از مشروبات الکلی، حالت غیرطبیعی و عریانی هم داشته‌اند. وی ادامه داد: در باغ کناری نیز دو جوان حضور داشتند که به محض شنیدن صدای این خانواده، با ۱۲ تن از دوستان خود تماس گرفته و ۱۴ نفر به صورت همزمان به باغ آن‌ها هجوم برده و مردان را با سلاح سرد در اتاقی زندانی می‌کنند. نوربخش یادآور شد که این ۱۴ نفر غالبا افراد سابقه دار بوده و در حین حمله به این باغ صورت‌های خود را پوشانده بودند. وی گفت: این اقدام وقیحانه که در آن زنان مورد تجاوز قرار گرفتند، از ساعت ۱۲و نیم تا ۲ بامداد به طول می‌انجامد؛ پس از فرار متهمان زنان پریشان به خیابان آمده و مردم نیز با نیروی انتظامی تماس می‌گیرند. خوشبختانه روز بعد -۵خرداد- ۴ نفر از ارازل دستگیر و ۱۰ نفر دیگر متواری می‌شوند. بخشدار خمینی شهر بیان می‌کند: جلسه شورای تامین شهرستان اصفهان با حضور مدیر کل امنیت استان تشکیل و مقرر می‌شود که گشت زنی در باغات پیرامون خمینی شهر افزایش یابد. وی در خصوص آخرین پرونده رسیدگی به جنایت این افراد نیز گفت: تا کنون جلسه دادگاه این ۴ نفر تشکیل نشده است، منتظریم تا ۱۰ نفر دیگر نیز دستگیر شوند. نوربخش کمبود پاسگاه‌های نیروی انتظامی را از مهم‌ترین مشکلات خمینی شهر برشمرد و افزود: این شهر ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد اما تعداد پایگاه‌های انتظامی کفاف حفظ امنیت نمی‌دهد. وی از مسئولان ذیربط نیروی انتظامی در خواست کرد که در این زمینه مساعت‌های لازم را انجام دهند. دادستان عمومی و انقلاب خمینی شهر نیز ضمن تاکیدبر اینکه در این پرونده هیچ مماشاتی نخواهد شد، گفت: در این پرونده چند اتهام وجود دارد که تنها مجازات تجاوز به عنف، اعدام است و البته آدم ربایی ۱۵ سال حبس دارد و این افراد سرقت و ایراد ضرب و جرح و اتهامات دیگر هم دارند و ما منتظر دستگیری آن‌ها هستیم و کلیه اسناد و ادله لازم جمع آوری شده و موجود می‌باشد و امیدواریم با کمک مردم پس از دستگیری و طی مراحل قانونی، در محل جنایت عدالت در مورد آن‌ها اجرا شود.
    ادامه
     کامنت بنویسید...
     محمد سلطانی پور , mohammad_soltanipour
     شنبه 18 تیر ، 17:56
     ما مسلمانیم جمهوری ما هم اسلامیه
     ادامه