نرم افزار اندروید کلوب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

761نــــفــــــر
عضو شده اند
761نفر عضو شده اند
98/07/22 16:10

مدیرعامل تراکتور پاسخ داد: بازی نکردن شکاری به خاطر...

ذوب آهن اصفهان
مدیرعامل تراکتور پاسخ داد:

بازی نکردن شکاری به خاطر شکایت ذوب‌آهن است؟

عدم حضور رضا شکاری در ترکیب تراکتور شایعاتی را ایجاد کرده اما این مساله توسط مدیرعامل باشگاه رد شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، رضا شکاری یکی از خریدهای پر سر و صدای تراکتور برای لیگ برتر نوزدهم بود. این ستاره جوان در ابتدای فصل با حواشی فراوان قراردادی طولانی مدت با تراکتور امضا کرد و شاگرد مصطفی دنیزلی شد. با گذشت 6 هفته از رقابت های لیگ برتر اما شکاری حتی یک دقیقه هم در ترکیب تراکتور بازی نکرده است.

بازی نکردن شکاری در شرایطی اتفاق افتاده که دنیزلی به تناوب تقریبا به همه بازیکنانش فرصت حضور در زمین را داده است و همین مساله علامت سوال های زیادی در ذهن هواداران ایجاد کرده است.

در این خصوص یک شایعه عجیب هم به وجود آمده است. بعد از آنکه در ابتدای فصل سعید آذری مدیرعامل سابق ذوب آهن انتقال شکاری را غیرقانونی خواند و بابت حضور این بازیکن در تراکتور از او و تیمش شکایت کرد، شایعه شد که مسئولان تراکتور از ترس اینکه نتایج تیم شان با بازی کردن شکاری دچار تغییر انضباطی شود، او را به زمین نمی فرستند. حالا اما این شایعه توسط مدیرعامل باشگاه تکذیب شده است.

غلامرضا صادقیان مدیرعامل تراکتور در این خصوص گفت: «آقای دنیزلی در بازی با پاس از بازیکنان جوان استفاده کرده بود و بر اساس تاکتیک این سرمربی، از تمامی بازیکنان در طول فصل استفاده خواهد شد و مشکلی بابت شکایت باشگاه ذوب آهن از شکاری نداریم و در نامه‌ای به باشگاه روبین کازان صراحتاً اعلام کردیم که شکاری با ما قرارداد دارد.»
99
    آخرین مطالب ذوب آهن اصفهان
    هفته گذشته بهترین بازی عمر من بود منصوریان: با دو... بوحمدان: باید جزو مدعیان باشیم در بدترین شرایط ممکن... امیدوارم نتایج بهتری بگیریم اسماعیلی: تازه بازی‌های... مطهری: برای منصوریان بازی می کنیم مهاجم ذوبی ها می... فعلا که منصوریان می‌ماند حدادی فر: در این 15 سال... هواداران ذوب آهن به خوش اخلاقی معروفند فخرالدینی:... پرواز منصوریان با بال‌های شاهین ذوب‌آهن 2 - شاهین... اسامی داوران هفته نهم لیگ برتر فوتبال سیدعلی اصغر... به فضای مجازی توجه نکنید بیانیه ذوب‌آهن در واکنش... ذوب‌آهن و پیکان؛ آژیر قرمز در اردوگاه سبزپوشان نمایش... کریمیان در گفت و گو با ایمنا: نیازمند آینده تیم ملی... موضع گیری عجیب کربکندی علیه منصوریان تنهایی دونده... پیشکسوت ذوب آهن در گفت و گو با ایمنا: ذوب آهن نیاز... سخنگوی باشگاه‌ ذوب‌آهن: از منصوریان حمایت می‌کنیم؛... منصوریان: دقت کافی نداریم و فرصت ها از دست می روند... یک تیم که بردن را فراموش کرده؛ پیکان 2- ذوب‌آهن 1؛... نمایش دیدنی ستاری مقابل تیم سابق مدافع چپ پیکان در... رکوردی جدید برای یک‌طرفه‌ترین تقابل‌های لیگ/ پرسپولیس... خلعتبری: نمی‌دانم چرا اینقدر بدشانس هستیم مهاجم تیم... حواشی نیمه اول بازی ذوب‌آهن شهرخودرو اعتراض دسته... هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران سهم یحیی از سفره... 4-5 نفر بودند و آموخته و تنظیم شعار می دادند منصوریان:... این زخم من کارت زرد ندارد؟... مستحق باخت نبودیم فخرالدینی: از لحاظ روحی افت کردیم... بازیکنان علت اصلی این باخت هستند حدادی‌فر: از گزارشگر... همه چیز به کام مهمانان با اتفاقات ویژه هفته هفتم... دو ستاره ویژه برای یک برد حیاتی وقتی رحمتی حرص منصوریان... محمدی: من برای خدا فقط کار می‌کنم نه خودم کی‌روش... یحیی مقابل منصوریان پوکر کرد ذوب آهن صفر- شهر خودرو... گزارشگر خاطی را از گزارش محروم می کنیم منصوریان:...