نرم افزار اندروید کلوب
ایرانول , iranol

ایرانول

ایرانول , iranol

ایرانول

1,280نــــفــــــر
عضو شده اند
1,280نفر عضو شده اند
بیشتر
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این جشنواره از 60 شرکت برتر ایران در بخش های مختلف اقتصادی و تولید ملی تقدیر شد.

از مهمترین اهداف این جشنواره همفکری و همسویی فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در جهت سازندگی و ارتقای شرایط صنعت و تجارت کشور است.

همچنین لزوم معرفی ملی و بین المللی شرکت های موفق ایرانی و ایجاد ارتباط نزدیک بین شرکت های سرمایه گذاری و فعالان اقتصادی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

همزمان با برگزاری این جشنواره بیش از 40 شرکت داخلی آخرین دستاوردهای خود را در بخش های مختلف مواد شیمیایی، خدمات مهندسی، بانکی و بیمه ای، منابع انرژی، پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع فراساحل، سرامیک و سازه های فلزی در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند
ادامه
99
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این همایش از اعضای برگزیده در قالب اهدای گواهینامه چهره ماندگار کیفیت تقدیر بعمل آمد. انجمن طی ممیزی های انجام داده از اعضاء 7 شاخص را بررسی و سپس اقدام به معرفی منتخبین خود کرد.
این هفت شاخص عبارت از 1- رهبری و مدیریت، 2- فرآیندها، 3- منابع، 4- کارکنان، 5- رضایت مشتریان و مصرف کنندگان، 6- امنیت محیط زیست و جامعه ، 7- نتایج عملکردی می باشد.
گفتنی است ، شرکت نفت ایرانول یکی از شرکت هایی است که موفق به دریافت گواهینامه چهره ماندگار کیفیت شد.
ادامه
  ایرانول , iranol
  [https://www.aparat.com/v/BUQuI]
  فصل جدید رقابت های فوتبال کارگری لیگ دسته یک استان تهران دوشنبه ۵ مرداد ماه ۹۴در محل مجموعه ورزشی فرهنگی کارگران آغاز شد. همزمان تیم نفت ایرانول به مصاف قلم ورزش(منتخب خبرنگاران) رفت که این بازی با پیروزی پر گل ۴ بر ۲ به سود نفت ایرانول به پایان رسید. این مسابقه به صورت مستقیم و زنده از شبکه ورزش پخش شد. قضاوت این دیدار به عهده تورج حق وردی بود
  ادامه
   ایرانول , iranol
   هیات مدیره جدید شرکت نفت ایرانول مهندس عیسی اسحاقی را دو سال دیگر به عنوان مدیرعامل انتخاب کردند.
   به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، پس از برگزاری مجمع سالیانه و فوق العاده شرکت نفت ایرانول اعضای حقوقی و حقیقی معرفی و دکتر سیدغلامرضا هاشمی به سمت رئیس هیات مدیره ، مهندس عیسی اسحاقی به سمت مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره، مهندس احمد محمدی بوساری ، مهرداد محقق زاده و محمود عیدی نیز به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شدند.
   گفتنی است اعضای هیات مدیره مهندس عیسی اسحاقی را به مدت دو سال به عنوان مدیرعامل انتخاب کردند.
   ادامه
   ایرانول , iranol
   مجوز خوشنامی صادراتی شرکت نفت ایرانول برای چندمین سال متوالی از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تمدید شد.
   به گزارش روابط عمومی و تبلیغات به نقل از واحد صادرات شرکت نفت ایرانول، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز زیر مجموعه نهاد ریاست جمهوری برای شرکت هایی که در پرونده خود سابقه تخلف و شکایت نداشته و در بخش صادرات عملکرد خوبی داشته باشند، این مجوز را صادر می کند تا بتوانند از تسهیلات ویژه ای در بخش صادرات برخوردار شوند.
   با توجه به عملکرد مثبت بخش صادرات شرکت نفت ایرانول در سال گذشته ، این مجوز در سال جدید نیز برای این شرکت تمدید شد .این فرآیند طبق پیگیری های مکرر واحد صادرات صورت گرفته است .
   گفتنی است، گمرگ جمهوری اسلامی ایران تسهیلاتی برای حمایت از واحدهای تولیدی خوشنام در نظر گرفته است که از مهمترین آن می توان خروج محموله های صادراتی بدون حصول جوابیه آزمایش اداره استاندارد را نام برد که این امر موجب جلوگیری از توقف کشتی های صادراتی خواهد شد.
   ادامه
   ایرانول , iranol
   شرکت نفت ایرانول در مرداد ماه 94 موفق به تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004‌ و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای OHSAS 18001:2007‌ شد.

