نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
دسته بندی رسانه ها

ایجاد کلوب جدید - ایجاد رسانه جدید | درخواست رسانه رسمی

کاربر گرامي شما براي تعامل بيشتر و موثر تر با ديگر کاربران مي توانيد "رسانه" یا "کلوب" ایجاد کنید .

اگر علاقه مند به ارتباطات همزمان و بحث و گفتگو در کلوب دات کام هستيد و زمان کافي براي مديريت روابط آن لاين داريد ، می توانید یک " کلوب " ایجاد کنید .

چنانچه می خواهید به انتشار و اشتراک گزاری مطالب و تصاویر ، در خصوص یک برند ، شخصیت حقیقی و یا حقوقی ، به صورت موثر تر و محدود بپردازید ، یک رسانه ایجاد کنید.

- محدودیت : اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در دیوار رسانه و کلوب حداکثر 20 مورد در روز می باشد.

جدول مقايسه رسانه و کلوب
امکانات و مزایا کلوب رسانه
نمايش اطلاعات روي صفحه تغييرات مهم خانه کاربران + +
سرویس آلبوم تصاویر + +
سرویس مطالب + +
سرویس بحث و اتاق گفتگو + -
امکان تنظيمات + -
دسترسي سريع و عمومي و بدون محدوديت به مطالب - +
قیمت 160,000 160,000

پس از انتخاب نام کلوب یا رسانه ، چنانچه این نام مربوط به برندها،مارکهای تجاری و یا وبسایتهای ثبت شده باشد ، در صورت تماس نمایندگان رسمی این شخصیتهای حقوقی ، امتیاز استفاده از نام کانال پس از مکاتبه با دارنده کانال ،به آن شخص اعطا خواهد شد.

مبلغی بعنوان هزینه های اداری ایجاد و پشتیبانی به میزان 160,000 کوروب بابت کلوب و 160,000 کوروب بابت ایجاد رسانه از حساب شخص متقاضی کسر خواهد شد.

- هزینه فوق صرفا جهت ایجاد کلوب می باشد و مالکیت کلوب ها همچنان برای سایت کلوب دات کام محفوظ می باشد ، و در صورت تخلف از قوانین سایت کلوب طبق مقررات عمل خواهد شد.
- هر شخص حقیقی یا حقوقی (کاربر) مجاز به مدیریت حداکثر 5 کلوب خواهد بود. درصورتیکه بیش از 4 کلوب را مدیریت میکنید، لطفا درخواست ایجاد کلوب ندهید.
- مدیران رسانه ها و کلوبها موظف به نظارت بر کلوبهای خود میباشند. درصورتیکه مدیر رسانه ای به مدت بیش از 6 ماه غایب باشد، سایت کلوب مجاز به حذف یا انتقال کلوب یا رسانه (بغیر از رسانه های رسمی) به سایر کاربران میباشد.
- در صورت غیر فعال بودن کلوب یا رسانه ای به مدت 6 ماه، رسانه یا کلوب (بغیر از رسانه های رسمی) راکد محسوب شده و سایت کلوب خودرا مجاز به حذف، غیر فعال سازی و یا انتقال آن به سایر کاربران میداند.
- در صورت عدم تایید درخواست کلوب ، مبلغ فوق بطور کامل به حساب کوروب شما بازگردانده خواهد شد.