نرم افزار اندروید کلوب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

761نــــفــــــر
عضو شده اند
761نفر عضو شده اند
98/07/23 02:55

پیروزى شیرین امیدها برابر استرالیا دیدار تیم هاى...

ذوب آهن اصفهان
پیروزى شیرین امیدها برابر استرالیا

دیدار تیم هاى فوتبال امید ایران و استرالیا با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان حمید استیلى تمام شد.

به گزارش "ورزش سه"، از ساعت ١٨:١٥ در زمین باشگاه الدحیل قطر برابر استرالیا قرار گرفت.امیدها از ابتداى بازى تیم برتر میدان بودند و موفق به ایجاد موقعیت هاى مناسبى روى دروازه حریف شدند. در دقیقه ٥ رضا جبیره با نفوذ از دفاع چپ در یک موقعیت ایده آل على شجاعى را صاحب توپ کرد تا شاگردان استیلى با یک گل از حریف خود پیش بیافتند.

در ادامه استرالیا به دنبال جبران نتیجه بود که معراج اسماعیلى موفق به مهار شوت بازیکن این تیم شد.بازى هوشمندانه امیدهاى ایران در دقیقه ٢٥ براى دومین بار خط دفاع استرالیا را تسلیم کرد و اینبار عارف آغاسى موفق به گشودن دروازه با یک ضربه سر دقیق شد.با توجه به گرماى هوا داور مسابقه در دقیقه ٣٠ درخواست وقت استراحت کرد.استرالیا در دقایق پایانى به دنبال جبران گل هاى خورده بود اما نتوانست از مدافعان ایران عبور کند و نیمه نخست با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید. در دقیقه پایانى این نیمه داور مسابقه یک پنالتى مسلم روى امیر روستایى را نادیده گرفت.در نیمه دوم استرالیا به دنبال جبران نتیجه بود و با پنالتى دقیقه ٤٧ یکى از گل هاى خورده را جبران کرد.در ادامه با وجود حملات استرالیا این تیم موفق به ایجاد موقعیت جدى نشد اما بازیکنان ایران روى ضد حملات بارها خطرساز ظاهر شدند و فرصت هاى مناسبى براى ثبت گل هاى بیشتر داشتند. در نهایت بازى با نتیجه دو بر یک به سود ایران تمام شد.دراین بازی حمید استیلی که برای اولین بار در مسند سرمربی گری تیم امید ایران حضور یافته بود 5 تعویض را درمقابل استرالیا انجام داد تا بتواند بازیکنان بیشتری دراین مصاف حساس محک بزند.

استیلی دراولین تعویض خود در "دقیقه 65" "جعفر سلمانی" را بجای "امیر روستایی" وارد زمین کرد، در ادامه تعویض بعدی برای ایران در "دقیقه 67" انجام شد که درآن "محمد شریفی" بجای "سینا زامهران" وارد بازی شد.

در"دقیقه 81" استیلی این بار دو بازیکن را همزمان وارد زمین کرد که به این ترتیب "محمد خرم الحسینی" بجای "رضا شکاری" و "محمدرضا آزادی" بجای "رضا جبیره" وارد زمین شدند و دراوقات تلف شده دیدار"جعفر سلمانی" بجای "محمد خدا بنده لو" در ترکیب تیم قرار گرفت تا این پیروزی با ارزش حفظ شود.

گفتنی است این پیروزی نخستین برد تیم‌ ملی زیر ۲۳ سال ایران در چهارمین رویارویی مقابل استرالیا بود.
99
    آخرین مطالب ذوب آهن اصفهان
    هفته گذشته بهترین بازی عمر من بود منصوریان: با دو... بوحمدان: باید جزو مدعیان باشیم در بدترین شرایط ممکن... امیدوارم نتایج بهتری بگیریم اسماعیلی: تازه بازی‌های... مطهری: برای منصوریان بازی می کنیم مهاجم ذوبی ها می... فعلا که منصوریان می‌ماند حدادی فر: در این 15 سال... هواداران ذوب آهن به خوش اخلاقی معروفند فخرالدینی:... پرواز منصوریان با بال‌های شاهین ذوب‌آهن 2 - شاهین... اسامی داوران هفته نهم لیگ برتر فوتبال سیدعلی اصغر... به فضای مجازی توجه نکنید بیانیه ذوب‌آهن در واکنش... ذوب‌آهن و پیکان؛ آژیر قرمز در اردوگاه سبزپوشان نمایش... کریمیان در گفت و گو با ایمنا: نیازمند آینده تیم ملی... موضع گیری عجیب کربکندی علیه منصوریان تنهایی دونده... پیشکسوت ذوب آهن در گفت و گو با ایمنا: ذوب آهن نیاز... سخنگوی باشگاه‌ ذوب‌آهن: از منصوریان حمایت می‌کنیم؛... منصوریان: دقت کافی نداریم و فرصت ها از دست می روند... یک تیم که بردن را فراموش کرده؛ پیکان 2- ذوب‌آهن 1؛... نمایش دیدنی ستاری مقابل تیم سابق مدافع چپ پیکان در... رکوردی جدید برای یک‌طرفه‌ترین تقابل‌های لیگ/ پرسپولیس... خلعتبری: نمی‌دانم چرا اینقدر بدشانس هستیم مهاجم تیم... حواشی نیمه اول بازی ذوب‌آهن شهرخودرو اعتراض دسته... هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران سهم یحیی از سفره... 4-5 نفر بودند و آموخته و تنظیم شعار می دادند منصوریان:... این زخم من کارت زرد ندارد؟... مستحق باخت نبودیم فخرالدینی: از لحاظ روحی افت کردیم... بازیکنان علت اصلی این باخت هستند حدادی‌فر: از گزارشگر... همه چیز به کام مهمانان با اتفاقات ویژه هفته هفتم... دو ستاره ویژه برای یک برد حیاتی وقتی رحمتی حرص منصوریان... محمدی: من برای خدا فقط کار می‌کنم نه خودم کی‌روش... یحیی مقابل منصوریان پوکر کرد ذوب آهن صفر- شهر خودرو... گزارشگر خاطی را از گزارش محروم می کنیم منصوریان:...