نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
زیر صفر , ZIRSEFR...

زیر صفر

زیر صفر , ZIRSEFR...

زیر صفر

24,741نــــفــــــر
عضو شده اند
24,741نفر عضو شده اند
بیشتر
98/10/1 00:51

فردی مسلمان همسایه ای کافر داشت هر روز و هر شب با...

زیر صفر
فردی مسلمان همسایه ای کافر داشت هر روز و هر شب با صدای بلند همسایه کافر رو لعن و نفرین می کرد :
خدایا ! جان این همسایه کافر من را بگیر, مرگش را نزدیک کن (طوری که مرد کافر می شنید)
زمان گذشت و مسلمان بیمار شد. دیگر نمی توانست غذا درست کند ولی در کمال تعجب غذایش سر موقع در خانه اش ظاهر می شد .
مسلمان سر نماز می گفت خدایا ممنونم ک بنده ات را فراموش نکردی و غذای مرا در خانه ام ظاهر می کنی و لعنت بر آن کافر خدا نشناس ... !
روزی از روزها که خواست برود غذا را بر دارد ،دید این همسایه کافر است ک غذا برایش می آورد.
از آن شب ب بعد، مسلمان سر نماز می گفت : خدایا ممنونم که این مرتیکه شیطان رو وسیله کردی که برای من غذا بیاورد. من تازه حکمت تو را فهمیدم ک چرا جانش را نگرفتی!!!

حکایت خیلیاست

با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی
تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی
99
آخرین مطالب زیر صفر
اگر زلال باشی دنیا با زیباییهاش در وجود تو منعکس... چه رنجی است لذت‌ها را تنها بُردن و چه زشت است، زیبایی‌ها... زندگی در بندوقید رسم‌عادت مردن است دست‌، دست تست‌،... کوهل : امیدوارم پیرزنه اشتباه گفته باشه.... بهترین جفت در جهان خنده و گریه است، آنها هیچگاه یکدیگر... ژاپنی ها میگن هر کس سه تا صورت داره: اولی که به دنیا... زندگی بوی خوش نسترن است بوی یاسی است که گل کرده به... ... من راه تو را بسته، تو راه مرا بسته امید رهایی نیست... دلیل اینکه آدمها به دشواری شاد می شوند این است که... درون توست اگر خلوتی و انجمنی‌ست برون ز خویش‌کجا می‌روی... رویا دری است کوچک و مخفی در عمیق ترین و صمیمی ترین... انسانی که به قدر کافی غنای درونی دارد و برای تفریح... مهربان باشید ؛ همه ی آدم ها درحال دست و پنجه نرم... به دو شیوه می توان دروغ گفت: می توان حرف هایی از... اگر قوت قلب مردم خود را از آنها سلب کنی، دیگر هرگز... خاطراتت را بنویس.... از یک جایی یاد می‌گیریم هدف‌هامون.... در سیاره‌ی کوچک ما، عقاید بیش از طاعون و زلزله، موجب... یکی از دلایلی که ثروتمندان، ثروتمندتر و فقرا، فقیرتر... در زندگی همیشه غمگین بودن از شادی آسان‌تر است.... «.... کرسی را یادتان هست؟... رقص آنجا کن که خود را بشکنی. هروقت بین دوراهی موندین "شیریاخط" بندازین.... ازمتفاوت بودن نترس سبک زندگی خودت را داشته باش وحتی... بی نظیرترین تکنیک برای بالا بردن سطح انرژی شکرگزاری... ... بر ظلمت شب خیمه‌ی مهتاب زدی می‌خفت خرد بر رخ او آب... دانی كه نوبهار جوانی چسان گذشت؟...