دیوانه , divaneclub

دیوانه

دیوانه , divaneclub

دیوانه

5,250نــــفــــــر
عضو شده اند
5,250نفر عضو شده اند
به دیوانه خانه خوش آمدید. سلام دوست عزیزم >>>منشور اخلاقی - میدونی دوست من !! اول از همه ، احترام به شخصیت اعضا از نکاتیه که همهء ماها باید مد نظر داشته باشیم تا بتونیم ارتباطمون رو با دیگرون نزدیک و صمیمی تر کنیم - با هم شوخی کُنیم ؛ ولی در حد سالمش تا حُرمت ها شکسته ...به دیوانه خانه خوش آمدید. سلام دوست عزیزم >>>منشور اخلاقی - میدونی دوست من !! اول از همه ، احترام به شخصیت اعضا از نکاتیه که همهء ماها باید مد نظر داشته باشیم تا بتونیم ارتباطمون رو با دیگرون نزدیک و صمیمی تر کنیم - با هم شوخی کُنیم ؛ ولی در حد سالمش تا حُرمت ها شکسته نشه - اگه فعال باشی (!) و تو بحث های جدی ، که موضوع خاصی رو دنبال میکنن از موضوع اصلی خودش منحرف نشیم ، میتونیم یه کلوب داشته باشیم که هم شاده هم هدفمند توهین به دیوانه ها برابر است با خشم مدیریت و مسدود سازی قوانین کلوب 1. به تذکرهای مدیر و معاونهای کلوب احترام بگذارید. 2. در بحثها به هیچ عنوان پست تبلیغاتی ارسال نکنید. 3. در بحثها به هیچ عنوان پست فینگلیشی و نقل قول ارسال نکنید. 4. در بحثها به هیچ عنوان پست پشت سر هم ارسال نکنید. 5. نظرات و شکایتهای احتمالی را در بحث معارفه بیان نمائید 6. از بحثهای ارسالی اعضا تنها بحثهای جدید تایید میشود. 7. از مقاله های ارسالی اعضا تنها مقاله های جالب تایید میشود. 8. در نظرسنجی های کلوب حتما شرکت کنید. 9.اینجا جامعه ای برای شماست و با هرگونه هرج و مرج و مخصوصاٌ بی احترامی 100% برخورد میشود. 10_ در صورت مشاهد هر گونه تخلف سریعا تذکر دهید و در صورت تکرار به مدیریت گزارش دهید/ 11_ ثبت 5 امتیاز برای ارتقاء کیفی کلوب فراموش نشه ================================= از نظر ما هیچ فرقی بین هیچ کدام از اعضاء نیست پس بیائید دوستان خوبی برای هم باشیم. ******************************************* زمان در گذر است و عمر کوتاه. باهم مهربان باشیم . *******************************************مشاهده کامل مشخصات
27 مهر 1387
سرگرمی و طنز
کلوب دیوانه از تاریخ 1389/1/30 با مدیریت جدید شروع به کار کرد...ღ

