نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

763نــــفــــــر
عضو شده اند
763نفر عضو شده اند
98/09/5 21:59

حدادی‌فر مقابل فولاد قاسم همیشگی نبود؛ بار روانی...

ذوب آهن اصفهان
حدادی‌فر مقابل فولاد قاسم همیشگی نبود؛ بار روانی از دوش کاپیتان ذوب‌آهن برداشته شود

مربی فوتبال اصفهان گفت: قاسم حدادی‌فر در بازی با فولاد آن بازیکن همیشگی نبود و فکر می‌کنم فکر او کمی درگیر جو اخیر و بحث‌های مدیریتی بود و مسئولان باشگاه باید کمک کنند این بار از دوش کاپیتان ذوب‌آهن برداشته شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمد یاوری در برنامه دیدار برتر اصفهان درباره پیروزی یک بر صفر ذوب‌آهن برابر فولاد در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در نیمه دوم ذوب‌آهن تنها در یک دقیقه فوتبال منطقی خود را انجام داد و آن هم دقیقه آخر بود که به حفظ توپ روی آورد، هرچند که استرس هم داشت.

وی با بیان اینکه ذوب‌آهن در نیمه دوم اصلاً بازی که پیش‌بینی می‌شد را انجام نداد، افزود: وقتی تصمیم می‌گیرید نوع خاصی از فوتبال را ارائه کنید باید مختصات آن را رعایت کنید. ذوب‌آهن خیلی زود به حالت تدافعی رفت و از آغاز نیمه دوم این کار را انجام داد و این فرصت را برای فولاد فراهم کرد که پیش‌روی کند؛ اگرچه فولاد هم احساسی بازی کرد و به دلیل فشاری که روی بازیکنان این تیم وجود داشت تصمیمات خوبی در پاسکاری نمی‌گرفتند.

مربی فوتبال اصفهان ادامه داد: در نیمه دوم شاهد یارگیری خوبی از هافبک‌های ذوب‌آهن نبودیم. هر چه توپ به دروازه ذوب‌آهن نزدیک می‌شد باید فشردگی یارگیری هم افزایش می‌یافت، در حالی که در چند صحنه فاصله وحید محمدزاده با مهاجم حریف حدود 5 متر بود و اگر آن بازیکن می‌چرخید می‌توانست گل بزند. همچنین دفع توپی که توپ را به محوطه جریمه خودی برگرداند نشان از استرس مدافعان دارد نه تصمیم منطقی آنها، پس ذوب‌آهن می‌توانست با حرفه‌ای‌گری نیمه دوم را اداره کند.

وی گفت: مثل اینکه در اواخر نیمه دوم در بین بازیکنان ذوب‌آهن تصمیم واحدی وجود نداشت و برخی بازیکنان رو به جلو و برخی تدافعی بازی می‌کردند. ذوب‌آهن باید در بازی‌های بعدی فکورانه‌تر تصمیم بگیرد و خونسردتر بازی کند.

یاوری درباره تعویض‌های ذوب‌آهن تصریح کرد: درخشان‌مهر دفاع چپ است اما به عنوان یک هافبک بازی کرد و تیم کاملاً به لاک دفاعی رفت. خلعتبری می‌توانست زودتر به بازی بیاید. اگر قاسم حدادی‌فر بیرون می‌آید باید بازیکنی به بازی بیاید که به بازی آرامش دهد. پهلوان دیر به بازی آمد اما در حفظ توپ موثر بود، اما درخشان‌مهر تعویض موثری نبود؛ به نظر می‌رسید مأموریت او این بود که از خط هافبک جدا شود که تخصص او این نیست.

وی اضافه کرد: درباره بازی‌های بعدی ذوب‌آهن کمی نگران هستم، اما امیدوارم این تیم در بازی‌های بعدی نظم بیشتری داشته باشد.

مربی فوتبال اصفهان بیان کرد: فکر می‌کنم با بردی که برابر فولاد به دست آمد کمی اعتماد به نفس کادرفنی ذوب‌آهن بالا رفت و می‌توانند در بازی‌های بعدی بهتر عمل کنند، اما همیشه رفتار و شخصیت تیم در تمام دنیا تابع رفتار سرمربی است. تهییج کردن تیم با استرس دادن به بازیکنان متفاوت است. منصوریان می‌تواند به بازیکنان انگیزه دهد و بازیکنان شیوه او را می‌پسندند پس باید استرس خود را کمتر کرده و بازیکنان را تشویق به بازی بهتر کند.

