حقیقت تاریک , dark_truth

حقیقت تاریک

حقیقت تاریک , dark_truth

حقیقت تاریک

1,142نــــفــــــر
عضو شده اند
1,142نفر عضو شده اند
خداوند میفرماید : ...چون به آنان گفته شود كه در زمین فساد نكنید، مى گویند: ما مصلحانیم ...خداوند میفرماید : ...چون به آنان گفته شود كه در زمین فساد نكنید، مى گویند: ما مصلحانیم ...مشاهده کامل مشخصات
29 تیر 1390


بسم الله الرحمن الرحیم

شیطان گفت: ای خدای من ، چون تو مرا نا امید کردی من نیز در زمین (باطل ) را در نظرشان زیبا جلوه میدهم وهمه را به سمت گمراهی میکشانم به جز بندگان پاک و (مخلص ) و برگزیده ی تورا . الحجر/ آیه ی 39

______
**برای حمایت از کلوب لطفا مطالب کلوب را داغ نمایید ...

اعضاء

 • حسینی , hosy1362
 • سید بیسیم چی , taj_blue_iran
 • امیر , fear_6872
 •  , ho3in_ging0o
 • 1142 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دکتر عباسی , dr_abbasi
 • نامبر313 , number313
 • پیشروان ظهور , pishrovanezohour
 • تجهیزات نظامی , tjhizat_nezami
 • غرب شناسی , gharbshenasi
حقیقت تاریک , dark_truth
همتا , yahafiz
کلاسهای مرکز تخصصی آموزش زبان عربی (متاع)، ترم پاییز:
تلفن: 02166486564، 09355583354
ادامه
99
حقیقت تاریک , dark_truth
روزهای بهتر , better_day_tomorrow
در سال‌های آخر دولت قبل و نخستین ماه‌های دولت یازدهم بارها اعلام شد که آلودگی شهرها به ویژه پایتخت به دلیل مصرف بنزین‌های تولید شده است اما باید گفت که این نوع بنزین اصلا در تهران عرضه نشد که بخواهیم آن را عامل اصلی آلودگی هوا بدانیم.

علی مروی گفت:‌ اکنون اختلاف نظرات فراوانی در زمینه بی‌کیفیت بودن بنزین‌های وارداتی مطرح می‌شود که در حال بررسی هستیم هر چند به نظر می‌رسد برای دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی دولت باید بستر را برای تولید بنزین یورو۴ در پتروشیمی‌های کشور هرچه سریع‌تر فراهم کند.

وی تاکید کرد: میزان تولید روزانه بنزین در داخل کشور کفاف مصرف را نمی‌دهد و هر روز به ۸ میلیون لیتر بنزین مازاد بر تولید داخل نیازمند هستیم و فعلا چاره‌ای جز واردات نداریم هرچند این وابستگی در آینده‌ای نزدیک باید به‌طور کامل از بین برود.وی ادامه داد:‌ دولت برای رفع نیاز کامل کشور باید یا میزان تولید بنزین یورو ۴ را در کشور افزایش داده و یا واردات را ادامه دهد هر چند امیدوارم با توسعه پالایشگاه ستاره خلیج فارس بستر برای تولید هرچه بیشتر بنزین‌های داخلی فراهم شود.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت تنها موظف به واردات بنزین یورو ۴ از سایر کشورهاست بنابراین واردات هر نوع بنزین دیگری تخلف محسوب شده و با آن برخورد می‌کنیم بنابراین از دستگاه‌های نظارتی مانند سازمان ملی استاندارد ایران و شرکت نفت می‌خواهیم تا بر کیفیت بنزین‌های وارداتی نظارت کامل و جدی داشته باشند و با تخلفات احتمالی برخورد قاطع کنند.
ادامه
19
5
17
ناتاشا از ایران , goodo
چهارشنبه 7 آبان ، 08:30
خوب خدا را شکر
ادامه
مصطفی , mostafagholami1
شنبه 10 آبان ، 16:08
خب مرد عاقل حتی یک لیتر از بنزین پتروشیمی هم در تهران مصرف نشده همش چون در جنوب تولید میشده همون جا هم مصرف میشده نکنه شما به اماری که از سوی همین وارد کننده های بنزین اعلام میشه اعتماد میکنی
ادامه
حقیقت تاریک , dark_truth
روزهای بهتر , better_day_tomorrow
مدعیان امروز قصاص عناصر اسیدپاش همان کسانی هستند که با جنجال و هوچی‌گری مانع از قصاص عامل اسیدپاشی در 10 سال پیش شدند و قربانی را مجبور به گذشت کردند.
موضوع اسیدپاشی نه از مهر 1393 که سال‌ها قبل امنیت را از بین برده بود و تلنگری به نام آمنه بهرامی می‌توانست این مسئله را ریشه‌کن کند اما دخالت‌های بیجا و دلسوزی‌های مصنوعی با ژست حقوق‌بشری مانع از این شد که به اسیدپاش‌ها هشدار داده شود. جالب اینکه اسیدپاشی روی صورت آمنه در چنین روزهایی رخ داد؛ 10 سال پیش یعنی در آبان 1383 مجید-م خواستگار سمج آمنه بهرامی اسید روی صورت وی می‌ریزد و یک زندگی را می‌کشد.

