نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

763نــــفــــــر
عضو شده اند
763نفر عضو شده اند
98/09/25 06:33

جمشیدی: دیدگاه باشگاه ذوب آهن در خصوص تغییرات بازیکنان...

ذوب آهن اصفهان
جمشیدی: دیدگاه باشگاه ذوب آهن در خصوص تغییرات بازیکنان است نه منصوریان

سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: دیدگاه باشگاه در خصوص تغییرات و جذب بازیکنان بر اساس زمان بازگشایی پنجره نقل و انتقالات و در تعطیلات نیم فصل که پس از هفته شانزدهم آغاز می شود، بوده است.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن احمد جمشیدی در رابطه با مصاحبه با خبرگزاری فارس در خصوص نقل و انتقالات تیم فوتبال، اظهار کرد: بحث در خصوص اعمال تغییرات و جابه جایی بازیکنان در تعطیلات نیم فصل بود که متأسفانه به گونه ای دیگر این گفتگو منتشر شد که حاشیه هایی را در پی داشت.

جمشیدی اظهار کرد: دیدگاه باشگاه در خصوص تغییرات و جذب بازیکنان بر اساس زمان بازگشایی پنجره نقل و انتقالات و در تعطیلات نیم فصل که پس از هفته شانزدهم آغاز می شود، بوده است.

سخن‌گوی باشگاه ذوب آهن از رسانه ها خواست بر مبنای اصول حرفه ای رفتار کرده و از انتشار گفتگوهای فیمابین با تحریف و تغییر جلوگیری نمایند.
99
    آخرین مطالب ذوب آهن اصفهان
    اسماعیلی‌فر به بازی با استقلال می‌رسد؛ غیبت ۳ هفته‌ای... مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن: برای بازی با استقلال آماده‌ایم؛... سپاهان، استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن؛ باسابقه‌ترین... مردان مشترک پرتعداد در زمین یادگار؛ تراکتور - ذوب؛... غیبت 3 بازیکن کلیدی ذوب مقابل تراکتور 3 بازیکن تاثیرگذار... طلسم 9 ساله ذوب آهن برای شکست تراکتور تیم ذوب آهن... دیدار تراکتور و ذوب آهن با بازیکنان آشنا رکورد عجیب... ذوب‌آهن و تراکتور از نگاه آمار؛ دوئل برای بقا تیم‌های... ذوب‌‌آهن و تراکتور؛ دوئل به سود همشهری تیم فوتبال... وفا هخامنش:خود رادولوویچ من را انتخاب کرد از استقلال،... آمار و ارقام؛ تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان آمار... به بهانه درخشش فوق تصور استقلال پرگل ترین بردهای... او نصف قرارداد خود را بخشید فسخ قرارداد منصوریان... هشدار ذوب آهن؛ حواستان به بازی ما با تراکتور باشد!... دارکو جانشین ارسلان مهاجم جدید صربستانی در ذوب‌آهن... برد سخت زیر فشار میهمان ذوب آهن یک- پارس صفر؛ سر... مهاجم مدنظر ما در سطح بالایی بوده است رادولوویچ:... بوحمدان: بازی سختی را بردیم؛ به آینده امیدواریم هافبک... مهدی خلیل: علی همام اصلی‌ترین دلیل آمدن من به ذوب‌آهن... محمدزاده: از کار کردن با سرمربیان کروات لذت می‌برم... حدادی‌فر: رادولوویچ معتقد است تیم خیلی کار دارد؛... ‌‌تندی مدیرعامل ذوب‌آهن با خبرنگاران؛ تعویض اجباری... نخستین بازی و نخستین پیروزی برای رادولوویچ؛ ذوب‌آهن... تقدیر مدیرعامل ذوب‌آهن از توپ‌جمع‌کن‌های فولادشهر؛... به منظور تسویه حساب با ذوب‌آهن منصوریان بار دیگر... مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن: رادولوویچ با فوتبال روز... ذوب‌آهن بدون محروم و مصدوم به مصاف پارس جنوبی می‌رود... وضعیت ترکمان و بارانی هم این هفته مشخص می‌شود بر... جانشین مطهری از بین سی دی‌ها می‌آید ذوبی‌ها به ایجنت‌های... اشتباه اصفهانی در زمان پرداخت پول شکایت ذوب‌آهن-...