نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

763نــــفــــــر
عضو شده اند
763نفر عضو شده اند
98/11/1 01:20

جانشین مطهری از بین سی دی‌ها می‌آید ذوبی‌ها به ایجنت‌های...

ذوب آهن اصفهان
جانشین مطهری از بین سی دی‌ها می‌آید

ذوبی‌ها به ایجنت‌های خارجی: مهاجم معرفی کنید!

مدیران باشگاه ذوب‌آهن به دنبال این هستند که از طریق مدیر برنامه‌های آفریقایی مهاجم برای تیمشان جذب و او را جایگزین مطهری کنند.

به گزارش "ورزش سه" کمبود بازیکن در ذوب‌آهن به خصوص در خط حمله موضوع جدیدی است که رادولوویچ با آن دست و پنجه نرم می‌کند و به دنبال این است که نقطه ضعف را با جذب بازیکن خارجی حل و فصل کند.به همین دلیل مدیران باشگاه به همراه رسول کربکندی که مدیریت سازمان فوتبال را بر عهده دارد به چند مدیر برنامه خارجی از جمله افراد آفریقایی پیام داده که برای آن‌ها مهاجمان خارجی پیدا کرده و سی دی آن‌ها را برای بررسی در اختیار این افراد قرار دهند.گویا ذوبی‌ها همراه با سرمربی جدید خود می‌خواهند که یکی از سهمیه‌های آزاد و خارجی خود را به مهاجم خارجی اختصاص دهند. بیش از این نیز مهدی خلیل، گلر لبنانی در زمان نبود سرمربی و با نظر دیگر افراد حاضر در باشگاه جذب ذوب‌آهن شد و حالا دومین بازیکن خارجی در آستانه ورود به این تیم است.
99
آخرین مطالب ذوب آهن اصفهان
اسماعیلی‌فر به بازی با استقلال می‌رسد؛ غیبت ۳ هفته‌ای... مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن: برای بازی با استقلال آماده‌ایم؛... سپاهان، استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن؛ باسابقه‌ترین... مردان مشترک پرتعداد در زمین یادگار؛ تراکتور - ذوب؛... غیبت 3 بازیکن کلیدی ذوب مقابل تراکتور 3 بازیکن تاثیرگذار... طلسم 9 ساله ذوب آهن برای شکست تراکتور تیم ذوب آهن... دیدار تراکتور و ذوب آهن با بازیکنان آشنا رکورد عجیب... ذوب‌آهن و تراکتور از نگاه آمار؛ دوئل برای بقا تیم‌های... ذوب‌‌آهن و تراکتور؛ دوئل به سود همشهری تیم فوتبال... وفا هخامنش:خود رادولوویچ من را انتخاب کرد از استقلال،... آمار و ارقام؛ تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان آمار... به بهانه درخشش فوق تصور استقلال پرگل ترین بردهای... او نصف قرارداد خود را بخشید فسخ قرارداد منصوریان... هشدار ذوب آهن؛ حواستان به بازی ما با تراکتور باشد!... دارکو جانشین ارسلان مهاجم جدید صربستانی در ذوب‌آهن... برد سخت زیر فشار میهمان ذوب آهن یک- پارس صفر؛ سر... مهاجم مدنظر ما در سطح بالایی بوده است رادولوویچ:... بوحمدان: بازی سختی را بردیم؛ به آینده امیدواریم هافبک... مهدی خلیل: علی همام اصلی‌ترین دلیل آمدن من به ذوب‌آهن... محمدزاده: از کار کردن با سرمربیان کروات لذت می‌برم... حدادی‌فر: رادولوویچ معتقد است تیم خیلی کار دارد؛... ‌‌تندی مدیرعامل ذوب‌آهن با خبرنگاران؛ تعویض اجباری... نخستین بازی و نخستین پیروزی برای رادولوویچ؛ ذوب‌آهن... تقدیر مدیرعامل ذوب‌آهن از توپ‌جمع‌کن‌های فولادشهر؛... به منظور تسویه حساب با ذوب‌آهن منصوریان بار دیگر... مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن: رادولوویچ با فوتبال روز... ذوب‌آهن بدون محروم و مصدوم به مصاف پارس جنوبی می‌رود... وضعیت ترکمان و بارانی هم این هفته مشخص می‌شود بر... جانشین مطهری از بین سی دی‌ها می‌آید ذوبی‌ها به ایجنت‌های... اشتباه اصفهانی در زمان پرداخت پول شکایت ذوب‌آهن-...