   به گزارش روابط عمومی و تبلیغات به نقل از واحد توسعه سیستم های شرکت نفت ایرانول، ممیزی مراقبتی گواهینامه استانداردهای مذکورتوسط شرکت SGSسوئیس در تاریخ های 3 و 4 مرداد ماه سال جاری(به مدت دو روز متوالی) در پالایشگاه و مجتمع بسته بندی و ظروفسازی تهران انجام شد.

   گفتنی است، جلسه اختتامیه این ممیزی، كه با حضور مدیران و برخی از روسای شركت برگزار شد، نمایندگان شركتSGS ضمن تمدید گواهینامه های مذکور، عملكرد شرکت را مثبت ارزیابی كردند.

   مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول، نیز ضمن تشکر و قدردانی از تمامی همکارانی که در این ممیزی حضور فعال داشته اند، دریافت این گواهینامه را سندی بر تعهد شرکت نفت ایرانول به ارتقای سیستم های مدیریت زیست محیطی، ایمنی و بهداشت در مسیر دستیابی به اهداف متعالی و چشم انداز شرکت دانست.
   ادامه
   ایرانول , iranol
   ادامه
   ایرانول , iranol
   به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت روز زن و مقام مادر و همچنین ولادت با سعادت بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران مراسمی در شرکت نفت ایرانول برگزار شد .

   به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این مراسم که با قرائت قرآن و پخش کلیپی از لحظه سال تحویل و حضور وزیر تعاون و کار و رفاه اجتماعی در پالایشگاه تهران و پیام نوروزی مدیرعامل آغاز شد ، مجید اشجعی مدیر منابع انسانی ضمن خیر مقدم به بانوان شرکت گزارشی از عملکرد این مدیریت و اقدامات پیش رو در سال 94 ارائه داد.
   در ادامه مدیرعامل شرکت سخنانی را در مورد روز زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) ایراد کرد.
   گفتنی است در پایان این مراسم به رسم یادبود هدایایی به بانوان حاضر در مراسم اهدا شد.
   ادامه
   ایرانول , iranol
   عکسهای بیشتر در صفحه رسمی ایرانول در لنزور
   ادامه
   2
   1
   سیّد ول گرد حسینی  , radarz
   سه شنبه 11 فروردین ، 16:55
   ایول فقط روغن ایرانول
   ادامه
   ایرانول , iranol
   با پیگیری مدیریت و تلاش پرسنل زحمتکش شرکت نفت ایرانول دستگاه آنالیز گازهای خروجی از کوره، در پالایشگاه تهران شرکت نفت ایرانول نصب شد.

   به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، با توجه به اهتمام مجموعه شرکت نفت ایرانول به حفاظت از محیط زیست و تاکید اداره کل محیط زیست بر نصب و راه اندازی دستگاه مراقبتی گازهای خروجی از کوره ها، این دستگاه خریداری و پس از انجام عملیات لازم برای ساخت سکوی نصب و لوله کشی های مورد نیاز، در دودکش های گاز خروجی پالایشگاه روغن سازی تهران شرکت نفت ایرانول نصب شد.