از پذیرفتن عاقل ها معذوریم...ღ

100 کوروب هدیه عضویت در بحث معارفه ...ღ

تمام بحث ها 2000 کوروب جایزه دارن...ღ

بخت ازمایی با 20،000 کوروب جایزه ...ღ

مسایقه مشت زنی 11،000 کوروب جایزه ...ღ

ارسال هر مقاله ای که مورد تایید مدیریت قرار بگیره1000کوروب ...ღ

ارسال هر بحث جذاب و جدید که مورد تایید قرار بگیرد 1000کوروب...ღ


>>برای تبلیغات در کلوب قسمت با مدیر کلوب مکاتبه کنید>>


:::::: ثـــبت 5 امتـــــیاز فــــــــــــــ

اعضاء

 • علیرضا  , 9dar4
 • سارا کرمی , sara2533
 • نیما توکلی , nimapuya
 • سعید بدر , saeed_badr
 • 5250 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دیوید گیلمور , david_gilmourclub
 • خاطرات دوران دانشجویی , 5251
 • خمینی شهر , homayoonshahr
 • عاشقان دیوانه , asheghane_divane
 • اخراجیها , ekhrajihaa
دیوانه , divaneclub
قهرمان می شویم
قبل از نوشتن این مسئله باید از همه عذر خواهی کنم  چون در این کلوب از همه چیز انتقاد میشود مجبورم بگم فکر کنم با اخلاقی که پدران دارن  اگر جام جهانی تف انداختن  برگزار شود کشور ما قهرمان می شود . شاید می پرسید چرا . امروز منتظر اتوبوس بودم خانواده ای 4 نفره ایستاده بودند . پدر خانواده تفی بر زمین انداخت هنوز دو ثانیه نگذشته بود که دختر بزرگش که فکر کنم 5- 6 سال بیشتر نداشت . همینکار را انجام داد و بلافاصله با سر بلندی به پدرش نگاه کرد. انگار که قله کلیمانجارو رو فتح کرده.
ادامه
99
دیوانه , divaneclub
قهرمان می شویم
قبل از نوشتن این مسئله باید از همه عذر خواهی کنم  چون در این کلوب از همه چیز انتقاد میشود مجبورم بگم فکر کنم با اخلاقی که پدران دارن  اگر جام جهانی تف انداختن  برگزار شود کشور ما قهرمان می شود . شاید می پرسید چرا . امروز منتظر اتوبوس بودم خانواده ای 4 نفره ایستاده بودند . پدر خانواده تفی بر زمین انداخت هنوز دو ثانیه نگذشته بود که دختر بزرگش که فکر کنم 5- 6 سال بیشتر نداشت . همینکار را انجام داد و بلافاصله با سر بلندی به پدرش نگاه کرد. انگار که قله کلیمانجارو رو فتح کرده.
ادامه
  دیوانه , divaneclub
  نامه فوری احمدی نژاد به مارادونا
     نامه فوری ان به ماردونا پس از بازی مقابل آلمان: نتیجه این بازی نشان حقانیت شما و ماست! 
  در پی نتیجه غیرمنتظره بازی آلمان و آرژانتین در جام جهانی 2010، دکتر محمود احمدی‌نژاد پیامی به دکتر دیه‌گو مارادونا سرمربی تیم آرژانتین مخابره کرد. به گزارش سرویس حوادث ایرنا به نقل از سایت رجا نیوز، احمدی‌نژاد به عنوان رئیس‌جمهور ایران، دقایقی پس از اتمام بازی پیامی را از طریق سفارت ایران در آفریقای جنوبی برای مارادونا ارسال کرد. این دومین نامه‌ای است که سوی محمود احمدی‌نژاد برای این فوتبالیست آرژانتینی ارسال می‌شود. نخستین نامه پس از آن ارسال شد که مارادونا پیراهن تیم ملی خود را به احمدی‌نژاد اهدا کرده بود. متن این پیام که رونوشتی از آن در اختیار سایت پرچم قرار گرفته است به شرح زیر است:
  بسم الله الرحمن ارحیم
  الهم ندعوه و ندیه و اجعل بین یدیه جناب آقای دکتر دیه‌گو مارادونا، سرمربی تیم سرافراز آرژانتین
  سلام علیکم و رحمت الله و برکاته بسیار مفتخر و مسرورم که نخستین رئیس‌جمهور و رئیس‌دولتی هستم که بی‌درنگ پس از اتمام بازی جسورانه و دلاورانه و حق‌مدارانه تیم تحت فرماندهی شما در مقابل تیم آلمان، این پیروزی را به شما و بازیکنان و ملت حق‌طلب آرژانتین تبریک و تهنیت بگویم.
  امروز دنیا شاهد درخشش شاگردان شما در سایه رهبری داهیانه و حق‌طلبانه حضرتعالی در مقابل امپریالیسم جهان خوار و دنیای غرب سرمایه‌داری بود که یک بار دیگر نشان دادید آنچه که بیش از هر چیز در یک حرکت مردمی اهمیت دارد حرکت خودجوش و فارغ از ارزش‌های منحط سرمایه‌داری نظیر استراتژی و تاکتیک است. در هم شکستن تیم آلمان و آنهم در حضور صدراعظم زورگو و ناحق‌طلب آن کشور که بارها و بارها حق مسلم مردم قهرمان ایران در دستیابی به انرژی هسته‌ای را به رسمیت نشناخته و حتی به نامه تبریک اینجانب نیز پاسخ نگفت؛ کار بزرگی بود که از مردان حق‌طلب و بزرگی چون شما برمی‌آمد. اینجانب از همان زمان که شما با اهدای پیراهن‌تان نسبت به اینجانب اظهار علاقه کرده بودید مطمئن بودم این نور الهی که در قلب و پای شما تابیدن گرفته است نتایج گهرباری به بار خواهد آورد. همراهی شما در مرحله یک چهارم نهایی با تیم‌های کشورهای دوست و برادر برزیل و کره شمالی، بار دیگر سند محکمی است بر حقانیت دولت محترم دهم و مهر تاییدی بر رای شصت و سه درصدی اینجانب در انتخابات دهم می‌باشد. همچنین نشان‌دهنده حق مسلم اینجانب بر دستیابی به انرژی هسته‌ای است. البته با توجه ماهیت صهیونیستی تقریبا تمام رسانه‌های به ظاهر آزاد دنیا، پیش‌بینی می‌کنم آنها در اقدامی هماهنگ سعی در مخدوش نشان دادن این پیروزی عظیم نشان بدهند همانطوری که پس از حماسه مردم ایران در رای 24 میلیونی به اینجانب سعی کردند آن را مخدوش نشان دهند اما به شما اطمینان می‌دهم که این پیروزی ضرباتی کاری را بر آنها وارد خواهد آورد و اتفاقا همین اتحاد آنها بر ضد شما نشان حقانیت شماست. همانطوری که نشان حقانیت ما نیز بوده و هست. در پایان بار دیگر از طرف خودم، آقای رحیم شمائی، مهندس علی‌آبادی، مهندس محرابیان، مهرداد بذرپاش، آقای سعیدلو، دکتر الهام و بانو و سایر ملت ایران این پیروزی قاطع را به شما تهنیت گفته و به عنوان قدردانی پست ریاست هیات وزنه برداری و اسکواش رزمی با قایق‌رانی با مانع جمهوری اسلامی ایران را به شما تقدیم می‌کنم. دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور ایران
  ادامه
  دیوانه , divaneclub
  حذف برزیل و عزای عمومی در ایران
  در پی حذف برزیل از جام جهانی 2010 هیات دولت در طی یک جلسه اضطراری 3 روز عزای عمومی اعلام کرد.در این بیانیه که لحظاتی قبل بر روی تلکس خبرگزاریها قرار گرفت آمده است در پی حذف بزرگترین حامی ما در جام جهانی یعنی کشور دوست و برادر برزیل ما هم به مانند مردم برزیل در اندوه و ماتم به سر میبریم به همین دلیل برای اثبات برادری خود و حمایت از دولت کریمه برزیل که ما را در قطعنامه های تحریم تنها نگذاشتند و با دادن رای منفی شگفتی آفرین شدند, 3 روز عزای عمومی اعلام میکنیم..... جدی نگیرید...طنز   
  ادامه
   دیوانه , divaneclub
   خانوما توجه کنن: اینها قانون های ما هستن؛
   خانوما توجه کنن: اینها قانون های ما هستن؛ خانوما توجه کنن: اینها قانون های ما هستن؛

