منجی دوازدهم , monjiaj12

منجی دوازدهم

منجی دوازدهم , monjiaj12

منجی دوازدهم

649نــــفــــــر
عضو شده اند
649نفر عضو شده اند
منجی دوازدهم , monjiaj12
به حول و قوه الهی و نظر حضرت ولی عصر(عجل الله) توانستیم محتواهای نابی که در سایت منجی دوازدهم بارگزاری کرده بودیم به صورت نرم افزار اندروید تقدیم کاربران کنیم.
برای نصب این نرم افزار و یا قابلیت دیگر آن به کافه بازار مراجعه بفرمایید.

این نرم افزار قابلیت منحصر به فردی دارد که روزانه مطالب به روز میشود و موضوعات مختلف مرتبط با مهدویت را میتواند یکجا دنبال کند .فقط کافیست نرم افزار را دانلود نمایید و بعد از گذشتن دو دقیقه از زمان اتصال به اینتر نت بیش از 1000 مطلب را دریافت کنید.
مطالب نابی از امام زمان (عجل الله)در موضوعات
-امام شناسی
-امام زمان شناسی
-وظایف منتظران
-مدعیان دروغین مهدویت
-اخلاق مهدوی
-شعر ناب مهدوی
-صوت و ویدئوی مهدوی
و...
به همراه گالری بزرگ عکس نوشته و همچنین دیگر آثار تولید شده ما ،ماننده ویژه نامه ها و محیطهای فعال ما قابل دسترسی است.
در این نرم افزار بیش از 1000 مطلب کوتاه قرار داده شده است.
شما همراهان گرامی میتوانید این نرم افزار را در کافه بازار دانلود کنید و از محتواهای مهدوی برخوردار شوید.
ادامه
99
  منجی دوازدهم , monjiaj12
  منجی دوازدهم 3 سال پیش
  ز منظر آیات، چون انسان از اسرار غیب آگاهی ندارد و حکمت خیلی از حوادث را نمی‌داند، خیر و شرّ آنها را تشخیص نمی‌دهد؛‌ زیرا برخی چیزها را که به مصلحتش نیست،‌ به شدّت می‌طلبد و چیزهایی را که به صلاح اوست، از خود دور می‌کند و دوست ندارد:‌ ]عَسی أَنْ تَکْرَهُوا شَیْئاً وَ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ وَ عَسی أَنْ تُحِبُّوا شَیْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَکُمْ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُون[؛[۱] «چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید، حال آنکه خیر شما در آن است و یا چیزی را دوست داشته باشید، حال آنکه شرّ شما در آن است، و خدا می‌داند، و شما نمی‌دانید.»
  ادامه
  منجی دوازدهم , monjiaj12
  یا رب زغمش تا چند اشکم ز بصر آید
  بنشسته سر راهش ، شاید ز سفر آید

  تا چند بنالم زار شب تا سحر از هجرش

  کوکب شِمُرم هر شب ، شاید که سحر آید

  هر دم که رخش بینم خواهم دگرش دیدن

  بازش نگرم شاید یک بار دگر آید
  ادامه در لینک
  ادامه
  منجی دوازدهم , monjiaj12
  پسر علامه نقل می کردند:

  در زمان کودکی در محله خواجوی اصفهان منزل داشتیم و شبها پدرم منبر و سخنرانی داشتند و افراد دنبالشان می آمدند و ایشان را می بردند.

  یک شب من هم همراه پدرم راهی شدم. از محله خودمان که خارج شدیم از مسیری گذشتیم که کوچه ها و گذرهایی داشت در حالیکه در آن زمان در بیرون از محله خواجوی خانه و آبادی وجود نداشت و من در آن لحظه متوجه این مطلب نبودم بالاخره وارد باغی شدیم که جمعیت زیادی در آن بود. پدرم به منبر رفته و برای آنها سخنرانی نمودند.

  پس از اتمام منبر که خواستیم برگردیم، دیگر اثری از آن جمعیت ندیدم و در تمام طول مسیر برگشت هم از آن فردی که همراه ما می آمد و فانوس به دست داشت به شدت می ترسیدم و یکی از ویژگی های اهل آن مجلس این بود که پاهایی شبیه سم داشتند. بعد فهمیدم که آنها، مجلس گروهی از مومنان و شیعیان از طایفه اجنه بوده است.
  ادامه در لینک:
  ادامه
  منجی دوازدهم , monjiaj12
  اجرای احکام الهی، که تشکیل حکومت رسول اکرم صلی الله علیه و آله را ضروری نمود منحصر و محدود به زمان آن حضرت نیست. طبق آیات قرآن(۱) احکام اسلام محدود به زمان و مکانی خاص نیست و تا ابد باقی و لازم الاجرا می‌باشد.
  آیا برای مدت طولانی از زمان غیبت صغرا تا کنون و تا زمان ظهور حضرت مهدی علیه السلام باید احکام اسلام بر زمین بماند و اجرا نشود و هر که هر کاری خواست انجام دهد؟ آیا قوانینی که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در راه بیان و تبلیغ و نشر و اجرای آن ۲۳ سال زحمت طاقت فرسا کشید، فقط برای مدت محدودی بود؟
  ادامه در لینک
  ادامه
  منجی دوازدهم , monjiaj12
  تا به حال به خورشید نظر کردی؟

  چه حرفهای میتوان در مورد خورشید گفت ؟خورشید پشت ابر چگونه خورشیدی است؟با خورشید بیرون ابر فرق دارد؟

  خورشید چقدر پر نور است ،چقدر زیباست ،نور تمام عالم به وجود نور خورشید است،ونور خورشید به نور خدای متعال است،(وجود تمام عالم به وجود پر نور امام زمان است)

  وقتی خورشید پشت ابر است خیلی ها منتظرند تا خورشید ازپشت ابر بیرون بیایید،ولی برای خیلی های دیگر ،همین خورشید ،پشت ابر باشد خوب است ،چون توان تحمل را ندارند،(وما منتظر ظهور یاریم)
  ادامه در لینک:
  ادامه