نرم افزار اندروید کلوب
آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

آرسنال , ArsenalNews

آرسنال

199نــــفــــــر
عضو شده اند
199نفر عضو شده اند
آرسنال , ArsenalNews
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم ...
arsenal.ir
ادامه
99
آرسنال , ArsenalNews

کل بازیکنانی که خبرگزاری‌های مختلف اعلام کردند به آرسنال برای نقل و انتقال در ژانویه لینک شده‌اند


Dayot Upamecano, RB Leipzig [The Sun];
Thomas Lemar, Atletico Madrid [AS];
Wilfred Ndidi, Leicester [Leicester Mercury];
Dries Mertens, Napoli [Daily Mail];
Chris Smalling, Manchester United [Daily Mirror];
James Rodriguez, Real Madrid [El Desmarque];
Ezequiel Barco, Atalanta [Record],
Adrien Rabiot, Juventus [Daily Mail],
Max Aarons, Norwich [Daily Mail];
Merih Demiral, Juventus [Daily Mirror]

arsenal.ir
ادامه
آرسنال , ArsenalNews
ما ساکا را در پست دفاع چپ داشتیم که متاسفانه به نظر میرسید روحیه خوبی ندارد و سئاد هم آماده بازی نبود. ما انتظار داشتیم کولاشیناچ برای بازی هفته بعد مقابل لیدز یا حتی دیرتر برای قرار گرفتن در ترکیب آماده باشد اما روز قبل از بازی او نزد من آمد و گفت اگر به من نیاز دارید من میتوانم بازی کنم. ما با اندکی تردید او را در ترکیب قرار دادیم اما او از جان مایه گذاشت و تمام توانش را برای تیم گذاشت.

او فراتر از حد انتظار ما ظاهر شد و باید بگویم این همان نگرشی است که قبلا گفته بودم از بازیکنان انتظار دارم و سئاد هم نشان داد نگرش خوبی نسبت به آینده تیم و خود دارد.
بعد از بازی او را صدا کردم و به او گفتم بی نهایت از تو ممنونم.
arsenal.ir
ادامه
آرسنال , ArsenalNews
آرسن ونگر پس از تساوی 2-2 آرسنال با نوریچ با سرمربیگری لیونبرگ به حمایت از شاگرد سابق خود پرداخت.

پس از آنکه فردریک لیونبرگ در کنفرانس مطبوعااتی پیش از بازی با برایتون اظهار کرد صحبت با آرسن ونگر جزو برنامه های اوست، ونگر هم اذعان کرد خوشحال میشود با او صحبت کرده و وی را راهنمایی کند.

"همیشه خوشحال میشوم اگر بتوانم به بازیکنان و باشگاه سابقم کمک کنم. اگر او هر زمان به کمک نیاز داشته باشد قطعا من همیشه در دسترسش خواهم بود.

"قلب من با باشگاه است و میخواهم کارشان را به خوبی انجام دهند. فردی مرد خیلی متعهدی است. او این کار را برای مدت زمان طولانی میخواهد. بیایید اجازه دهیم با دیدگاه خود کارش را انجام داده و حمایتش کنیم."
arsenal.ir
ادامه
آرسنال , ArsenalNews


دور سوم جام حذفی انگلستان قرعه کشی شد و تیم مردان آرسنال باید در امارات از لیدزیونایتد میزبانی کند.

سال 2012 آخرین باری بود که توپچی ها مقابل لیدز قرار گرفتند و تیری آنری که تازه به باشگاه بازگشته بود موفق شد تک گل این دیدار را به ثمر برساند تا توپچی ها پیروز این میدان باشند.

این دیدار در حوالی روزهای جمعه 13 تا دوشنبه 16 دی برگزار خواهد شد.
arsenal.ir
ادامه
آرسنال , ArsenalNews
پس از تساوی 2-2 آرسنال مقابل نوریچ به سرمربیگری لیونبرگ رابرت پیرس در مصاحبه ای اذعان کرد تیم آرسنال همچنان بیماری دوران اونای امری را یدک می کشد.

روز گذشته توپچی ها که برای اولین بار با سرمربیگری فردریک لیونبرگ به میدان رفتند ،در خانه ی نوریچ 2 بار از حریف عقب افتادند اما موفق شدند با درخشش اوبامیانگ بازی را برگردانده و به تساوی برسند.

رابرت پیرس پیش از این بازی و در طول هفته ی گذشته لیونبرگ را در تمرینات همراهی میکرد ، او میگوید تیم آرسنال از زمان اونای امری هنوز از کمبود اعتماد به نفس رنج میبرد و بیمار است. به طور کلی فکر می کنم که آرسنال مریض است. لیونبرگ یا هر مربی دیگری باید دارویی برای این بیماری پیدا کند. در مورد آرسنال باید صبوری کرد اما این اتفاق از ابتدای فصل نیز رخ داده است. اکنون ضعیف هستیم و آرامش نداریم."

"وقتی اعتماد به نفس کمی دارید مسئولیت پذیریتان نیز کم است و کارهای کمتری انجام می دهید."

"از نظر من آرسنال از لحاظ هجومی خوب عمل کرده اما در خط دفاعی این طور نبوده است و فردی قطعا بیشتر از این موضوع آگاه است. او در کنار افرادی مثل مرتساکر باید کارهای زیادی برای بهبود وضعیت دفاعی تیم انجام دهد."
arsenal.ir
ادامه