   همیشه خانم ها به امر شریف «شرط و شروط تعیین کردن» مشغولن. ولی حالا وقتشه که ما مردها هم تکلیف خودمون رو روشن کنیم...:-? خانوما توجه کنن: اینها قانون های ما هستن؛ توجه بفرمایید که همه قانون ها شماره «1» هستن! 1. با شما خرید کردن ورزش نیست. ما هم دوست نداریم فکر کنیم که هست! 1. گریه کردن یعنی باج خواستن! 1.هر چیزی که می خواهید درست بگید. بذارید درست روشنتون کنیم؛ با گوشه زدن به جایی نمی رسین. با کنایه زدن به جایی نمی رسین. با حرفای مبهم به جایی نمی رسین. صاف و پوست کنده بگین چه مرگتونه! 1. هیچ اشکالی نداره اگه سوال های ما رو با «بله» و «خیر» جواب بدین. خیلی هم خوشحال میشیم! 1. بی زحمت فقط وقتی مشکلتون رو پیش ما بیارین که بخواهین ما حلش کنیم. ما فقط مشکل حل کردن بلدیم. اگه همدردی می خواهید برید پیش بقیه خانم ها! 1. اگه برای 17 ماه متوالی سردرد دارید، یه چیزیتون میشه. خودتونو به دکتر نشون بدین! 1. چیزایی که 6 ماه پیش گفتیم رو توی دعوای امروز علیه خودمون استفاده نکنین. اصلاً می دونین چیه؟ ما فقط حرفای هفته پیش یادمونه! 1. اگه فکر می کنین چاقین خب حتماً هستین دیگه. چرا باز می پرسین؟! 1. اگه از حرف ما 2 تا برداشت می کنین و یکیش شما رو عصبانی یا غمگین می کنه، پس منظور ما این یکی نبوده، اون یکی بوده! 1. یا از ما بخواهید یه کاری براتون بکنیم، یا بهمون بگید چطوری باید انجامش بدیم. نه هر دو تاش با هم! اصلاً اگه شما بهتر می دونید که چطور باید انجام بشه، چرا خودتون انجام نمی دین؟! 1. اگه خیلی احساس میکنین که حتماً باید یه حرفی رو بزنین، حداقل تا آگهی بازرگانی تلویزیون صبر کنین. نه وسط فیلم! 1. کریستف کلمب از کسی آدرس نپرسید. ما هم نمی پرسیم! 1. ما مردا فقط اسم 16 تا رنگ رو بلدیم! 1. اگه ما پرسیدیم «چته؟» و شما گفتین «هیچی»، ما هم فرض می کنیم چیزیتون نیست. البته میدونیم که یه مرگیتون هست، ولی به دردسرش نمی ارزه! 1. اگه یه چیزی میگین ولی نمی خواهین جوابشو بشنوین، پس ما هم یه جوابی می دیم که نخواهید بشنوید! 1. وقتی می خواهیم با هم بریم بیرون، هر چی که بپوشین خوبه. به جون خودمون راست می گیم! 1. لباساتون کافیه! 1. کفشاتون هم خیلی زیاده! 1. اندام ما خیلی هم متناسبه. خپل هم خیلی خوبه! 1. خانمای محترم، از اینکه این مطلب رو خوندین متشکریم. ضمناً اگه قراره امشب جدا بخوابیم اصلاً نگران نباشین. بیرون خوابیدن برای مردا مثل پیک نیکه!
   :-c:-c:-c8->8->8->

   ادامه