   لازم به ذکر است که با نصب و راه اندازی این دستگاه و به صورت آنلاین، شرکت قادر به رصد کردن ترکیب درصد گاز خروجی از کوره ها می باشد.

   همچنین از این طریق نحوه کارکرد کوره ها به طور کامل کنترل خواهد داشت که علاوه بر حفظ محیط زیست با جلوگیری از خروج گازهای آلاینده از قبیل مونوکسید کربن و با شناسایی و رفع موارد منجر به سوخت ناقص و کمک به رفع آن، در عمل صرفه جویی عظیمی در منابع مالی شرکت خواهد شد.
   ادامه
   ایرانول , iranol
   [https://www.aparat.com/v/LvzdI]

   برای اولین بار صورت گرفت : حضور گرم و امید بخش وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی جناب آقای دکتر ربیعی، هنگام تحویل سال ۱۳۹۴ در میان کارگران زحمتکش پالایشگاه تهران شرکت نفت ایرانول
   رویدادها
   وزیر کار
   ۳
   ایرانول
   ۸
   پالایشگاه روغن سازی ت
   ۱
   نظر شما :
   ادامه
   ایرانول , iranol
   ایرانول 4 سال پیش
   ادامه
   ایرانول , iranol
   پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران ، با حضور وزیر راه و شهرسازی ، معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری ، رییس سازمان ملی بهره وری و جمعی از اقتصاددانان کشور ، بهمن ماه سالجاری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد .

   به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول : تمامی شرکت ها و سازمان های ایرانی در هر بخشی که فعال هستند ، می توانند متقاضی دریافت " جایزه ملی مدیریت مالی ایران " شوند . بر این اساس شرکت نفت ایرانول نیز در اولین دوره حضور ، موفق به اخذ شاخص های مورد نظر و دریافت جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد .
   طبق اعلام برگزار کنند گان ، این جایزه با هدف حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت ها و سازمان ها ، تشویق و ترغیب شرکت ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود ، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت ها و سازمان های ایرانی ، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک ، معرفی و قدردانی از شرکت ها و سازمان های برتر در حوزه های مالی و اقتصادی و فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی برگزار می شود .
   ادامه
   ایرانول , iranol
   [https://www.aparat.com/v/huxAW]
   تاریخچه صنعت نفت ایران
   ادامه
    ایرانول , iranol
    برای دومین سال پیایی
    شرکت نفت ایرانول موفق به دریافت گواهینامه سازمان ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شد

    در همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان که 9 اسفند ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، شرکت نفت ایرانول برای دومین سال پیایی موفق به دریافت گواهینامه انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد .
    به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول ، همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ، هر سال در روز 9 اسفند ماه به منظور گسترش فرهنگ حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و تقدیر از شرکت های تولیدی و خدماتی برگزیده که حقوق مصرف کنندگان را رعایت کرده اند، برگزار می شود .
    در این دوره 359 بنگاه اقتصادی در فرآیند ارزیابی شرکت کرده‌اند که از میان آنها، 118 بنگاه موفق به دریافت گواهینامه و تندیس شدند.
    ادامه
     ایرانول , iranol
     در مراسمی با حضور وزیر صنعت و معدن و تجارت از صد شرکت برتر در ایران تقدیر شد.