وی با بیان اینکه قاسم حدادی‌فر کمی از شرایط روحی و روانی مناسب دور بود، افزود: اگر قاسم بازیکن جوانی بود می‌توانستیم بگوییم به دلیل تغییر پست این‌گونه بازی می‌کند، اما او یک بازیکن باتجربه است و فکر می‌کنم فکر او کمی درگیر جو اخیر و بحث‌های مدیریتی بود و مسئولان باشگاه باید کمک کنند این بار از دوش کاپیتان ذوب‌آهن برداشته شود. برخی اظهارنظرها استرس ایجاد می‌کند، در حالی که ذوب‌آهن نیاز به آرامش دارد.

یاوری ادامه داد: پس از 5 سالی که با تیم‌های پایه ذوب‌آهن همکاری داشتم، در سال 92 و در حالی که کمک‌مربی لوکا بوناچیچ بودم تصمیم گرفته شد که از ذوب‌آهن کنار بروم ولی در هیچ مصاحبه‌ای علیه ذوب‌آهن صحبت نکردم و منتی هم بر سر کسی ندارم، چون اصفهانی هستم و باید به باشگاه شهرم کمک کنم.

وی بیان کرد: متأسفانه برخی افراد تا وقتی در جایی حضور دارند به آن مجموعه کمک می‌کنند ولی وقتی می‌روند، طور دیگری رفتار می‌کنند. ذوب‌آهن بزرگ‌تر از آن است که کسی با آن قهر کند. البته منظور من مدیریت سابق ذوب‌آهن نیست چون ایشان هم زحمات زیادی کشیده اما همه باید کمک کنند تا ذوب‌آهن 55 ساله سرپا بماند چون تیم ریشه‌داری است و باید این اتحاد را حفظ کنیم. رسانه‌هایی که این مسائل را بزرگ می‌کنند ممکن است افکاری پشت این رفتار آنها باشد که دوست نداشته باشند ذوب‌آهن نتیجه بگیرد. باید این مسائل را کنار بگذاریم تا سپاهان و ذوب‌آهن بالاترین رتبه‌ها را در جدول داشته باشند.
99
    آخرین مطالب ذوب آهن اصفهان
    برد سخت زیر فشار میهمان ذوب آهن یک- پارس صفر؛ سر... مهاجم مدنظر ما در سطح بالایی بوده است رادولوویچ:... بوحمدان: بازی سختی را بردیم؛ به آینده امیدواریم هافبک... مهدی خلیل: علی همام اصلی‌ترین دلیل آمدن من به ذوب‌آهن... محمدزاده: از کار کردن با سرمربیان کروات لذت می‌برم... حدادی‌فر: رادولوویچ معتقد است تیم خیلی کار دارد؛... ‌‌تندی مدیرعامل ذوب‌آهن با خبرنگاران؛ تعویض اجباری... نخستین بازی و نخستین پیروزی برای رادولوویچ؛ ذوب‌آهن... تقدیر مدیرعامل ذوب‌آهن از توپ‌جمع‌کن‌های فولادشهر؛... به منظور تسویه حساب با ذوب‌آهن منصوریان بار دیگر... مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن: رادولوویچ با فوتبال روز... ذوب‌آهن بدون محروم و مصدوم به مصاف پارس جنوبی می‌رود... وضعیت ترکمان و بارانی هم این هفته مشخص می‌شود بر... جانشین مطهری از بین سی دی‌ها می‌آید ذوبی‌ها به ایجنت‌های... اشتباه اصفهانی در زمان پرداخت پول شکایت ذوب‌آهن-... شلاق مرد مونته‌نگرویی بر تن بازیکنان ذوب آهن جدیت... در اولین دیدار تدارکاتی آغاز پرگل رادو با ذوب‌ آهن... سیلیچ دستیار اول رادولوویچ کادر فنی ذوب‌آهن خارجی... تسویه حساب شرط نشستن رادولوویچ روی نیمکت منصوریان... ذوب‌آهن به دنبال جانشین برای مطهری مهاجم خارجی در... محمدی: 50 میلیارد از بدهی‌های ذوب آهن را پرداخت کردم/... منصوریان: پول ذوب آهن برکت زیادی داشت/ حاضرم به سرمربی... مربی بدنساز ذوب، رادولوویچ را راضی کرد بعد از جلسه... مربی سابق تیم ملی میانمار در اصفهان میودراگ رادولوویچ... با اعلام آرای کمیته انضباطی؛ محرومیت عارف غلامی بخشیده... استقلال و تراکتور و سپاهان و پرسپولیس .... چرا حمید استیلی مدیران فوتبال را به صف کرد؟... اسامی داوران هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال منصوریان... سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: توافق پرسپولیس با اسماعیلی‌فر... فوتبال ایران راه آسان را می رود فاجعه در فوتبال؛...