نرم افزار اندروید کلوب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

763نــــفــــــر
عضو شده اند
763نفر عضو شده اند
98/08/28 01:36

شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برخی از بازیکنان در...

ذوب آهن اصفهان
شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ

برخی از بازیکنان در موفقیت یک مربی نقش کلیدی ایفا کرده‌اند.

به گزارش وب سایت نود، نقش بازیکنان در موفقیت و ناکامی یک سرمربی غیرقابل کتمان است. برخی مربیان بعضی از شاگردان خود را در تیم‌های مختلف به کار گرفتند. در این مطلب، بهترین بازیکنان، مربیان مطرح تاریخ لیگ برتر مرور شده است.امیر قلعه‌نویی

ژنرال در 7 تیم مختلف مربیگری کرده یکی از عادات این سرمربی آن است که مهره‌های برجسته خود را به تیم‌های دیگر می‌برد. امیرحسین صادقی که در استقلال و تراکتور شاگرد قلعه‌نویی بود 179 بازی زیر نظر این مربی انجام داد. سیاوش اکبرپور هم وضعیت مشابه امیرحسن صادقی دارد و 163 بازی برای پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر انجام داد. مهدی رحمتی هم که در سپاهان و استقلال با قلعه‌نویی کارکرده، 158 مسابقه برای او به میدان رفته و در 4 قهرمانی از 5 قهرمانی این سرمربی را همراهی کرده است،

رضا عنایتی، بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر، مهاجم محبوب قلعه‌نویی است و با 60 گل، بهترین گلزن این سرمربی است. سیاوش اکبرپور با 40 گل و آرش برهانی با 37 گل دیگر گلزنان برتر شاگردان قلعه‌نویی هستند.


برانکو ایوانکوویچ

علی علیپور هم بهترین گلزن و هم رکورددار بازی برای برانکو ایوانکوویچ بود. علیپور 119 بازی زیر نظر پروفسور انجام داد و 43 گل به ثمر رساند. کمال کامیابی‌نیا و محمد انصاری 104 و 88 بازی در 4 سال حضور برانکو انجام دادند. مهدی طارمی با 41 گل و کمال کامیابی‌نیا با 15 گل دیگر گلزنان موفق برانکو بودند.


حسین فرکی

حسین فرکی با 2 قهرمانی یکی از موفق‌ترین مربیان تاریخ لیگ برتر است این مربی با فولاد و سپاهان قهرمان لیگ شد که اکثر شاگردان برجسته این مربی در این دو تیم شاگرد فرکی بودند. عبدالله کرمی و لوسیانو پریرا که در سپاهان و فولاد در کنار فرکی به قهرمانی رسیده‌اند با 85 و 75 بازی بیشترین مسابقه را برای این مربی انجام دادند. امید خالدی هم با 75 بازی از رکوردداران بازی برای فرکی است. لوسیانو پریرا با 29 گل بهترین گلزن فرکی است. ژوزلی فریرا که در لیگ دهم و یازدهم در نفت، شاگرد فرکی بود 13 گل برای این تیم زد. مهدی شریفی هم که با گلزنی‌های خود نقش به سزایی در قهرمانی سپاهان با فرکی در لیگ چهاردهم داشت 12 گل برای این سرمربی به ثمر رساند.


عبدالله ویسی

عبدالله ویسی با استقلال خوزستان شگفتی‌ساز بزرگ تاریخ لیگ برتر شد و بسیاری از شاگردان ممتاز این مربی در استقلال خوزستان همراه ویسی بودند. موسی کولیبالی و عبدالله ویسی نمونه یک استاد و شاگرد هستند که همیشه در کنار هم بودند. کولیبالی به مدت 6 فصل در 3 تیم مختلف برای ویسی بازی کرد و با 116 بازی رکورددار بازی برای او است. بعد از کولیبالی محمد طیبی با 83 بازی و میثم دورقی با 79 بازی بیشترین بازی را برای ویسی انجام دادند.

رضا عنایتی بین شاگردان ویسی هم ممتاز است و با 18 گل بهترین گلزن این مربی محسوب می‌شود. حسن بیت سعید با 9 گل و مهدی مومنی با 8 گل بهترین گلزن بین شاگردان ویسی بعد از عنایتی هستند.پرویز مظلومی

پرویز مظلومی در 6 تیم سرمربیگری کرده که بیشترین مدت مربیگری در استقلال و مس کرمان بوده است. مهدی رحمتی و فرزاد آشوبی که در استقلال و مس همراه مظلومی بودند با 92 و 69 بازی در رتبه اول و سوم بیشترین تعداد بازی برای مظلومی هستند و حنیف عمران زاده با 80 بازی دوم است.