     به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول به نقل از واحد توسعه سیستمها، در این مراسم که با حضور وزیر صنعت و معدن و تجارت و نیز معاونین این وزارتخانه در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، موفق ترین بنگاههای تجاری و صنعتی در قالب 500 شرکت برتر و بزرگ ایران در هفدهمین سال رتبه بندی شرکتها معرفی شده و با اهداء لوح تقدیر و تندیس به 10 شرکت برتر از تلاشهای شرکت های برتر در ایران تقدیر بعمل آمد.
     با توجه به آمار ارائه شده از سوی سازمان مدیریت صنعتی، حجم فروش 100 شرکت اول سال 1393 براساس اطلاعات مالی سال گذشته، معادل 528 هزار و 230 میلیارد تومان بوده که در مقایسه با حجم فروش 100 شرکت برتر سال پیش از آن، بیش از 49 درصد رشد داشته است.
     شرکت نفت ایرانول با افزایش رشد 138% فروش/درآمد خود نسبت به سال گذشته، موفق به کسب رتبه 87 در بین 100 شرکت برتر گردید.
     ادامه
     ایرانول , iranol
     به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول به نقل از واحد توسعه سیستم ها ،شرکت نفت ایرانول به منظور تحقق اهداف خود در زمینه مسئولیت های اجتماعی و مدیریتی، اقدام به حمایت از سازمان مدیریت صنعتی و همایش شرکت های برتر ایران در سال 1393 نموده است.

     سازمان‌مدیریت‌صنعتی، رتبه‌بندی شركت های برتر ایران را برای سالیان متوالی تهیه نموده است. این فهرست با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی كشور، فضای روشن‌تری از كسب و كار اقتصادی كشور ارایه می‌دهد و به مدیران، سیاستگذاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درك دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ كشور بیابند.

     هفدمین همایش شرکت های برتر ایران در روز دوشنبه مورخ 27 بهمن 93 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
     ادامه
     ایرانول , iranol
     به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول به نقل از واحد بازاریابی و فروش ؛ تولید گریس ایرانول لیما با بسته بندی 10 پوندی فلزی در ابتدای دی ماه سال 93 تولید و به عنوان گریس چند منظوره پایه لیتیومی به بازار عرضه گردید.

