نرم افزار اندروید کلوب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

761نــــفــــــر
عضو شده اند
761نفر عضو شده اند
98/11/6 02:31

برد سخت زیر فشار میهمان ذوب آهن یک- پارس صفر؛ سر...

ذوب آهن اصفهان
برد سخت زیر فشار میهمان

ذوب آهن یک- پارس صفر؛ سر حدادی‌فر سه امتیازی شد

ذوبی‌های اصفهان در اولین تجربه با مربی جدید خود به برد حساسی برابر پارس جم رسیدند و حریف خود را به سختی و با زحمت شکست دادند.به گزارش "ورزش سه" از هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر ذوب‌آهن با مربی جدید خود به برد مهمی رسید. آن‌ها در نیمه اول با گل دقیقه آخر قاسم حدادی فر مزد زحمات خود را گرفتند و توانستند برنده به رختکن بروند. با شروع نیمه دوم اما پارس جنوبی با چند تعویض بازی را در دست گرفت و می‌توانست نتیجه را برگرداند اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت سه امتیاز به حساب شاگردان میودراگ رادولوویچ ریخته شد.روز: شنبه، تاریخ: 5/11/98
ورزشگاه: فولاد شهر
داور: سیدمهدی سیدعلی
کمک ها: محمد جواد مداح – علی اکبر نوری
کمک داوران اضافی: محمدحسین ترابیان – سعاد وفاپیشه
داور چهارم: حسن انتظاری
ناظر: محمدجواد تقی پور

اخطارمهدی خلیل (64) از پیکان

فریبرز گرامی(45) از پارس جنوبی جم

ذوب‌آهن:

مهدی خلیل

وحید محمدزاده

هادی محمدی

حمید بوحمدان

قاسم حدادی فر (دقیقه 82- محمد نژادمهدی)

احسان پهلوان

دانیال اسماعیلی فر ( دقیقه 90+4- محمدعلی کاظمی)

علیرضا منظمی (86- رضا حبیب‌زاده)

مسعود ابراهیم زاده

مهدی مهدی پور

فرشاد محمدی مهر
سرمربی: میودراگ رادولوویچپارس جنوبی جم:مسعود پور محمد

آدام همتی

میلاد خدایی

علی عبدالله زاده

فریبرز گرامی

نیما انتظاری

ایمان با صفا (دقیقه 78- امین منوچهری)

پوریا آریا کیا (دقیقه 69- شهرام گودرزی)

محمد نوری

محمد ابراهیمی

رضا خالقی فر (دقیقه 88- میلاد باقری)
سرمربی: هومن افاضلیشرح گل:ذوب‌آهن یک پارس جنوبی صفر (دقیقه 44- قاسم حدادی فر)، پس از یک رفت و برگشت توپ در سمت راست به دانیال اسماعیلی فر رسید او با سانتری به محوطه جریمه حدادی فر را در موقعیت گلزنی قرار داد که کاپیتان ذوب‌آهن با ضربه سر زیبا گل اول را به ثمر رساند.


لحظات حساسدقیقه 5- ذوبی‌ها با یک کار تیمی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شدند که شوت منظمی به تیر دروازه برخورد کرد.
دقیقه 8- شوت دانیال اسماعیلی فر از پشت محوطه جریمه در اختیار پورمحمد قرار گرفت.

دقیقه 22- شوت مهدی مهدی پور از گوشه محوطه جریمه به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت .

دقیقه 23- ضربه برگردان رضا خالقی فر از داخل محوطه جریمه پس از برخورد به مدافع ذوب‌آهن راهی کرنر شد.

دقیقه 24- ضربه خطرناک محمد نوری از داخل محوطه جریمه توسط مهدی خلیل راهی کرنر شد.

دقیقه 27- محمد ابراهیمی از سمت راست زمین ضربه خطا را به محوطه جریمه ارسال کرد که ضربه سر خطرناک نوری در اختیار مهدی خلیل قرار گرفت.

دقیقه 68- پوریا آریا در داخل محوطه جریمه توپی را دریافت کرد که شوت خطرناک این بازیکن را مهدی خلیل دفع نمود.

