نرم افزار اندروید کلوب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

761نــــفــــــر
عضو شده اند
761نفر عضو شده اند
98/07/25 00:17

بخت منصوریان و ذوبی ها باز نشد ذوب آهن2 مس کرمان...

ذوب آهن اصفهان
بخت منصوریان و ذوبی ها باز نشد

ذوب آهن2 مس کرمان 4؛ شگفتی در ورزشگاه سبز

در حالی که انتظار می رفت یاران منصوریان بتوانند در دیدار یک هشتم نهایی جام حذفی به دومین پیروزی فصل فوتبال خود دست پیدا کنند این اتفاق نیفتاد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان علیرضا منصوریان در نهایت نتوانستند برابر مربی سابق خود به برتری برسند و با دریافت چهار گل از دور مسابقات حذفی کنار رفتند.مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران، ورزشگاه: فولادشهر، تماشاگر: ۳۰۰ نفر
داور: علی صفایی کمک ها: محمدعلی پورمتقی، رحیم حاجیلو، حسین زمانی
ناظر: شاهین حاج باباییذوب‌آهن:
محمدباقر صادقی، وحید محمدزاده، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا خلعتبری، دانیال اسماعیلی‌فر، ماکائولی کریسانتوس(۶۴_ارسلان مطهری)، اییایودی باکر(۵۶_ محمد نژاد مهدی)، مصطفی آقاجانی، میلاد فخرالدینی(۶۹_احسان پهلوان) و مهدی مهدی‌پور
سرمربی: علیرضا منصوریان

مس کرمان:
فرهاد مجدکرمانشاهی، محمدحسین حیدری، حسین مجلی‌شنائی(۶۲_مهدی عسگری)(۸۷_فرهاد سالاری پور)، شروین بزرگ(۷۹_یاسر فیضی)، امین جهان‌کهن، پوریا غلامی، مهرداد قنبری، مجتبی مقتدایی، امین طاهر، میثم تهی‌دست، مهران امیری
سرمربی: مجتبی حسینی

اخطار:
مهرداد قنبری ،مهران امیری از مس
شرح گل‌:

ذوب آهن 0 مس کرمان 1(دقیقه 5، حسین شنانی): بر روی یک ارسال بلند توپ به صورت تصادفی در مقابل شنانی افتاد تا این بازیکن با یک شوت پای چپ توپ را به زیر سقف دروازه ذوب آهن بکوبد.

ذوب آهن 1 مس کرمان 1(دقیقه 24، دانیال اسماعیلی فر): پرتاب بلند اوت توسط مقتدایی به داخل محوطه جریمه ارسال شد و کریسانتونس بعد از استپی خوب یک پاس رو به عقب داد تا اسماعیلی فر از راه برسد و دروازه مس را باز کند.

ذوب آهن 1 مس کرمان 2(دقیقه 51، شروین بزرگ): بر روی یک غافلگیری پاس شنانی در بین ۳ مدافع ذوب آهن به شروین بزرگ رسید تا این بازیکن با شوتی محکم و دقیق توپ را به کنج دروازه ذوب آهن بفرستد.

ذوب آهن 1 مس کرمان 3(دقیقه 60، شروین بزرگ): شروین بزرگ بالاتر از مدافعان ذوب آهن با یک ضربه سر دقیق توپ را به گوشه دروازه ذوب آهن فرستاد.

ذوب آهن 1 مس کرمان 4(دقیقه 84، مهدی عسگری): ارسال ایستگاهی قنبری با ضربه سر مدافع مس روی تیر دو به عسگری رسید تا او دروازه ذوب را باز کند.

ذوب آهن 2 مس کرمان 4(دقیقه 86، محمدرضا خلعتبری): خطای حیدری روی پهلوان یک ضربه پنالتی نصیب ذوب آهن کرد . ضربه محمدزاده به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و در ریباند خلعتبری دروازه مس را باز کرد.
شرح بازی:

ذوب آهن در روزی که علیرضا منصوریان چند بازیکن اصلی تیمش را نیمکت نشین کرده بود به دیدار مس رفت تا با شکست حریف دسته اولی راهی مرحله بعد شود. گل زودهنگام مس کرمان شرایط را برای ذوب آهن سخت کرد و شاگردان مجتبی حسینی نمایش بهتری نسبت به حریف اصفهانی خودشان داشتند. برتری مس در نیمه اول و نیمه دوم‌ باعث شد شاگردان مجتبی حسینی ۴ گل بزنند و سزاوارانه به مرحله بعدی صعود کنند. انگیزه زیاد بازیکنان جوان مس و استرس ذوب آهن به خاطر شکست دلیل اصلی باخت اصفهانی ها در این بازی بود.


