نرم افزار اندروید کلوب
رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

رسانه اطلاع رسانی کلوب , information
با سلام و آرزوی سلامتی و شادی خدمت کاربران محترم سایت کلوب...

همانطورکه مطلع هستید اخیرا برنامه اندرویدی سایت کلوب منتشر شده است. صفحه خانه این نرم افزار به نشر اخبار مهم سیاسی، فرهنگی، علمی، اجتماعی و همینطور بازنشر پست هایی از کلوبها و رسانه های برتر هر ماه می پردازد.

پست های برگزیده از کلوبهای برتر هر ماه توسط "مدیر کلوبها و رسانه ها" بر اساس کیفیت و در موضوعات ذکر شده (با ظرفیت روزانه ۱-۲ پست در هر موضوع) انتخاب میگردند.

امیدوار هستیم که با بازنشر پست های کیفی، به معرفی هر چه بیشتر کلوبهای ارائه کننده مطالب کیفی به کاربران و جذب کاربران به این کلوبها و رسانه ها کمک نمائیم.

کاربرانی که از نرم افزار اندرویدی استفاده نمیکنند نیز میتوانند با عضو شدن در رسانه دیوار مطالب دیوار اصلی کلوب را مشاهده نمایند.

مدیران محترم کلوبها هم میتوانند مطالب کیفی خود را (حداکثر ۲ مورد در هفته) برای انتشار در دیوار اصلی کلوب کاندیدا نمایند. بدین منظور لینک مطلب خود را به کاربر "مدیر رسانه ها و کلوبها" (https://www.cloob.com/name/clubsman) ارسال نمایید.

آدرس دیوار اصلی کلوب:
ادامه
99
محمدحسن س , m3125s3125
جمعه 30 فروردین ، 13:28
سلام اگه امکان تغییر رنگ تم هم داخل آپدیت جدید می بود بهتر می شد
ادامه
  , barana.ehtesham
دوشنبه 12 فروردین ، 17:25
رسانه ی اطلاع رسانی کلوب حالت چطوره؟؟؟؟؟
ادامه
  , tremendous
دوشنبه 12 فروردین ، 17:26
بسیار هم عالی اما لطفا به رسانه هاتون بفرمایید مطالبی بگذارید که ارزش خواندن و لایک کردن داشته باشند! گذاشتن یک عکس و نوشتن سه کلمه زیر آن کاری است که بیشتر رسانه هاتون منتشر می کنند!! البته اشکالی نداره اما بسیاری از پست ها بی محتوا و کم مایه هست یا همه اش دعا و آیه ی قرآن و ... می گذارند که خوب هر مسلمانی بالاخره اینها را می داند و یا هجویات و مزخرفات غیر مذهبی!!!
ادامه
کامنت بنویسید...
رسانه اطلاع رسانی کلوب , information
با سلام و آرزوی سلامتی و شادی برای کاربران محترم سایت کلوب،

نسخه به روز رسانی شده نرم افزار کلوب در لینک زیر قابل دریافت است. لازم به ذکر است که برای نصب این نسخه باید ابتدا نسخه قبلی را از گوشی خود حذف نمائید.

تغییرات این نسخه: رفع باگ های جزئی، تغییرات مختصر صفحه خانه (امکان لایک و کامنت و نمایش نام کلوب یا رسانه منتشر کننده) و مشاهده پاسخ به کامنت ها
ادامه
آرزو ا , arezoo756
یکشنبه 11 فروردین ، 14:35
چ جالب
مرسی
ادامه
محمد رضا    , jouker2003
یکشنبه 11 فروردین ، 15:15
دوستانی که نصب کردن نظر بدن چطوریه
ادامه
  , mehregan2016
یکشنبه 11 فروردین ، 15:22
نمودار آمار رسانه ها را نشون نمیده
ادامه
کامنت بنویسید...
رسانه اطلاع رسانی کلوب , information
کاربران محترم سایت کلوب، سلام

ضمن تبریک عید نوروز و آرزوی سلامتی و شادی برای کاربران و دوستان عزیز و محترم، بدینوسیله نسخه اصلی برنامه اندروید سایت کلوب، در اختیار کاربران قرار میگیرد.

خواهشمندیم که پس از استفاده از نرم افزار نظرات و ایرادات احتمالی برنامه را (ترجیحا در بحث های کلوب "برنامه اندروید کلوب" و یا در زیر این پیام) مطرح نمایند.

لازم به توضیح است که صندوق پیام کلوب (inbox) نیز برای این نرم افزار توسعه یافته و در نسخه های بعدی برنامه جهت بهره برداری کاربران عزیز عرضه خواهد شد.

در انتها خواهشمندیم برای پرهیز از نصب برنامه های آلوده، برنامه اندرویدی کلوب را فقط و فقط از خود سایت کلوب دریافت نمائید.
ادامه
فاطیما جم جبار , kalagh_par
شنبه 10 فروردین ، 20:58
لطفا قسمت پیام ها رو، گفتگو و همچنین نمایش آخرین لاگین وخرید کروب رو اضافه کنید اینا خیلی مهمه خیلی
ادامه
مریم  , tanhambezar
پنجشنبه 8 فروردین ، 20:12
خیلی خوبه که نرم افزار اندروید برای کلوب منتشر کردید اما بدون صندوق پیام و گفتگو واقعا جذابیتش خیلی کمه.... امیدوارم زودتر اضافه بشه به نرم افزار
ادامه
؛؛؛؛  امیر ؛؛؛؛ قاسملو , jghasemloo
چهارشنبه 7 فروردین ، 14:17
سلام. لطفا قسمت گفتگو رو فعال کنید با صندوق پیام
ادامه
کامنت بنویسید...