دقیقه 86- محمد ابراهیمی از سمت راست سانتر بسیار خوبی را به محوطه جریمه انجام داد که مهدی خلیل با خروج اشتباه خود توپ را در اختیار نوری قرار داد. کاپیتان پارس با دریبل زیبا توپ را به دهانه دروازه فرستاد که علی ضربه علی عبدالله زاده را از روی خط برگرداندند.بهترین بازیکن زمین:قاسم حدادی فر- هافبک با تجربه ذوب‌آهن در نیمه اول با ضربه سر شیرحه ای زیبا در حالت نا متعادل تک گل بازی را به ثمر رساند. او در ادامه نبض میانه میدان را در دست گرفت و توانست در ثبت این برد مهم تیمش را یاری کند.

اتفاق ویژه:هر دو تیم با مربی جدید خود برای اولین بار در لیگ نوزدهم به میدان رفتند که این جدال را مربی مونته نگرویی ذوب‌آهن به نفع خود پایان برد.حاشیه:

*پس از جدایی دخسوس از پارس جنوبی و عدم صدور کارت فروزان، مسعود پورمحمد در دروازه قرار گرفت.
*در دقیقه 9 بازی هادی محمدی تکل خطرناکی را بر روی پای پوریا آریا کیا زد که اعتراض بازیکنان پارس را به همراه داشت و داور هیچ اخطاری به مدافع میزبان نداد.

*در دقیقه 54 محمد نوری در محوطه جریمه و در شرایط نا متعادلی ضربه ای را به توپ وارد کرد که توپ به دستان مدافع ذوب برخورد کرد و داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

* رادولوویچ، سرمربی ذوب‌آهن بعد از این‌که منظمی موقعیت خوب گلزنی را به راحتی از دست داد، عصبانی شد و با نیمکت‌نشینان صحبت کرد.
* قاسم حدادی‌فر که گل ذوب‌آهن در این دیدار را به ثمر رساند به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شد.

* هومن افاضلی و کادر فنی پارس جنوبی روی تصمیمی که داور گرفت و اعتقادی به پنالتی برای پارس نداشت، به شدت معترض شدند.
99
    آخرین مطالب ذوب آهن اصفهان
    دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... اسماعیلی‌فر به بازی با استقلال می‌رسد؛ غیبت ۳ هفته‌ای... مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن: برای بازی با استقلال آماده‌ایم؛... سپاهان، استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن؛ باسابقه‌ترین... مردان مشترک پرتعداد در زمین یادگار؛ تراکتور - ذوب؛... غیبت 3 بازیکن کلیدی ذوب مقابل تراکتور 3 بازیکن تاثیرگذار... طلسم 9 ساله ذوب آهن برای شکست تراکتور تیم ذوب آهن... دیدار تراکتور و ذوب آهن با بازیکنان آشنا رکورد عجیب... ذوب‌آهن و تراکتور از نگاه آمار؛ دوئل برای بقا تیم‌های... ذوب‌‌آهن و تراکتور؛ دوئل به سود همشهری تیم فوتبال... وفا هخامنش:خود رادولوویچ من را انتخاب کرد از استقلال،... آمار و ارقام؛ تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان آمار... به بهانه درخشش فوق تصور استقلال پرگل ترین بردهای... او نصف قرارداد خود را بخشید فسخ قرارداد منصوریان... هشدار ذوب آهن؛ حواستان به بازی ما با تراکتور باشد!... دارکو جانشین ارسلان مهاجم جدید صربستانی در ذوب‌آهن... برد سخت زیر فشار میهمان ذوب آهن یک- پارس صفر؛ سر... مهاجم مدنظر ما در سطح بالایی بوده است رادولوویچ:... بوحمدان: بازی سختی را بردیم؛ به آینده امیدواریم هافبک... مهدی خلیل: علی همام اصلی‌ترین دلیل آمدن من به ذوب‌آهن... محمدزاده: از کار کردن با سرمربیان کروات لذت می‌برم... حدادی‌فر: رادولوویچ معتقد است تیم خیلی کار دارد؛... ‌‌تندی مدیرعامل ذوب‌آهن با خبرنگاران؛ تعویض اجباری... نخستین بازی و نخستین پیروزی برای رادولوویچ؛ ذوب‌آهن... تقدیر مدیرعامل ذوب‌آهن از توپ‌جمع‌کن‌های فولادشهر؛... به منظور تسویه حساب با ذوب‌آهن منصوریان بار دیگر... مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن: رادولوویچ با فوتبال روز... ذوب‌آهن بدون محروم و مصدوم به مصاف پارس جنوبی می‌رود... وضعیت ترکمان و بارانی هم این هفته مشخص می‌شود بر... جانشین مطهری از بین سی دی‌ها می‌آید ذوبی‌ها به ایجنت‌های...