آمنه از همان 12 آبان 1383 مرده بود و قاتلش ژست یک مرد عاشق گرفت و پدر این قاتل هم دست به دامن رسانه‌های بیگانه شد تا سناریوی تازه حقوق‌بشری کلید بخورد. رای دادگاه عادلانه بود، قصاص؛ چشم در برابر چشم! اما او در یک لحظه احساس کرد گویا همه علیه‌اش هستند و با نفرت نگاهش می‌کنند.
«دولت نروژ حکم دادگاه اسیدپاشی را محکوم کرد و اجرای چنین حکمی را به اعمال دوران بربریت تشبیه کرد و آن را غیرانسانی خواند. دولت بلژیک نیز از دولت ایران خواسته بود این مجازات غیرانسانی را متوقف سازد و دولت انگلستان نیز خواستار توقف مجازات غیرانسانی کور کردن با اسید شد» اینها از جمله خبرهایی بود که خوراک رسانه‌های بیگانه را جور کرده بود و در داخل نیز ژست «گذشت» گرفته شد. گویا آمنه می‌خواهد جنایتی مرتکب شود! آمنه در چنین شرایطی قاتل زندگی خود را بخشید.

حالا سال 93 است و دیوانه و دیوانه‌هایی مانند مجید در اصفهان بر صورت دختران اسید می‌پاشند، حالا همه دم از ناامنی می‌زنند، حالا همه می‌گویند اسیدپاش‌ها باید اعدام شوند و حالا می‌گویند اشد مجازات برای آنها کم است. چه تفاوتی بین اسیدپاشی 93 و اسیدپاشی 83 است؟ آیا شایعه «احمقانه» اینکه اسیدپاش‌ها قصد داشتند با این اقدام امر به معروف و نهی از منکر کنند، موجب شد مدعیان حقوق‌بشر این بار از حق و حقوق قربانیان اسیدپاشی سخن بگویند؟

اگر آمنه قصاص می‌کرد دیگر سارا و ندا و مریم در اصفهان قربانی نمی‌شدند. کسانی که اقدام به اسیدپاشی کرده‌اند فقط صورت مردم را نشانه نگرفته‌اند و روی امنیت نیز اسید می‌پاشند. یعنی باید 10 سال طول می‌کشید تا روزهای زجرآور آمنه را به یاد بیاوریم؟ آیا فهم این موضوع که اجرای حکم مجید اسیدپاش مانع بزرگی برای سایر اسیدپاش‌ها خواهد بود برای کسانی که عملاً مدافع مجید اسیدپاش بودند سخت بود؟

موضوع این است که خیلی‌ها این را می‌فهمیدند اما الان منافع جای دیگری است، گویا منفعت بعضی‌ها بعد از حمایت از اسیدپاش و گذشت آمنه این است که علیه اسیدپاش‌ها سر و صدا راه بیندازند. منفعت بعضی‌ها در افزایش «حس ناامنی» در جامعه است.
ادامه
حقیقت تاریک , dark_truth
روزهای بهتر , better_day_tomorrow
نشریه اقتصادی "فوربس" همه ساله فهرست شخصیت‌های فقیدی را منتشر می‌کند که هنوز بیشترین درآمدها را دارند. این نشریه بر اساس صحبت با متخصصان و بررسی برگه‌های مالیاتی بازماندگان این افراد فهرست خود را تنظیم کرده است.

در صدر فهرست مایکل جکسون، خواننده بزرگ پاپ آمریکا قرار دارد با ۱۴۰ میلیون دلار درآمد. او که با عنوان "پادشاه پاپ" مشهور است، در سال ۲۰۰۹ درگذشت. مایکل جکسون از پنج‌سالگی وارد دنیای موسیقی شد و ۴۵ سال فعالیت کرد.

پس از مایکل جکسون، الویس پریسلی، خواننده و هنرپیشه فقید آمریکایی قرار دارد. این "سلطان راک‌اند‌رول" که یکی از موفق‌ترین شخصیت‌ها در موسیقی آمریکا در قرن بیستم است، از اکتبر ۲۰۱۳ تا اکتبر ۲۰۱۴ در مجموع ۵۵ میلیون دلار درآمد داشته است. مرگ الویس پریسلی در سن ۴۲ سالگی به محبوبیت‌ او در میان هواداران‌اش خاتمه نبخشید و فروش آثار او همچنان ادامه دارد.