     سید محمدعلی هاشمی ،مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت ایرانول از تولید گریس ایرانول لیما با بسته بندی 10 پوندی فلزی خبر داد و افزود این محصول در ابتدای دی ماه سال 93 تولید و به عنوان گریس چند منظوره پایه لیتیومی به بازار عرضه گردید.
     این گریس برای مصارف عمومی روانکاری بویژه در روانکاری چرخ ها، جعبه دنده ها و اتصالات توپی و مسطح وسایل نقلیه کاربرد دارد. محدوده دمای کارکرد وسیع ، پایداری در برابر آب، مقاومت در برابر اکسید شدن در دمای بالا و پایداری مکانیکی عالی از ویژگی های این محصول می باشد. سابقأ این محصول دربسته بندی 2 پوندی پلاستیکی تولید و به بازار عرضه شده بود و با توجه به درخواست مشتریان، بسته بندی 10 پوندی فلزی این محصول نیز در برنامه تولید این شرکت قرار گرفت.
     ادامه
     3
     1
     علی كوچولو , alikocholo9090
     سه شنبه 21 بهمن ، 07:37
     آقا سلام
     من دنبال اخذ نمایندگی از شرکت ایرانول هستم.میشه با شما تماس بگیرم و راهنمایی کنید
     مرسی
     ادامه
     ایرانول , iranol
     به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول به نقل از واحد تبلیغات ؛ جدیدترین نسخه کتابچه معرفی محصولات شرکت به زبان انگلیسی منتشر شد.
     این کتابچه توسط واحد تبلیغات و با همکاری واحد مهندسی محصول در 208 صفحه طراحی و چاپ شده و در اختیار واحدهای مختلف شرکت قرار دارد.
     ادامه
      ایرانول , iranol
      تقدیم به عزیزانی که یاد و خاطرشان را همواره گرامی خواهیم داشت.
      گرامیداشت چهارمین سالگرد درگذشت همکاران واحد فروش، شرکت نفت ایرانول برگزار شد.
      به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول ، در چهارمین سالگرد سقوط هواپیمای مسافربری ارومیه و واقعه تلخ درگذشت دو تن از همکارن واحد بازاریابی و فروش ؛ مرحوم آرش پارسیا و مرحوم وحید چنگ میانی گروهی از همکاران با حضور بر سر مزار این عزیزان و عیادت از پدر مرحوم وحید چنگ میانی یاد و خاطره شان را گرامی داشتند، از خدا برای درگذشتگان طلب مغفرت و برای بازماندگان آرزوی صبر و سلامتی داریم.
      ادامه
      ایرانول , iranol
      از هم اکنون میتوانید با مراجعه به صفحه فرصتهای شغلی در وب سایت شرکت نفت ایرانول از جدیدترین فرصت های ایجاد شده اطلاع پیدا کنید
      ادامه
      ایرانول , iranol
      [https://www.aparat.com/v/TrHm1]
      با تکیه بر داشته هایمان
      ادامه
       ایرانول , iranol
       پالایشگاه روغن سازی آبادان نخستین واحد تولید کننده روغن های موتوری و صنعتی در ایران میباشد که در سال 1329 شروع به فعالیت کرده و از سال 1381 تا به امروز با بیش از نیم قرن فعالیت به عنوان دومین پالایشگاه روغن سازی شرکت نفت ایرانول به فعالیت خود ادامه می دهد.
       ادامه
       ایرانول , iranol
       شركت نفت ایرانول در سال 1392، با پیاده سازی الزامات استاندارد مدیریت كیفیت صنعت خودروسازی(ISO/TS16949) و كسب آمادگی های لازم موفق به كسب این استاندارد از شركت DQS آلمان گردید.
       به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول به نقل از واحد توسعه سیستم ها ، ممیزی مراقبتی گواهینامه مدیریت کیفیت صنعت خودروسازی (ISO/TS 16949) توسط شرکت DQS ایران در تاریخ های 18 تا 20 آبان ماه 1393 و در ادامه نیز ، ممیزی پیگیری مورخ 20 و 21/10/1393 در سازمان انجام گردید و سازمان موفق به تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت صنعت خودروسازی گردید.
       مدیریت عامل ایرانول (جناب آقای مهندس احمد محمدی بوساری)، ضمن تشکر و قدردانی از تمامی همکارانی که در این ممیزی حضور فعال داشته اند، دریافت این گواهینامه را ایجاد زبانی مشترک مابین سازمان و خودروسازان دانسته و تاکید نمودند تمدید این گواهینامه باعث نزدیک تر شدن محصولات سازمان با خواسته و انتظارات مشتریان صنعت خودرو ساز خواهد گردید.
       ادامه
       ایرانول , iranol
       ایرانول , iranol
       2
       1
       علی كوچولو , alikocholo9090
       پنجشنبه 25 دی ، 08:44
       سلام کاش یه نفر آشنا پیدا میشد من میخوام نمایندگیشو بگیرم ولی پولم زیاد نیست شرکت ایرانول هم نصف پول و نصف چکی کار نمیکنه برای بار اول
       ادامه
       ایرانول , iranol
        ایرانول , iranol
        مجتمع تولید و بسته بندی اصفهان در سال 1384 با هدف تولید انواع روغن های موتوری، صنعتی و ضد یخ تأسیس گردیده و در اردیبهشت ماه سال 1392 به مالکیت شرکت نفت ایرانول در آمده است.
        مجوز بهره برداری و طراحی این مجتمع جهت ظرفیت تولید سالیانه 185 میلیون لیتر (معادل 170هزار تن) انواع روغن‌های موتوری وصنعتی می باشد.

