نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
دنیای ورزش , donyaivarzesh

دنیای ورزش

دنیای ورزش , donyaivarzesh

دنیای ورزش

80نــــفــــــر
عضو شده اند
80نفر عضو شده اند
دنیای ورزش , donyaivarzesh
فوتبال
گواردیولا و فرزندانش (عکس) موضوع: سایت ها


ادامه
99
دنیای ورزش , donyaivarzesh
کشتی
جلسه بررسی آیین‌نامه لیگ برتر كشتی آغاز شد
برگزاری رقابت‌ها 15 شهریور تا پایان دی ماه
اعزام تیم قهرمان به یك تورنمنت بین المللی اخبار بازدید:۱۲۳ ۱۲:۴۵ ۱۳۹۱/۲/۱۳ ادامه جلسه بررسی آیین‌نامه لیگ برتر كشتی صبح امروز (چهارشنبه 13/2/91) با حضور نمایندگان هیأت‌ها و باشگاه‌ها در محل خانه كشتی تهران آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدارسیون كشتی، در این جلسه كه ابراهیم جوادی عضو هیأت رئیسه و مشاور عالی سازمان لیگ و علیرضا سلیمانی رئیس كمیته سیاستگزاری فدراسیون كشتی نیز حضور داشتند، بند به بند آئین نامه لیگ برتر كشتی مورد بررسی قرار می گیرد.
بر این اساس در این جلسه كه همچنان در حال برگزاری است، تا كنون مواردی مانند اعزام تیم قهرمان لیگ برتر به یك تورنمنت بین‌المللی با هزینه فدراسیون كشتی، تبدیل كمیته لیگ به سازمان لیگ و برگزاری مسابقات از تاریخ 15 شهریور حداكثر تا پایان دی ماه مورد تأیید و بررسی اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت.
این جلسه هم‌اكنون با حضور نمایندگان باشگاه‌ها و برخی افراد صاحب‌نظر از جمله اسداله رضایی و محمدابراهیم امامی روسای سابق سازمان لیگ در حال پیگیری است.
اخبار تكمیلی متعاقبا اعلام می‌گردد.

ادامه
  دنیای ورزش , donyaivarzesh
  کشتی
  فدراسیون جهانی کشتی اعلام کرد:
  ایران میزبان جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی در سال 2013 شد اسفندماه و میزبانی دومین مسابقه مهم فیلا
  ا ۰   با اعلام فدراسیون جهانی کشتی ایران به عنوان میزبان رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی در سال 2013 میلادی انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، با رایزنی های بسیار زیاد صورت گرفته توسط مسئولان فدراسیون کشتی با رافائل مارتینتی رئیس و دیگر مسئولان فدراسیون جهانی کشتی، فیلا با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی ایران میزبانی رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی را به ایران واگذار کرد.
  در نامه ای که با امضای رافائل مارتینتی رئیس سوئیسی فیلا به فدراسیون کشتی ایران ارسال شده آمده است: پیرو اعلام آمادگی فدراسیون شما، جهت برگزاری جام جهانی، خوشحالم که اطلاع دهم که کمیته اجرایی فیلا برگزاری مسابقات جام جهانی 2013 آزاد و فرنگی را به شما واگذار نموده است. این مسابقات با حضور ده تیم برتر رقابتهای قهرمانی سال 2011 جهان برگزار می شود و دومین مسابقه مهم فیلا محسوب می شود. زمان این رقابتها 5 و 6 اسفندماه سال 91 خواهد بود و جوایز هر رشته دویست هزار دلار است.
  ادامه
  1
  1
  محمد دنیای ورزش , boysports
  پنجشنبه 14 اردیبهشت ، 15:26
  پس کشتی خانمها رو چیکار کنیم
  ادامه