چارلز شولتس، کاریکاتوریست فقید آمریکایی، در فهرست نشریه اقتصادی فوربس با ۴۰ میلیون دلار درآمد سالانه در رده سوم قرار دارد. این طراح بزرگ خالق اثر فراموش نشدنی کمیک "استریپ پیناتز" است. چارلز شولتس در سال ۲۰۰۰ میلادی در پی ابتلا به سرطان درگذشت.
الیزابت تیلور که بازیگری را از ۹ سالگی آغاز کرده بود، در دوران هنری‌اش برنده دوجایزه اسکار شد. این بازیگر یهودی‌تبار آمریکایی با بازی در فیلم‌هایی چون "کلئوپاترا"، "چه کسی از ویرجینیا وولف می‌ترسد" و "گربه روی شیروانی داغ" به یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین چهره‌های سینمای جهان تبدیل شد. الیزابت تیلور با ۲۵ میلیون دلار درآمد سالانه مقام چهارم را در جدول نشریه اقتصادی فوربس یافته است.

گرچه باب مارلی، خواننده رِگِی، ترانه‌سرا، نوازنده گیتار و فعال اجتماعی، در سال ۱۹۸۱ درگذشت، درآمد او در سال ۲۰۱۴ میلادی به ۲۰ میلیون دلار افزایش یافته است. باب مارلی از برجسته‌ترین چهره‌های معاصر جامائیکا است. او در ۳۶ سالگی درگذشت.

مرلین مونرو بازیگر، خواننده و مانکن مشهور آمریکایی با ۱۷ میلیون دلار درآمد سالانه، در فهرست جدید نشریه اقتصادی فوربس در رده ششم قرار دارد. او ۵۲ سال پیش در اوج محبوبیت و در سن ۳۶ سالگی درگذشت. دلیل رسمی مرگ وی "خودکشی در پی مصرف بیش از حد داروهای آرام‌بخش" اعلام شد. زیبایی و بی‌پروایی مریلین مونرو او را به نماد جذابیت جنسی در دهه ۱۹۵۰ میلادی تبدیل کرد.
۳۳ سال پس از قتل جان لنون، خواننده، ترانه‌سرا و آهنگ‌ساز گروه بیتلز در نیویورک، هنوز درآمد سالانه او ۱۲ میلیون دلار است و به همین دلیل در رده هفتم نشریه فوربس قرار دارد. او که از اعضای موسس گروه بیتلز بود در خانواده‌ای کارگری در لیورپول بریتانیا به دنیا آمد و در همان شهر نیز رشد کرد.

آلبرت اینشتین که در سال ۱۹۵۵ به مرگ طبیعی درگذشت، در سال ۲۰۱۴ میلادی ۱۱ میلیون دلار درآمد داشته و به همین دلیل در رده هشتم نشریه فوربس قرار دارد. این دانشمند آلمانی فیزیک و صاحب "نظریه نسبیت" در سال ۱۹۲۱ جایزه نوبل فیزیک را به خاطر خدمات‌اش به فیزیک نظری دریافت کرد.

تئودور گایزل که کارتونیست و داستان‌نویس کودکان بود در سال گذشته میلادی ۹ میلیون دلار درآمد داشته است. این نویسنده آمریکایی ۴۶ کتاب کودک منتشر کرد که اغلب شخصیت‌های آنها تخیلی و شعرگونه بودند. تئودور گایزل که در سال ۱۹۸۴ برنده جایزه پولیتزر شد، در سال ۱۹۹۱ در گذشت.

بروس لی که در ۲۷ نوامبر سال ۱۹۴۰ در محله چینی‌های سانفرانسیسکوی آمریکا به دنیا آمده بود، در سال ۱۹۷۳ در پی یک تومور مغزی درگذشت. او استاد هنرهای رزمی، بنیادگذار سبک رزمی "جیت کان دو" و بازیگر سینما بود. درآمد او در سال ۲۰۱۴ برابر ۹ میلیون دلار بود.
ادامه
18
5
9
رضا م , rngs
شنبه 3 آبان ، 22:07
ادامه
بوف کور , neghab001
شنبه 3 آبان ، 22:21
عالی بود
ادامه
 , hashemian69
شنبه 24 آبان ، 03:23
ناتاشا اسلام بک البیف هم ثروتمنده نه ؟ البته الان دیگه تو بورس 60 kg جهان نیست دیگه
ادامه
حقیقت تاریک , dark_truth
روزهای بهتر , better_day_tomorrow
توماس ماساریک می گوید:

«گرچه کشیشان ما هم از ذکر مصایب حضرت مسیح مردم را متأثر می سازند، ولی آن شور و هیجانی که در پیروان حسین علیه السلام یافت می شود، در پیروان مسیح یافت نخواهد شد و گویا سبب این باشد که مصایب مسیح در برابر مصایب حسین علیه السلام مانند پر کاهی است در مقابل کوهی عظیم».
ادامه
21
2
10
مریم با محبت , bamohebbat
شنبه 3 آبان ، 22:01
احسنت
ادامه
 , hashemian69
شنبه 24 آبان ، 03:27
به خدا قسم روایتی شنیدم که میگفت :کسانی که حب حسیـــــــن بن علی علیه السلام رو در دل دارن از 7 نسل پشت حلال زاده هستند
ادامه