        از ویژگی های این مجتمع می توان به موارد زیر اشاره نمود:
        1- دارا بودن بالغ بر 3/5 میلیون لیتر ظرفیت ذخیره سازی مواد اولیه.
        2- وجود تجهیزات و تاسیسات بلندینگ با مخازن متعدد به حجم 130 هزار لیتر.
        3- بهره مندی از خطوط مختلف مظروف سازی با ظرفیت های 1، 4، 20، 208 لیتری و خط بارگیری بالک.
        4- مجهز بودن به آزمایشگاه با تجهیزات مدرن و پیشرفته مطابق با استاندارد های بین‌المللی.
        5- بهره گیری از سیستم انبارش پالت راک برای استفاده از حداکثر فضای موجود.
        6- موقعیت استراتژیک با توجه به دسترسی مناسب به بازارهای مرکز و جنوب کشور.
        ادامه
        2
        2
        متین سنائی , morteza9265
        دوشنبه 22 دی ، 10:06
        با سلام خدمت دست اندركاران شركت نفت ایرانول
        اینجانب مسئول فروش واحد تولید كننده بشكه های فلزی 220 لیتری در اصفهان هستم و بدینوسیله اعلام آمادگی شركت خود را در جهت تأمین نیاز های آن شركت اعلام میدارم.
        ادامه
        شرکت نفت ایرانول , iranoloil
        دوشنبه 22 دی ، 12:52
        سلام آقای سنائی عزیز. شما میتوانید از طریق صفحه ارتباط با ما اقدام به ارسال پیام خود نمایید. با تشکر.
        لینک : www.iranol.ir/fa/fullmode/message.html
        ادامه
        ایرانول , iranol
        مجتمع ظرفسازی و بسته بندی ایرانول در سال 1377 توسط سازمان خدمات و پشتیبانی صنعت نفت به منظور ساخت ظرف های پلاستیکی و مظروف سازی مواد نفتی تاسیس گردید. ماشین آلات مربوطه سال 1378 به ایران حمل و در محل کارخانه واقع در بلوار پژوهشگاه صنعت نفت شهر ری نصب گردید.
        کلیه ماشین آلات ساخت کشور ایتالیا بوده و دارای سیستم کنترل اتوماتیک می باشد. این سیستم قابلیت های مختلفی را در بهره برداری از ماشین آلات بوجود آورده است. در سال 1380 بقیه دستگاه ها نیز توسط متخصصان کارخانه و تکنیسین های ایتالیایی راه اندازی گردید. در سال 1381 در راستای خصوصی سازی شرکت ها این مجتمع به شرکت نفت ایرانول واگذار شد.
        اکنون با در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات ساخت انواع ظروف پلاستیکی یک تا چهار لیتری در تیپ های مختلف , به همراه درب آنها و همچنین سیستم کاملاً اتوماتیک پر کنی با قابلیت چاپ روی بدنه ظرف (I.L.M) و بسته بندی , تنها خط کامل تولید و بسته بندی ظروف پلاستیکی در ایران می باشد و می تواند پاسخگوی نیاز داخلی یا صادرات به خارج از کشور باشد.
        ادامه
        3
        5
        پارسا مجیدی , p.majidi
        پنجشنبه 18 دی ، 15:00
        خوش اومدید به کلوب امیدوارم لحظات خوبی رو در کنار هم داشته باشیم
        ادامه
        شاهین شریفی , shahinolah
        پنجشنبه 18 دی ، 23:30
        دوستان نفتی چیکار میکنین با اووضاع واحوال قیمت نفت ؟؟؟؟؟؟
        ادامه
        ایرانول , iranol
        این پالایشگاه یكی از دو پالایشگاه شركت نفت ایرانول و مجهزترین واحد روغن سازی موجود در کشور می باشد که در جاده تهران - قم و در مجاورت شرکت پالایش نفت تهران قرار گرفته است.
        وجود واحد تصفیه با هیدروژن این واحد را قادر می سازد تا انواع روغن های صنعتی با کیفیت بسیار بالا را که در سایر واحدهای روغن سازی کشور امکان تولید آنها وجود ندارد را تولید نماید.مضافا اینکه این واحد، تنها تولید کننده برایت استاک در کشور می باشد.

        واحد روغن سازی پالایشگاه تهران با داشتن واحدهای آسفالت گیری توسط پروپان و هیدروژناسیون، پیشرفته ترین و مجهز ترین واحد روغن سازی کشور است.
        ادامه