اتفاق ویژه:ذوبی ها روند ناموفق خود در لیگ برتر را در جام حذفی نیز ادامه دادند و در نهایت نتوانستند به دومین پیروزی در جام حذفی دست پیدا کنند. سبزپوشان که در لیگ برتر در هیچ یک از بازی ها به پیروزی نرسیدند از دو دیدار جام حذفی نیز تنها در بازی ابتدایی برابر پارس جنوبی جم توانستند به برد برسند تا در این فصل فوتبالی خود و از 8 دیداری که در لیگ برتر و جام حذفی به میدان رفتند تنها یک پیروزی به دست آورده باشند.


دقایق حساس:

دقیقه۱۰-شوت شروین بزرگ به تور کناری دروازه ذوب آهن خورد.

دقیقه۳۳-محمد باقر صادقی در موقعیتی تک به تک توانست با خروجی به موقع ضربه غلامی بازیکن مس را روانه کرنر کند.

دقیقه۳۴-شوت پای چپ جهان کهن از پشت محوطه جریمه ذوب آهن بی دقت زده شد و به بیرون رفت.

دقیقه۳۷-ضربه ایستگاهی حسین شنانی از پشت محوطه جریمه به طرز خطرناکی از کنار دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

دقیقه۳۸-ضربه شروین بزرگ از داخل محوطه جریمه با شیرجه محمدباقر صادقی جمع شد.

دقیقه۶۵_ضربه ایستگاهی خلعتبری به بالای دروازه مس زده شد.

دقیقه ۸۰_سانتر اسماعیلی فر با ضربه سر محمدزاده همراه شد اما ارسلان مطهری قدر توپ را ندانست و ضربه اش به بالای دروازه مس رفت.
99
    آخرین مطالب ذوب آهن اصفهان
    هفته گذشته بهترین بازی عمر من بود منصوریان: با دو... بوحمدان: باید جزو مدعیان باشیم در بدترین شرایط ممکن... امیدوارم نتایج بهتری بگیریم اسماعیلی: تازه بازی‌های... مطهری: برای منصوریان بازی می کنیم مهاجم ذوبی ها می... فعلا که منصوریان می‌ماند حدادی فر: در این 15 سال... هواداران ذوب آهن به خوش اخلاقی معروفند فخرالدینی:... پرواز منصوریان با بال‌های شاهین ذوب‌آهن 2 - شاهین... اسامی داوران هفته نهم لیگ برتر فوتبال سیدعلی اصغر... به فضای مجازی توجه نکنید بیانیه ذوب‌آهن در واکنش... ذوب‌آهن و پیکان؛ آژیر قرمز در اردوگاه سبزپوشان نمایش... کریمیان در گفت و گو با ایمنا: نیازمند آینده تیم ملی... موضع گیری عجیب کربکندی علیه منصوریان تنهایی دونده... پیشکسوت ذوب آهن در گفت و گو با ایمنا: ذوب آهن نیاز... سخنگوی باشگاه‌ ذوب‌آهن: از منصوریان حمایت می‌کنیم؛... منصوریان: دقت کافی نداریم و فرصت ها از دست می روند... یک تیم که بردن را فراموش کرده؛ پیکان 2- ذوب‌آهن 1؛... نمایش دیدنی ستاری مقابل تیم سابق مدافع چپ پیکان در... رکوردی جدید برای یک‌طرفه‌ترین تقابل‌های لیگ/ پرسپولیس... خلعتبری: نمی‌دانم چرا اینقدر بدشانس هستیم مهاجم تیم... حواشی نیمه اول بازی ذوب‌آهن شهرخودرو اعتراض دسته... هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران سهم یحیی از سفره... 4-5 نفر بودند و آموخته و تنظیم شعار می دادند منصوریان:... این زخم من کارت زرد ندارد؟... مستحق باخت نبودیم فخرالدینی: از لحاظ روحی افت کردیم... بازیکنان علت اصلی این باخت هستند حدادی‌فر: از گزارشگر... همه چیز به کام مهمانان با اتفاقات ویژه هفته هفتم... دو ستاره ویژه برای یک برد حیاتی وقتی رحمتی حرص منصوریان... محمدی: من برای خدا فقط کار می‌کنم نه خودم کی‌روش... یحیی مقابل منصوریان پوکر کرد ذوب آهن صفر- شهر خودرو... گزارشگر خاطی را از گزارش محروم می کنیم منصوریان:...