آرش برهانی با 23 گل بهترین گلزن بین شاگردان مظلومی است. لوسیانو ادینهو که روزهای فراموش نشدنی را با مظلومی در مس کرمان پشت سرگذاشت، 22 بار دروازه حریفان را باز کرد. فرهاد مجیدی هم که بهترین دوران بازیگری خود را زیر نظر مظلومی در استقلال پشت سر گذاشت 19 گل برای این مربی به ثمر رساند.فرهاد کاظمی

فرهاد کاظمی با سپاهان موفق به تاریخ‌سازی شد و این تیم را تبدیل به اولین تیم غیر تهرانی فاتح لیگ کرد. او به جز سپاهان در 8 تیم دیگر مربیگری کرده است ولی اکثر ترین‌های این مربی به دوران مربیگری در سپاهان بر می‌گردد. رضا حسن زاده، محمود کریمی و سعید رمضانی با 65، 62 و 55 بیشترین مسابقه را برای فرهاد کاظمی انجام دادند. محرم نویدکیا با 22 گل و ادموند بزیک با 21 گل بهترین گلزنان بین شاگردان فرهاد کاظمی هستند. رضا عنایتی هم اولین آقای گلی خود را در ابومسلم با کاظمی تجربه کرد و در ابومسلم و سیاه جامگان 20 گل برای این مربی به ثمر رساند.

علی دایی

علی دایی دوران سرمربیگری خود را با قهرمانی در لیگ برتر آغاز کرد. مهرداد کفشگری، هافبک مورد علاقه دایی بود و در سه تیم راه‌آهن، سایپا و پرسپولیس، 87 بازی برای این مربی بازی کرد و رکورددار بازی برای علی دایی است. آرش رضاوند در نفت و سایپا و جلال حسینی در پرسپولیس و سایپا 81 بازی برای علی دایی انجام دادند.

محمد قاضی بهترین گلزن علی دایی است و 17 گل برای برای تیمهای تحت هدایت بهترین گلزن ملی جهان به ثمر رسانده است. بهادر عبدی با 14 گل و محسن خلیلی و مجتبی شیری با 13 گل بهترین گلزنان تیمهای تحت هدایت دایی هستند.

علیرضا منصوریان

منصوریان در 4 تیم پاس همدان، نفت تهران، استقلال و ذوب‌آهن مربیگری کرده است.علی قربانی با 71 بازی بیشترین تعداد مسابقه را تحت هدایت منصوریان انجام داده است. ارسلان مطهری با 68 و وحید حمدی‌نژاد با 55 بازی دیگر شاگردان باسابقه منصوریان هستند.

ارسلان مطهری بارها به عنوان ناجی منصوریان ظاهر شده و در نفت و ذوب‌آهن گلهای حساس برای این سرمربی به ثمر رسانده و با 20 گل بهترین گلزن این سرمربی است. علی قربانی با 16 گل و وحید امیری با 9 گل دیگر گلزنان موفق منصوریان هستند.

مصطفی دنیزلی

مصطفی دنیزلی یکی از مطرح‌ترین مربیان خارجی است که در ایران مربیگری کرده است. این مربی در تیمهای پاس، پرسپولیس (دو مقطع) و تراکتور مربیگری کرده است. حسین بادامکی تنها بازیکن پرسپولیس است که در هر 2 مقطع مربیگری دنیزلی در پرسپولیس حضور داشته و با 43 بازی بیشترین تعداد بازی را برای این سرمربی انجام داده است. میثم منیعی که در پاس شاگرد دنیزلی بود با 40 بازی در رتبه دوم است و محمد نصرتی که در پرسپولیس و پاس سابقه شاگردی دنیزلی را دارد با 39 مسابقه سوم است.

آرش برهانی با 14 گل، بهترین گلزن دوران حضور دنیزلی در ایران است و پس از او مهرزاد معدنچی و ایمان رزاقی راد با 10 و 9 گل قرار دارند.

یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی بیشتر دوران مربیگری خود را در ذوب‌آهن پشت سر گذاشت و اکثر ترین‌های این مربی به دوران حضور در ذوب‌آهن برمی‌گردد. مهدی رجب زاده با 65 بازی بیشترین بازی را برای گل محمدی انجام داده و پس از او مرتضی تبریزی و اکبر صادقی با 61 بازی از جمله دیگر بازیکنان با سابقه گل محمدی هستند.

مرتضی تبریزی با 16 گل بهترین گلزن این سرمربی است و مسعود حسن زاده 15 و یونس شاکری 12 گل به ثمر رسانده‌اند.

فیروز کریمی

فیروز کریمی با حضور در 13 تیم، بیشترین تیم را در تاریخ لیگ برتر هدایت کرده است و ترین‌های این مربی در تیمهای مختلفی حضور دارند. فریدون فضلی در ابومسلم، استقلال اهواز و صبا برای فیروز کریمی بازی کرده با 87 بازی و 35 گل رکوردار بازی و گلزنی برای این سرمبی است. محسن یوسفی 59 بازی و عزیز معبودی 45 بازی زیر نظر فیروز کریمی انجام داده‌اند.

ایمان رزاقی راد با 9 گل و محمد نوری با 8 دیگر گلزنان برتر فیروز کریمی هستند.

مجید جلالی

جلالی یکی از باسابقه‌ترین مربیان تاریخ لیگ برتر است که در 10 تیم مختلف مربیگری کرده است. علی حمودی با 121 ، بختیار رحمانی با 110 و جلال کاملی مفرد با 97 بازی رکورددار بازی برای مجید جلالی هستند. رضا نوروزی که در تیم مجید جلالی به آقای گلی رسید با 35 گل، گلزن‌ترین شاگرد آقا معلم است. جواد نکونام و میلاد میداودی هم برای جلالی 19 و 16 گل زده‌اند.
99
    آخرین مطالب ذوب آهن اصفهان
    ذوب‌آهن و نساجی؛ دوئل همسایه‌ها تیم فوتبال ذوب‌آهن... سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن: برای گل زدن بی‌دقت هستیم/در... سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران: بازیکنان با انگیزه... از شب تلخ آزادی تا اضطراب فولادشهر شیشه عمر منصوریان... ذوب‌آهن با سیستم ۳۰ سال پیش بازی می‌کند؛ مشکلات تیم... اسامی داوران دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر اسامی... با آن تصمیم سرنوشت بازی تغییر می‌کرد؛ منصوریان: ۱۱-۱۰... منصوریان و حسرت شاگردان گذشته علیرضا منصوریان در... لحظه‌ای که می‌توانست سرنوشت را تغییر دهد؛ چالش بزرگ... امید علیمنصور ناامید شد؛ خلعت، تعویضی که طلایی نیست... او باید به جای سید جلال تفاوت‌ها را رقم می‌زد؛ انتظار... افسوس سرمربی ذوب به خاطر کاپیتان پرسپولیس سنگ تمام... خلعتبری: داور در باخت مقابل پرسپولیس مقصر نبود مهاجم... سرمربی کمترین نقش را در این شکست دارد حدادی‌فر: از... مطهری: 100 درصد پنالتی ما را نگرفتند مهاجم ذوب‌آهن... پرگل و تهاجمی در حد انتظار ذوب آهن 0 پرسپولیس 3؛... قضاوت حیدری و خورشیدی برای سرخابی‌ها داوران بین‌المللی... الگوبرداری موفق منصوریان از استراماچونی سیستم استقلالی... ذوب‌آهن و نفت‌ مسجدسلیمان؛ چشم به راه آینده عملکرد... منصوریان دیگر حق امتیاز دادن ندارد؛ روز سخت مقابل... منصوریان و نبرد با پرسپولیس روی لبه تیغ سرمربی ذوب‌آهن... اطلاعیه باشگاه ذوب‌آهن؛ هرکس آنفولانزا دارد به تمرین... ترین‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال نبرد زرد و... کل اصفهان باید حامی ما باشند منصوریان: ماجرای من... پرسپولیس به دنبال شکستن طلسم 9 ساله فولادشهر پرسپولیس... مهاجمان خارجی لیگ برتر زیر ذره‌بین ورزش سه دو ستاره... فرصت دوباره منصوریان به آفریقایی‌ها تکلیف خارجی‌های... هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس نفت مسجد... حواشی دیدار نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن درخواست هواداران... چرا شهرستان‌ها ۶ هزار روز از بازی های ملی فوتبال...